קטגוריות
כללי

Google AdWord

פרסום באינטרנט אפשרויות שונות שלה מותקנות בפועל מעוגנת בעולם האינטרנט. אם אתה רוצה לפרסם את החברה או העסק שלך דרך הרשת באמצעות AdWords או AdSense סביר להבין שהם לא אופציה פרסום, אבל את הבחירה הטובה ביותר שאתה יכול לעשות. נזכיר כי במקור מופיע במנוע חיפוש הרשומים נמצאים במקום הראשון היה מטלה SEO, ולבוא לתפוס מקום מיוחס דווקא מייגע מאוד, תלוי במספר נושאים והיכן אתה צריך גם זרוע עצמך הרבה סבלנות כי אני עושה לקחת זמן רב. גם היום זה עדיין. מתי הגיע אדוורדס פתרון נהדר להיות Logares הראשון הדרוש כבר לא עבודה מאסיבית שבו אתה צריך להחיל את כל היכולת שלך (או מנהל האתר שלך) לעבוד על קידום אתרים, זה תלוי ביכולת שלך להשקיע כסף הפרסום. אבל הדבר הטוב היה, היכולת להקצות כסף למטרה זו, יכול להופיע בראש מהר. כפי שזה היה ברור יותר קל להיות "נוכח" והצליחה להפחית באופן משמעותי את עלויות שנגרמו על ידי המשימה המפרכת ומייגע של מיצוב אתר. זה נקבע כי במשפט המפורסם: המונים המונים תוצאות הפרסום. אבל לא הכל היה כל כך טוב, היה גם חיסרון, כי למרות שיש להם "הופעתו הפומבית" מהיר בחלק העליון של הדפדפן, השיקול היה שכאשר הפסיקו להשתמש אדוורדס, שנעלם באופן דרמטי באופן אוטומטי רשימות, ולמרות זה באמת נושא אחר, מה שחשוב הוא שיש AdWord וכל אחד יכול והוא יכול להשתמש בו כדי היתרון שלהם, וזה נהדר. ואז הגיע אדסנס ואז הגיע אפשרות ממשית וקונקרטית כי אתה יכול לפרסם מודעה באתר האינטרנט שלך "בתוך" אתרים אחרים שיש להם רלוונטיות לנושא הספציפי של האתר שלך. פלא נוסף נוצר על ידי גוגל. הדבר הנחמד על אדסנס הוא שאתה יכול להשתמש בו כדי להרוויח קצת כסף עם פרסום "מאתר האינטרנט שלך" הצבת מודעות על מבקרים באתר שלך יכול לראות ולחץ על אותם יפיק רווח, אם כי עבור חלק, הוא קטן, הוא תמיד רצוי כי יסודי "הוסף" ולהוסיף כשהכל בהחלט הפרסום תקף לאינטרנט יש עלו לרמות שלא יתוארו מעבר העסק שהוא מייצג את יוצריו, האמת היא שהיום הוא זמין ונגיש לכל אחד להשתמש ומספק תוצאות חיוביות מוטלת בספק. אתה כבר לא צריך לשכור אנשי מקצוע עבור מסע שיווק יקר מאוד, היום אתה יכול ליצור מסעות הפרסום שלך, לנהל, לבצע שינויים, להפוך את הבדיקות שלך, לנתח את התוצאות, על לטוס, לתקן טעויות שלך. ולבסוף: האם גם עם מערכת עכשיו אתה יכול להתחיל לעבוד כאן יותר מבכל מקום, הרי זה ניסוי וטעייה, כל מה שצריך הוא לבחור מילות מפתח מוטב להשאיר את העסק שלך או חברה, לנתח תוצאות טובות במבחן ולבדוק. מזל טוב! אדוארדו בלנקו.

קטגוריות
כללי

סימנים של סכנה

אינדיקציות סכנה "בצורה יותר טיפשי וכאשר הפחות צפוי כאשר קורים דברים." חוסה Bergamín. הוא צריך לקרוא את התוויות של מוצרי לוס אקונומיקה משק בית, חומרי הדברה, חומרי ניקוי או חומצות הם רק חלק מהמוצרים מסוכן שניתן למצוא בכל בית. הם נוטים להיות בעלי בנוסף להוראות המקלים על השימוש הנכון בהם, מידע אודות הסיכונים הכרוכים. עם זאת, חלק נכבד מחיי האזרחים הוא סמלי לא ידוע או לא בבירור. אך בנוסף סמלים אלו, יצרני לכלול התראות על סיכונים, משפטים חובה, כפי שהיא כופה את הכללים. הבתים הם לא בדיוק מדבר ללא סיכון עבור תושביה. רוב תאונות המתרחשות מדי יום מתקיימים בהם, בעיקר משפיע על ילדים.

בין תאונות אלה יש חשיבות רבה נזקי על-ידי שימוש מסוכן מוצרים ביתיים. על פי הנתונים של המערכת הקהילה של מידע על תאונות בבית ואת הזמן של פנאי (EHLASS), 25% מכלל האשפוזים תאונות הייתה סיבה הרעלת או רעל. נשים וילדים בין אחד ל ארבע שנים, הם אלה הראשי מושפע. ידע וזהירות הם, אפוא, נשק חשוב למנוע את הסיכונים הקשורים לשימוש של מוצרים אלה. למרות הסימנים אזהרה המתאים כלולים תיוג על האריזות, לא כל אחד יודע אותם או תזהה כראוי. זהו לפחות התוצאה של סקר שנערך על ידי הקונפדרציה של המשפחה ארגונים ב אירופה הקהילה (לביטוחי) שמונה מדינות אירופה.

בספרד הסקר הוא ניצח הפדרציה של נאסיונאל Cívica איחוד הקהילות, עקרות בית בית ספרד (UNAE). התוצאות של אותו מדגיש כי למרות רוב המשיבים כבר בקשר עם מוצרים מסוכנים ומכריז אפילו-8 אחוז של סבל תאונה איתם בחמש השנים האחרונות, רק 3 אחוז המשיבים יודעים את המשמעות של כל הסימנים של אזהרת סיכון הכלולים תיוג של מוצרים. כך או כך, אנשים, כי מוצרים אלה תופסים את הבית, טיפול בגינה או מוקדשים DIY – הנפוץ ביותר נוטים להיות בעלי ידע מדויק של הסיכון הכוללות מוצרים אלה. עם זאת, ישנם כמה סימנים נראים ידועה. 87.4% מזהה סמלם של מוצרים דליקים; אחוז 77.9 מוצרים רעילים, את 73.3 אחוזים מכלל Corrosives. לעומת זאת סמל פחות ידוע הוא המוצרים יכול לגרום לגירוי. בורות זו האינדיקציות של סכנה עולה בקנה אחד עם העובדה שליש אנשים חשבו כי הוראות הבטיחות אינן מאפשרות לקבל רעיון אמיתי של הסיכונים הוא כרוך בשימוש של מוצרים מסוימים, רבע סבור כי הם קשים להבנה. אבל חלק אחר, כמעט מחצית נחשב כי אלה מידע הם אמינים, כי הם אפילו יותר יעיל אשר מתייחסים באופן השימוש של המוצר. המחקר הוא גם מדגיש כי רוב האנשים אומר תוויות קריאה בזמן הרכישה, אך לא לקרוא אותם כאשר בכוונתך להשתמש במוצר, כאשר הם צריכים לנקוט אמצעי זהירות בסיסיים. היא כי אתה כמו המשורר אמר: "כאשר אתה מהצד שלי / לקרוא מה אתה כבר יודע… /, ובכך להיות סיכם / פעם אחת כל אזור עוולות". אזרח פרנסיסקו אריות סוליס Movilización על-ידי הרשות השופטת כבוד וצדק הדמוקרטית. תמיכה השופט גארסון אפשרי מאוד לשנות את היום, המקום והזמן של ריכוז Cádiz גולשים עבור: פורום חופשי ואת החופש והשלום. כתובת URL:

קטגוריות
כללי

אימון עבור עסקים – רוצה להיות אלוף?

למה להיות אלוף, אתה צריך Aragonés לואיס? מאמן טוב הוא חיוני כדי להפעיל מחשב? עמוק בפנים אתה יודע את התשובה. ברור את עולם העסקים הוא משחק קבוצתי. אמנם יש הרבה אדם אחד העסקים להרוויח כסף, הרבה פחות שיכול להיחשב עסק. בשבילי, בעלות עבודה יש ​​כמה יתרונות על פני להיות שכירים. דוד פינקל, בנו בספר "מיליונרים מאווי" הוא על חברות הרובד השלישי. אלו הן חברות המעביד יכול לעזוב בשקט מבלי להתמוטט הפעילות כולה זהה. חברה הרמה השלישית יכולה להתקיים ללא נוכחות קבועה של מייסדה. כדי להמיר את החברה שלך ולהגישו "הרמה השלישית", הוא חיוני כדי להקים צוות חזק וליישם מערכות הפועלות עם התערבות קטנה שלך. אתה צריך מקום שאנשים בעמדות מפתח אשר סיפקו בקנה אחד עם האינטרסים של החברה. אתה חייב ללמוד לסמוך על החלטותיהם תוך להטיל מנגנוני בקרה שימנעו זעזועים וחוסר איזון. זוהי עבודה קל, אבל זו בהחלט הדרך איכות חיים מעוררת קנאה. כלי אחד זה עשוי להיות שימושי בדרך זו הוא אימון עבור חברות. זה שיש מישהו ניסיון, לא בכיר בחברה שלך, כדי להדריך להשוות את האפשרויות שלך ולעזור לך לקבל החלטות טובות. קחו אותו מאמן אישי או מדריך. הדבר החשוב הוא שיש מישהו שאתה סומך, אשר יכול לדחוף בכיוון הנכון. מומחה אימון עבור חברות תציע שני יתרונות עיקריים. ראשית, עליה לפעול כדי להבטיח לך לעמוד במחויבויות שלך. מתי להסיט את תשומת הלב ממה שחשוב להתמקד רק על מה דחוף, המאמן שלך ייתן לך רמז. כאשר אינך התקדמות תוכניות הקימו, לשמש מצפון השני שלך כדי להזכיר לך. זוהי פונקציה crtítica לכל בעמדת מנהיגות. הפונקציה הבסיסית השנייה של המאמן שלך היא לחלוק ידע וחוויות איתך. זה כמו שיעורים פרטיים במתמטיקה. כשאתה בפנים המצב קשה, המאמן שלך תספק משוב המבוססים על ניסיון מקצועי שלהם. אנחנו תמיד פועלים בצורה הטובה ביותר כאשר יש לנו משאבים נוספים.