קטגוריות
כללי

חברות סיניות

מוצרים סיניים הופכים להיות טוב יותר וזול יותר זהה. אלה חברות לעשות עסקים עם סין כראוי, קל לנצח "מחיר המלחמה" ו – לכבוש את השוק כמעט ללא קרב, מה שמאפשר את עצמם שלהם עוסקים רווחים יציבים. איכשהו, לעבוד בהצלחה עם ממלכת התיכון, לא כל חברות רוסיות. למה זה קורה? במאמר זה, זיהיתי 10 הנושאים העיקריים שמפריעים העבודה שלי עם סינית מאושר. 1.

לחפש היצרן. בסין, יש הרבה מפעלים המייצרים כל מיני סחורות. כדי למצוא אחד המפיקים רציני באמת שלא יעשה את מה שאתה צריך – לא קל. 2. חיפוש LIVE היצרן. למרבה הצער, במיוחד אם אתה מחפש יצרן סיני דרך האינטרנט, אתה יכול לבחור את "אומן לבד" או שמוכרת מוצרים עם צמח אמיתי, או חותמת חנות קטנה באיכות נמוכה יצירה (או מזויף, כמו שאתה אוהב:)). 3. קבלת ערך לכסף.

ראשית, המושג "מחיר" יש לבוא המוח לא כל הסינים. בעת בקשת התאמות מחיר ידרוש הסינית רכשה המוצר, מאפייניו, אז המחיר יהיה למשוך באמצעות אלגוריתם ידוע. שנית, אלגוריתם זה ייתן לך מחיר 30-40% גבוהה יותר מאשר את האמיתי. 4. בעיית בסדר הנכון. מה אתה רוצה מהסינים, לא תמיד עולה בקנה אחד עם אלה הם מבינים את הסדר. ויש להם סוף סוף לצאת – זה אפילו יותר מעניין. 5. שפה. השפה הסינית היא קשה מאוד עבור רוב האנשים במדינה שלנו לא ברור. רוסית סינית נתון רע, ולכן בהעדר מתרגם טוב צריך להשתמש "המתווך לשוני" – אנגלית. 6. העברת הכסף. כדי להעביר את הכסף "ישירות" יש צורך בחשבון מטבע זר. לפיכך, אנו צריכים להשתמש באמצעים אחרים של העברת – דרך מתווכים. 7. משלוח ומכס. בעיות אספקה ​​ידועים: המיכל עשוי לבוא מאוחר יותר, אולי לפני, אבל יכול "ללכת לאיבוד". עבור מטענים צריך לצפות יותר בזהירות, לא כל הספקים להם מאוד קשוב. כאשר הסחורה תגיע, זה עצוב מאוד לראות ממצא שלו במחסן ערובה עבור nedooformlennyh או מסמכים להורג כראוי. 8. מכירה של סחורות סיניות. נושא וחיוני ביותר, משום לא כל הלקוחות אמון על איכות המוצרים השמים. עם זאת להתמודד. 9. איכות. לפעמים הפחד הוא מוצדק קונים מפעלים סיניים באיכות ירודה ממש. מעליב במיוחד, אם פגום הרבה, ועל הסינים טוענים כי "הכל היה בסדר, אבל רק באופן מכולה הוא מזועזע מאוד". 10. שירות. סיכוי שירות אחריות עבור מוצרים סיניים היא קטנה מאוד, ולכן יש לנו הזמנת חלקי חילוף (אשר יש צורך עדיין dovezti 6.7 בעיות), או לנהל משא ומתן הנחות נוספות. בנוסף, יש צורך לשמור על יחסים טובים עם הלקוחות שלך, אשר לתיקונים או להחלפה של הטובין סביר בבקשה.

קטגוריות
כללי

המילים הכי יפות

הם. חמש וחצי בבוקר, אנחנו, כרגיל, בתחילת המאחזים בוקר. זה באפריל 23, האמריקנים חוגגים את היום של השפה, אז החלטנו לבקש המאזינים לעזור לנו לבחור אילו, לדעתו, היא המילה הכי יפה בשפה של סרוונטס. שיחות לא נועדו רגע והצעות לא: חוזר על עצמו שוב ואהבה שוב, אלוהים, אושר, חופש, שלווה, ידידות, הרמוניה, אמא ו המולדת. מישהו התקשר להציע לנו להכריז על אלוהים התחרות ואת מי אנחנו לפני המיקרופונים, לשמש שופטים מאולתר לנהוג על פי הבקשה. ספרנו, במרחק רחוק ניצחון האהבה ולאחריו השד, ידידות ושמחה. עוד פעם רמקולים, מאסטרים של השפה, הרשות זהה, יש העדיפו לממן את הטופס, קד על ידי המשמעות במקום לקחת בחשבון, למשל, את מידת העוצמה או צבע המילים. מראה גם כי, למרות הנסיבות את הרצון ואת הצורך לחוש אוהב ונאהב החבויים עדיין הלב והמחשבה על אנשים.

ואת כל האפקטים אחרים נוכחים בכל התחומים של חיי היום-יום: האם, על הקרקע, על ידי הישות העליונה. בקיצור, החיים הם חיפוש מתמיד אחר השביל המוביל אל הערכים והעקרונות אמנם לא לכולם יש עקרונות ברורים ועפה ערכים שמאחוריו.אם המילים הכי יפות הן בחרה עבור האמנדה שלה, ולאחר מכן ברשימה היפים ביותר, מגיע אחד מיכסה מסוימת כמו נוסטלגיה, אוטופיה, קריסטל, סחלב, דמדומים, גרניום, פסוק, פרח כתום, שמיים, אנג'ל, לילה, צל, כחול (הצבע האהוב על המשוררים), עצבות, בדידות, פרפר, עץ, אף ליטוף בטירוף. כמובן, לא יכולתי לפספס את המילה המייצגת את כל המילים היפה של כל השפות: שירה. משתמשי השפה האנגלית, לבחור את המילים היפות ביותר, קד על ידי שווה ל המשמעויות, למרות שלו הבחירה כוללת גם כמה נשמע נחמד. האפשרויות כמעט תמיד מכיל מילים כמו תשוקה (תשוקה), אמא (אימא), שלווה (שלווה), חופש (חירות), הנצח (נצח), פנטסטי (פנטסטי), פרח (פרח), חיוך (חיוך), חירות (חירות). כמו הבחירה, נכון? לעשות דמיון רב יותר, רצוי לציין כי הם גם בחרו אהבה (אהבה). המילים יש לי החיים: הם לנצח, לצחוק, לבכות, קדימה, ללכת, ולהתחדש, נולדים, גדלים, להתרבות וימותו. הוא נמצא בעולם שמחה של רגשות וסבל הביצה לא רצויים.

אידה שופע פריך שעת שופע עם החיים, ברגע הקריטי, ניפגש פנים אל פנים מוות בשלב קריטי של ההיסטוריה שלנו. הם תמיד יהיה בהישג יד, תמיד יהיה שימושי עבור אלה שרוצים להביע את אהבתם עבור החיים, התעניינותו אנשים או תחושה עילאית, האישי והאינטימי שלהם. עבור פבלו נרודה, פיתתה אותם, אוהב אותם, כבשו אותם וחי איתם בנישואים שנולדו שירים יפים נוגע סיפורים וספרים הנשגב, מתאר אותם עם רכות של אלה המקורבים אליו ביותר: הן המילים לשיר, אשר עלייתה ונפילתה. . תשתחווה . אני אוהבת אותם, אני חולק עליהם, אני לרדוף אחריהם, אני אנשך אותם, אני נמסה אותם… אני אוהב את כל המילים. הבלתי צפוי… Glotonamente אשר צפוי, שמעתי נוצץ כמו אבנים של צבעים, לקפוץ כמו דג מצופה פלטינה, תיל, מתכת, קצף, ספריי… כבר הפלתי את אחר הצהריים, חזר על המילים. אהבה, ידידות, אושר, אמא. הם המילים האהוב של הזקנים. רציתי לדעת הילדים האהוב ביותר, ואני הלכתי לבית איפה הם היו שלושה מהם עם שכב הילדות שלו והספרים שלו בתיק הגב: צהריים, הוא אמר לי הראשון; עוד הביטה בה כאילו שהם לקחו את מפה לאוזן, אבל אז נזכר שוב, ולא היסס להכריז את זה: הפסקה. השלישי הסתכל עלינו כל חג אמר, אשר יש תשואות העמיתים. הם הלכו הליכה, ללא דאגות, כאילו שהחיים מילון ענק, כל רכיב ימיו חפים מפשע, מילה כדי להיות מאושר. מאת: אלחנדרו Rutto Martínez אלחנדרו Rutto Martínez הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano שהרצה גם מכמה אוניברסיטאות. הוא מחברם של ארבעה ספרים על אתיקה ומנהיגות, מכילה שלוש אנתולוגיות על ידי מחברים קולומביאני. פנה את cel. 300 8055526 או בדוא ל. לקרוא את כתביו, דף שבו תוכלו למצוא כתבים, דברי הימים וחלקי היפה של הספרות קולומביאני.

קטגוריות
כללי

ללמוד משפטים

בעולם של היום ישנם אפשרויות רבות לעשות סוג של מחקרים, כך בקרב הרבים ומגוונים מירוץ ביטוח שם הוא אחד שמתאים החזון של פיתוח של כל אדם, כי תחומי ידע מגוונים מאוד ולא ניתן לפתח נושאים עובד החיים בצורה שונה מאוד. אז בין האפשרויות רבות לפיתוח המחקרים בכל מקצוע, המאמר זה מדבר על לימודי משפטים כאחת המסעדות הטובות ביותר כדי ללמוד יותר על העולם, הארגון של החברה, את הרכיבים השונים של המערכת המשפטית המסדירים את התפתחות שדות רבים של חיי היומיום. כשמדובר על לימודי משפטים ניתן לגשת אימון מקיף, אשר מושגת באמצעות תוכנית לימודים מלאה שנותן לתלמידים את ההזדמנות לפגוש הרבה נושאים של יישום שימושי בעבודה ובחיים מקצועי. ללמוד נכון זה ניתן לגשת הכשרה, שניתן על-ידי רכיבים שונים של לימודי משפטים, החלת הוראת בשדות אנשי אקדמיה, כמו גם המעשי ומחקר. ככל שנוספו לעיל בפיתוח של המשימה של לימודי משפטים, סטודנט הכעס מתעורר שלהם עמדות ביחס למחקר מדעי והכשרה, זה נתמך על ידי נושאים שונים, דבר המאפשר גישה מרכזי מחקר המשפטית-חברתית. ללמוד משפטים, הוא התחייבות להתפתחות של רכיבים שונים לאפשר התקדמות, להגדיר כישורים המאפשרים לך לבצע בקלות ניתוח ובאופן דומה פסקי דין קריטי בצורה כזו כדי להבין טוב יותר את מאפייני בעיות חברתיים, פוליטיים, כלכליים ומשפטיים לאחר מכן משלב הכנת פסקי הדין של ערך, פרשנות ויישום המושגים נורמטיביתלרמה של שיווי משקל של ידע, ולתרום לחברה. לאחר התהליך של אימון המבוסס על ביצועיו של המשימה של לימודי משפטים, מושגת להגיע לרמה מקצועית עם יכולות מצוינות לעבודה בשדה כלשהו הקשורים לחוק, כיועץ עו ד או גם כעו ד, בנוסף לכך התוצאה של לימודי משפטים תספק פרופיל של מגשרת ומנחה ביישוב סכסוכים על-ידי החלת את הידע בנושא הסטנדרטים אפשרי או נורמטיבית גילויי להשתמש בכל מקרה של סכסוך או דיון, בנוסף המושגים של צדק מתסריטים כל יישום, החיים בנסיבות. המשימה של לימודי משפטים, מתחילה עם לימוד המושגים, עקרונות בסיסיים מוחל על כל ביטוי של החוק, אשר שואף תלמיד יש לנקות את יסודות המשפט, מוצג לתנאים המיוחדים הנובעים בכל אחד הביטויים של הזכות, בין אם ציבורי, פרטי, בקרב רבים אחרים, וממשיך סוף סוף היישום של הידע הנרכש במרפאות שונות, אשר בהם יש לעבוד עם מקרים אמיתיים מגיע ביד התלמידים, כדי לפתור סכסוכים משפטיים שונים מאנשים שונים, זה כמו שירות לאומי, כאמצעי ידע מעשי שנרכש על ידי לימוד נכון.