קטגוריות
כללי

מה זה בלוג?

בלוגים יכולה להיות מתוארת בהגדרות רבות, כולם נכונים. בלוגים הם פרסום מיידי. כתיבה, גזירה, ואת הדבק תמונות, הוא חיתוך ומתאים הדבקת קישורים, הכל דרך מסוג WYSIWYG (מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל) ממשק ופרסם בלחיצה אחת. פרסום בתדירות גבוהה, כרונולוגית של מחשבות אישיות וקישורי אינטרנט. בלוג הוא בדרך כלל תערובת של מה שקורה בחיים של אדם מה הוא קורה באינטרנט, מעין יומן היברידית / מדריך במקום, למרות שקיימים כמה סוגים ייחודיים של בלוגים כמו אנשים. בלוגים מכונים לחילופין יומני אינטרנט או יומני אינטרנט. עם זאת, "הבלוג" נראה פחות נוטים לגרום לבלבול, כמו "יומן אינטרנט" יכול להתפרש גם קבצי יומן הרישום של השרת.

הכלאה בין יומן מקוון, לוח מודעות, בלוגים עסקים: יכול לשמש ככלי החברה לקיים תקשורת עם לקוחות או עובדים כדי לחלוק את הידע והניסיון. מהם בלוגים יכול לספק לעסקים קטנים? בלוגים זה חלופה בעלות נמוכה כדי להיות נוכחות באינטרנט. לבעלי עסקים קטנים אשר לא יש זמן ללמוד אינטרנט ב- HTML או הכסף לשכור מעצב / מפתח, שטפונות מספק שיטה זולה כדי לקבל את שם החברה שלך באינטרנט. עדכון של הרישום של הבד הוא תהליך הרבה יותר מהר מאשר עם מעצב דפי אינטרנט עם שינויים או לעשות קידוד ולטעון בעצמך. בלוגים עסקים לספק את העסק הקטן שלך הזדמנות לשתף את החוויה שלהם והידע לקהל רחב יותר. אחד היתרונות של עוצמה עבור יועצים ועובדים גם הודיע. אנשים שמרו בלוגים זמן רב לפני המונח, אך המגמה שצברה תאוצה עם הקדמה של מערכות אוטומטיות שפורסם, ובמיוחד בלוגר אלפי אנשים שישתמשו שירותים כמו בלוגר, כדי לפשט ולהאיץ את תהליך הפרסום. Felker שון הוא עורך עובד בהצלחה, פופולרי מאוד בבית ולהרוויח כסף בהבלוג באינטרנט:

קטגוריות
כללי

אורז פרסי

סקירה היסטורית: כמה חודשים לפני היה לנו שבוע “Nuestra הבתולה ליידי Paz” ביקור הבית שלנו. זה היה השנה השני שהיה איתנו. כמו בשנה שעברה, היום האחרון שאנו סגור עם התפילה את השרשרת ולאחר מכן לכבוד הבתולה, אנו מספקים ארוחה לכל מי הזמין את התפילה. בין מנות שאנו מכינים, עשינו פילאף אורז פרסי. אחד לאורחים עם ראשי גב' קלאודיה Caicedo רב-לאומי החברה שלנו רינה וואר הבינלאומי, quedoa שמח עם תבשיל זה. מאוחר יותר כאשר הזמין אותי המזון עבור עסק של החברה שלך לפגישה, הופתעתי 3 מנות שאל עבור הפגישה בנאום התפריט להכין aquellaa אירוע בבית שלנו. מנות אלה: פילאף אורז פרסי הוא מתכון השבוע. פילאף אורז או pilaw, היא דרך מסורתית בדרך כלל הינדיים בישול אורז.

עם זאת מיוחסת המצאת הכנה כזו הטורקים או הפרסים, מציאת הפניות הספרותית הראשונה שלו ב היסטוריה של אלחנדרו Magno. בכל מקרה משתנים פילאף נפוצים בכל רחבי המזרח התיכון, ליד אזור המזרח של הקווקז וחצי האי הבלקן. שמות שונים מקבלים בדרך זו במדינות שונות: אזרית, אוזבקיסטן, rusoa אתה plov מוסרי; פולו פרסית או polow; בוסניה pilav; סרבי pilav או pilaff; דראם pulav; ברומנית: פילאף. איך קוק אורז פילאף בסיסי הוא בראונינג גרעיניות עץ שמן או גהי עם בצל או שום ותבלינים לטעום משהו ולאחר מכן הוספת מרק או מים לבשל עם התוספת של ירקות, בשר, אפילו א. של ירקות בדרך כלל של ארומטי הדגנים ארוך, אורז בסמטי סוג ולהשתמש התוצאה פילאף אורז צריכה להיות גרעיניות רופפים.

למרות יכול לשמש נכנסת אם פילאף אורז או pilaw מלווה מרכיבים אחרים כגון בשר או ירקות, משמשים בדרך כלל יותר כמו ליווי של מנות טעימות מאוד כמו הכנות לבסיס קארי dea, כך שבמקרה זה אורז חייב להתלבש עם תבלינים מתונים השולטים לא-הלוח. אורז פילאף הוא אחת הדוגמאות של העשיר אשר ייתכן גסטרונומיה עם מספר מרכיבים, יכול לקבל טעם שונה המשלב ביחד עם כל מאכל שתלווה בכל פעם. חומרים: 30 אמפר גרם חמאה (2 כפות) 1 בצל, קצוצים 1 ספל ארוך-אורז (bismati או arboreal) 2 כוסות מרק עוף צח 40 גרם צימוקים 1 קורט קינמון 1 צבוט של פלפל שחור טרי טחון יה כפית קליפה כתום, grated 60 גרם אגוזי אורן (4 כפות) 15 גרם של פטרוזיליה קצוצים ההכנה: להמיס חמאה על אש נמוכה בצל במקום אחד, קוק 4-5 דקות, זע כדי לעיתים קרובות עד במכרז. להוסיף את האורז, stir-fry 2-3 דקות. הוספת מרק עוף צח, צימוקים, הקרקע קינמון ופלפל שחור. מביאים לרתיחה מעל בינונית חום גבוהה. להנמיך את חום כריכה, קוק 20 דקות מעל חום נמוכה. כאשר האורז מוכן, להסיר אותה במבער, משאירים על 5 דקות. הוסף קליפה כתום, אגוזים אורן, פטרוזיליה. לעורר את האורז. עצות: לחלופין באפשרותך להוסיף קארי עם פלפל שחור. ניתן להחליף אורן אגוזים שקדים הפרוס או פיסטוק. א. חוליו רמון Peña נולד ב קראקס, ונצואלה; הוא מתגורר ב מיאמי עם אשתו ושלושת הילדים. הוא סיים את לימודיו במדעי כספים, מקצועי באמנויות קולינרי, מקצועי במאפייה צרפתית הקונדיטור בינלאומיים, עם ניסיון רב בניהול מפעלים קטנים ובינוניים למגזר מזון.