קטגוריות
כללי

הפרופיל של המנהל המודרני

המפתח ביצועים כלכליים טוב ומתמשך הוא המוסדיים מטריקס גמיש אשר מתאים במהירות בהקשר של פיתוחים טכנולוגיים, דמוגרפיים, כמו גם לא צפויים זעזועים הנגרמת כל מערכת ' צפון ג. דאגלס חברות המשתתפות כעת בתרחישים הנוכחי לעשות לספר לאחרים המשאבים הנדרשים כדי להצליח זהספירה באמצעות ניהול פרואקטיבי, שבו צריך למלא מספר דרישות כדי להבטיח כי הפונקציות שלהם האקורדים לדרישות שדרש בהווה. תרחישים המסחרי והכלכלי הם תחרותיים מאוד צריך להיות התמודד עם תוכניות, אסטרטגיות, פעולות אשר יודע כיצד לנהל משא ומתן, מציעים מוצרים, שירותים הדורשים לצרכן, אחרת התוצאות עלולות להיות שלילי. כך בעוצמה רבה משתנה, אתגרים באופן רציף, התחרותיות המוצר, הביקוש הצרכני, גם בשילוב עם המשבר הכלכלי בפני מדינות רבות, ביצוע חברות מתחרות צריך לספור עם ניהול אשר למלא את דרישות הנדרש על-ידי בהווה. gerentemodernoiupg.blogspot.com נותן לנו כבוד שהמנהל המודרני הוא דמות בעלת ערך רב, אחראי כי הדברים קורים ופעל כולם אותו כראוי. אחרת הוא יהיה כאוס, שבה אדישות, אינדיבידואליזם יוביל כיוונים שונים, מטרות ויעדים ללא קיום. האמת, אשר נדרש לשקול ניהול, פרופיל חדש, שבו האוניברסיטאות עצמן, במיוחד את בתי הספר של המינהל חייבת להיות מוגדרת, בעוד הידע הנוצר על-ידי הפרדיגמה החדשה של המדע ניהול והיא כוללת כלי ניהול חדשים, אשר יש לגבות על-ידי הידע של נושאי ניהול הנוכחי, כדי להבטיח תחרות, ביצועים, על פי דרישות ואתגרים של תרחישים הנוכחי נגזר את התחרותיותהתנהגות השווקים דורשים. אין אפשרות להמשיך לפעול על-פי הידע המסורתי של פונקציות ניהול שינוי דרסטי, גם ידוע, המרות במבנה ניהול, מתן דרך חדשה ארכיטקטורה ארגונית בה פונקציות של שווקים, הפקה כספים, משאבי אנוש, הפקה נתנו דרך פעילויות חדשות אשר חייב שאושרה על-ידי הידע שואבים מהם.

דוגמה, הייצור כפוף נוכח השינויים הטכנולוגיים, אוטומציה, איכות כולל, שיעורי פרודוקטיביות, תהליכי ניהול להבטיח איכות והבטחת מוצרים בהתאם לתקנות איכות בינלאומיים אם היא רוצה להתחרות. כדי להיות יעיל זה דורש כוח אדם טכני, הכשרה, הכשרה בטכנולוגיות חדשות להבטיח יעילות, ביצועים, עלויות. תכונה נוספת, אשר נתן דרך פונקציות חדשות של השווקים, הדורשים שההשפעות בהתחשב בתפקיד באינטרנט יצר, היקף והשלכות שלה והיא הייתה השפעה מכרעת על מכירות, הפצה, פרסום, התנהגות צרכנים. ניהול מודרני בהחלט צריך לזהות עם ניהול הידע הנוכחי, להעריך כפי מערכות ניהול השתנו, וכן לקבוע המרות, דבר שעלול להוביל הידוע כראוי להשתמש בתהליך ניהול מודרני, הערכת שינויים הביאה בתכנון, ארגון, כיוון ושליטה. רק נושא משמעותי ב לעיל, לגבי כיוון, אשר נתן עליית מנהיגות ניהולית, שאומן עם הידע הנוכחי של מדעי הניהול, להיות חזון, מקדימים, חדשניים, יצירתיים, חדשניים, השתתפותית, מניע, אינטגרטור, לומדים לקבל החלטות, ולא על בסיס אישי, אך מרתקים המשאב האנושי בכל דבר אשר עלול להוביל לתוצאות חיוביות. בתרגיל של הפונקציות שלהם מסוגל להזדהות עם טיפול נכון קשרי הגומלין של אישי, לדעת כיצד להתמודד עם מצבים, להשפיע, לעסוק להבטיח התנהגות ארגונית אשר מגובה על-ידי אקלים טוב. להבטיח השתתפות המצריכות תקשורת יעילה, כדי לייצר רעיונות, יצירתיות וחדשנות.

ודא כי תרבות נוצר ארגונית, יש תועלת לכל אלה בארגון, כי שלב פונקציות יעילות, המבטיחים את ההישג של המטרות להגדיר. בנוסף האמור לעיל, המנהל חייב להיות גם מנהיגות מבלי לגדף את הכוח והסמכות. ניתן להתמיד. יודע איך להקשיב. עוצמת גופנית ונפשית. שלמות מוסריים. היכולת לעבוד. הרוח קריטי. Upbeat, חיובי

קטגוריות
כללי

עושה קידום באינטרנט, או לשים הגזר קדימה

יש לנו אתר שהולך פחות או יותר יותר מאשר יותר – והצורך "להחיות" קצת דברים גורם לנו פטנטים. התחרות העזה בכל נישה, ויש עוד פעולות שיווק יותר ויותר פונים תמיכה מקוונת. בפעם הראשונה בהיסטוריה של ארצות הברית, על פי Outsell המשרד ייעוץ, בשנת 2010, ההשקעה בפרסום באינטרנט יעלה ההשקעה בפרסום מסורתי. ניתן לבצע רצף זהה לשאר המקומות בעולם. הניואנסים ניתנים על-ידי ההרגלים של הצרכנים, אך המגמה היא ברורה מאוד: ריאקציה שונים במהירויות כל השווקים נוטים להגדיל את האסימונים בהם מחויבים פרסום מקוון. זה מוביל מצב פרדוקסלי: רוב בנייני הציבור פונה לאינטרנט, כבר לא רק על-ידי בעיות העבודה אנחנו חושבים ברגע ששינית בתהליך גיוס, ציד ראש מאז ההתפרצות של רשתות חברתיות-, אך עבור הנאה, פנאי, גם כדי לקנות. קורה, כמו יזמים רבים כבר הם שמו לב, מכירות מקוונות תומך הרבה עלויות זולות יותר, תוך מתן אפשרות להשגת מצגת מעולה וקידום של המוצר, גם מתן הערוץ אידיאלי עבור תמיכה מכירה פוסט.

אך יד ביד עם הגידול של לקוחות פוטנציאליים, ואזורים חדשים גיאוגרפי הנוספות על הבמה, גם ההצעה של מוצרים ושירותים מוכפל כתרבות של חיידקים בתוך צלחת פטרי, וכתוצאה מכך, גם המתחרים. זה כבר לא לחנות של גוש אחר, אבל האתר של העיר הסמוכה. עלויות הובלה זולה יותר, והוא בהדרגה המשתמשים "נקראים" לבצע רכישות דרך גבולות המדינות שלהם במקרה למופת הוא מספר עצום של Latin Americans מי לקנות מוצרים מ- eBay או אמזון. כתוצאה מכך, שיווק באינטרנט הפך קטגוריה אחת שוב, כמו משכורות העובדים, או את עלויות החשמל. כלומר לא כבר הוא ספורדי פעולות, אלא כי זה הפך להיות בקטגוריה שבה יש להשקיע באופן קבוע, יש אפילו מינימלי סיכוי הישרדות עסקים באינטרנט.

מסיבה זו, דגש על עלויות קידום באינטרנט כמו פעולה ומדי פעם, הגישה הלא נכון, כי רק יכול להוביל החרדה. יש צורך לבצע לטווח בינוני של תכנון, עדיפות ומטרות תוכניות אסטרטגיות כדי להשיג אותם. כתוצאה מכך, חשוב למצוא ולפתח טכניקות המאפשרות מיקום האתרים שלנו. הדרך הטובה ביותר היא לעבוד לקראת טוב מיקום אורגני באופן בר-קיימא מבחינה כלכלית, כדי להפוך אותו קיימא לפתח פעולות אלה עם המשכיות בזמן. דוגמאות?: דור של ערך מוסף למוצרים מבוסס על היצירה של מוניטין באינטרנט Pro, ומיקום סמכות על הנושא Viralization של פיתוח תוכן יעיל ערוץ של CMR כי הוא עצום, מחולקים, כלכלי ויעיל. האם היא קיימת? כמובן, לרשתות חברתיות כלים אלה, מועסקים גם הם כמו סכין Inox אוגו בידיו של רובינזון קרוזו: יכול לעשות פלאים לך את המוצרים שלך, האתר שלך.

קטגוריות
כללי

כדי להתמודד עם המשבר

מנהלים של המבטחת AIG, חולצו מן פשיטת רגל עם המיליארדר הכסף של המדינה, כבר מבוזרת 165 מיליון בתור בונוס כפרס! על-ידי ניהול שלהם ממשל אובמה מופחתות זה כמות הכסף שיש לו עדיין להיכנע לחברה. על-פי כזה חוסר בושה-שמים, לא מפתיע הכשל של המערכת הפיננסית או ההיעלמות של מאות מיליארדי דולרים, כלכלת אמיתי מיתון, וגם לא המשבר הכלכלי הגרוע אי פעם סבל. משברים הם חלק הקפיטליזם. שלושים וארבע של קליברים שונים מ- 1854, עם אבטלה להעניש אזרחים בעוצמה קטנה או גדולה, אומר לנו, אומר לנו אנליסט הכותב Tariq עלי. אך מעבר הסתירות קשי תמס של הקפיטליזם, משברים כלכליים של עומקים שונים יש הרבה התמוטטות מוסרית. אסונות לקרות לא רק על-ידי כלכלי ופיננסי גורם שתגיד טכני, אך היעלמותו של ערכים אתיים כי הכונן התנהגויות טורפים.

חוסה לואיס Sampedro, סופר ו כלכלן, מזכיר לנו את נוחות עם אשר התפתחה מתחת אבנים כסף כדי לסייע לבנקים להאשים את המשבר. אם אתה ביקשה תרופה לאיידס באפריקה או לחינוך לא הופיעו או עשרת אלפים דולר או אפילו שיש כבר היוו 30 ועדות בינלאומיות. זהו מדגם במצב שבו אנו נמצאים. מבחן של הרס המוסרי שאליו אנו נפלו. פסגת ה-G20 הבא הוא הפורום כדי להחליט כיצד להתמודד עם המשבר.

חילוקי דעות בין המעצמות הכלכליות הגדולות כיצד לצמיחה מחודשת של הכלכלה לא בודה היטב. כוונות טובות, במקצועות ציבורית האחדות, גירוי כספים, ויסות ובקרה… הכל בסדר, אבל שכחתי אתיקה בכלכלה ומדיניות כלכלית? אף אחד לא הציע עד עכשיו שחזור עקרונות וערכים שהיעדרותו הביאה אותנו לאסון. אף שהיה diaphanous הבצע כי הוא מעולם לא טוב מנוע של הכלכלה, השווקים לא ניתן להתאים עצמם (צריך להיות במעקב, מוסדרים ביד הרכבת), בדיוק בגלל זה שחי אותו, וראוותנות ופסולת אין אפשרות מנועי של מי לנהל את העולם הכלכלי. אנחנו לאחרונה חוסה לואיס Sampedro, עצם הרעיון של פיתוח כלכלי היא ניוון. ניוון של האשליות של הסיבה. מעבר חילוקי דעות בין הכוחות הכלכליים העיקריים, ולדעת כי חשוב הצעות מעשיות הוא השיקום של ערכים ועקרונות, אנו צריכים לזכור אכפת מה שנאמר על-ידי רם עמנואל, ראש המטה הכללי של אובמה: "משבר צריך מעולם לא לפספס". אם, כמו נובל פול קרוגמן יש הזכיר לנו, רייגן אחזה משבר 1987 כדי לשנות הכל לטובת המיעוט עשיר, לפוף איברי neoliberal, למה לא לנצל את המשבר כדי ליישר את הנתיב בו הביאה אותנו האסון עמוק? שחזור עקרונות אתיים של סולידריות, צדק וכבוד לסביבה, כדור הארץ, מעל חמדנות, צמיחה רציף, בזבוז. בשנים האחרונות, לאחר התמוטטות האימפריה הסובייטית וניצחון אומלל של הקפיטליזם בגרסה שלה-ניאו-ליברלית הרות אסון, והשלכותיהן הגרוע ביותר היו הרגיש עם crudeness: התמוטטות מהירה של המשק ארגנטינאי, עלייה להתרוששות עניים, גדול של מדינות עניות כבר וצמיחה האסטרונומי של אי השוויון בין מדינות ובין מחלקות במדינות, בין היתר. אבל גם היו תשובות. מחאה בסיאטל, בערים שם פגשו אליטות כלכליות, הלידה של הפורום החברתי העולמי, התנגדות כללית מחשבה אחת (הדוגמה של קונצנזוס וושינגטון), תנועות חברתיות פופולרי ב ארגנטינה, ונצואלה, בוליביה, אקוודור, פרגוואי, מודעות פוליטית קבוע אתגר גדול של ארגונים לא ממשלתיים להפרעה הניאו-ליברלי. תנועות חברתיות בדרום אמריקה ותתבטא פוליטית ובחרת ממשלות המתקדמת ביותר באזור, ממשלות להתריס באנקארנאסיון, חופש הבירה מוחלטת, הפרטה כמו תרופת פלא ופעולת טורפות התאגידים העל-לאומי. זוהי דרך טובה להתחיל לשנות דברים, מכיוון בדיקות מראים כי כל פעולה או הלחץ מלמטה, אין שינויים בחלק העליון אשר יזכו שם כזה. תוכלו לנצל את המשבר כדי לשנות דברים. קאניו טמאיו חאווייר עיתונאית וסופרת

קטגוריות
כללי

אפשרויות חיסכון לפרישה פרטית

עקב המצב הכלכלי הנוכחי, את ההתפתחויות בשוק בונד ולצרכי גדל יותר ויותר זקנה, פנסיה פרטית היא חובה. כבר בגיל צעיר יש להגיב על מצב זה, כדי לקבל כרית פיננסית בגיל. שינוי דמוגרפי, חוזה inter-generation לסייע כי תשלומי פנסיה בעתיד אינו תמיד ברור. הרפיה של המצב עד היום לא ניתן לראות. כיום, ישנם רבים מצב הזדמנויות מימון כדי לתמוך במתן זקנה פרטית, כדי לסמן בקו תחתון את הדחיפות. בסיס זה הן את מקצבת זקנה מעשה, פנסיה תעסוקתית חוק הנכסים גיל מעשה.

כגון פנסיה Riester, Rürup יקודמו בצורה של הממשלה, גם מס מעברי מבוסס על זה. הוא לעולם לא מאוחר מדי כדי לבנות של פנסיה פרטית. אפשרות זו בוצע כבר בתחילת ההכשרה, או רק גם לפני גיל הפרישה. בהתאם משך הזמן ואת המטרה הנכספת ניתן לבוא אסטרטגיות מניעה שונים למטרה זו. בעקרון מומלץ עם זאת כדי להתחיל מוקדם ככל האפשר. בגיל צעיר, התרומות של הפקדות המתאימים עקב הפירעון שלהם לפעמים 40 שנה הם מאוד נמוכה במחירים נוחים. בהתאם למצב, מודלים של הוראה ממליצים Riester כבר שם-rente, Rürup-rente, היכולת המקצועית ביטוח, קרנות פנסיה פרטית, ביטוח חיים או גם קרן השקעות.

Riester, Rürup-rente מיועדת במיוחד בגילאים צעירים. עם כמויות קטנות יכול להיות נהנו מכל תמיכה ממשלתית. הם מציעים את היתרון התשלום הבאים תמיד בהעין ניתן לשמור ונתונה ללא תנודות. לכן מאוד בטוח וצפוי סעיף משתנה. חוזי פנסיה פרטית אחרים מציעים פנסיון אמין פרמטרים. הוא שהשלמת ערכת פנסיה פרטית, הפוליסה-יודע כבר בנקודה זו על כמות תשלומי פנסיה חודשית מובטחת. בתאריך חברת ' ביטוח ' של תועלת המבוטח במהלך זמן ריצה ניתן השתתפות, מכיוון להגדיל את התשלומים החודשיים. ביטוח חיים לשמש גם עבור הוראה זקנה פרטית. כיסויים להחליט אם ביטוח חיים הוא בוחר ביטוח חיים ההון או קצבה שנתית. זה צריך להיות החלטה היותו כפוף יעד הוראה במקום הראשון. ביטוח חיים ההון מציעים יתרון כי הם משמשים לא רק להוראות שלו, אלא גם לטיפול של בני המשפחה במקרה של מוות. מאז שתי הפונקציות מכוסים לחלוטין, ביטוח חיים ההון באזור של מתן פנסיה פופולרי מאוד נהנה. מקושרים-יחידה של ביטוח חיים, עם זאת, מבטיח כמות גדולה יותר של ספק. סכומים ששולמו יחולק. חלק נחשב כאילו תוכנית חסכון מסורתיות, של החלק השני, עם זאת, מושקעים בקרנות. זהו חוב, אשר באופן אמין ומאובטח משקיעות חוב. אחד עם זאת, לא ניתן לתת אחריות עבור כמות גבוהה יותר של אספקת עקב הסיכונים המשויכים הקרן. Bauherrenmodelle וקרן אחרים השקעות כעת נעשה יותר ויותר עבור הוראה פרטית פנסיה, להגדיר אך לא כמות ספק אמין בהשוואה למערכות פנסיה שהוזכרו כבר. מחזירה את שהסיכון קרן משתנים בהתאם אסטרטגיית השקעות ופקדונות. קרן היא שהסיכון בהם גבוה, התשואה יהיה גבוה יותר. צריך להיות הניח השקעות הקרן רק בטווח הארוך, לשבת תנודות המחירים, גם את הביצועים לתת סיכוי. כנראה מקור הנתונים הבטוחה ביותר הוא Banksparplan ניתן ליצור את חיוב חודשי קבוע בצורה שמרנית. עם זאת ההזדמנויות החזר נובעים תעריפי אשראי נמוכה יחסית, נמוך יותר צורות אחרות של ההשקעה.