קטגוריות
כללי

אנחנו מטפחים הרגלי תזונה. חלק 1

האם אתה אוהב לאכול טוב? רוב האנשים היה עונה כן, אבל מה אנחנו מתכוונים לאכול טוב? עבור דרך האוכל בסדר לאכול הרבה. אחרים מתייחסים לאכול טוב, עם המחיר שאתה נאלץ לשלם על הארוחה. אחרים, לעומת זאת, לקשר זה עם סוגים מסוימים של מזון. לעתים רחוקות אנו לקשר את זה עם הערך התזונתי של המזון שאנחנו אוכלים, או עם הצרכים האמיתיים של הגוף שלנו. אם אנחנו רוצים להאכיל את עצמנו כראוי, עלינו לטפח הרגלי תזונה, אך גם אנחנו חייבים להתאים את הרעיון שלנו של מה זה אומר לאכול טוב. אל תחשבו כי המנטליות הזו יש חשיבות קטנה, ראינו את ההשפעה של המוח שלנו את המנגנון של הרעב ותיאבון. אנחנו להמחיש מה אנחנו מתכוונים האגודה: לאכול טוב = אוכל בשפע. אנו מדמיינים במסעדה, שירות עצמי, ראינו את הכוכבים אבל לא כמונו, בחרנו סלידה לפחות אותנו.

לנו היה שניות ובחר אחד אשר גרם לנו רושם טוב. המנה הראשונה לאחר שניסית את זה, עזוב את זה כמעט ללא פגע. כאשר בדקנו את זה. זה טעים! לאחר מכן התיאבון מתעורר בנו, אכלנו את זה שאנחנו יודעים קצת. עוד יום, ואילו מזנון חופשי, בין הארוחות אנו רואים כי שנינו אהבנו.

אנחנו טוב מילא צלחת, ושם כפי שאתה אומר, על המגפיים. החוויה הזו עושה כי כאשר אנחנו חושבים על ארוחה טובה, באופן אוטומטי תבוא אלינו להתעסק המנה מילוי טוב שבה. שנינו נהנה. חוויה זו אינה יוצאת דופן. הלכנו למצבים דומים, לעתים קרובות בבית. זה נורמלי, לכן, כי המוח שלנו מתייחס לאכול טוב עם הרבה אוכל. הבעיה היא כי המוח צופה את הפעולות. כאשר אנו רואים, או מחשבה, באוכל הזה, המוח שלנו משחרר נוירוטרנסמיטורים זה לעורר את התיאבון, ואת לתשומת אותנו לאכול יותר. חיזוק האגודה: לאכול טוב = אוכל בשפע. אולם מסקנה זו אינה נכונה. אכלנו הרבה אינה אומרת בהכרח שיש לנו הזנה סביר אומר אחרת. לפיכך, עלינו לשנות את המושג הזה. במאמר בעתיד אנו נסביר כיצד לשנות שזה ותפיסות מוטעות אחרות, אבל תחילה אנו נראה המושג נפוץ מאוד. .מידע נוסף על: