קטגוריות
כללי

רודריגו הרופא

להתקשר בדרך זו. הם מצב זה איפה שאנחנו רוצים ללכת, ללא קשר אם נוכל להשיג את זה או לא. ואין מה לעשות אותם עם ערכים? לשתף, באופן מלא, מה Laborde Noguera רודריגו הרופא אמר: \"\" כדי להגדיר את הזכות אמר שזהו הסדר החברתי הקים או השראה צדק, הגינות, אבטחה, הכלל, ולכן ערכים כאלה מהווים את מטרת החוק, זה מה החוק שואף להפוך את הסדר החברתי אפשרי. אלו המטרות של החוק הם הערכים משפטי, כי הם מגיבים הרעיון של הערך…\" ברור. מה הוא רוצה את הזכות להשיג מיוצג על זה ערך. מכיוון שני הרעיונות קשורות. הם אחדות דיאלקטי. אבל קצת יודע את הערך, ואז סיכון לתוך הערכים משפטי.

מהו הערך? מה שמבדיל אותו או לזהות את זה? זה קיים או שווה? איך נדע את זה? על הערך, כדי להבהיר תחילה, ובכך כבר נשמע כמו מקום משותף, אין פה אחד או דוקטרינה זה מקובל גם על ידי הרוב. לכן אנחנו יתמקדו מאוד בקצרה לחשיפתם שככל הנראה המוצלח ביותר. הערך הוא נושא מאוד ישן של מדיטציה iusfilosofica אבל שם של \"ערך\" חדש, כמו גם התחום הספציפי של Axiology. (אחרים אומרים כי לחשוב על הערך היה רק סטייה ללא סיבה למטרה הבלעדית של הפילוסופיה המהווה \"להיות). Axiology, אשר היום היה חלק שני מגמות עיקריות (Objetivista וגם אחרים סובייקטיבית) עם מקס שלר (1874-1924).

Sheler ערכים אינם שווים הדברים או ישות. הם אינם מעשים העל-חושיים. הם 'איכויות' מיוחד, מוזר למצוא אין הצדקה אחר מאשר זה הכי הם מבוססים על עצמם. לפגוש אותם או לתפוס אותם \"רק להסתכל עליהם. מביע דעה מלומדת. \"האינטואיציה הפנומנולוגי של מהות\" היא האינטואיציה של ערך עבור שלר, כיצד ניתן לדעת את הערכים. \"אינטואיציה רגשית\" הוא הדרך לראות את הערכים באותה דרך האינטואיציה הגיונית היא הפגישה, על פי הוסרל צ'כי, אובייקטים רגיש או האינטואיציה האינטלקטואלית ללמוד אודות אובייקטים אידיאלי. אבל הערכים אינם במוחו של בני אדם אלא בדברים עצמם, יכול להיות הרבה דברים בעת ובעונה אחת. לדוגמה, את האומץ. יופי, וכו '. הם יכולים להיות אנשים מספר, או במקרה של האחרון ב מספר בני, אפילו דוממים.

קטגוריות
כללי

הקולנוע הספרדי שנשכחה

הקולנוע שנשכחה ספרדית, תמיד תהיתי מדוע ישנם אף כנופיה ידועה או שכחת? שחקניות ושחקנים הספרדי שהיה לו קריירה בינלאומית. זה יהיה לדבר על זה ביסודיות. שום דבר או מעט ידוע למשל קונצ'יטה מונטנגרו, אנטוניו מורנו, יצירות מופת Alberni לואיס, רוזה Rey, פורטוניו Bonanova או María אלבה, כוכבי קולנוע, האחרון שפותח את הקריירה שלו בהוליווד בעיקרון. כאשר מדברים על השחקנית הראשונה מי ניצח מחוץ ספרד תמיד השתמש. שרה מונטיאל לא מבין למה לפני וקבע, אל תדאג עושה טוב את העבודה שלהם, היום קל להיות מתועד, רק תעיפי מבט ברחבי הרשת, אבל כמובן הוא יותר נוח ללכת שגרתי, זעם אשר שמעתי על טלוויזיה (tve1) אנה Oobregon הספרדי הראשון שעשה סרטים בהוליווד! האם מישהו מאמין שזה? הרבה שאלות. לדבר על אלה שהוזכרו לעיל, אבל כולם יודעים Perea שרה היה מי את זה הדו ח? מצער חוסר מקצועיות. מגיע זיכרון עובדה מדהימה נוספת, זה יותר אם הדבר אפשרי, מאז, אני מדבר על האקדמיה לקולנוע, הכרוכה premios Goya (2008), תמיד עוסקת לכמה דקות את הזיכרון של אנשי מקצוע הסרט אשר נפטרה בשנה הקודמת, נראה האקדמיה דמותו של קונצ'יטה מונטנגרו רק שמגיעה לך קצת התחשבות (עם כל הכבוד לשאר) מאשר טכנאים, האמנים שהופיעו שם, אבל קונצ'יטה מונטנגרו היה לא אחת למה עוד לא בזבז רגע רק על הזיכרון שלו? לא מילה אחת נאמר על כך, בכנות ראוי להזכיר מיוחד, היות ומדובר השחקנית הספרדי הראשון אשר הצליח בהוליווד, יחד עם מריה אלבה בשנות ה-30. הייתי בר מזל מספיק לראות סרטים של קונצ'יטה מונטנגרו, אני חייב לומר כי זה נפלא, מרהיב, שחקנית מלא מגנטיות אלגנטיות ומסתורין בשיאה של הכוכב האגדי, אני לא רוצה.

שכח מזה, יודע שזו חתיכת חוויה. אני לא מוצא תשובה, ולא יכול להצדיק את ההזנחה השחקניות האלו, שחקנים ספרדי, מעצבן אותי כל כך שכחה מצד כמה אמצעי תקשורת. עכשיו מדבר על הסרט קרוז, חוויאר ברדם, פז וגה. כמו ספרדית כוכב גדול זה להצליח בהוליווד, אבל כמה זמן כבר היו אחרים ואחרים שהכניס את הכישרון שלהם, שם אני חושב שזה הוגן לזכור אותם.