קטגוריות
כללי

צעדים ראשונים בחווה.

אם אתה רק מתחיל לשחק פארמוויל, בקלות להבין את הסיבה מדוע המשחק הזה לכד את דמיונם של רבים בכל רחבי העולם. זה נותן לך את החופש לעשות מה שאתה רוצה על החלק הפנימי של החווה, כולל מה לשתול, מה לקנות, ניתן להזמין כל אדם אשר רוצה להיות שכנה, עם זאת, חייבים גם לחיות לפי הכללים. המון אפשרויות יצרתם בשוק בחווה. יהפוך את זה קצת ערמומית בהתחלה, אולם התקדמות דרך הרמות, אתה תקבל מאסטר החווה בוודאי יעסקו עם המשחק. הרחב לאט: בעוד אתה רוצה לקנות את האדמה הגדול ביותר שניתן לשלם בשוק בחווה, אתה צריך להיות מודע הסיבוכים הנובעים אמצעי זה. ארץ גדול יותר פירושו יותר חבילות של האזור שבו ניתן לבסס, לשתול יבולים רבים ככל האפשר.

חריש כל חלקה יעלה לך 15 מטבעות, אז אם אתם מבלים יותר מדי בבת אחת, אולי אין מספיק מטבעות כדי לקנות זרעים של השוק בחווה. לכן, עדיף ללכת לאט על ההתרחבות של החווה, תוכלו לנצל את המקסימום של כל חלקה, הפוטנציאל של גידולי המטע. לאחר הקציר, זה מדד רגיש לנטיעת קודם כל הצמחים הנוכחי שלה. ברגע שאתה עשית את זה, אתה יכול עכשיו למצוא כמה יותר יכולה להרשות לעצמה הרחבת בשלב זה. זה הדרך הטובה ביותר ללכת כאשר ברצונך להרחיב את המשק, אך עליך לוודא שיש לך עדיין. מספיק כסף כדי לקנות זרעים מספיק כדי להיות ששתול בכל החלקות שנוקה. לתכנן את יבוליהם: יודע מתי לקצור את היבול ב- Farmville לעתים קרובות יכול לקחת קצת זמן ללמוד.

כל צמח יבול תהיה הכמות המתאימה של זמן להבשיל. פעם היבול שלך הוא בוגר, זה חייב להיות שנבצרו באופן מיידי, כך יבוליהם לא יקמול וימות בזבזת. אתה לא תוכל למכור ויהיה לחרוש החלקות פעם נוספת, כך שאתה יכול להתחיל שוב. נלמד כיצד לתכנן את יבוליהם, כך יהיה היכולת שלהם יבול עד לנבול. לאחד אם יש לך זמן להיכנס בחיי היומיום, ואז אתה יכול לשתול זרעים אשר ניתן לקצור כל יום. עם זאת, רק אם זה יכול להיות החווה שלך פעם בשבוע, ישנן אפשרויות רבות על שוק זה יכול לאפשר לך לשתול יבולים זה יכול להיות שנקטפו מדי 4 ימים או פחות. פעם אחת אתה מתחיל לשחק. ובכן, בוודאי יהיו קשיים לא יכולים לשהות משם, ובלי לשחק במשך זמן רב. אתה יכול למצוא תוכן נוסף בקישור הבא. מחבר Yhohn Chach.

קטגוריות
כללי

לתת חיובי עבור אלכוהול או סמים לאחר תאונת עבודה

תאונות בעבודה הם אירועים הטרגי באמת נגד אשר רוב החברות ינסו לקחת כל מיני אמצעים, פרוטוקולים, בצורה כזאת, כי הסיכון, בכל זמן, המקום הזה נתון ניתן להימנע או לפחות למזער. אבל אין אקשן. לא יכול להיות יעיל ללא הפעולה ההדוק של העובדים של מתקנים אשר, בין חובות אחרים, תמיד ללכת את עבודתו בתנאים אופטימליים. בתנוחות מסוימות, כל השכחה קטנה או חוסר תשומת לב יכולה קטלנית. העובדה כי העובד עלול לקחת את מקומו בזמן תחת השפעת אלכוהול או סמים מסוכן ביותר, לא רק בשבילו, אלא גם עבור כל מחבריו לקבוצה ואפילו לצדדים שלישיים, לדוגמה אם הפונקציות שלהם מטפלים מכונות כבדות במרחב הציבורי (למשל, העבודות). לכן זה מתאים לשקול מה יקרה אם, לאחר שיש במקום תאונה בעבודה, שעובד שסבלו זה חיובי על ידי צריכת אלכוהול או חומרים אחרים, כגון קוקאין או מריחואנה. אומר שהם יאבדו את זכותם לתבוע פיצוי? ההשלכות של תאונות בעבודה תחת השפעת חומרים כשמדברים על פיצויים לעובדים עבור תאונות הקשורות לעבודה, הוא נכנס שדה, אחריות אזרחית הנזקים, מאוד שונה מזו של היישום עבור הנכות קבע לפני ביטוח לאומי על ידי הפציעות שלו. -הראשון של אזורי מתעוררת רק במקרים בהם הנזק שנגרם על ידי העובד היו לייחס ישירות החברה או המעביד, בשל העדר אמצעי אבטחה זה היה מסוגל למנוע את זה, או, כאשר לפחות, לצמצם את ההשפעה שלהם (לדוגמה, אם אתה היית עיוור כי חומצה saltara את העיניים ואת החברה שלך נתן לך בלי משקפיים בטיחות). -השני נתונה בכל מקרה, ובלבד בעקבות הפגיעה שהעובד ראה החלישה את יכולתו לבצע עבודה המועסקים באופן קבוע, ללא קשר מה בחוץ המקור של נגעים אלה (תאונה או מחלה, או מקצועי). בקיצור, בתאונה שבה השתמש בסם, נתן אמנם לא יהיה קושי ביחס לבקשה צמיתה נגד ביטוח לאומי; אם זה יפגע במידה רבה את האפשרות של קבלת פיצוי מן המעביד. כפי שאמרנו, פיצויים כאלה יש מקום רק כאשר הוא היה אחראי על הפציעות. במקרה שבו העובד היה צרך סמים או אלכוהול, זה יהיה קל לטעון כי זה היה חוסר ריכוז או הכרה בשל צריכת של אותם חומרים אשר גרמה לתוצאה קטלנית. לפיכך, אלא אם כן אירע כשל ברור היה באמצעי הביטחון של החברה הפעיל את התאונה, שכרות או השתכרות כתוצאה מסמים תמנע לבטח כל אפשרות של קבלת פיצוי. להבין במקרים אלו כי האשמים ממה שקרה יהיה העובד על ידי נכחד פוסט תחת השפעת כזה חומרים. היבטים אחרים לקחת בחשבון עלולה לגרום הבליעה של הסם שהתרחש מספר ימים קודם לכן, כאשר העובד באופן מלא תנאים כאשר התאונה התרחשה. היא כי הגוף שלנו לוקח כמה ימים ולעיתים שבועות, לגרש את החומר של הגוף. זה יכול להיות טיעון טוב לטובת העובד כדי לנסות לסתור את הטענות של מעסיקו ביחס הסיבה למה קרתה התאונה. עם זאת, בכל המקרים האלה, יש צורך לקחת בחשבון כי מעסיקים רבים יש מדיניות של אפס סובלנות כלפי שימוש בסמים, מדגישה כי התוצאה של בדיקת שתן חיובית יהיה פיטוריו משמעתי. לכן, גם אם התאונה לא הביא נכות, יכול להניח בכל מקרה הסיום של החוזה תעסוקה על ידי פיטורין הזה, בלי קשר, כי היה שמעולם לא צרכו סמים במקום העבודה. הפתרון הטוב ביותר הוא תמיד כדי למנוע את הצריכה של אותם חומרים ובמקרה של, אלכוהול, חוסר במהלך יום העבודה או השעות מיד לפני זה.