קטגוריות
כללי

Thyroidism והשמנה

וריאציות במשקל שכיחים אצל אנשים. לומדת. על-ידי מצבים שונים של חיי היום-יום אחד לאכול יותר או פחות או יותר פעילות גופנית או להקטין אותו עד לנקודה שזה היה null. אבל ההעלאה או משקל נמוך יותר על ידי גורמים אלה אינה משהו שדורש תשומת לב גדולה יותר. כאשר הכוח לא מגוונת או la actividad física y שווה סובל הפרעות אלה ייתכן מול אנו בעיה רפואית רצינית. אם יורדת במשקל יתר של בלוטת התריס, אם להיפך היא מגבירה מציינת בלוטת התריס. שתי המחלות שותקים שיחות מזוהים רק דרך מחקרים רפואיים הם נוטים להגיב גורם גנטי, אבל זה מתייחס גם חוסר יוד בתזונה. המלח משמש תיבול מזונות יש צבירה של יוד והיא המקור העיקרי של הצריכה של מינרל זה. יוד מסייע בקרת חילוף החומרים, צמיחה, פעילות מנטלית.

אחד הגורמים הנפוצים ביותר של thyroidism קובע חוסר. בלוטת התריס היא בלוטה הממוקמת בצוואר ו תפקידה הוא לווסת את חילוף החומרים. ברגע לחולה יש אבחנה, בלוטת התריס נשלטת על ידי לקיחת הורמון אוראלי וסקירה רגיל של רמות ההורמונים. בלוטת התריס היא להפך עם אנטי-בלוטת התריס תרופות. המחלה היא שקטה הסימפטומים לקחת בחשבון הם: נפיחות, עלה במשקל, חולשה, דפיקות לב, עירפול, העיניים מקומר, השיער נופל, עצירות, הפרעות וסת, תשישות, הפרעת חרדה, בין היתר. אם מספר הנוחות האלה אתה סובל יותר, מומלץ להתייעץ עם הרופא שלך עם בדיקת דם פשוטה, זה ריאלי כדי לזהות מחלה וכן לשלוט בהצלחה את תופעות לא רצויות. הטיפול חייב להיות במעקב בחיים, ניתן להשלים עם דיאטה ופעילות גופנית.

אם יש לך מחלה זו, בצע טיפול רפואי כראוי ולכן אתה יכול לפתור את אחד הגורמים המשפיעים על בריאותם, יותר הנמצאים בדרכם אל המשקל האידיאלי. אל תהססו לבקר באתר האינטרנט שלנו כדי ללמוד יותר ושאר מחלות הקשורות להשמנה. . ברכות, Sobre ברנל Héctor מחבר: הקטור ברנאל הוא מנתח מומחה בניתוח מטבולית, השמנת יתר.חבר של האינטרנציונל הפדרציה של ניתוח של השמנת יתר (אם כך). פרופסור בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת האוטונומי של צ'יוואווה במקסיקו צ'יוואווה