קטגוריות
כללי

6 טיפים להצלחה בעסק שלך

MLM שיווק של הרשת היא דרך מצוינת לעשות הכנסה נוספת. זה רעיון עסקי כבר סביב במשך עשרות שנים, לא הולך משם בקרוב. הסיבה הפופולריות שלה היא managementthrough ¦ Afunciona! אל אולם, דורשים עבודה קשה, מסירות והתמדה כדי להשיג הצלחה. החלק הכי טוב הוא, ברגע שהם מסוגלים ליצור רשת מלא, העסק הופך אינטנסיבי הרבה פחות זמן. כמעט כמו ללכת על טייס אוטומטי.

המפתח הוא להגיע מהר ככל האפשר. hese הם רק כמה טיפים כי עקבתי כדי להצליח בעסקים MLM שלי: 1. לחנך את עצמך כל הזמן. זה חשוב מאוד. אתה חייב להיפטר רעיונות שליליים. זה יכול להיעשות במגוון דרכים. אני ממליץ לפחות 15 דקות קריאה ביום, אך מנסה למשוך ל- 30.

ספרי עזרה עצמית ועסקים הם דרך טובה להתחיל. לבסוף, לראות סרטונים על פי מספר עצות על פי הרמה העליונה של העובדים בעסק שלך-MLM. 2 לבלות זמן רב ככל האפשר עם שלך קו עולה. המפיץ המגייס שלך צריך מטרה אחת זכור, עזרה לך להצליח. הם למקור ידע ומידע. מתערבבים עם סוחרי סמים עצמאית מוצלחת, לשאול אותם איך הם עשו את זה. כמעט כולם צריך להיות יותר שמח להציע לכם עצות וטיפים נהדר. 3. לטיפולו של מי שמתחתיך במבנה או dowline שלך. ניתן לכתוב ספר שלם בנושא זה. החשוב ביותר הם הדברים הקטנים להראות לך באמת אכפת. לנסות לשמור על קשר קבוע תמיד לשבח את ההישגים של מפיצים עצמאיים שלה. 4 לשכפל את עצמך עושה למפיצים אתה תלוי. זה יעזור להכפיל את הזמן שלך עם מה אתה והקבוצה שלך יהיה יעיל. תמיד עם הדוגמה. לעולם אל תשאיר המגויס, הרכבת וקמעונאות. 5. מדי יום, לשבוע, חודשית, שנתית-מטרות. אולי שמעת את הביטוי, אתה אוכל פיל? ביס אחד בכל פעם. חלוקת מטרה גדולה אחת, הכלול יעדים הניתנים להשגה קטן, המפתח להצלחה. פשוט, אין אפשרות ללכת עד הסוף, יש לך להתקדם בכל יום. לשבח אותם בכתב אחר ברובה מתעלמת. מטרה היא רק של הנוסעים, או הרצון עד לשים בכתב. זהו כשעושים אמת ובטון. הוא גם רעיון טוב לכתוב את יומנה של פעילויות בעסק שלך-MLM, מאז זה יעזור לך להיות פרודוקטיבי יותר מודע הזמן. 6 יש מלח החוצה, Ahazlo! כל הידע בעולם הוא וחסרת תועלת, ואף למקם את המרכיב החשוב ביותר של כל אחד מהם במקומו. מרכיב סודי זה צריך לבוא לא מפתיע בכלל, אבל זו הסיבה # 1 עבור כשל בכל דבר אחר בחיים. הוא זוכר Aacciona, ידע חסר תועלת ללא פעולה. בעקבות צעדים אלה, כמעט לתת לך תוצאות מיידיות בעסק שלך-MLM. תודה על קריאת מאמר זה, אני מקווה סיפקו מידע רב ערך לגדול ולהצליח. קורס חינם Aquiere של מדורגת: מקבל העצה הטובה ביותר עבור העסק שלך באינטרנט מהבלוג