קטגוריות
כללי

תעשיות קטנות/בינוניות

קטן רע הוא מאוד טוב. הפתעות, כמו המאה XXI, המגלה כל כך הרבה דגשים הממשלה המהפכנית הבוליברית בראשותו של סא"ל הוגו צ'אבס Frias, אשר נתן תשומת לב רבה מדי אל הצורך להקים סוציאליזם כבר נפוצה של המאה ה-21, סא"ל לא אתה של אותו עניין לשימור הסביבה בארץ, שבומפעלים רבים, בעיקר תעשיות קטנות/בינוניות ובתחומים נוספים, שהשפיעו ומשפיעות העתיד של הסביבה של המדינה, אשר לא ניתן לתת את תשומת הלב הנדרשת, ההידרדרות, הרעות, יכול להיות רציני מאוד, במיוחד עבור אלה שחיים בה. אנו יודעים כי ההשפעה של האדם על כדור הארץ במהלך המאה ה-20, במונחים של שינוי טריפה של הטבע, עולה בהרבה את ההשפעה שנצבר היסטוריית הקודם. האוכלוסייה האנושית הוכפל, יכולתה הטכנולוגית היה מוכפל מאה. בצע באותו הקצב של טריפה, במהלך המאה ה-21, אנו עומדים בפני אסון אקולוגי, הכחדה המונית של החי והצומח מינים, היעלמות היערות ואת הסחף נפוצה וזיהום. במדינות מפותחות פחות, ביזה של הסביבה, כריתת יערות סחף אדמה הן בעיות דומיננטי. הג'ונגל מנוקה להרחיב את אדמות חקלאיות, אך פוריות הקרקע מותש לאחר כמה יבולים, אשר עושים את זה הצורך להמשיך לכרות.

טריפה למוצר של עוני, צירופים לגרום לחברות לנצל את המשאבים הטבעיים, במיוחד רישום וחברות כרייה, התוצאה היא היעלמות מהירה של יערות הגשם. ונצואלה פונה אותן בעיות כמו מדינות בתהליך ה תיעוש כמו מקסיקו, ברזיל, ארגנטינה. בירוא היערות ואת שריפת היערות שלנו, מורשת של החקלאות נודדות conuquero ילידים, היה גורם נזק חמור על פי זמן רב, היה שדוגמה לכך היא זרימה מופחתת של כמה נהרות שלנו. רוב היערות שלנו כוללים בנוטריינטים שביר, החולי הרדוד כי, ללא הקרקע העליונה שלו, בקרוב הופכים מדבר. ההרס שלה תורמת הבצורת גבוה יותר במהלך הקיץ, היא הגורם הרסנית שיטפונות בעונות הגשמים. פרצופים, אוניברסיטת Carabobo, פרודוקטיביות מאשר פיתוח תעשייתיים ועירוניים יצר של רמות גבוהות של זיהום נחלים, אגמים ידוע בוודאות ולכן יש מסר אותו בכתבים אחרים, בנוסף פורומים, סמינרים בהקשר זה על-ידי בוגרת של ההתמחות של תוכנית ניהול איכות את Guaire ואת טוי, Turbio, Torbes, ולנסיה אגם מרקאיבו, החוף הסמוך, Morón, חסר־תכלית ו קו החוף של מחוז הפדרלי, היו קורבנות של הפעולה המשולבת של effluents תעשייתי, את הכלים והשאריות של הערים בספיקות שונות בהם. השימוש דשנים, חומרי הדברה, קו בחקלאות מסחרי יש שנוצר רמות גבוהות של זיהום הנהרות Portuguesa, Yaracuy, אזורים אחרים. התעקש ב הצבעה כי זיהום האוויר האטמוספירה הגיע רמות מסוכנות בערים כמו מרקאיבו, בשר גואנטה עקב פליטות תעשייתיות.

בקאראקאס, רמת העופרת באוויר הגדול ביותר בארץ, חורג מגבולות המותר. שלא לדבר ולנסיה, כאשר זיהום אגם ולנסיה הוא רציני מאוד, וכן זיהום האוויר של העיר, כי יותר ויותר משפיעה על אנשים עם מחלות בדרכי הנשימה חמורות. העובדה, מתמודד עם מציאות זו לא ניתן להתעלם ממנו, הערות החולשות העיקריות של תעשיות קטנות/בינוניות מבחינת הסביבה שלו מבוססת על: העדר מובהק של תרבות, חברה אחריות סביבתית. ניהול אחראי תעשיות קטנות/בינוניות יש לא שקל את הרלוונטיות ומידת החשיבות של בחינת ההיקף, ההשפעה של אחריות סביבתית הן פנימית והן חיצונית. יש מעט מאוד חברות שיש להם תרבות איכות הסביבה כבר באמת מודאג למנוע הידרדרות זיהום הסביבה בה הם פועלים זה מתווסף, לייצור מוצרים תואמים בקושי עם הסביבה, והופכת שימוש לרעה הן חומר גלם סחורות עם אשר מיוצרים כמו אנרגיה המשמש לעיבוד אותם. פסולת רעילה המיוצר במהלך ייצור הם הושלכה אל הסביבה, מיזוג, נהרות ואגמים לעתים קרובות בלי נאותה טיפולי שטח. כמובן, היעדר משאבים כלכליים על ידי תעשיות קטנות/בינוניות חיוני גם ליישם פקדים ותוכניות סביבתי הנדרש כדי למזער את הזיהום שמייצרות חברות אלה. דיוק, זהו אולי חולשות החשוב ביותר, שכן עם המצב הנוכחי, שבו גר בארץ, חברות רבים מהם אולי אין משאבים ליישם את סוג זה של פקדים ותקנות שיבטיחו כי מוצרים ותהליכים שלה לא להתדרדר הסביבה. מצב זה אין אפשרות להמשיך, הדורשים פעולות מתקנות, פעולות, תכניות למנוע זיהום סביבתי. איפה המדינה יש לאכוף ללא משוא פנים את ההיקף, האחריות המוזכרות בחוק הפלילי של הסביבה ורגולציה שלה. מופקד על הניהול לתת דרך פעולות, אסטרטגיות שמערבים את חולשות אלה לתוך חוזקות, זו מושגת בשטח, תעשיות קטנות/בינוניות, לחסוך ולנהל משאבים לפיתוח, להילחם נגד בירוא היערות, המידבור, הבצורת של הסביבה שמקיפה אותם, לקדם את החקלאות, שימור המגוון הביולוגי, לשמור על איכות מים טריים וכן יש טיפול נכון של פסולת רעילה, רדיואקטיבי. גם עליך לתת דרך בו-זמנית עבור כל ובאובדן את הסביבה תרבות, של אחריות חברתית כי אני resguardé לסביבה, אנשים, לטפח תרבות של מיחזור, מפנה פסולת לתוך חומרים שימושיים. בדרך זו הקטנת זיהום וצריכת חומרי גלם שכן חלק זה הפסולת נעשה שוב בתהליכי פרודוקטיבי. מפעלים עליך לעצב מוצרים ותהליכי הייצור המתאימים לסביבה על-פי תפישתו את אותו. הנחת היסוד היא כדי למטב את הביצועים הסביבתיים של תעשיית שמביא כתוצאה מכך אופטימיזציה של הביצועים שלהם חסכוני. גישה זו נקראת אקו-יעילות ומעודדת חדשנות להתאים את המערכות פרודוקטיבי לצרכים של השוק והסביבה. הוא מפיק יותר עם פחות, צורכים פחות אנרגיה, חומרי גלם ולהפחית את הפסולת. בדרך זו של עלויות הייצור תוך צמצום ההשפעה הסביבתית של פעילות תעשייתית. במיוחד על המדינה להתערב יותר הקשיחות, מחויבות הבטחת איכות הסביבה, להפוך את החוק הפלילי של הסביבה מתקיים, עליך לספק כל מיני סוגים של עזרה חברות המאפשרות להם להבטיח כי לא מזהמים פעולתו. אתה צריך ניהול עם חזון ומחויבות יותר להתממש הסביבה הסביבה. נושאי ניהול של הכיסא ' פנקס רשימות ', איכות לתואר שני ופרודוקטיביות. פרצופים. מורה UC קרלוס V 2001