קטגוריות
כללי

תעבורה: האיכות או הכמות?

הרעיון ברור: יש להביא תנועה לאתר שלנו. לאחר מכן, דרך המטורפים החלה לעצב אסטרטגיות: להעלות את האתר למנועי חיפוש, כתובת בקמפיין בניית קישורים, כמה דבר שקורה לנו להבטיח כי טוב יום אנחנו פותחים את מדדי ולהעביר מספרים על פי דלות מקובל עד. אבל, לפני אתם פועלים, אתה צריך לחשוב קצת. אנחנו צריכים תנועה, אבל בשביל מה? לפני שאתה חושב שאני משוגע, אשר מציע לי המן מן השמים לפני הזריקה עצמי עם המומנטום כדי להשיג את החלק שלי, אני מסתכל על זה עם אי האמון, אבהיר מבחינתי. תחילה עליך להגדיר את מטרת התנועה, מה שאנחנו רוצים להשיג יותר אנשים לבקר באתר. יכול להיווצר בשלושה מצבים. הראשון, המסורתית ביותר היא להשיג מכירות ישירות. לענייננו, גולן טלקום הוא הכתובת בשבילך.

יש לנו סוג של חנות מקוונת, אנחנו רוצים להגדיל את כמות המכירות באמצעות אתר האינטרנט שלנו. מכירות מקוונות יש עלות פונקציונלי נמוך הרבה יותר מהרגיל מונה מכירות. עבור סיבה זו, הרבה חברות, באופן מסורתי הוקמה, הם מנסים להגדיל את המכירות שלהם באמצעות ערוץ זה. תמיכה במוניטין המותגים שלהם כבר, חשוב רק להרחיב את זה מוניטין באינטרנט. המקרה השני בו אנו רוצים ליצור תנועה לאתר הוא מכיוון שאנו רוצים הצעת מחיר טובה יותר המפרסמים שלנו. כלומר, אנו יש חשבון Adsense, וכן יש מספר המפרסמים בדף שלנו, contextually הקשורים לפעילות שלנו, ולאחר מכן תרצה לבקר אותנו עוד אנשים כדי להשיג רווחים גבוהים מפרסום מקוון שלנו. אתה יכול לראות בבירור שזה לא באותו המצב כפי שהוזכרו לעיל.

במקרה זה, יש צורך לגלות או לפתח את הערך המוסף של האתר, שבו יש מעט תנועה שכבר יש. כלומר, נניח שזה בלוג. אנשים (מעט עד עכשיו) מזין את האתר, כך לקרוא את הערות, או חומר שפורסם ב ה. זה הכרחי, אז מצד אחד כדי לשפר את אספקת חומר יקר באתר עם אורח, לדוגמה, או עם בלוגרים נוספים חומר – ולאחר מכן המשך לבצע פעולות באינטרנט קידום. היעד, בדוגמה זו, היא הרבה יותר נרחב במקרה של חנות מקוונת. נחישות לקנות עשוי להיות מושפע ממספר גורמים: עלויות הובלה, אמצעי התשלום היום, אנשים רבים עדיין מתקשים לבצע רכישות מקוונות, שאין להם כרטיס אשראי, נעשה באמצעות אמצעים אלקטרוניים של התשלום, וכו '. אבל אם יש לנו בלוג, אנחנו רוצים שאנשים לקרוא אותה, הגבלות אלה יופחתו. כל אחד להזין לקרוא שפרסום מעניין סיפק ערכת הנושא אטרקציה-מצא אותו, אבל לא מישהו יהיה מעוניין ומסוגל לרכוש מוצר באינטרנט. המקרה השלישי עלולה להתרחש כאשר יש צורך להגדיל את התנועה באתר, כאשר ברצונך להפוך אותיות לרישיות על התחום. במילים אחרות, אנחנו נרשמו תחום המקורי, וברצונך לראות לגדול מדדים שלהם כדי להיות מסוגל למכור אותו בערך גבוה יותר בעתיד. אנחנו לא מאוד מעוניינים לקדם מוצר או שירות קבע, אפילו לא בקידום כמה חומר אינפורמטיבי, פשוט רוצה התעבורה כך האתר שלנו מצוטט ערך גבוה יותר. במקרה זה, ההגבלות הן מינימליות, כלומר לא משנה מי, אנחנו רוצים לבקר אותנו. לאחר מכן, חוזרים לשאלה המקורית, תנועה, למה?, ראה תשובות, לבין צרכי יכול להיות מאוד מגוון. כתוצאה מכך, הפעולות אנו יבחר כדי להשיג צמיחה זו הנחשק של מדדים שלנו, יהיה שונה בכל מקרה. מה ששייך לך? אם אהבו הודעה זו, וברצונך למקם אותו באתר שלך, לעשות כך בצורה חלקה, בתנאי מצטטים כמקור