קטגוריות
כללי

תוכנית עסקית מרכז קניות

1.1. החברה מיזם משותף "טבעת הזהב", שתיקראנה להלן "החברה" מתכוונת להקים חברה לביצוע הפרויקט עבור מכולת הגנרית שמוכרות שירותים העקרונות של עצמי (להלן: "המכולת"), אזור המכירות של החברה במרכולים. החברה בפרויקט זה יהיה השוכר שטח מסחרי של חברות. לשם כך, תוכניות לבצע את הרכישה של מכירות ציוד חדש, כמו גם כדי לחדש את ההון החוזר להרחיב באופן משמעותי את הטווח, את מסע הפרסום, וכתוצאה מכך – עלייה במספר הצרכנים חנות מכולת לרמה המתוכננת. תאריך הפתיחה של המכולת – רבעון 3 2000. כל כספי ושיווק של תכנון שנעשו בהתבסס על המגמות הנוכחיות המאקרו ו microenvironment.

1.2. החברה פוטנציאל השוק מחקרים, מראים כי כיום בעיר סמרה על סף שינויים משמעותיים בענף קמעונאות המזון. זאת בשל מכמה סיבות. ראשון. גידול משמעותי במודעות הצרכנים של האוכלוסייה, וכתוצאה מכך, הגדלת דרישות עבור ארגונים המספקים שירותים נלווים. שנית. בעיר סמרה כבר פתוח חנויות העוסקות במסחר הקמעונאי על העיקרון של שירות עצמי.

למרות מספר חסרונות משמעותיים, חברות אלה מציעות רמת ציבורית חדשה של השירות. חנויות אחרות הן בחלק המקרים, לא מסוגל להתחרות ללא שינוי משמעותי בטווח, וארגון הסחר. השלישי. המצב הכלכלי ברוסיה בכלל ובאזור בפרט, היא הסיבה ירידה משמעותית בביקוש אפקטיבי עבור שירותים קמעונאיים. על סמך ניסיון העבר, החברה נוטה להאמין כי מגמה זו תימשך במשך כמה שנים. במצב זה, תשומת לב מיוחדת יש לתת למתחרים של חנות מכולת חדשה האוניברסלית, כי הלקוחות הפוטנציאליים ביותר כיום לקוחות של חנויות שירות אחר. אבל החברה הוא בטוח כי זה מחשבה בבירור מדיניות סחר, כמו גם את האיכות הגבוהה ביותר של שירותים שיסופקו לאחר השחזור, יאפשר סופרמרקטים לקחת עמדה מובילה בשוק בעיר סמרה. 1.3. נקודות חשובות כמו את הנקודות החשובות יש לציין: 1. JV "טבעת הזהב" – החנות הגדולה ביותר במחלקה, העיר סמרה. למרות הירידה המשמעותית מגוון מורכב זה, כפי סקרים מראים את האוכלוסייה, שרידי חנויות הפופולרי ביותר בעיר. ייחודו בעיקר במיקום: זהו החלק המרכזי של העיר, אשר משמש באופן מסורתי לארגן סחר נקודת החיתוך של רחובות העיר הגדולה. 2. חשוב ומה היום צוות של החברה מורכב של מומחים ברמה גבוהה, עם ניסיון רב בארגון לקיים סחר. זהו יתרון תחרותי חשוב. 3. פרויקט זה הוא אחד השלבים של השיקום של החברה, בהם שדרוג טכני מתוכננת retrofit, שינוי מדיניות הסחר מבחר הרשימה. 4. ההבדל הבסיסי, ובמקביל את היתרון התחרותי החשוב ביותר, סופרמרקטים יהיה כי המוצרים המוצעים לצרכנים הם לא יקרים יותר דומה נמכר בחנויות ומצד שני הסיטונאי בשווקים. זה באמת הבדל מהותי, כמו סופרמרקטים כל הזמינים בשוק שונים שהם מציעים מוצרים במחירים מופקעים. מיקום בניין בשטח של החברה, אשר יהיה המכולת ממוקמת לאפשר לחברה להסתמך על מנת להשיג המחזור שלה, ומכאן – את מחירי השוק המינימלי. 1.4. סיכום כספי של הפרויקט, החברה חייבת ליישם את הצעדים שזוהו התוכנית הפיננסית בינואר 2000 לפני תחילת השיקום. במהלך תקופה זו, החברה ינחה את המאמצים העיקריים לפרוע את החשבונות הקיימים לפקודת ספקים התקציב גדל חנות מחזור. זה ייתן לחברה הזדמנות 3 או 4 ברבעון של 2000 כדי להתחיל פרויקט של החנות מחדש ציוד טכני. להראות פיננסי עיצוב כי יישום הפרויקט ורכישת ציוד חדש בחברה מסחרית הליסינג צריך לספוג את הכספים בסכום של 240.245 דולר. תוכנית ליסינג המוצע על ידי ספק הציוד, יש את הפרמטרים הבאים: עלות הציוד – 240,245 USD טווח – 40 חודשים עלות של משאבים, 12-15% לשנה במטבע חוץ. ערך השייר של ציוד מעל 40 חודשים – 0 דולר. גרסה מלאה תוכנית עסקית מרכז קניות Made Yasenskoy EA Gr. 56 CPMM OmGUPS בראשות וורונין VG