קטגוריות
כללי

שכירת משרדים

לאנשים רבים יש רעיונות לעסק שלך (או חושבים שיש להם). אבל לקראת יישום מתוכנן תמיד מקבל את אותה השאלה: השקעות הון ראשוני. חלק הארי של עלויות מניח שכירות. כי ניתן לעשות כדי להפחית את העלויות הללו, לפחות בהתחלה? נגיד בבת אחת: עצה זו אינה מתאימה לכל עסק, אך רק כאשר אין צורך לקחת לקוחות. יש אחד אזהרה: כל הכסף עדיין צריך להשקיע, אבל הם תשתלם במשך כמה חודשים, כחלופה שוכרים.

מדובר בבניין משרדים שלך (או חנות) במוסך המכונית. הרעיון הוא פשוט צניעות, למעשה מ למעשה שונה בחלל המוסך הרגיל? קר, אין תקשורת, והוא נמצא בדרך כלל בפאתי. על הגיאוגרפיה של מוסך יכול לעשות דבר – וזה, שם הוא יהיה. התחממות מעודכן עם התפתחויות טכנולוגיית הבנייה הוא לא עניין גדול. מערכת חימום Mobile אינו דורש עלות יותר מדי, אבל חשוב לעשות אוורור בטוח. אוורור נחוצה לא רק כדי לפצות שרף מערכת חימום חמצן, אלא גם כדי ליצור לחות נמוכה, אשר חשופים כל ציוד משרדי.

התקשורת לצרכים ביתיים בלבד טואלט. זו נפתרה על ידי התקנת biotualetnoy ניידים. בנוסף, מרבית והכי חשוב, אתה צריך לעבוד – תקשורת. טלפון הוא לא בעיה, אבל עבור האינטרנט תצטרך להתקין צלחת לוויין. זכור – לפתוח עסק במוסך – סימן טוב. מיקרוסופט וגוגל החלה לבנות שלהם אימפריות ככה.