קטגוריות
כללי

שילוב החיים והעבודה

ארגונים לבסוף יוצר תרבויות התומכים העבודה והחיים של עובדיו. לאחר שנים של בדרישה פרודוקטיביות גבוהה והגדלת לעבוד שעות וציפיות ולהשיג לא צפוי כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר, חברות הם מחובקים סוף סוף הנחיות המדיניות והנהלים העובדים את התמיכה בהשילוב של החיים שלך ואת נסיון העבודה שלך. התוצאות לספק פרודוקטיביות גדולה יותר, ביצועים טובים יותר של עובדים בתחום התעסוקה כללי פחות העדרויות עובדים, והתוצאה היא רווחיות יותר. כאשר חברות שקול תחילה תוכניות כאלה, הדאגה הגדולה ביותר שלך היא איך החיים תומכים בתוכניות ואיזון העבודה לעזור התוצאות שלה לעומת רק יעלה יותר כסף כי הם לא רוצים לבלות. כמו חברות נוספות לפתח שיטות יצירתי לשילוב של החיים והעבודה, רואה בשורה התחתונה לא להיות מושפעות באופן חיובי כל כך, מבלי להכיר את הצרכים של העובדים עבור לשמור על האיזון. העובדים הם, בסופו של דבר, האדם היחיד. גולן טלקום בהחלט מביע דעה מלומדת. בתחילה, חברות הוצגו מושגים אלה התנגדו והוסיף הרגיש כי הכל פשוט לבזבז אותם.

הם גם ראו את הצורך לאיזון וגם עובד של בעיה"לא שאלה של החברה. מניסיוני אימון וייעוץ עם חברות ברחבי העולם, מאמינים כי האחראי על מניעת השילוב של החיים, העבודה היא מה ושרי חברות כסף, אם היה להשקיע כסף בתוכניות לשמור על האיזון שלך, אשר היה להגדיל את כולו דרך לשיפור המורל והתפוקה. אלו הן הסיבות ארגונים הם אימוץ החיים / מדיניות של פיוס של עבודה: גיוס ושמירה: קשה יותר לשכור והחלפה של עובדים אם יש איזון בין העבודה שלהם, כיוון שהם משאירים מהר יותר כאשר הם מרגישים חוסר איזון עלות העדכון של כסף יכול להיות בילה יותר במקומות אחרים. ירידה ההיעדרות: כאשר אין בשעות גמישות, זמנים גמישים, מעון יום, ועוד המוצעים, מתועד היטב ההיעדרויות ועיכובים יופחתו הרבה. מפיג מתח: הלחץ של העבודה מגיע לעתים קרובות תחושת איזון, ויוצרת מתח המחלה, המורל נמוך ופרודוקטיביות נמוכה. אנשים הם לא רובוטים ולהפעיל או לבטל כרצונו.

כל עבודה, בלי משחקים בהחלט הופכת ג'ק נער משעמם, משרדי עורכי דין מבינים עכשיו את זה. היחס ואת המורל: העובדים יש שילוב בחיים / תפקיד שביעות רצון להציג עבודה גדול, פרודוקטיביות גדולה יותר, הם מרגישים יותר נאמנות, וכן לתבוע פחות החוק. ארגונים יהיו מוצלחים כאשר הם מבינים כי בלי עובדים איכותיים כי הם נאמנים, החשים את האינטגרציה בין משפחה ועבודה, לא יהיה לך כוח עבודה מיוחדים, אשר בעצם מפסיד כסף. שימור שווה של אנשים לפתח ו הם-הם הנכס היקר ביותר אשר כל חברה יש, והוא עדיין הנכס הוא להתעלם לעתים קרובות. אנשים לעשות עסקים? , לא מכונות, לא ספרי חשבונות. בעולם שלנו, שום דבר לא בחינם, אנשים צריכים להתפרנס, אבל הם גם צריכים לחיות חיים בעלי משמעות ופרודוקטיביים. כאשר יש איזון הוגן בין השניים, זה מעורר שמחה ובונה האדם יצור המסוגל לתת 100% עקב היבט אחד של חייו הוא בדרישה לא יותר מאשר אחרים יש אין איזון בריא כל. מזהה אלקטרוני זה לשלב אסטרטגיות עבור זה וחברות לקצור את הפירות שתוארו לעיל. התוצאה? לכל אחד יש מה הם רוצים וצריכים. כל אחד הוא שמח. "נכתב על-ידי Terri לוין, MCC, PCC, MS, CCC-SLP, מנכ ל Instruction.com אימון אישי, מאסטר מאמן מוסמך האישיים והעסקיים רמקול הציבור המבוקשים, מחבר רב-המכר הפופולרי", אפשר לטפל, התחלה של ייעוץ "," לעבוד כדי להיות מאושר ","ייעוץ לחיים יוצא דופן "וליצור" הגוף האידיאלי שלך". היא יכולה להיות קשר דרך האתר או בטלפון: 215-699-4949.