קטגוריות
כללי

צעדים ראשונים בחווה.

אם אתה רק מתחיל לשחק פארמוויל, בקלות להבין את הסיבה מדוע המשחק הזה לכד את דמיונם של רבים בכל רחבי העולם. זה נותן לך את החופש לעשות מה שאתה רוצה על החלק הפנימי של החווה, כולל מה לשתול, מה לקנות, ניתן להזמין כל אדם אשר רוצה להיות שכנה, עם זאת, חייבים גם לחיות לפי הכללים. המון אפשרויות יצרתם בשוק בחווה. יהפוך את זה קצת ערמומית בהתחלה, אולם התקדמות דרך הרמות, אתה תקבל מאסטר החווה בוודאי יעסקו עם המשחק. הרחב לאט: בעוד אתה רוצה לקנות את האדמה הגדול ביותר שניתן לשלם בשוק בחווה, אתה צריך להיות מודע הסיבוכים הנובעים אמצעי זה. ארץ גדול יותר פירושו יותר חבילות של האזור שבו ניתן לבסס, לשתול יבולים רבים ככל האפשר.

חריש כל חלקה יעלה לך 15 מטבעות, אז אם אתם מבלים יותר מדי בבת אחת, אולי אין מספיק מטבעות כדי לקנות זרעים של השוק בחווה. לכן, עדיף ללכת לאט על ההתרחבות של החווה, תוכלו לנצל את המקסימום של כל חלקה, הפוטנציאל של גידולי המטע. לאחר הקציר, זה מדד רגיש לנטיעת קודם כל הצמחים הנוכחי שלה. ברגע שאתה עשית את זה, אתה יכול עכשיו למצוא כמה יותר יכולה להרשות לעצמה הרחבת בשלב זה. זה הדרך הטובה ביותר ללכת כאשר ברצונך להרחיב את המשק, אך עליך לוודא שיש לך עדיין. מספיק כסף כדי לקנות זרעים מספיק כדי להיות ששתול בכל החלקות שנוקה. לתכנן את יבוליהם: יודע מתי לקצור את היבול ב- Farmville לעתים קרובות יכול לקחת קצת זמן ללמוד.

כל צמח יבול תהיה הכמות המתאימה של זמן להבשיל. פעם היבול שלך הוא בוגר, זה חייב להיות שנבצרו באופן מיידי, כך יבוליהם לא יקמול וימות בזבזת. אתה לא תוכל למכור ויהיה לחרוש החלקות פעם נוספת, כך שאתה יכול להתחיל שוב. נלמד כיצד לתכנן את יבוליהם, כך יהיה היכולת שלהם יבול עד לנבול. לאחד אם יש לך זמן להיכנס בחיי היומיום, ואז אתה יכול לשתול זרעים אשר ניתן לקצור כל יום. עם זאת, רק אם זה יכול להיות החווה שלך פעם בשבוע, ישנן אפשרויות רבות על שוק זה יכול לאפשר לך לשתול יבולים זה יכול להיות שנקטפו מדי 4 ימים או פחות. פעם אחת אתה מתחיל לשחק. ובכן, בוודאי יהיו קשיים לא יכולים לשהות משם, ובלי לשחק במשך זמן רב. אתה יכול למצוא תוכן נוסף בקישור הבא. מחבר Yhohn Chach.