קטגוריות
כללי

פייסבוק יוצר לקוחות עבור סוכנות שלך

כפי שאתה כבר יודע, הרעיון שלי כי כל המידע הזנת הראש שלי אמור לשמש אותנו למשהו. זה אותו לנסות הנחלת (למרבה המזל עם הצלחה ניכרת) ב שלי קוראים ולקוחות אשר אני מייעץ על התיירות שיווק באינטרנט. לכן, עם מה אתה יקראו להלן, אתה צריך לעשות משהו, צריך להיות מידע הופכים מעשים על החלק שלך כדי להפוך את העסק התיירות שלך לעבוד טוב יותר. היום קראתי את זה, על פי סקר שוק, פייסבוק רק לעקירתם של גוגל כאתר הפופולרי ביותר של ארה.(UU). למרות זאת הוא לא מכריע (ישנם מחקרים אחרים, זה עדיין לא נותן פייסבוק הראשון), הוא מדהים לראות כיצד גדל מספר הביקורים בפייסבוק % 185 אם אנו רואים באותו החודש אבל 2009. כן, מעניין מאוד, חמוד, אבל לנו, אנחנו לא הבעלים של פייסבוק, כיצד אנו יכולים להפיק כל תועלת עם זה? הנה כמה רעיונות להציב הלכה למעשה כבר! באמצעות כמות עצומה של התנועה בפייסבוק וכלים שלו של sectorization: תוך שימת פייסבוק לספירה הוא יותר קשה (תובעניים) כי המפרסמים על פי גוגל, אם אתה עושה טוב, יש לך תחרות מעט מאוד (עדיין), אתה יכול לקבל סקטורים ספציפיים יותר, בצורה ישירה יותר, תוך זמן קצר מאוד. כעת, או כן עליך היטב, או לקחת את הסיכון כי ביטול חשבונך, יחד עם כל אנשי הקשר שלך. זהו משהו שלא קרה כמה מכרים, אינה חוויה נעימה.

נצלו התחרות קטנה: הם מעטים אלה להודיע היום בפייסבוק. לפחות כמה שלא לעשות את זה היטב. הסיבה לכך היא יתרון גדול, אם אתה יודע ספציפית "טריקים" 3 או 4, פייסבוק נמצאת לא רק ברית מדהים (וייחודי) להתעניין סוכנות או יעד תיירותי שלך, אלא גם כדי לשמור על שכבר קיימים בחברה שלך. יוצר לקוחות עכשיו כי זה קל: ללמוד מן הניסיון. בשנת 2002, כאשר בגוגל הופיע על הבמה, היה זול, מהיר וקל כדי למקם בחסות קמפיינים קישורים. לא רבים היו מי לקח החום של ' גוגל ' שהסתיים, בסופו של דבר, הידוע "גוגל סטירה", שבו מפרסמים רבים נגמר המקום, והמחירים קליק עלו אסטרונומיים ולפדות אחרים.

היום פייסבוק היא בחיתוליה, אם אתה יודע כיצד לקדם יעדים סוכנות שלך, ואז כבר מושגת היא עשויה להיות בעיה ארעית, סוג של אופנה, או יכול כי (כפי שחשבתי) פייסבוק הוא כאן כדי להישאר עם הפוסט הראשון של התנועה במשך זמן רב. יהיה עליך לראות מה הופך את גוגל, אשר מעולם לא חייתי בהיסטוריה שלהם, מאז שהגיע למקום הראשון, מצב כזה. גם בעלי וגם בעלי מניות שלהם לא לשבת בחיבוק ידיים. בינתיים, אנחנו, בתור צרכנים של שני השירותים, בוודאי לראות אותך ליהנות! תחרות חיים ארוך! אם אתה כבר פרסום בפייסבוק או ברצונך להתחיל לעשות את זה בצורה יעילה, אז אתה צריך שירותים כמו שלי. לקבל כדי להגדיל את המכירות שלך