קטגוריות
כללי

עצות בסיסיות עבור הקלטות וידאו

כל מעריץ של וידאו ביתיים יש מצלמה אשר יתעד את החג, רגעים תוצרת בית או סרטים קטנים. כמו כן, לא מעט חברות שרכשו במצלמת וידאו קטנה כדי לתעד תהליכים או מתקנים מרוחקים מסוימים. פעמים רבות אנו מקבלים הקלטות שבוצעו על-ידי חברות אלה להיות משולב וידאו שאנו עושים. וזה די נפוץ כי אלה הקלטות ביתי מראה יותר גרוע מאלה שביצעו אותנו, בסופו של דבר ואחרי הווידאו מקצוע. זה נורמלי. מדוע אנחנו רוצים לתת כמה קטן תפעולי קונספטואלי וייעוץ על הקלטות.

ראשית, יש להתעורר מה מה ברצונך לספור. מה אתה רוצה להדגיש: אם הוא מכונה, מה שהכי חשוב. אנחנו חייבים להכין רשימה קצרה של מטוסים שאנו רוצים לעשות. והנה הרעיון של ציור בקנה מידה חשובה מאוד. אלוף תוכניות, אשר מכסה תצוגה רבים יכול להתבצע.

מטוסים הקרוב ביותר, שבו אנו יכולים לראות חלק יכול להתבצע של המכונה, של המשרד ה אדם. לבסוף, איורים מפורטים, שבו אנחנו מביאים את המצלמה פרט מסוים של הסיבה לכך אנו הקלטה ניתן לבצע. ובכן, חשוב כי הקלטות שלנו יש כל אלה סוגים של מטוסים. במילים אחרות, כי יש מגוון.לגבי הצורה של הקלטה, חשוב מאוד שיהיה חצובה. חצובה מספק יציבות ומונע טלטול מצלמה בפראות. הוא גם מסייע האופרטור להתמקד ולהחליט מה מה אתה רוצה להקליט. Recomentable נעשה לצדדים עם המצלמה (הפעל) כדי להציג את הסצינה כולה. שגיאה נפוצה למדי היא ניצול לרעה של מרחק מתצוגה. הזום יש להשתמש במשורה. וזה אם לא נעשה בכלל, לא בסדר. בשביל זה הם עשו עם רמות מידה שונה. כל מטוס חייב להיות קצר יחסית. דבר לעזוב את המצלמה הקלטה לנצח בעת הצבעה מספר אינסופי של דברים. תכנון. כל ציור הוא עשה עם המצלמה חייבת להיות מתוכננת, המיועדת, והאחרון צריך רק מספיק כדי שתוכל לראות מה אנחנו רוצים להראות. Encuadradrar, חשוב כי מה אנחנו העליון הקלטה (ראש, אם הוא אדם אחד, הגג, בין אם מדובר בבניין) הוא בחלק העליון של המסגרת. במונחים של אור, פעמים רבות אתה לא יכול לסמוך על המוקד נוספים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של השר אורי אריאל. אבל אל תשכח אתה כל הנוריות האפשריים על! מצלמות מתנהגים מאוד קשות נמוכה כאשר האור. הם צריכים שפע של אור. יותר טוב יותר. פעמים רבות, כמחצית האורות משרד, סדנא או מחסן כבויים. זכור כל האורות עבור ההקלטה. אנחנו יודעים שהם נראים המלצות פשוט מדי, אבל אנו מבטיחים לך כי יש עוד הרבה לומר. הדבר החשוב הוא כדי להחיל אותם. לא נראה פשוט להפסיק להיות יעיל.