קטגוריות
כללי

עושה קידום באינטרנט, או לשים הגזר קדימה

יש לנו אתר שהולך פחות או יותר יותר מאשר יותר – והצורך "להחיות" קצת דברים גורם לנו פטנטים. התחרות העזה בכל נישה, ויש עוד פעולות שיווק יותר ויותר פונים תמיכה מקוונת. בפעם הראשונה בהיסטוריה של ארצות הברית, על פי Outsell המשרד ייעוץ, בשנת 2010, ההשקעה בפרסום באינטרנט יעלה ההשקעה בפרסום מסורתי. ניתן לבצע רצף זהה לשאר המקומות בעולם. הניואנסים ניתנים על-ידי ההרגלים של הצרכנים, אך המגמה היא ברורה מאוד: ריאקציה שונים במהירויות כל השווקים נוטים להגדיל את האסימונים בהם מחויבים פרסום מקוון. זה מוביל מצב פרדוקסלי: רוב בנייני הציבור פונה לאינטרנט, כבר לא רק על-ידי בעיות העבודה אנחנו חושבים ברגע ששינית בתהליך גיוס, ציד ראש מאז ההתפרצות של רשתות חברתיות-, אך עבור הנאה, פנאי, גם כדי לקנות. קורה, כמו יזמים רבים כבר הם שמו לב, מכירות מקוונות תומך הרבה עלויות זולות יותר, תוך מתן אפשרות להשגת מצגת מעולה וקידום של המוצר, גם מתן הערוץ אידיאלי עבור תמיכה מכירה פוסט.

אך יד ביד עם הגידול של לקוחות פוטנציאליים, ואזורים חדשים גיאוגרפי הנוספות על הבמה, גם ההצעה של מוצרים ושירותים מוכפל כתרבות של חיידקים בתוך צלחת פטרי, וכתוצאה מכך, גם המתחרים. זה כבר לא לחנות של גוש אחר, אבל האתר של העיר הסמוכה. עלויות הובלה זולה יותר, והוא בהדרגה המשתמשים "נקראים" לבצע רכישות דרך גבולות המדינות שלהם במקרה למופת הוא מספר עצום של Latin Americans מי לקנות מוצרים מ- eBay או אמזון. כתוצאה מכך, שיווק באינטרנט הפך קטגוריה אחת שוב, כמו משכורות העובדים, או את עלויות החשמל. כלומר לא כבר הוא ספורדי פעולות, אלא כי זה הפך להיות בקטגוריה שבה יש להשקיע באופן קבוע, יש אפילו מינימלי סיכוי הישרדות עסקים באינטרנט.

מסיבה זו, דגש על עלויות קידום באינטרנט כמו פעולה ומדי פעם, הגישה הלא נכון, כי רק יכול להוביל החרדה. יש צורך לבצע לטווח בינוני של תכנון, עדיפות ומטרות תוכניות אסטרטגיות כדי להשיג אותם. כתוצאה מכך, חשוב למצוא ולפתח טכניקות המאפשרות מיקום האתרים שלנו. הדרך הטובה ביותר היא לעבוד לקראת טוב מיקום אורגני באופן בר-קיימא מבחינה כלכלית, כדי להפוך אותו קיימא לפתח פעולות אלה עם המשכיות בזמן. דוגמאות?: דור של ערך מוסף למוצרים מבוסס על היצירה של מוניטין באינטרנט Pro, ומיקום סמכות על הנושא Viralization של פיתוח תוכן יעיל ערוץ של CMR כי הוא עצום, מחולקים, כלכלי ויעיל. האם היא קיימת? כמובן, לרשתות חברתיות כלים אלה, מועסקים גם הם כמו סכין Inox אוגו בידיו של רובינזון קרוזו: יכול לעשות פלאים לך את המוצרים שלך, האתר שלך.