קטגוריות
כללי

משכנתאות

למשכנתאות חדשות הנדל"ן צ'כיה. עם הצטרפותן של הרפובליקה הצ'כית לאזור שנגן, חלו שינויים משמעותיים 21.12.08 הנדל"ן צ'כיה, כמו גם המשכנתאות זרים אזרחים המתגוררים צ'כיה לאזרחים המבקשים לקבל אשרת שהייה (אשרת שהייה) או מבקרים לטווח קצר אשרות עם תוכניות לעתיד במדינה הזאת. בשנה החדשה הייתה עלייה במס לבנות בין 5% עד 9. כל הצ'כית מוסדות בנקאיים העלו את שיעור הריבית השנתית למשכנתא מממוצע של 4 עד 5 5%, 5%. העלות של נכס למגורים גדל בשיעור ממוצע של 10-15%. Utilities גם עלה ב 5-7%. עם זאת, והכי חשוב, יחד עם העולה, שירותים בנקאיים ערך הנכסים, הזדמנויות חדשות עבור אזרחים זרים.

מאז 2008, כל אזרח זר יכול לרשום משכנתא שלה פתוח היישות המשפטית הצ'כית, ללא מעמד של תושבות, כלומר, בלי ויזה לטווח ארוך. במילים אחרות, זר יכול להיכנס בצ'כיה על ידי ויזה לטווח קצר (לפי הזמנה) או אשרת תייר, לגלות ישות משפטית שבה הוא (בן הזוג או בני משפחה) יהיה נוסדה, ואז למצוא רכוש לרכוש ולקבל משכנתא. עם שובו, הוא יכול בשקט השתמש בכתובת המגורים שלך בצ'כיה להרכיב חבילה של מסמכים כדי להשיג רשיון ולהגישו השגרירות של הרפובליקה הצ'כית בארץ מגוריו. קבל על בסיס מגורים לטווח ארוך אישור ויזה שנתית באופן חופשי לחצות את הגבולות של האיחוד האירופי. עד 2008, הזרים לא יכול לקבל משכנתא מבלי לקבל מעמד של "מגורים" בצ'כיה.

למשכנתאות המונחים הפעילות כיום הבנקים הצ'כית את הדברים הבאים: 1. הבנק רואה את ההכנסה כהכנסה שלך (שכר) ברוסיה או במדינה אחרת בחבר העמים. מחיר הפדיון הראשוני של הנכס לבנק אינו עולה על 85% מהשווי המוערך של שנתיים טווחי אחוז מתוך 5, 4 עד 6% לטווח של החוזה של המשכנתאות ל -30 שנה את סכום התשלום כלפי מטה שלך הוא לפחות 15% מהשווי של אובייקטים הנדל"ן נכס למגורים החדש אתה יכול לראות באתר האינטרנט שלנו. המאמרים הבאים תמשיך לכסות את חדשות וחידושים משכנתא הלוואות צ'כיה.