קטגוריות
כללי

מעל 45% מהמכירות של חברות קטנות ובינוניות הולכות לאיבוד בשל חוסר מעקב

למרות שניתן לחשוב כי חוסר המכירות מוסבר על רקע המשבר הכלכלי, המציאות היא כי במגזר זה, היעדר מעקב הזדמנויות עסקיות היא הסיבה השכיחה ביותר לכישלון. קנקון, Quintana Roo ב 24 יוני 2009 .- למרות שניתן לחשוב כי חוסר המכירות יכול להיות מוצדק על ידי המשבר הכלכלי, המציאות היא כי חברות קטנות ובינוניות רבות, העדר מעקב הזדמנויות עסקיות גורם אחד מחסור קריטי של הכנסה. במדינה שלנו, כמה חברות הפועלות תחת תהליך המכירה הרשמית, יצירת מעגלי קסמים (מכירות נמוכה, השקעה נמוכה) להוביל חברות רבות כדי פשיטת רגל. לדוגמה, מחקרים מראים כי מכירות סוגר מכירה עד השיחה החמישית או "מסלול", אשר נותן לקוח פוטנציאלי, לעומת זאת, הנתונים הסטטיסטיים אומרים לנו איש המכירות הממוצע לא עובר את השיחה השנייה. לאחרונה מצאתי אצל השר אורי אריאל אוזן קשבת . זו יכולה להיות מוסברת על ידי גורמים פסיכולוגיים הידועה יותר בשם "פחד מכישלון", או "פחד מדחייה." בני אדם לא אוהבים שאומרים להם את זה לא.

עם זאת, מנהלי מכירות השליטה מכירות מוצלח יודע שזו הבעיה הראשונה שיש לפתור בכוח מכירות כל, אם אתם שואפים לספק. ל לקבוע . BFX קבוצה (חברה שתחום ההתמחות הם אסטרטגיות שיווק וייעוץ מוצרים עסקים, תכננה מערכת מכירות וניהול לעזור לפתור את הבעיה במגזר. Frias אנג'ליקה, מנהל השיווק של הקבוצה אומר BFX " לנו הם נראים מאוד הרס הוא SME, העובדה שלא טכנולוגיה המאפשרת לכם לשלוט על הזדמנויות עסקיות להעריך תזרים המזומנים שלהם. אתה צריך למצוא טיפול אלה הזדמנויות עסקיות למקסימום על במיוחד בימים קשים אלה. זו הסיבה שאנחנו פיתחה מערכת אשר תוכננה במיוחד כדי לטפל בתופעה.

באמצעות מסכי והתראות ידידותי בדוא"ל, המערכת שלנו יזכור את המנהלים מהם החיובים באופן אוטומטי צריך לעשות, התרומות להיערך ומעקב אחר שיחות, כי יש לעשות היום, עד השלמת המכירה. לפיכך, הם ספקי מדריך המידע זמין תמיד לעין לרמות הניהול. "המערכת עובדת על מודל של" תוכנה כשירות "יש מחיר נגיש לכל חברות קטנות ובינוניות ו זמין 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. רשיונות משפט זמינים למשך 30 יום באופן מיידי וללא תשלום בכתובת הבאה:. # # קשר: אנג'ליקה Frias BFX הקבוצה מנהלת השיווק (998) 847-7427