קטגוריות
כללי

מכירות ברשת

מי לא רוצה להיות חומר טוב ומסודר? אבל לפעמים הרצונות שלנו הופכים חלום בלתי אפשרי: מוצר טוב עולה כסף. בנוסף, המותגים הפופולריים, באמצעות איכות המוצרים את השם שלך, מוקצים המוצר מחיר גבוה למדי, מכריח הקונים לשלם תשלום נוסף עבור השם. לכן, אנשים לעיתים קרובות לבלות זמן על קניות כבדים, מחפשים מקומות שבהם אתה יכול לקנות אוטומטיות דבר במחיר הנמוך ביותר, ולעתים קרובות להתמכר לקנות את הסחורה מיד, מחכה הנחות או מכירות. אבל עם ההתפתחות של האינטרנט, השאלה – היכן עשה את הדבר הנכון לקנות במחירים סבירים – בהדרגה החל לאבד את הרלוונטיות שלה. ראשית, מגוון עצום של מוצרים לספק חנויות מקוונות, שם המחירים הם תמיד נמוך יותר מאשר בחנויות "אמיתיות". אבל יש עוד דרך לקנות סחורות באיכות מקוון, תוך חיסכון סכום די מכובד. זהו – להשתתף במכירות פומביות באינטרנט. ואם בחיים האמיתיים, כמה אנשים יכולים להרשות לעצמם להשתתף במכירה הפומבית להיות הבעלים של הטלוויזיה, האינטרנט מספק הזדמנות להשתתף כקונה עם תשוקה הצעת מחיר על הפריט הרצוי.

לכן, כדאי לשקול את סוגי המכרזים. הם באים מסורתי מסורתיים. מכירות פומביות מסורתית לפעול על עקרונות של eBay המפורסם בעולם המכירות הפומביות (לפרטים: יש חברות המספקות שירותי תיווך לרכישת ואספקת סחורות המכרז). בבית מכירות פומביות, בנוי על עקרונות מסורתיים, המוכר מעמיד את הטובין, המשתתפים מתחרים. כמה מהמשתתפים לתת סכום גדול על המגרש, יהיה הבעלים של הטובין המוצעים למכירה. באופן כללי, מכירות פומביות כאלה ללא ספק ניתן לקרוא פלטפורמות המסחר, אשר להפגיש את המוכר והקונה. ואם יש לך הדבר הייחודי שברצונך למכור את רוב, או שאתה עצמך רוצה לקבל משהו יוצא דופן, אתה יכול להשתמש בבטחה את שירותיו של מכירה פומבית ב-eBay או דומה. בקרב הלא מסורתית המכרזים להקצות את מה שמכונה מכרז אגורה, אשר נהנתה לאחרונה לפופולריות רבה.

החוקים הם אלה: מארגן במחיר הנמוך ביותר מציע למשתתפים את הסחורה (לדוגמה, עבור לשפשף.). לאחר תחילת המסחר הטיימר מופעל, והמשתתפים רשאים ההימורים במקום, בדרך כלל במרווחים (למשל 0.25 רובל) .. לזכות באחד המציע אשר יהיה מסוגל לבצע הצעה אחת האחרונות לפני שנגמר הזמן. מאז, נסחרת כזה לא יכול להיות לשקול מי יהיה הזוכה מוצלח עבור המשתתפים סיפקו פיצוי בשיעור של 70%. זה סוג של מכירה פומבית, כמו מין תערובת של להגרלה או להימור, שבו המנצח הוא ידוע רק הסוף. בנוסף המכרז סקנדינביה, ואין די נדיר ומעניין במכרזי מהותה. לדוגמה, להשתלט על המוצר הרצוי במכירה פומבית עבור נפילה, אפשרי רק אם הקצית המחיר צריך להיות לא רק מינימלי, אלא גם ייחודית. לדוגמה, להקים עבור טלוויזיה המכרז. נתת לו 20 רובל. ההצעה שלך יהיה ייחודי, אם אף אחד אחר לא מציע את אותה כמות (כלומר, 20 רובל) .. זכייה במכרז מובטחת כאשר ובלבד שלא הצעות ייחודיות אחרות, אשר יהיה פחות מ -20 רובל. צפה חברים אחרים עשויים קצב רק לאחר סיום המכרז. החידוש המכרזים הפך מכרז הולנדי, אשר פועלת על עיקרון שונה לחלוטין. השתתפות במכרז זה משלמים. שחויב הפריט (לדוגמה, מצלמה), והקים קבוצה של משתתפים. לאחר הפעלת שעון העצר והסחורות המסחר מוצע על מלא ערך (יש לציין כי הרבה חשוף ולהבטיח לבדוק). אם, למשל, בעוד שעה אינו מופיע הקונה מוכן לקנות מצלמה, במחיר מופחת של 10% ו – המוצר הוא כבר 90% מערכן הנקוב. אם בשלב מאוחר יותר שעה מופיע הקונה, המחיר יירד עוד 10%. אז עד אז, עד לקונה. כמובן, הרבה הונאות באינטרנט. ולא לרמות, להיות הדרך קפדני ביותר, תחילה כדי ללמוד על חברה מחזיק מכירות פומביות באינטרנט. ראשית להסתכל על מידע ליצירת קשר. איך זה יותר ארגון הוא יותר אמין. בשלב הבא, לקרוא ביקורות, להציג גלריית תמונות, ללמוד את כל הכללים ואת תנאי ההסכם, ורק לאחר זה לרשום על המכירה הפומבית באינטרנט הצעות להתחיל. אתה קניות מוצלח!