קטגוריות
כללי

מיליונר

הם היו סוף סוף יוכל לפגוש: עסקים גדולים החברה הגורו הגדול. מיליוני אנשים ברחבי העולם מאמינים כעת כל ספר שנכתב על ידי אותו, כל הופעתו הציבורית של אירוע ייחודי. זה היה לוודא אלה 17 דצמבר 2007 היה באולם הקטן של האצטדיון Luzhniki על אימון העל של היועץ העסקי הבינלאומי ומחבר את התוכניות המקוריות על הפסיכולוגיה של התפתחות אישית ומקצועית מארק ויקטור הנסן הוזמן במיוחד למוסקבה השנה הסמינר הבינלאומי העסק מחזיק העולם תאגיד Intway. בראשית דבריי, אורח הארגונית התוודה: "אני פעם ראשונה במוסקבה, נדהם, פשוטו כמשמעו, עד כמה משמעותי הרוסי הון במונחים של עסק. הנוכחות שלי בארמון הזה הגדול, Intway הקונגרס – ולא במקרה: היו לי שנתיים עם עניין רב שלך צופה התפתחות מהירה, וקיבלו בשמחה את ההצעה של התאגיד של השתתפותי אירוע חשוב זה. אני מאמין כי הקונספט הייחודי של עסקי החברה, המחבר את האפשרויות העצום של האינטרנט עם טכנולוגיה גבוהה – היום אחד המתקדמים ביותר בשוק הבינלאומי. Intway – זה חברה גלובלית שיוצרת ערך אמיתי: מוצרים שיכולים לקצר את הדרך אל אנשים רבים ברחבי העולם להצלחה פיננסית חופש רוחני. זו המטרה העיקרית שלי במשך 30 השנים האחרונות. זו הסיבה אני כאן היום איתך. " "בתקופה שבה כתבתי ומכר כמה ספרים – אומר מארק, – יש לי את הרעיון של שליטה מוחלטת רבי המכר. זה אמור להכיל ידע שימושי ומעשי, אבל בצורה זו בקלות נספג על ידי כל קורא. זה צריך להיות כיף, באותו הזמן לדבר על נושאים רציניים. במקביל, אני צריך להגדיר את עצמם, במבט ראשון, את המשימה מוזר ובלתי אפשרי: כדי למכור ברחבי העולם מיליוני ספרים יום אחד. פרויקט זה התאפשר ליישם, אבל ברגע שאני נפגש עם רוברט אלן, לאחר מורה מוסמך ייחודי של העסק.

יש לנו את הספר הזה נתפס כסוג של ספר פופולרי, אשר יסייע למאות אלפי אנשים להיות מיליונרים – ו באותו זמן כפרויקט צדקה גדול. בפרט, כתבנו את "מיליונר לרגע." ואנחנו יכולים למכור מיליון הספרים שלנו ביום אחד. " זה באמת אומר: להפוך למיליונר בתוך דקה אחת? התגובה של מארק הנסן: זהו מראה חדש הרדיקלי על רווח המערכת. יתר האימונים באצטדיון Luzhniki הוקדש הסודות הייחודיים של הצלחה: איך להתעשר, כאשר אין לך העיקרי הון, להפוך את הנכסים שלהם התודעה מוסתר הון ריאלי כמנוף להשתמש בכוח כדי להאיץ העשרה, להתגבר על פחדים כדי לקחת סיכונים סבירים, לבנות "דקה אחת" הרגלים טובים, התורמים להעשרת ושימור של עושר. ולבסוף, והכי חשוב, כיצד ליצור איזון בין עושר הנאור, וסלל את הדרך אל המיליון הראשון שלו לשגשוג יותר דרך הפרט פילנתרופיה. "אתה חושב שזה בעולם המודרני הוא ההפך של שפע?" – שאלות האנסן, שהמשיך בקו המחשבה שלו. – לא, לא חסרים, לא בעוני. זו תאוות בצע, אשר באה לידי ביטוי אנושי האמונה כי עושר זה לא מספיק בכלל, אז אתה צריך רק לדאוג בעצמם לרווחתם. מהו ההפך של האהבה? לא, לא שנאה. זהו פחד מושרש הפחד שלנו כי מישהו עלול לפגוע בנו או למנוע אותו. אבל העולם השתנה: כיום החברה מסרבת לתמוך אמביציה אנוכית כדי להרוויח כסף בשביל הכסף. כיום, סיכויי ההצלחה היא רק עסק מסתמך על ההבנה כי "אף אחד לא יכול להתקיים בבידוד ", אשר יוצרת שפע ועושר עבור רבים, לא רק עבור עצמו ופמלייתו. "בסופו של דבר, מוצר שיש ליצור להציע לשוק אדם מצליח – זה ביטוי ואהבה התממש עבור אנשים. זה מה שאני קורא את הנתיב אל העושר הנאור. ומזמינים אתכם להצטרף אלי במודע בדרך זו.

" זה רעיון אלגנטי של מארק הנסן על חברתי אוריינטציה עסקית היה בהרמוניה עם המשימה של Intway World Corporation, חברה באמצעות כלים מעשיים פתרונות פשוטים פתחה את שעריה לעולם של הזדמנויות עסקיות והשקעות לכולם, ללא קשר שלהם ניסיון ברמה של אימונים, כדי להיות מסוגל להשיג חומר גבוהה ותוצאות רוחנית. מיליונר בעתיד – זה לא טריוויאלי נובו ריש לחשבון הבנק של 1 מיליון דולר, ו "המיליונר הנאור שתמיד נוטה להיות הטוב ביותר מודעות ושימוש קיבולת המקומי שלה, אשר אינו מגביל את היצירתיות שלך עסקים ויצירת ערך ייחודי, פועל לטובת הכלל. " מהו קוד מפורסם " מיליונר ", אשר הנסן כתב בספריו, הרצאות ושיחות על העולם? מאז, על פי מארק הנסן, צריך להתחיל לכל מי שרוצה להצליח? – כמובן, עם הגדרה, המטרה. "אתה צריך להיות המטרה. אם אתה לא אובייקטיבי, המטרה שלך היא להתקין אותו. והכי חשוב, אם היא המטרה העיקרית ורציני, עדיף, לשבת להם יהיה מספר. על לימודיהם, אני נותן זמן לאנשים נרשם המטרה מחברות 101. אתה חושב שזה חסר תועלת לחלוטין? בכלל לא: ברגע זה ממש הוא שלך והגשמה עצמית: 18 מיליארד תאים במוח מתחילים לעבוד באופן פעיל. וזה כלל שלטון עצמי. אבל בשביל זה את המטרות שלך הקפד לכתוב – ולהציג שאליו אתם שואפים, עליך לנקות לגמרי מדויק. לדוגמה, נסה לספק מספרים מדויקים של כמה אתה רוצה להרוויח בשנה (למשל 5, 10, ואולי 35,000,000 בשנה) לראות מה יהיה לך את המכונית, את המקום שבו אתה להירגע. ועכשיו עלינו בקול רם בביטחון אומר לעצמך ולאחרים: אני רוצה את זה. אם אתה מאמין במטרה שלך, ואז, כדי להיות בטוח להגיע אליו. אני יכול להבטיח לך כי אם אנשים מופשט, חלומות מעורפלים, הם לעולם לא תתממש ". כישרון מיוחד של הנסן כמאמן – מהמשחק ללכת עניינים חמור של הבדיחה ואת דוגמא חיה – על הכללה תיאורטית עמוקה. החלק החשוב ביותר של "קוד" מתייחס אוריינטציה המודע של האדם סמן מי שרוצה לשנות את חייהם של פתרונות ספציפיים, ולא על ניסיון של הבעיות שלהם. "כל אחד מאיתנו חייב להיות כמה בעיות: אישית, פיננסית, מקצועית, אני משוכנע לחלוטין כי כדור הארץ הוא לא אדם לפחות פעם לא היה צריך להתמודד איתם. אני אתן לך השוואה. הבה נדמיין מגוון רחב של מדהים הבעיות כיום בפנינו בדמות מיתולוגית הענק גוליית. אתה זוכר מה קרה לו? רק אחד לזרוק אבנים מדויק לקח דוד להפיל שלו. מה אני צריך? אני קורא לזה אפקט זכוכית המגדלת: לכל אחד מאיתנו יש להתמקד בבעיה אחת מסוימת, לפתור אותה, ולאחר מכן להמשיך לשלב הבא. לעתים קרובות רק אחד נפגע בעיה הוקמה נופל גוליית ".

אבל יש הנסיבות נראה לנו טרגדיה אמיתית. מה יכול להיות מאלף במקרה זה מאשר סיפור אישי? ומארק הנסן זוכר את החלק הדרמטי ביותר בביוגרפיה שלו. עד 26 שנים הוא היה מעורב ניו יורק מהנדס העיר הבניה מבנים אשר שימשו בייצור של מוצרי נפט, היה מארק אחד המנכ"לים של החברה. כאשר בקשר עם אמברגו הנפט הערבי המפורסם, הנפט הגולמי עלה באופן משמעותי במחיר, החברה שלו נהרסת לחלוטין. סמן בפומבי הוכרז פושט רגל. זה היה בזמנים הקשים ביותר בחיים האנסן, מצבו הפיזי והנפשי שלו היה נורא, הוא חש כישלון מוחלט וכמה זמן מנסה להימלט הבעיות שלהם, במקום לנסות לפתור אותן. אבל זה חוסר אונים לכאורה את עמדתו ונתן לו הזדמנות לגלות מחדש את עצמם. עם פשיטת רגל מלא, הוא מצאתי את הייעוד האמיתי שלו, הבין כי כל חייו חלם להיות סופר. בדיוק באותו זמן אחד מחבריו אמר: "מארק, יש לך שרפו את כל הגשרים על, אז עכשיו לך יש רק דרך אחת – הדרך להצלחה". כיום, מארק ויקטור הנסן – לא רק סופר פופולרי, ממחברי עשרות ספרים פופולריים תורגמו לעשרות שפות מיליוני עותקים של "מרק עוף לנשמה", "מיליונר לרגע", "פענוח קוד מיליונר" "להעז להצליח", הוא מאמן מוכשר, אלא גם מולטימיליונר, חבר הדירקטוריון של שלוש חברות גדולות, המייסד והמנהל של אוניברסיטת הבינלאומי "ספרות מגה שיווק" ושל עוצמה פרסום אימפריה. אבל הכי חשוב, עבודתו מביא תועלת אמיתית לאחרים ונותן חמימות של נשמתו. "העיקר לא לאבד את הלב לוותר. לא משנה כמה חסר סיכוי שזה נראה לך את המיקום שלך, מה עשוי להיות נחמה צער, לא להסגיר את עצמם ולא לוותר. המשימה שלך – לזרוק את כל הכוחות שנותרו כדי לגלות אילו, תאמין לי, תמיד יש את המקרה. ואז האדם הפשוט ביותר יכול למצוא את הדרך המובילה אל מעוני שגשוג ", – מסכם מארק. משוב מן המשתתפים של מארק ויקטור הנסן הכשרה בזמן כלשהו דעתם הם מתרחשים דברים מדהימים: התחזית שלהם השתפרה באופן ניכר, והנוף שוחררו מן סטריאוטיפים. מוגש על ידי סיפורים של אנשים שונים במשלים, אמר ברק עם שנינות בשקט קיבל מנגנון פנימי הגיוני שגורם לנו את האמת, על שיש לנו לעולם משקפים, ומובן. "אני רוצה – להגיד שלום הנסן – לכולכם התכנסו באולם הגדול הזה (על דוכן הנואמים Luzhniki להתאים את היום הזה ב 1800 מנהלים, שותפים Intway אורחים), זה לא משאיר תחושה של טפח נאום ארוך, אשר אין לו כל קשר אליך, אבל בצעד ברורה ופשוטה על ידי תוכנית צעד, אשר עכשיו יהיה עוד צורת הקיום שלך. " הנסן מחייך: "אבל אולי המטרה החשובה ביותר שלי היה כי בשנים הקרובות כדי ליצור בחברה זו -. מיליון מיליונרים " מה שזה לא היה, ומה עושר, מה יש בתוך שעות ספורות של אימונים וצוות הניהול שותפים Intway במיליון לא יכול לקנות.