קטגוריות
כללי

לזהות ולפתור הבעיות של הבריכה

לבלות את החודשים, בעיקר אלה של הקיץ, שלנו יש בעיות מעכבת את הכיף בה, אך קל מאוד לתקן אפקטים אלה, רק צריך לדעת היכן הבעיה מתעוררת ולנסות לתקן זאת בכוחות עצמנו, עכשיו אם אנחנו מסוגלים למצוא טוב יותר זה שאנו מכנים מחקר מומחה במקרה, כאן אכיר אותם במספר נקודות מפתח אלה בעיות שייתכן שיש פתרון בכוחות עצמנו. כאשר המשאבה השמיים לא עובד, או כי אינו שואף חייב לפקח על הצינורות כי זה מסתמן כי שבר כלשהו, גם לבדוק את רמת המים כמו הרחפן; אנו חייבים לוודא כי הברזים פתוחים, אגוזים הם בצורה מאובטחת התהדקה על רמה נאותה של מים זה. זה יכול לקרות גם כי המשאבה היא לא autoaspirable כך לא ואקום. כאשר לא עובד חייב להיות קשוב כך הנוכחי (שעבורו אנו נאמת את המתח), גם כך המנוע אינו נעול (לשחרר בחלק האחורי של המכונה) ועבור מעבה לעבוד היטב. אם הוא נפל לתוך מים או הקבל פגום, אנו חייבים ללכת שירות טכני. כעת כאשר המנוע לא עובד ולקפוץ הנתיכים: עליך ראה כדי להבחין אם זה מקושר היטב את כבל החשמל, אם המנוע לא ישן מדי מכיוון שאם אותו אתה לא יהיו בעיות לעבודה. טכנאי לתקן לך את המנוע, אבל האמת היא נמשכה לא הרבה זמן בגילו, עדיף לקנות אחד חדש, אז אל תיקח כל כך הרבה מאבק עם אותו מנוע ישן.

עוד נקודת המפתח היא כאשר המנוע מאבד מים: בדרך כלל, זה קורה כי המנהלים של סגירת מנוע המשאבה הוא הירוד. זו הסיבה מדוע מומלץ לשנות אותו. זה אפשרי גם להעביר משהו דומה עם חותם מכני או מכונת אריזה. אם הם מנותקים, יש לחדש אותם עבור מכשירי חשמל חדשים עבור זה לעבוד. כאשר המנוע רועש, אך אינם פועלים כראוי אנו עליך לוודא כי אנו לא תקוע מנוע ולאחר מכן אנו חייבים לוודא קבלים ההתחלה וכי לבסוף מתח עיקריות נאותה; עכשיו אם זה מנוע לא מאורגנת אנחנו צריכים להתקשר טכנאי כדי להפוך אותו לבדיקה-מעלה. המשאבה מבאס באופן שגוי ומפיקה בועות רבות מסנן: אנו עליך להעלות את הרמה של מים, שכן זה יכול להיות זה לוקח מיזוג הרחפן. מיזוג יכול לבוא כל אגוז שאינו צמוד או צינור פגום, כך נבדוק את מצב ההתקנה.

זה יכול לקרות גם טורבינה זו משאבה סתומים או את הסל הוא מלוכלך, כך נצטרך לנקות את הפריט המתאים. או, אולי, הגובה שאליו המשאבה מעל פני המים היא רחבה מדי. כאשר הבריכה הופך ירוק עם פסים שחורים: צריך לנקות ביסודיות עם מברשת ולהוסיף באותו היום מוצר ניקוי פעמיים. אנחנו sanearemos המסנן ואת הרצון לשמור 24 שעות הפעלת המנוע של ה הרחפן. כעת בעת הסערות בעונה זו תוסיף להכפיל את המינון בכל המוצרים. לעומת זאת, כאשר הלחץ מסנן הוא מוגזם נצטרך לעשות מסנן ניקוי, מאז זה יש את ההרגל של שמירת החול שלך בפנים. (ד) זכרו כי אנחנו בטוחות בשלב כלשהו בתהליך זה, אנו מתבקשים להתקשר טכנאי המתמחה תברואה ומערכים של.