קטגוריות
כללי

להשקיע כדי ללמוד את צריכה?

דיסציפלינה חדשה יחסית, כמו עוד שנה חל, חברות אשר משתמשים יותר ויותר בתדירות גבוהה יותר היא להשקיע ההכשרה של העובדים, במיוחד באזור רמות ניהוליות, אחריות גבוהה, מוכר, הפקודה מבנים, ניהולי או מנהלים. למרות ההשקעה, במקרים רבים, נוטה להיות יקר למדי, עם זאת, חברות מעדיפים להמשיך להשקיע סכומים ניכרים בתחום זה עם מטרה אחת המגביר את היווצרות הקווים שלהם. בחברות נושא זה הוא מנותח באופן יסודי לאמת באופן אמין את הרווחיות של השקעה זו; ניתוח זה נקרא לפרופיל של הכנסה; אבל טכני של הנושא הוא לא מה שבכוונתי לפתח כאן. אני רוצה להביע את זה אם חברות מוציאות סכומי כסף בחינוך ובאימון רכיביו ניכרים, זה, ללא ספק, כי התוצאה הסופית, בין עלות-תועלת, זה מאוד חיובי החברה, לתרגם את זה, משמעותו שיפור הרווחים. אבל מאיזה לצד בתי עסק, אנו חייבים להזכיר את היתרון ברור לאנשים אשר מציעים הסמכה מעולה; פשוט מקבלים הכשרה מעולה זה שיש להם גישה מקומות, משרות או תפקידים העבודה שהיו חסומים בפניהם. ללא ספק, הפועל משופרת, כי זה השיג ידע חדש בהכשרה שלהם, גם השגת גידול הכנסות שלהם כי זה עכשיו מעל הרמה הבסיסית של ביצועים בתוך החברה.

פשוט גדלו את הידע שלהם ואת הלוגיים תוצאה היא לגדול הכנסות, אם כי לפעמים זה לא קורה, אבל זה נושא אחר, בכל מקרה האדם שיודע כי המיומנויות שלהם גבוהים יותר, ידע מצב חיפוש של לאכוף אותם. הידע הזה יאפשר לך לפתח פעילויות חדשות, אדם זה יהיה שלך מדי יום אירועים מנקודת מבט חדשה, עצמו את הידע החדש הזה מאשרים העצמית ואת ורה עד עתידה שונים. הוא כבר מה אתה שואל אותך. לאן אתה הולך עם זה? עכשיו אל תעני את עצמך: מה אתה אני רוצה להגיד למי יש את היכולת לאמן, להשכיל, ללמוד, בסופו של דבר ללמוד, יש אפשרויות. כמו שאתה תמיד אומר, בתוך האינטרנט היא שוויון זה כאן אותם הדברים עובדים, האדם אשר מאומן, אשר מעוניינת לקבל ידע על המדיום הזה, הוא משבש התוצאה הטובה ביותר להשיג את אלו הפילוסופיה והיא נועדה תקבל הכל, עכשיו, ללא מאמץ או השקעה. ואז מתארת ארבעה סוגים של אנשים: איפה הם חיים באופן בלעדי ממה שהם יוצרים באינטרנט, לחיות טוב מאוד. אשר חיים העבודה שלהם ואת עכשיו לאינטרנט היא אפשרות נוספת זה נותן להם כסף.

אשר חי עבודתם, עדיין לא להרוויח כסף אבל הם בדרך הנכונה של הדרכה ולמידה. זה לסרוק את הרשת מחפש הכל חינם וללא מאמץ, לבלות, לבלות את הימים מבלי לבצע פעולה. סוף סוף: רק רוצה את מתכוונת לזה. אם אתה רוצה להפוך את האינטרנט שלך אפשרות חדשה והן להצטרף אינספור עסקים ואת האפשרויות כי הוא מספק ברשת למטרות רווח, הכל בקצות אצבעותיך, זה אתה לדחות יותר או פחות זמן, אתה יודע. פחות או יותר לא לסמוך על אף אחד יותר ממך, רק עליך להבהיר אשר של ארבעה סוגי אנשים שנקרא בעבר רוצה להשתייך. בהצלחה! אדוארדו בלאנקו.