קטגוריות
כללי

להיות מפקח בית

סביר להניח כי אם אתה קורא זה כי אתה מאמין להיות מפקח בית. זה אפשרי שראית את המודעות אומרים כי באפשרותך לבצע מאות דולרים ליום כמפקח בית. בתי הספר של האיכות של הבית מאז רבים של מודעות אלה החוצה. הם לצייר תמונה אופטימית על המקצוע ועל כמה קל זה יהיה לך להפוך טונות של כסף לילה כמעט. אני שורשים מפקח המאפיינים מקצועי, אני עומד לספר לכם מה רוצה ספר הבדיקה הביתית שלך שאתה יודע על זה מקצוע! מה המפקח בבתי הפנים מספרת מה בתי ספר אלה, מכירת החברה בדיקה ביתית קורסים שלא אספר לך כמה קשה הזאת הוא להצליח בעסק הזה.

בית הספר הלאומי אשר למדתי באזור מפקח החינוך עשוי להיראות כל כך קל יותר להתחיל. הוסבר כמה קל זה יהיה כדי להתחיל ליצור 1 בדיקת הבית יום אחד עם מעט או ללא מאמץ. יש לי הרבה דואר אלקטרוני כדי-בקרוב דיור מפקחים, להתקשר למשרד שלנו לבקש החברה. העסק הזה דומה אחרת. הקדשה, חזק את הכספים ואת זמן נדרש כדי להשיג הצלחה. האם, לדעתך, כי הוא יופעל ללא כסף מראש? בתי ספר רבים לא אומר בצד הנכסים של תעשיית בדיקה ביתית.

תעשיית בדיקה ביתית היא מקצוע אחריות גבוהה מאוד. בדק הבית כל היא דרישה פוטנציאליים. זה לא משנה כי ייתכן מפקח המלאה ביותר באזור שלך. במפקחים הם דרשו על-ידי הדברים בעלי מחשבה זה שנמצא או לא ראה את הפגם או לא. אין איש זקן בעסק הזה. "אם אתה דרש, אך כאשר דרשתי לך." אם אתה לא גר תחת לחץ זה, יהיה לך הכי טוב נראה במקום אחר. כל שנדרש הוא גרם מדרגות, מימין … משאית? ובכן, הוא נוסף חדשות רעות. כמו רוב עסקיות חוקיות, זה לוקח קצת יותר מזה. מפקח שוב יהיה כ 5000 $ הערך של כלים רק כדי להתחיל. לאחר מכן יש הנושא של ביטוח. שגיאות, השמטות בביטוח עומד עלות מפקח שוב (אם אתה עדיין עושה זאת) בכל מקום מ- $3500 5000 $ לשנה. לאחר מכן אתה בטוח האזרחים כללי אחריות, אשר יפעל מתוך 400 $ 1500 בשנה. בארצות מסוימות, באפשרותך להתחיל אפילו ללא ביטוח זה. האם יש לך חשבון חירום? אני מקווה כי אחיו לגרום ' שזה גשם על המצעד! כמו עם כל עסק חדש, השנה הראשונה תהיה שנה קשה. זה יכול להיות בכל מקום מ- 6 חודשים כדי 2 שנים להגיע כי הוא חושב הכנסה יציבה. מפקחים רבים נכנסו העסק הזה עושה בדיקות של בתים בצד או חלק של הזמן. זוהי הגישה שאני מייעץ כל מפקח לקחת שוב. אל תוותרו על העבודה היום עדיין! מה קורה עם נדל ן? ספר זה נשמע כאילו יש סוכן מאחורי כל עץ ממתין לך. הסיכויים הם צריכים מפקח המועדפים שלך, אינם נוטים להשתמש במפקח חדש, כי הם לא יודעים למה לצפות ממך. אשר יביאו אתכם חודשים רבים עד שנה או יותר לפני תהיה קבלת הפניות רגיל של נדל ן. לא נתקל אותם להאכיל את המשפחה שלו כאשר הוא מופעל לראשונה. ענף זה יכול להיות מאוד מתגמלת בדרכים רבות. עם זאת סביר להניח להשאיר טעם מר בפה אם אתה כותב לחשוב כי קל יותר להתחיל טרף. ראיתי דרך כדי שאנשים טובים על פשיטת רגל מנסה להתחיל בעסק הזה כי את הבדיקה בבית ספר משמאל שהוכן עבור מה הם היו אודות להתמודד בעולם האמיתי. דונלד לאוסון רשיון מקצועי נדל ן מפקח טקסס (#-5824), אוקלהומה (# 454) ויש כרגע VIP הביתה לפיקוח, המשרד multi-inspector ב יוסטון, טקסס. ניתן למצוא מידע נוסף אודות בדיקות בבית, ביקור שלך באתר בגם יש דף עם ספרי על הבדיקה של הבית מקום