קטגוריות
כללי

לאבד שומן: ללמוד ליהנות אכילה בריאה

באמת אנשים שנהנים תרגיל מטריד אותך? אתם אנשים מי לאכול בריא כמעט ללא מאמץ? למה זה כל כך קל להם אבל כל כך קשה לך? התשובה: שעה. האם זה אפשרי לאבד שומן על-ידי אכילה בריאה? התשובה: תמשיכו לקרוא. זמן רב יותר כדי לשמור על הרגלים בריאים, קל יותר שהוא יחזור בין החלק הטוב ביותר הוא כי תתחיל ליהנות ממנה. הצעד הראשון כדי להגיע למקום הזה היא לשנות את היחס שלך. מה נראה אורח חיים בריא? עבור אנשים מסוימים אין שום דבר מהנה.

צורך להתאים לך משעמם אימונים, להימנע מסעדות מזון מהיר, לאכול ענף וסלטים; איזה כיף הוא? בהתחלה זה נראה לך הם לעזוב את הכל כדי לרדת במשקל; אבל מה להרוויח משינויים אלה יהיה הרבה יותר משמעותי, משביע רצון. לא רק הגוף שלך ישתנה, אם הצורה היא לא איך אתה חושב. אתה נהנה לאכול בצורה בריאה? הנה כמה טיפים לשמירה על תזונה בריאה: באפשרותך לשנות את סדרי העדיפויות שלך: האופן שבו הגוף שלך מרגיש לאחר ארוחה טובה חשובה יותר הקטן הנאה נותן לך לאכול משהו מלא שומן וסוכר. ליהנות אכילה בריאה: לא יכול לחיות ללא קוקה קולה, עוגיות עם שוקולד צ'יפס, אבל תרגישו גאה לעזוב את הדברים האלה, ברגע שאתה חווית איך הגוף שלך מרגיש לאחר אכילה בריאה. התחלתי לאבד שומן, נוספת ליש ט בקלות לאחר מכן עזב את קבצי ה-cookie של ארוחת ערב ואני לקחת gasesos סודאס או משקאות בכל פעם היה יכול שינוי פשוט הפך את הדמות שלי. תמשיכו להנות את המאכלים האהובים עליך: ההבדל היחיד הוא התדירות. עכשיו במקום לאכול אותו הרבה פעמים בשבוע, יכול לתת לך פרס, לאכול פעם אחת או פעמיים בחודש אז האסור. ותצליח מעל אשמתך: אבל אתה לא premies בכל פעם שאתה רוצה, כך תוכל לדעת מתי טעים איך תוכל לחזור לנסות את מה שאתה אוהב.

תראה מזון מנקודת מבט אחרת: מזון יהיה יותר דלק מאשר משהו השולטת שלך החיים. אם תרגיל (אשר אני ממליץ 100%) תוכל לראות במהירות כיצד המזון יעזור לך עם אימונים שלך. לאכול משהו כבד שמנוני, גורמים לך להרגיש עייף, אימונים שלך יהיה יהיה קשה. בקרוב מומלץ להכשיר טוב יותר ולהניע אותו לכם לאכול טוב יותר. תהפוך יותר הרפתקני: אכילה בריאה בדרך כלל פותח את הדלת לאפשרויות שונות לפני אתה לא נחשב. תוכל לבחון יותר ירקות, דגנים, עם תבלינים וטעמים שלא היה טעמו מעולם. המשפחה והחברים ייהנו: גם אם רק הם אוכלים בריא, כי יעשה את הרגלי שלך התפשטות לאחרים. להיות מודל ללכת עם הילדים או עם עמיתים לעבודה הוא דרך ללמד אותם לחיות חיים בריאים. יהיה לך כלי כדי להתחמק הפיתוי: אנשים שאוכלים בריא פגיעים פחות מזון ברים נפילה או מזנונים ללא גבולות. הם עושים מאמץ כדי לאכול עם לוחות זמנים הוקמה, ולכן הם לא למות מרעב לא לאכול יותר מדי בהזדמנויות אלה. שהם ממלאים את הבטן עם האוכל הראשון בחומרים מזינים עשירים פחות סיביות מזונות בריאים שהם בוחרים כמה חטאים קטנים לפני מילוי כל דבר שהוא לפניהם. עכשיו מה באמת עובד אלה הם רק מועצות הראשון לאבד שומן. אם אתה מוכן לעשות כל דבר שהוא בידיים שלך כדי לרזות, צריך הגוף חלום אז באמת לבקר. להם גישה לערכה מסוימת של פעולה s ולמד מה בדיוק לעשות את גופתו תמיד חלם. ולא מגיע להם לסבול יותר, היום כך שתוכל ליישם טריקים ושיטות אשר הוכיחה לעבודה, כך שאנחנו יכולים להיות גוף מעורר קנאה בתוך זמן קצר. סאנצ'ס אלפונסו הוא חוקר בנושאים הקשורים להרזיה הבקרה, כושר ו- fat. כדי לדעת את הדרך הטובה ביותר לתת הדמות שלך להפעיל 180 מעלות