קטגוריות
כללי

יצירת המצפון החברתי והפוליטי

הגלובליזציה של מידע ותקשורת היא עובדה שאינה ניתנת לסתירה. זה איפשר לנו לדעת חוויות tada הטבע באזורים אחרים. שיתוף, ¦Y discutirlasa atrevidoa יותר עדיין, לנו יש להציע פתרונות לבעיות אשר אנו מבינים נפוצות. כזאת היא היבט מסוים של אלימות multifactorial מנוסה בתחום התעבורה רגילים. מערכת התנועה סואנת פחות המדינות הכנסה נמוכה או האמצעי שלנו יש אופן פעולה דומה, קשיים ומחוונים ליישום תוכניות יעילות גם דומות, כלומר:-קצב לגבי אופנועים, גידול חברתי רמת המינוע. -קצב mortalidada לכל 100,000 תושבים, בעלייה.

-הגדרה מסומן של משתמשים פגיע. -העדר תכנית בטיחות הכביש מקיף. -חוסר ראיית הנולד בהשקעות תשתית הכביש בטוחה. -הוצאות גבוהה על בריאות כתוצאה הכביש טרגדיות, – אדישות יחסית של אזרחות וגופים רשמיים ופרטיים לפני הכאב של אחרים מונעים על-ידי בחיי היום יום טרגדיות. -מחסור ב האיכות ואת כמות המידע. -היעדר גירויים oficialesa של תוכניות של לכידות הבינלאומי ואינטגרציה, – בורות של הקישור של בטיחות בדרכים עם הנושאים של המשבר הנוכחי כעת של פיתוח בר קיימא, בין היתר.

בקרה על כל האלמנטים האלה דורש הרבה מאמץ, והקרבה, בנוסף שנים רבות. עם זאת, מספר מדינות הם כבר רמה ליישום מדיניות המדינה תביים האו ם המלבלב משבר אבטחה Viala. אחרים מכנים אותו Silenciosoa הצונאמי. מה יש ספק, היא כי אתה הוא Pandemiaa, כפי שהיא סווגה על ידי ארגון הבריאות העולמי. עכשיו, מה החמיצו כי בעיה זו לגבי החל הרמות הגבוהות ביותר של כוח חברתיים, כלכליים ופוליטיים? לעניות דעתי, יהיה faltaa הפוליטית. על-פי זה, האחרון מתחיל התהליך של פתרון מקיף ומודעות חברתית במאבק נגד זה רעה המשפיעה על אלפי משפחות פזו. הרפובליקה הדומיניקנית, עם לימודי הנדסת בטיחות electromechanic, אנרגיה, הכביש. נשיא הרשת כבוד קרן, הנוכחי כעוזר מזכיר המדינה להובלה ארץ הרפובליקה הדומיניקנית. מחבר הספר על בטיחות בדרכים בהרפובליקה הדומיניקנית. לקראת תכנון לאומי מקיף ומאמרים רבים.