קטגוריות
כללי

טיפוח העור

מריה Serralta של ספרד ווג (מהדורה מקוונת) לפרסם את המפתחות עור מושלם בשנה הקרובה. למרות שלא כל דבר חדש, מאמינים כי כדאי לקרוא, המשקפות הטיפול שיש לנו להפוך לעור שלנו נראים תמיד קורנים. ולאחר מכן המקש מוצעים על-ידי Serralta: moisturize את העור על-ידי החלת מוצר לחות לפחות שתי פעמים ביום, שתייה שישה עד שמונה כוסות מים בכל יום יש שני כללים כדי לעקוב אחר מכיוון העור חשוב להצטייד במשקפות מבחוץ ולא מבפנים. חשוב להצטייד כאשר העור הוא במשקפות שומר על גמישות, והבהירות שלה מראה. נקי העור שהעור צריך להיות לנקות בבוקר, בשעות הלילה להסרת איפור, זיהום, עשן, אבק סוכנים אחרים, חיצוני זה עור מלוכלך. כמובן, מוצרים והשלבים לניקוי העור יהיה תלוי כל העור, ולכן מומלץ להתייעץ עם מומחים.

בהגנה מפני השמש יש צורך להשתמש במוצרי קרם הגנה או יום לכלול הגנה זו, אך יש לעשות זאת במשך השנה, לא רק ב חודשים של חום; הם תמיד קרינת על-סגול. הגנה על אותנו מפני השמש אנו למנוע הזדקנות מוקדמת של העור, ניתן lesions ממאיר, בעיות pigmentation. שינה מנוחה חיונית עבור עור מושלמת מאחר בזמן השינה התאים הם מחדש. אם אנחנו ישנים רע או פחות מ- 7-8 שעות מומלץ, העור יהיה בטון עיגולים כהים ניתן יהיה גלוי יותר. Exfoliate בהתאם הרגישות של העור, התדירות שבה אנו exfoliemos העור משתנה, אבל האמת היא כי אנו יכולים לא exfoliate. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של היועץ המשפטי לממשלה.

קילוף עור מאפשר ביעור המלח תאים, מונע את המראה של הטמאים כדי לשמור על ניקיון נקבוביות. למנוע היווצרות רדיקלים רדיקלים חופשיים חינם אחראים חמצון, הזדקנות, ההתדרדרות של העור, איברים באופן כללי. אכילת מזונות בריאים, שתיית אלכוהול, עישון, יתר לא כראוי, כל אלה גורמים לתרום היווצרות רדיקלים חינם. לקיחת ויטמינים נוגד חמצון וויטמינים אלה, מומלץ תמיד על-ידי מומחים, לתרום לנטרל השפעות שליליות של רדיקלים חופשיים בעור. תרגיל החשוב ביותר התרגיל מתבצע עם תדירות או קביעות. מומלץ לבצע פעילות גופנית לפחות שלוש פעמים בשבוע. גם הליכה שיפור הבריאות והמראה שלנו על-ידי מה ניתן להוסיף התרגיל בדרך כלל לעשות לדוגמה הולך במורד המדרגות, לא המעלית או למטה לפני הרכבת התחתית קולקטיבית, או לנסוע במונית, הליכה מספר גושי בניינים נוספים. מדיטציה חשוב לשחזר את האיזון בין הגוף והנפש לנוח יותר, והם לא יציב את דגש על שניהם משפיעה לרעה את העור שלנו. בעל גישה חיובית חשובה כמו מסעדות כראוי תרגיל, טיפוח העור. דיאטה אכילה בריאה שתהפוך להיות עקבי ולכלול פירות, ירקות, דגים, חיוני השומן ללא שמן, חומצי חלבונים (כמו אומגה 3) עם יתרונות אנטי-דלקתי, draining. אני תקווה למצוא אותך שימושי זה הערה ספרד ווג, אנו מנסים לשלב את כל מפתחות אלה כדי למטב תמונה שלנו. תמונת היידוע Lic. ביחסים בינלאומיים, הוא מייעץ מייסד Styletto תמונת סטודיו ותמונה.