קטגוריות
כללי

טיסה עם הכלב שלך

בעלים של חיית המחמד יש לחקור את דרישות רבות לפני אימוץ כלב על מטוס. עוד מידע על השר אורי אריאל ניתן למצוא באינטרנט. חברות תעופה שונות יש תקנים שונים במקצת, אבל רוב חברות התעופה בצע את אותה ערכה בסיסית של כללים לגבי טיסה עם כלב. כלל אוניברסלי הוא כלבים אינו יכול להטיס מטוס בלי הבעלים על הלוח. לעומת זאת, גולן טלקום בהחלט מבין את הסיפור. כל חברת תעופה אשר נוצר קשר עם המאמר הזה יש כלל האוסר על כלבים לטוס מלווה מנקודה אחת לאחרת. משהבין כי חברת התעופה מאמינה כי כלבים כלומר לטעון את הקובץ.

וכן אסור לך לשלוח את המזוודות בארץ מבלי להיות גם בהווה, כנ כשמדובר הכלב שלך. מטרתה של כל כלל היא שונה במקצת (לא סביר כי פצצה במרחק של כלב), אבל המסקנה כי חברות התעופה לא רוצה להיות אחראי על הכלב שלהם. עם זאת, אם הדבר הכרחי אמצעי התחבורה של הכלב שלך מבלי להיות נוכח, באפשרותך לקיים תקשורת עם רשיון, אישור חברת תחבורה מחמד לעשות את העבודה עבורך. אפילו לפני מעבר לנמל התעופה, אתה צריך לקבוע פגישה עם הוטרינר שלכם. כל המנדט של חברות תעופה כי כל כלב מקבל במטוס חייב לקבל בדיקה גופנית מלאה, נבדקו עבור מחלות שונות (כלבת הוא ופרסומיו) לפני העלייה למטוס. בדרך כלל רוצה טיסה שאישור הבדיקה להיות מיושנים בתוך 30 עד 60 יום לפני מועד הטיסה, כך המבחן שהיה בשנה שעברה לא הולך לעבוד עבור טיסה לתכנן את זה תמורת בשבוע הבא.

כמו כן, להיות מודע אילוצי זמן. אלה יכול להיות חיסרון גדול, אך נמצאות בעיצומן כדי להבטיח את הבטיחות של חיית המחמד שלך. המטענים באזור מישור יכול להיות חם מאוד. מסיבה זו, קיימות הגבלות על איזה פעמים של כלבים השנה מותר לנסוע, על פי אזורים. כמעט כל חברות התעופה, כמו גם כדי לחזק את האקלים ואת הטמפרטורה של מגבלות הקשורות. לדוגמה, אם טמפרטורת הגעת או היציאה של העיר החמים 85 מעלות פרנהייט, חיות מחמד לא ירשו על המטוס. אין להתווכח עם הצוות של חברת התעופה, כי זה לשלומם של הכלב שלך. חברות תעופה רבות מאפשר חיות להיות מועבר בתא של המטוס, ובלבד שהיא תתאים בנוחות על הכלוב בבקתה של הכלוב (בדרך כלל של 22 "ארוך, 9"). המחיר של שירות זה משתנה על-ידי חברת התעופה, אך נוטה להיות פחות מ $100.00. זה הוא זול משמעותית בהשוואה חיות כי הם לטוס בתא המטען כי לא בטוח, כי יכול לעלות יותר מ $300.00 בבכמה חברות תעופה. בעת טיסה בינלאומית, להיות מודעים לחוקי המכס במדינות רבות לאסור את כניסתם של כלבים לאורך הגבולות שלו. חברות התעופה מחויבים לציית לחוקים אלה, במקרים רבים, הכלב שלך לא תהיה אפשרות להצטרף אליך טיסה בינלאומי לכל. שאנון אריק הוא סופר עצמאי אשר גם מפרסמת ידיעון דו-שבועי עם קהל גדול מאוד כי הוא. גם הוא מנחה את מיטות גורים, שנושא את מבחר גדול של ספות, רהיטים כלב, כלבים.