קטגוריות
כללי

חשבונאות מיקור חוץ

מהו מיקור חוץ? מיקור חוץ, העברת פונקציות מסוימות (עבודה, תהליכים ושירותים), שאינם בליבת החברה, שירות של חברה אחרת או אדם המתמחה בתחום זה. שירותי משירות טבעו של מיקור חוץ הוא שונה כי הם לא חד פעמי (בעת הצורך), וכן קבע. חשבונאות שירות מיקור חוץ היא ביקוש גבוה ברחבי העולם, בדרגות שונות להם מעסיקה כמעט שלושה רבעים של חברות. ב רווחי בארצנו הבינו על ידי הנהלת החשבונות למיקור חוץ יותר ויותר, במפעלים מקומיים רבים מתכוונת להשתמש במיקור חוץ חשבונאות בעתיד הקרוב או בטווח הבינוני. בדרך כלל, יש את ההיבטים החיוביים הבא של מיקור חוץ: • הפחתת העלות של עשיית עסקים (צמצום עלויות, שחרור משאבים); • שיפור איכות התוצאה (כמו, כמובן, שמרכיבים סיסמה קופירייטר מקצועי הוא טוב יותר מאשר המזכירה שלך): • שיפור איכות השירותים (מוצרים) המסופקים על ידי החברה (העובדים לא צריכים להיות מוסחת על ידי פעילויות אחרות, כי לא יכול מוסחת מן הראשית); • הפחתת הסיכון (וזאת בשל האפשרות של בחירה בשירותים בשוק שאתה צריך, נציג חלק (הסיכון) חברת מיקור חוץ,).

לדברי כמה מומחים, החלוצים של מיקור חוץ במדינה שלנו הם חברות אבטחה פרטיות. מי זה הם חברות רווח בתחילת שנות התשעים החלו להאציל את הפונקציה של חפצים הגנה על עובדים, אנשי מקצוע, כמובן, יכול לעשות טוב יותר מספר במשרה מלאה מאבטחים. חלקם של החלוצים האלה, יש עד היום, והרשימה הבעיות שלהם רק גברה. אלה היו משרדי הפרסום. מפרסמים היו מעטים, ויש כמה שירותים שהיו איכותית הפרסום עצמו, בכמה מקרים יותר זול.

אם זה לא היה כך, הוא עדיין מוצר פרסומי איכות יכולה להיות מושגת רק מהם. לאחר שהמודעה הופיעה PR-סוכנות. בעקבות אותו השגשוג של המגזר הרוסי של האינטרנט נתן לידי שירותי שוק ליצור, תמיכה וקידום של משאבי האינטרנט, כלומר ה-IT ומיקור חוץ. אירוח גדולים מעטים נתקלו בסוף שנות התשעים עדיין קיימים, שליטה עד 60% מהשוק. בשל התנאים הספציפיים של קיומו של העסק לאומית חשבונאות מיקור חוץ גרם הדאגה הגדולה ביותר בקרב לבעלים ולמנהלים של ארגונים רוסי, אלא את מידת כנציג יותר של חברות מערביות נתן חשבונותיהם לארגונים בחוץ, כמה חברות רוסיות הפכו גם הבחירה שלהם בתחום שירותי ראיית חשבון לטובת מיקור חוץ. חשבונאות מיקור חוץ מבטלת את אי – פעילות הליבה של הארגון (אשר נפח משמעותי מאוד, כידוע), ולהתמקד עובדים על עסקי הליבה. אז, מיקור חוץ (כולל חשבונאות מיקור חוץ) בעלייה, ומספר גדל והולך של מנהיגים במדינה שלנו, לתת לו עדיפות. אני חושב שזה סוג של עסק כאן יש עתיד גדול.