קטגוריות
כללי

חברות סיניות

מוצרים סיניים הופכים להיות טוב יותר וזול יותר זהה. אלה חברות לעשות עסקים עם סין כראוי, קל לנצח "מחיר המלחמה" ו – לכבוש את השוק כמעט ללא קרב, מה שמאפשר את עצמם שלהם עוסקים רווחים יציבים. איכשהו, לעבוד בהצלחה עם ממלכת התיכון, לא כל חברות רוסיות. למה זה קורה? במאמר זה, זיהיתי 10 הנושאים העיקריים שמפריעים העבודה שלי עם סינית מאושר. 1.

לחפש היצרן. בסין, יש הרבה מפעלים המייצרים כל מיני סחורות. כדי למצוא אחד המפיקים רציני באמת שלא יעשה את מה שאתה צריך – לא קל. 2. חיפוש LIVE היצרן. למרבה הצער, במיוחד אם אתה מחפש יצרן סיני דרך האינטרנט, אתה יכול לבחור את "אומן לבד" או שמוכרת מוצרים עם צמח אמיתי, או חותמת חנות קטנה באיכות נמוכה יצירה (או מזויף, כמו שאתה אוהב:)). 3. קבלת ערך לכסף.

ראשית, המושג "מחיר" יש לבוא המוח לא כל הסינים. בעת בקשת התאמות מחיר ידרוש הסינית רכשה המוצר, מאפייניו, אז המחיר יהיה למשוך באמצעות אלגוריתם ידוע. שנית, אלגוריתם זה ייתן לך מחיר 30-40% גבוהה יותר מאשר את האמיתי. 4. בעיית בסדר הנכון. מה אתה רוצה מהסינים, לא תמיד עולה בקנה אחד עם אלה הם מבינים את הסדר. ויש להם סוף סוף לצאת – זה אפילו יותר מעניין. 5. שפה. השפה הסינית היא קשה מאוד עבור רוב האנשים במדינה שלנו לא ברור. רוסית סינית נתון רע, ולכן בהעדר מתרגם טוב צריך להשתמש "המתווך לשוני" – אנגלית. 6. העברת הכסף. כדי להעביר את הכסף "ישירות" יש צורך בחשבון מטבע זר. לפיכך, אנו צריכים להשתמש באמצעים אחרים של העברת – דרך מתווכים. 7. משלוח ומכס. בעיות אספקה ​​ידועים: המיכל עשוי לבוא מאוחר יותר, אולי לפני, אבל יכול "ללכת לאיבוד". עבור מטענים צריך לצפות יותר בזהירות, לא כל הספקים להם מאוד קשוב. כאשר הסחורה תגיע, זה עצוב מאוד לראות ממצא שלו במחסן ערובה עבור nedooformlennyh או מסמכים להורג כראוי. 8. מכירה של סחורות סיניות. נושא וחיוני ביותר, משום לא כל הלקוחות אמון על איכות המוצרים השמים. עם זאת להתמודד. 9. איכות. לפעמים הפחד הוא מוצדק קונים מפעלים סיניים באיכות ירודה ממש. מעליב במיוחד, אם פגום הרבה, ועל הסינים טוענים כי "הכל היה בסדר, אבל רק באופן מכולה הוא מזועזע מאוד". 10. שירות. סיכוי שירות אחריות עבור מוצרים סיניים היא קטנה מאוד, ולכן יש לנו הזמנת חלקי חילוף (אשר יש צורך עדיין dovezti 6.7 בעיות), או לנהל משא ומתן הנחות נוספות. בנוסף, יש צורך לשמור על יחסים טובים עם הלקוחות שלך, אשר לתיקונים או להחלפה של הטובין סביר בבקשה.