קטגוריות
כללי

התעלות של ונציה במחיר מופחת

Leonardo Da Vinci תוכנן במאה החמש עשרה הקנון של אדם. האדם הוויטרובי היא הכותרת המקורית של עבודה זו, נחשב לאחד בפיתוחים מתמטיים ביותר של הרנסאנס האיטלקי. וזה לא רק בגלל תחולת גוף האדם אם לא בגלל שינה מיקום האדם ביקום. (Accademia Gallery) (כניסה 8.50) של העיר ונציה עושה חדר בין טיציאן או טינטורטו זה ציור של עיפרון ודיו, שיחק גם מטבעות אירו איטלקי. אולם, בעוד העיר של תעלות עזר הפאר של הארץ בתקופה שלו (מספר כנסיות הרנסאנס כפי שתעיד.

בולטת ביניהם), ונציה היא לא רק חלק של איטליה. היופי שלהם היא מעבר המשקל על גדולתו של האימפריה. זה אותו הזמן campechana אלגנטי. ומעל הכל, במחיר סביר עבור הנוסע עם מעט משאבים כלכליים. בעיר, כפי שהיא מכונה, התפלגות הפיזי הרגיל. הרשת של 120 האיים מקושרים על ידי גשרים 400 מצטרף ההרחבה של היבשתית איפה לחופים ולנמל התעופה.

זה אני סקרן כשאתה עוזב את הרכבת תחנת, המים סביבנו, מוצג על מרחק בלתי עביר. לגלות בקרוב להגיע ממקום למקום היא העיר לא בעיה חוץ מזה אנחנו חייבים לגרד את הכיס. הליכה היא הדרך הטובה ביותר כדי לטבול אותנו בוונציה, אבל זה יהיה בלתי נמנע לקחת vaporetto לטווחים ארוכים, במיוחד כדי להציל אותנו מים מוניות. עדיין, כל מסע עגול 6 ואת הטוב ביותר יהיה לעשות אותנו עם ונציה כרטיס (18.50 12 שעות). הוצאה שאנו advantatge קרוב יותר אל האיים מוראנו, בוראנו להרחיב את הידע של האזור. הראשון זכוכית המפעלים פתח שהדלתות ללא תשלום המבקר סקרן של תעשייה זו המפורסמת ועל השני, בתים נמוכים, צבעוניים להוסיף פרספקטיבה אחת זו במונחים של איים קטנים. רק הדרך נוף כלפיהם הטיול הזה שווה. בוונציה, האינרציה מוביל אותנו שוב ללכת דרך כיכר ייחודית מוכרים ככאלה בעיר, סאן Marcos, נפוליאון הזה נקרא הסלון היפה ביותר באירופה. שם גונב חשיבותו הכנסייה המרכזית באותו שם, הזעה השפעה ביזנטית אשר ונטו (veneto). לצידו Campanille, מגדל מהמקום שבו סירות, ו Palacio דוקלה נמצא עדים (לבקר 6). הרשויות נזכיר כי עליית רמות ים סנטימטר בשנה והציפו, בעוד ישנן תוכניות כדי להתמודד עם הבעיה, מים גבוה (גאות) לכיכר בסתיו ואביב. למרות קטסטרופלי למחזה מרהיב. במפת ונציאנית קטנה אנחנו יציינו היעד הבא מנסה לקחת את משך הזמן המרבי כדי להגיע אליו. עצירות קרפט חנויות או מאפיות השתמטות חנויות חתימת שתקציבם מצומצם – כדאי לנצל אותם ולטייל אל גשר האנחות הוא מסלול מומלץ ביותר. מן הגובה שלו משוחזרות מדפים מלאים תיירים כמו פטריות. אם אתה לא רוצה לעזוב בלי שיש שהועלו על הסמלים האלה ונציאני טיפוסי הוא נוכח אחת מנקודות איפה הם משמשים עירוני (מ ה 9 17.55 ש). הוונציאנים לחצות ללא תשלום נגד הכנסייה של הצדעה ו Santa María de ג'וליו בהיעדר גשרים. לבחור איפה לישון היא לא בעיה של ונציה, האי Guidecca הוא מושלם בשביל זה. זה הוא אחד הגדולים, אינה ההמולה לתיירים, במספר שורות לאיטליה כמו בסרטים (לילה) אשר להגיע אליו. הם להתרבות אותם באזור זה, ההפרש במחיר עם המרכז ההיסטורי הוא ניכר. הם בדרך כלל כוללים ארוחת בוקר ב שלהם מחיר וסופרמרקטים בקרבת מקום. עם זאת, אם השאיפה היא לשכב. על האי של ונציה יכסה לא להיות מבולבל עם המודרני יותר ומרוחקים הערוצים של אזור ונציה. אנחנו להימנע לנו אי שביעות רצון-לא לנשום את האוויר של העיר, אשר לא מריח כמו שמספרים לשונות רעות, מעל לכל, כדי למנוע תלות מוחלטת על תחבורה. מאת: סוניה ל' Baena סוניה היא הנוסע העצמאי שסייר, לפני עבודה ככותב עבור HostelBookers מספר יבשות, לגלות את נפלאות של ערים, עיירות. במהלך שהותו באיטליה הוא גילה כמה איכות והיכן כלכלי להישאר.