קטגוריות
כללי

העור המושלם

1. עבור מראה טבעי של קרן שלך צריך להתאים לגוון. בדיקת מסד נתונים לאורך הלסת שלו. תדע את הצבעים הטובים ביותר כי הוא ייעלם לתוך העור. 2 קרן להפיץ את הידיים, פט הפנים שלך ולאחר מכן חלק עם ספוג מקפיד לא למשוך או למתוח את העור. היה זהיר במיוחד באזור העיניים כאשר העור הוא סופר דק. אל תשכח על-פי על העפעפיים ועל שפתיו.

3. כדי להפוך קרן האחרון החל moisturizer תחילה לתת מסדי נתונים בסיסי. עור יבש יספוג את הקרן אם בסיס זה לא. לעור, השתמש שמן לחות, אבק מתוך קרן 4. בימים חמים, הקרן יכול להיות קשה לשמור על מראה טרי.

בחר את הקרן בבוקר עם אבקה, בצק, ולאחר מכן בצע ups המגע קבוע לאורך כל היום. 5. כדי לכסות את הפגמים של החלת בסיס לחזור ואת הצבע בלחש המנטרל את האדום. ליקויים הם בולטים, כמו עיגולים כהים מאוד ושימוש לעשה corrector צהוב (זמין ממרי קיי). אין להשתמש מדי אבק באזורים בעיה, שכן הוא למשוך אליו תשומת לב. 6. כדי למנוע את תוכנית בסיסית סביב לסתותיכם החל בסיס, כרגיל כאן, מעט מאוד להשתמש moisturizer ביד, היכו את הכל ב- העורף. 7 עבור שילוב לילה, כמה זוהר אבקת אבק, מקום שאתה רוצה למשוך את האור גשר האף מתחת לעצם המצח, מקדשים, הלחיים, הסנטר ובכתפיים. 8. תמיד להשתמש בסיס עם קרם הגנה 15 לפחות כדי למנוע נזק עתידי השמש. 9. לשנות את צבע הבסיס אם הצבע של העור משתנה. 10. לאחר להחלת קרן ללכת ליד חלון כך שהוא ייראה טבעי. אור טבעי הוא המבחן העליון. זכויות יוצרים 2004 שילה Dicks שילה Dicks הוא הבגדים, יועץ של התמונה אשר מלמדת נשים כיצד להציג יותר דק להתלבש בהתאם את סוג הגוף שלך.