קטגוריות
כללי

המשולש

עבור רבים, משולש ברמודה הוא בית קברות של ספינות. מצד שני, המשולש הקיים בין פרו, צ'ילה, בוליביה בדרך כלל בדרך כלל להרוס תוכניות השלום רבים. מאז 1978 פאס סנטיאגו אין יחסים דיפלומטיים, למרות מוראלס וממשלות בצ'לט השמאל ביקשו reamistarse. בוליביה longs בעלות שפרק אל האוקיאנוס השקט, צ'ילה פחות לא נוח היה minifranja מצפון גבולותיהם של ההמשכיות של הטריטוריה שלו לא חותכים כל כך. עם זאת, בלימה וטו על כל עסקה מעל אריקה.

מחק הקצוות עם צ'ילה נראה פרו עם א. שונים שתי עמדות, יש הסבורים כי זה ישפיע על עסקה מסחרית עשיר הנמצא בגבול זה, בוליביה זה השתמש יציאת ארגון העבודה הבינלאומי. אחרים מאמינים כי דבר זה עשוי להפחית את הצבא תקציב כדי למחוק נתיב של ערך של הצבא הגדול ביותר אשר פלשו את הרפובליקה. לימה תשאלו את בית המשפט הבינלאומי בהאג כדי לפתור מחלוקת על פלטפורמה ימית המתאים פרו ו צ'ילה. זה נוצר החשש בלה פאס, אשר רואה כי כך מחליש את הרצון שלו יש פרוזדור שלו באמצע שני תושבים.

כדי הקינוח, היא הדרך הריאלית היחידה החוצה בלוק של מדינות האיחוד האירופי סוג. Bigio יצחק הוא אנליסט הבינלאומי. כותב עבור עשרות מדיה בחמש יבשות. הוא קיבל מעלות, קורסים ללימודי ההיסטוריה, המדיניות הכלכלית בבית הספר לונדון לכלכלה & למדעי המדינה. נחשבת שהאוניברסיטה הבינלאומית הראשי מתמחה מדעי החברה, הוא גם מלמד מדע המדינה ומינהל ציבורי. Bigio יצחק הוא אנליסט הבינלאומי. כותב עבור עשרות מדיה בחמש יבשות. הוא קיבל מעלות, קורסים ללימודי ההיסטוריה, המדיניות הכלכלית בבית הספר לונדון לכלכלה & למדעי המדינה. נחשבת שהאוניברסיטה הבינלאומית הראשי מתמחה מדעי החברה, הוא גם מלמד מדע המדינה ומינהל ציבורי.