קטגוריות
כללי

המילים הכי יפות

הם. חמש וחצי בבוקר, אנחנו, כרגיל, בתחילת המאחזים בוקר. זה באפריל 23, האמריקנים חוגגים את היום של השפה, אז החלטנו לבקש המאזינים לעזור לנו לבחור אילו, לדעתו, היא המילה הכי יפה בשפה של סרוונטס. שיחות לא נועדו רגע והצעות לא: חוזר על עצמו שוב ואהבה שוב, אלוהים, אושר, חופש, שלווה, ידידות, הרמוניה, אמא ו המולדת. מישהו התקשר להציע לנו להכריז על אלוהים התחרות ואת מי אנחנו לפני המיקרופונים, לשמש שופטים מאולתר לנהוג על פי הבקשה. ספרנו, במרחק רחוק ניצחון האהבה ולאחריו השד, ידידות ושמחה. עוד פעם רמקולים, מאסטרים של השפה, הרשות זהה, יש העדיפו לממן את הטופס, קד על ידי המשמעות במקום לקחת בחשבון, למשל, את מידת העוצמה או צבע המילים. מראה גם כי, למרות הנסיבות את הרצון ואת הצורך לחוש אוהב ונאהב החבויים עדיין הלב והמחשבה על אנשים.

ואת כל האפקטים אחרים נוכחים בכל התחומים של חיי היום-יום: האם, על הקרקע, על ידי הישות העליונה. בקיצור, החיים הם חיפוש מתמיד אחר השביל המוביל אל הערכים והעקרונות אמנם לא לכולם יש עקרונות ברורים ועפה ערכים שמאחוריו.אם המילים הכי יפות הן בחרה עבור האמנדה שלה, ולאחר מכן ברשימה היפים ביותר, מגיע אחד מיכסה מסוימת כמו נוסטלגיה, אוטופיה, קריסטל, סחלב, דמדומים, גרניום, פסוק, פרח כתום, שמיים, אנג'ל, לילה, צל, כחול (הצבע האהוב על המשוררים), עצבות, בדידות, פרפר, עץ, אף ליטוף בטירוף. כמובן, לא יכולתי לפספס את המילה המייצגת את כל המילים היפה של כל השפות: שירה. משתמשי השפה האנגלית, לבחור את המילים היפות ביותר, קד על ידי שווה ל המשמעויות, למרות שלו הבחירה כוללת גם כמה נשמע נחמד. האפשרויות כמעט תמיד מכיל מילים כמו תשוקה (תשוקה), אמא (אימא), שלווה (שלווה), חופש (חירות), הנצח (נצח), פנטסטי (פנטסטי), פרח (פרח), חיוך (חיוך), חירות (חירות). כמו הבחירה, נכון? לעשות דמיון רב יותר, רצוי לציין כי הם גם בחרו אהבה (אהבה). המילים יש לי החיים: הם לנצח, לצחוק, לבכות, קדימה, ללכת, ולהתחדש, נולדים, גדלים, להתרבות וימותו. הוא נמצא בעולם שמחה של רגשות וסבל הביצה לא רצויים.

אידה שופע פריך שעת שופע עם החיים, ברגע הקריטי, ניפגש פנים אל פנים מוות בשלב קריטי של ההיסטוריה שלנו. הם תמיד יהיה בהישג יד, תמיד יהיה שימושי עבור אלה שרוצים להביע את אהבתם עבור החיים, התעניינותו אנשים או תחושה עילאית, האישי והאינטימי שלהם. עבור פבלו נרודה, פיתתה אותם, אוהב אותם, כבשו אותם וחי איתם בנישואים שנולדו שירים יפים נוגע סיפורים וספרים הנשגב, מתאר אותם עם רכות של אלה המקורבים אליו ביותר: הן המילים לשיר, אשר עלייתה ונפילתה. . תשתחווה . אני אוהבת אותם, אני חולק עליהם, אני לרדוף אחריהם, אני אנשך אותם, אני נמסה אותם… אני אוהב את כל המילים. הבלתי צפוי… Glotonamente אשר צפוי, שמעתי נוצץ כמו אבנים של צבעים, לקפוץ כמו דג מצופה פלטינה, תיל, מתכת, קצף, ספריי… כבר הפלתי את אחר הצהריים, חזר על המילים. אהבה, ידידות, אושר, אמא. הם המילים האהוב של הזקנים. רציתי לדעת הילדים האהוב ביותר, ואני הלכתי לבית איפה הם היו שלושה מהם עם שכב הילדות שלו והספרים שלו בתיק הגב: צהריים, הוא אמר לי הראשון; עוד הביטה בה כאילו שהם לקחו את מפה לאוזן, אבל אז נזכר שוב, ולא היסס להכריז את זה: הפסקה. השלישי הסתכל עלינו כל חג אמר, אשר יש תשואות העמיתים. הם הלכו הליכה, ללא דאגות, כאילו שהחיים מילון ענק, כל רכיב ימיו חפים מפשע, מילה כדי להיות מאושר. מאת: אלחנדרו Rutto Martínez אלחנדרו Rutto Martínez הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano שהרצה גם מכמה אוניברסיטאות. הוא מחברם של ארבעה ספרים על אתיקה ומנהיגות, מכילה שלוש אנתולוגיות על ידי מחברים קולומביאני. פנה את cel. 300 8055526 או בדוא ל. לקרוא את כתביו, דף שבו תוכלו למצוא כתבים, דברי הימים וחלקי היפה של הספרות קולומביאני.