קטגוריות
כללי

היתרונות של משמורת משותפת בהתפתחות של ילדים

המודאליות של משמורת משותפת יש כבר הארכת תוקפו, ושתלו ברוב המכריע של המדינות בשל היתרונות הגדולים שלה, דברים אלה מחקרים פסיכולוגיים רבים זה להגביר את היתרונות שלה לגבי משמורת חד הוריות במטרה פיתוח מקיפה של הילד. בין היתר, מצוטט כמו היתרונות העיקריים זה מכבד את זה:-יחסים יותר טובה של שני ההורים עם ילדיהם, ישיבות אלה יותר מרוצים עם התדירות והמשך של בדיוניה ומאפשר גם גדול יותר גמישות ויכולת הסתגלות למצב של כל אחד. -. זה בתורו מרמז כי ללא תסכול ואת הצרות שעלולה לגרום זה ניתנה המשמורת להורה יחיד, ההורים יכולים להתמקד. מה הוא באמת חיוני: טיפול ותשומת לב לילדיהם. -. בנוסף, לקדם איחוד יחסי ידידות ושיתוף פעולה בין ההורים, ניתן להפחית את ההתנגשויות בין השניים, בין השאר במטרה התשלום של הפנסיה אוכל לילדים.

. זה מאפשר לצמצם את ההשפעות השליליות אפשרי של הגירושין על הילדים, כולל שלהם מופנמות, ההתפתחות של התנהגות אנטי חברתית או אובדן של הערכה עצמית ובטחון של אותו. . עם זה זה ניתן יהיה להקטין את הסיכוי כי הילד יחוו בעיות בבית הספר, ובכך להקטין את הסיכון של הספר כישלון. -. בנוסף, הילד להסתגל במהירות רבה יותר, יהיה בעל אופי חיובי יותר כלפי עצמם על המצב החדש שלהם לגבי השינויים אשר יוצגו עם משטר חד הוריות משמורת.

-כדי לשפר את העיבוד, שנצפו אחד הרבה מקרים במידה קטנה יותר של התנהגות או התנהגות תוקפנית של אותה. כפי שאתה יכול לראות, ההיבטים החיוביים של סוג זה של משמורת מורגש מאוד, אמנם זה נכון זה מצריך קצת מאמץ ומחויבות על ידי ההורים לבצע כראוי את המונח, בסופו של דבר המאמץ יהיה שווה את זה, תגרום במערכת יחסים טובה יותר עם ילדיכם. לשבת ולדבר עם שלווה ומאמץ בונה יכול להיות הצעד הראשון לקראת אושר בעתיד. Begoña אגן Alcaine.