קטגוריות
כללי

הדילמה של הבחירה של ערכת נושא של אתר האינטרנט שלך

אם החלטת ליצור בלוג או אתר אינטרנט, או מה זה חשיבה, זה אפשרי כי משהו חשוב הוא עם "הדילמה של הבחירה של ערכת הנושא", הדבר נובע ערכת אותו כראוי יאפשר לנו להנות ממנו, כתוצאה מכך ולהגדיל את האפשרות לתת המשכיות. כדי לסייע לך לבצע בחירה טובה אני מציע לענות על שתי שאלות. הוא אשר הנושא האהוב שלי? המומחים מסכימים להמליץ על שהדבר הטוב ביותר הוא לבחור נושאים וכתוצאה מכך אותנו מרגש, מי שרוצה ליהנות באמת לחקור אותם, להגיב על מה שאחרים אומרים, לתת נקודת מבט או הצעות, לשתף את מה שאנחנו יודעים, שלנו או אנחנו לומדים בהקשר זה ולהאמין יכול להיות שימושי עבור אחרים (לא תמיד הנושא כי יש לנו יותר ניסיון או ידע הוא האהוב שלנו). ייתכן שיהיו לנו העדפות עבור נושאים שונים, אך ההצעה שלי הוא אחד מי מתחיל לבחור אחד!, ובכך כעס ניסיון הוספת, היא האמת שאנחנו יכולים להיות בלוגים רבים או דפי אינטרנט כפי שאתה רוצה במידה שאנו חווים, ראה בו אנחנו מרגישים נוח יותר לאחר מכן ומחק את היתר, אך שימו לב כי כדי להשיג את אתר טוב דורש לחקור הכתיבה, עדכון, מתן שירות, כלומר הזמן. וזה מה אני מתכוון להשיג עם ה? בלוג הוא בלוג שבונה כל יום, מקום בו הם רעיונות משותפים, רגשות, חוויות וידע; בין היתר הוא משמש כדי לתת יודע ויצירת קשרי גומלין, אך ניתן גם רווחים אותו, כלומר כדי להפוך מקור הכנסה; עם זאת, אם המטרה שלנו היא להקים שעסק סייבר בלוג לא החלופה היחידה, ישנם דפי מכירה, שיווק מומחה, שירותים ואתרי מסווגים, בין שאר האפשרויות.

למתחילים מומלץ להתחיל עם הקמת בלוג, כדי להכיר עצמנו טכנולוגיית cybernetic ואת המשאבים הזמינים ברשת, וכדי לבנות תמונה ואת מושג ברור המומחיות שלנו, ליצור יוקרה הקהילה ואמינות מעל הכל, עם יתרון כי העתיד יכול להיות גדול היא מסייעת לחיזוק האתר או הדף מסחריים. כאן אני מציג רשימה של נושאים יותר לשלם באינטרנט פי האינדיקטורים של Google, אשר יכול לשמש מדריך לקחת החלטה שלו, ברור הוא כי הרווחיות של אתר אינטרנט תלויה לא רק את ערכת הנושא שנבחרה, אבל מקוריות ואיכות. 1 אנשי קשר: בחורות/בחורים, רשתות חברתיות 2. יש הנכון . בידור: בידור, מתיחות, בדיחות 3. תוכלו: סלבריטאים, קולנוע, רכילות 4. משחקים: משחקי וידאו, בגידות, הורדות, קונסולות 5. מוסיקה: חדשות, mp3, שירים, אותיות 6.

חדשות: 7 מקומיים ובינלאומיים. ספורט: ניתוח, מגמות ולוחות 8. טכנולוגיה: תוכנה חופשית, גאדג'טים 9. סקס: ערכות נושא עבור מבוגרים 10. תעסוקה: היצע וביקוש משימות