קטגוריות
כללי

גיל המעבר מחזור טבעי

מהו גיל המעבר? גיל המעבר הוא התקופה המסתיימת השלב הרבייה של האישה. גיל המעבר מתרחש בסוף הווסת. לאורך זמן, השחלות מאבדים בהדרגה את היכולת לייצר אסטרוגן, פרוגסטרון, הורמונים המסדירים את המחזור החודשי. כפי ייצור האסטרוגן יורדת, מתהליך הביוץ והווסת מתרחשות לעיתים קרובות, ולהפסיק בסופו של דבר. הווסת יכול לעצור לפני עקב מחלה או כריתת.

במקרים אלה אנו מדברים על גיל המעבר המושרה. ב אירופה, צפון אמריקה, גיל המעבר מתרחש בדרך כלל כאשר אישה בסביבות 51-52 שנים של גיל. גיל המעבר יכול לקרות עם זאת לפעמים כבר בגיל 40. תסמיני גיל המעבר וגיל יש גם השפעה גנטית חזקה. כלל אצבע, האישה שהתחילה הווסת מוקדם סביר יותר לחוות את גיל המעבר לפני כן. Perimenopause היא התקופה של שינויים הדרגתיים להוביל גיל המעבר. נשים מסוימות עלולים להיתקל perimenopause 35 . שנים.

Perimenopause יכול לקחת חודשים או אפילו שנים. במהלך perimenopause, פוחת קצב הייצור אסטרוגן רמות של אותו טווח. זה גורם לסימפטומים דומים עד גיל ההתבגרות, אבל יותר אינטנסיבי. Postmenopause היא התקופה לאחר גיל המעבר. הסימפטומים של גיל הבלות הסימפטומים של גיל המעבר הם כמו נשים שונה ואישי. כמה תסמינים ניסיון זה החברים שלה לעולם לא יסבול. משך וחומרת התסמינים הם משתנה. גיל המעבר הוא חלק טבעי של החיים, כי כל הנשים לסבול אותה, קצת קשה יותר מאשר לאחרים. אבל דבר אחד שיש לכל הנשים במשותף היכולת לקבוע את אפשרויות כיצד להתמודד עם תסמיני גיל המעבר שלהם. בעולם המערבי כ 12% מהנשים לא חווים תסמיני גיל המעבר, כ- 14% לחוות בעיות פיזי או רגשי אינטנסיבי. הטיפול, אפילו אם זה תהליך פיזיולוגי, יש סט של גורמים ביניהם יכול מזכיר את גורם גנטי, הורמונלי, תזונתיים, וכו מהם יש חשיבות מיוחדת הגורם ההורמונלי, תקופת גיל המעבר מתחילה בעקבות הירידה של הורמון המין הנשי האסטרוגן. הגרעון של הורמון זה מוביל לשינויים חילוף החומרים, הסתיידות עצם, הומיאותרמיות, וכו '. ישנן הנחיות שונות בהתאם לקריטריונים גרר על ידי הרופא. טיפולים יכולה להיות מורכבת: הורמון חלופי (מדבקות אסטרוגן) תרגיל דיאטה מאוזנת תמיכה נפשית תוספת של סידן, הטיפול השכיח ביותר, שלבשו נשים עדיפים סמים, פעולה מהירה, האפקטיביות, רוב לגרום להם נשים טיפול מקצועי ואיפה תרדים בטיפול בבריאות עולה על הבמה הזאת בהצלחה. טיפול שהטיפול להיות ממוקד כדי לתמוך האדם בתקופות גיל המעבר ולכן חשוב כי התמיכה הרפואית למצוא בני הזוג זקוקים ההבנה והתמיכה. טיפים – שאל את הרופא שלך אם זה עובר דרך בגיל המעבר כי סביר להניח לפתח בעתיד, בעיות לב וכלי דם, אוסטיאופורוזיס. -לדון עם הרופא שלך טיפולים מתאימים כדי למנוע בעיות על ידי רמות נמוכות של אסטרוגן, פרקי זמן ארוכים. -לכתוב רשימה של תסמינים עם משך כל כך אתה לדון עם הרופא שלך כדי למנוע ההתפתחות של בעיות חמורות יותר כגון אנמיה, סרטן השד, צוואר הרחם, לחץ דם גבוה, רמות גבוהות של כולסטרול, בין היתר. -במקרה של דימום כבד במשך מספר שבועות, לנסוע מיד עם הגינקולוג שלך, מאחר סימפטום זה יכול להיות סימן של מחלות אחרות. . תנסה תרופות צמחיות, כוללים סויה בתזונה שלהם ולהימנע צריכת האלכוהול. -A תזונה בריאה מלווה תוכנית אימונים, שיכולות לסייע לנשים כדי להקל על הסימפטומים. עם כמה טיפולים רפואיים ופסיכולוגיים מומחה יכול גם לסייע. מידע נוסף על כל המידע שאנו מספקים הוא כללי בטבע; זוכר את זה מידע לבד לא ניתן להחליף שירותי הבריאות או אדם, שייתכן שיהיה עליך. אנו רק מספקים שירות מידע הפניה, נא עיין מטפל מוסמך שמתייחס. אליו על כל הדאגות שיש לך על בריאותך.