קטגוריות
כללי

בשרים לואיזה

בשרים לואיזה (1905-1964) גם האמין כי המשימה הבלעדי שלנו בחיים היה ציד הבעל,… היום אנו יודעים כי נשים הן שווה כל כך כמו האיש לחיים חברתיים ופוליטיים… בשרים לואיזה. הקול עם נשמה של עיתונאי סופר, Narrator ומחזאי לואיזה בשרים היה היצירה הספרותית המורכב מגוון ספרי שלפני המלחמה. אחרי זה הוא המשיך לטפח את ספרות, למרות רוב עבודתו במקסיקו נשאר שלא פורסמו.

הפקה בגלות אנו מדגישים חואן קאבאירו (1956), רומן אשר לוקח את הכותרת בהגיבור שלה, גרילה האנדלוסית. ההיסטוריה אוספת סביב רומן של בחורש, דרמה מקובל נבנה בסביבות ארבע הדמויות הראשיות הרופא לבן, בתו נתי, פדרו את זה ובעלי ראש גרילה חואן קאבאירו. נתי מוצע להביא תרופות גרילה פצועים והוא מחליט להישאר על ההר להילחם על חופש, כי היא תמיד אהבה עם חואן קאבאירו. פעילות הגרילה משולבים עם סיפור אהבה מזל, אשר למרבה הצער מסתיים עם מותו של שני גיבוריו. ההיסטוריה, עם מוטיבים שלו של מתח, שמר לב מתוח בכל עת. יש לאחרונה לאור בפעם הראשונה והוא התאושש על ידי אנטוניו פלאזה, רומן קישור חסר (2002). חשוב גם לציין מהעבודה שלו בגלות ביוגרפיה לפחות דה קסטרו. שורש נלהב של גליסיה (1945), תימות מהנה של החיים והעבודה של המשוררת בגליסיה.

בשרים לואיזה נייט נולד ב מדריד ב- 3 בינואר 1905, מתו במקסיקו סיטי ב- 12 במרץ 1964. בת למשפחה צנועה, אביו היה מספרה, אמו laundress. הוא החל לעבוד כמעט ילדה החניך סדנת כובעים. על-פי צעיר מאוד מטופח ספרות. הוא פרסם את הסיפורים הראשון שלו בעיתונים La Voz, El Imparcial במגזינים כרוניקה, Esfera לה, לאחר מכן, מרפסת, עובד העולם, קבלה אדום, חותמת מגזין, שהוא היה עורך. החל ביוני 1931 ביוני 1933 הוא מתגורר Algeciras עם צייר ואמן פוסטר Puyol ראמון, מתוכם מופרד בשובו מדריד. באוקטובר 1936 debuts בתיאטרון של המלחמה שעבודתו כך החלה, הטקסט אשר אבד. היא הייתה חברה של איגוד מקצועי עיתונאים, מקושר אל האיחוד הכללי של עובדים (UGT). בשנת 1937 הצטרף למפלגה הקומוניסטית. על-ידי תאריכים אלה מתעוררת יחסים סנטימנטלי עם המשורר Rejano חואן שנמשך גלותו במקסיקו. במהלך המלחמה הוא חי ב מדריד, ולנסיה, ברצלונה. ב ינואר 1939 התחיל גלותו, עובר לצרפת, דרך יציאת לה Junquera, והוא מועבר Le Pouliguen אכסניה, ב- Boule. 6 ייתכן 1939 חלק כלפי אמריקה ב- steam Vendamm, en el que viajaban, בין היתר, חוסה Bergamín, Masip פאולין פרדוס אמיליו… בגלות מקסיקני שלו הוא השתתף במגזין הספרותי רומנטיקה, יחד עם transterrados הספרדי יקרי ערך אחרים, כגון חואן רמון חימנס, חוסה Bergamín, רפאל אלברטי, פדרו סלינס, חורחה Guillén, פליפה לאון, לואיס Cernuda, חואן Rejano, חוסה מורנו וילה, אמיליו כרי דשא, מנואל Altolaguirre, ארטורו סראנו Plaja, מריה Zambrano, גאיה ראמון, חואן גיל-אלברט, פדרו Garfias, חוסה הררה Petere… הוא גם השתתף הבלתי־פוסקות פרסומים של ספרד, הנוער של ספרד, ספרד ושלום. הוא ניהל הנשים מגזין ספרדית. מאוחר יותר הוא לשתף פעולה כרוניקה, El הלאומי, Prensa לה, חידושים. כעיתונאי הוא נהג שמו הספרותי של קלריטה מונטס. בין שפרסם אנו בודקים הצליין רומנים של גולגולתא (1929), נטליה (1930), תה חדרים (נשים עובדים) (1932), חואן קאבאירו (1956), החוליה החסרה (2002), ואת יום ההולדת של תיאטרון (1965) ואת המוכרים של פחד (1966), עונו מרהיב נגד השימוש של טכנולוגיות חדשות לייצור נשק מתוחכם, נורא, שבה לדכא את הרצון לחופש של העמים. סופר מעוצב כך עצמו בעולם העבודה יש נשמה של הסופר. איכויות שלה עבור מלל נלווה, הוא שמאחד את קיבולת גדולה של התבוננות, רוך, כנות, מצפון חברתי עצום. רבים של גיבורי העבודות של לואיז בשר לעבוד בתנאים בלתי אנושיים, עם שכר עוני, מבלי היכולת להתלונן או הצטרפות איגודי מחשש פיטורין וקבלת להסתיר את מצבם של נשים שנישאו כדי להיות שכירה. כמו אומר הכותב שלנו: עצימת עיניים המציאות החברתית הימים שלנו הוא בוגד, ברעיון שלי, גורלנו של גברים וסופרים. פרנסיסקו סוליס אריות בסדר חברתי מבוסס על צדק ואי שוויון, אף אחד לא צריך להיות שמח… (משפט של המוזה Salvochea Fermín בספר: 102 סיבות כדי להזכיר Salvochea). שלום, חופש, פורום פורטל האינטרנט בחינם. כתובת URL: