קטגוריות
כללי

בריאות עם קמומיל

קרה לך בעבר קמומיל שלך היום? כך לא ויטראז'ים, אתה עשוי להיות ומאפשרות אחד של התרופות טבע מרחיקות לכת! בגרמניה, קמומיל ידועה בשם curaciona€ a€œpanacea. בעוד רובנו מכירים המאפיינים של הרפיה של קמומיל, הדשא שימש מאז הזמנים הקדומים בשם תרופה טבעית לטיפול במגוון רחב של תסמינים. קמומיל ידוע כדי לחזק את המערכת החיסונית, לשמור על לחץ הדם בתוך הטווח הרגיל, לחסל את החיידקים הרעים נמצא בגוף. הוא גם משככי כאבים טבעיים. חומרים פעילים שנמצאו ב קמומיל יש תכונות אנטי-דלקתי, אנטי-בקטריאלי. ניתן להשתמש בהפצע כדי לקדם לריפוי חניכיים נפוחות, אפילו להרגיע תינוקות החיתול פריחה.

קמומיל מכיל גם coumarin, מתחם הכולל אפקטים על דם “diluir”. גירסה ההומאופתי של קמומיל, המכונה a€œChamomilla, a€ משמש גם עבור מספר מחלות. אצל ילדים, Chamomilla להשתמש ממתנים שהתקפי זעם, עבור תינוקות נתקל בחלוקה ובמיון להקל על שלשול החוויה של עצבנות, כאב, התכווצויות כאב אוזניים. לנשים, הוא יכול לשמש תרופה טבעית כדי להקל על הכאבים השדיים, כאבי מחזור, אחרים תסמינים של Pre-Menstrual (PMS). צמחים וגירסאות ההומאופתי יש תכונות מרגיעה עצבים המסייעות להקלה על חרדה ומתח. זה יכול להציל בחגים שבו חווה מתח רבים. פעמים רבות, המתח אחראי במשקל עונתית. ייתכן שהדבר נובע מעבר בהשגרתי, בהם התרגיל מוזנח לעתים, ויחד עם צריכת רגשיות הקשורות המתח.

קמומיל לא רק מרגיע את העצבים, גם שימש מאז הזמנים הקדומים לטפל בתלונות העיכול ובקיבה. בשילוב עם ג'ינג'ר, אותו הוא מעולה במי פנים תרופה טבעית עבור כל מערכת העיכול, מערכת החיסון. השנה, יש רזולוציה לא יצטרך להמתין עד השנה החדשה לפעול. הטבעיות זמינים בקלות לאורך כל השנה כדי לעזור לנו לקדם את איזון ובריאות. השנה הם רק כלכלי, ניתן להשתמש כדי לטפל במגוון של תלונות, כמו גם למנוע otrosa€¦ יתרונות רבים או השפעה משני! קמומיל זמין שקיקי תה או פרחים מיובשים, ניתן להשרות במים, ליהנות חם או קר. להלן כמה עצות כדי לשפר עוד יותר את אנרגיות הריפוי של קמומיל: אל תיתן שלך חולטים אדים לברוח בעוד הוא השריית כדי להוסיף דבש שלך תה קמומיל לטעום טעים דבש הוא השני של התרופות הנפוץ ביותר של הטבע להוסיף ג'ינג'ר להרגיז העיכול או בחילה ולאחר מכן תה מרוכז כאשר עליך גידול נוספים לקנות פרחים טריים בשוק של חקלאי או את המאגר של מזון טבעיים עבור קמומיל הטוב ביותר הוא בדרך כלל שישולבו נוסחאות המטפלים התנאים הבאים: **, מערכת העיכול בריאה לילדים ** בסביבה כדי לקדם נשימה קלה יותר ולשמור על חזה פתוח ** מספק נוחות כל הלילה לילדים ** מקדמת את דפוסי שינה בריאה ב ילדים ותינוקות ** תומך מערכת הנשימה בריאהחזה פתוח של שומר, נשימה ללא מאמץ מהנדס במקצועו אך בעניין רב בעיות בריאות ורפואה אלטרנטיבית. אני חושב הטבעיות אלטרנטיביים יש מקום שלהם ברפואה המודרנית. ציבורי עם בעיות אלה כי אני בטוח כי מושכלות אדם הוא להיות אדם מאושר ובריא יותר.