קטגוריות
כללי

בחירת סוכן ביטוח חיים

האם עשית את החיפוש שלך במוצרי ביטוח חיים זמין במספר, כעת אתה מוכן לשבת עם סוכן ביטוח או לייצג אותך פיננסיים להעריך את הצרכים, אבל מאיפה להתחיל? יש כל כך הרבה סוכנים, משרדים, חתימות, כפי שאתה יודע מי יכול לעזור לך? באיזו חברה לבחור? דברים הראשון תחילה, לא משנה באיזה סוכנות או נציג תבחר, אתה צריך לדעת כי אם יש להם המתאים רשיון עבור מוצרי ביטוח ושירותים פיננסיים שאתה מחפש. סוכן ביטוח מתחיל מקבל את הרשיון שלו עבור חיים, בריאות, זיהוי של השקעה (שנתית) עבור המדינה שהם מתרגלים. הגדרה זו מאפשרת למכור תנאי ביטוח חיים שלמים, ביטוח בריאות וזיהוי של השקעה (שנתית) קבוע. סוכני גם עליך להשיג רשיון סדרה 6 (ערכים) כדי למכור קרנות נאמנות, ביטוח חיים משתנה וזה השקעה משתנה של cedula או השקעה על רכב אחר מחזיק קרנות נאמנות. תהיה בטוח לומר, כי רוב סוכני ביטוח אשר משויכים החתימה של ביטוח גדולה או שהם יש משלך סוכנות ביטוח עצמאית, הם אלה שני רשיונות כדי למכור מגוון גדול של מוצרים, משרדים אלה מספקים עבור כל הצרכים שלך. עם זאת עליך לעשות את הנאותות, שאל אם הרשיון הם מעודכנים לא עצרו אותם יפוג; רשיונות אלה דורשים כמות מסוימת של חינוך נוספים, אישורים שנתיים בכל לשמור אותם בקרונות. היא טובה גם לדעת אם הם השגת כל ייעוד נוסף. מי לוקח זמן ללמוד ולגדול בתחום שלך הוא מי בחרה זה כמו המירוץ לחיים שלך.

אתה יכול להרגיש בטוח שהם הולכים להיות מומחים בתחום הביטוח והפיננסים, יתקיים למשך שנים רבות. כאן נמצאים רוב כינויי הנפוצים יותר: CFP – יועץ פיננסי מורשה CLU לשכור לחתם החיים (המאבחן סיכון החיים) ChFC שכר יעוץ כלכלי (יעוץ כלכלי) עם כי החברה תוכל בחר ללכת, היא לגמרי השאלה שלו. כמה אנשים רוצים את הנוחות של ידיעה כי כל המוצרים שלהם הם מאותה חברה, וכי לחברה כוח ואריכות לתמוך מה הם מוכרים. נציגי פיננסיים, יועצים לחברות גדולות אלה של ביטוח נמכר בדרך כלל רק מוצרים עם סימן מסחרי, כמו המבנה התשלום שלו דורש להם לעשות. היתרון של פעולה זו היא כי אתה יודע שאתה מקבל מוצר מוצק המגובה על-ידי חברה מוצק. החיסרון הוא כי הם בדרך כלל אינם יכולים להציע מגוון רחב של מוצרים בגלל השוואת מחירים. אחרים כמו הרעיון של משרד ביטוח קטן אותם כי ניתן לפתח יחס אישי יותר עם סוכן הביטוח שלך, הם יכולים לשרת את הפרט שלהם צריך יותר. המוצרים והשירותים שהם מציעים עדיין מגובים על ידי חברת ביטוח גדולה, לכן אינך צריך לדאוג היציבות הפיננסית של המוצרים שאתה רוכש, אך אם עבור חתימה עצמאי כלכלי, שכן הם אינם משויכים כל סימן מסחרי של החברה, יש את היכולת מציעים מגוון רחב של שירותים שמסיבות של מוצרים, מחיר השוואה.

כאשר מגיע הזמן לבחור ביטוח חיים הנכון, או סוכנות: אתה יודע את העובדות. ורצון לדעת קצת על שירותים מקצועיים כי כל סוכן יכול להציע ויודעים עם סוג זה של עסקים שאתה מרגיש נוח יותר, אתה חייב להיות מסוגל לנוע קדימה ולהרגיש בטוח עם הגנת ביטוח ופיננסים שבחרת לבסוף עבור לך ולמשפחתך. לאחר אבטחת התרחבותה שבזבזתי הגדול בענף הביטוח במשך שנים רבות; שינויים Christee Fontanez המיקוד שלה עושה באינטרנט שיווק ופרסום. היא שילוב המקצועות וגם עכשיו עבודה כדי לעזור לצרכנים למצוא סוכני ביטוח. עבור חינם משאבים או להתקשר (407) 276-1593 או לבקר ביטוח-ביטוח. com