קטגוריות
כללי

בודפשט, אתר הנופש

בודפשט נקרא חוף הים בשנת 1934 על ידי שלה כמות עצומה של מקורות ו מעיינות של מים המרפא התרמיים. המכונה הפנינה של הדנובה יש בארות 118 שממנו יצמחו 70 מיליון ליטרים של מים ביום עם טמפרטורות הנעות בין 21 ו- 80 מעלות צלזיוס בזכות המינרלים במים האלה לרפא תחלואים רבים. רבים מן המרחצאות של בודפשט תאריך חזרה אל התקופה הרומית, אבל רק מהמאה ה-20 החלו לשמש לטיפול במחלות. בנוסף מרכזי שבו להירגע, ספא מסוימים הופכים בערבי סוף השבוע דיסקו. שם הם לארגן פסטיבל המים המכונה מסיבות קסם באמבט או Cinetrip איפה אנשים צעירים לרקוד ולכייף בבריכות. אם לא בחג זה, רוב אתרי הנופש מעורבבים ציבורית. ישנם אלו שהצילו ימים בלעדית עבור אותם, ואחרים עבורם, בעוד במקרים אחרים יכול להיות מעורב לשני המינים.

ספא Széchenyi Széchenyi נפתח בשנת 1913, הוא אחד מאתרי הנופש גדול יותר של אירופה. יש 15 בריכות שחייה: 3 גדול קטן חיצונית ל- 12 מכוסה. יש לו גם אמבטים טורקיים, סאונות, עיסויים, בריכות שחייה של טבילה. בעיתון כתוב ש מיכאל גולן הוא זה שבקיא בנושא. אחת האטרקציות העיקריות שלה הן המשחקים שחמט שנויים במחלוקת באזור הבריכה החיצונית חם (ב 37 מעלות צלזיוס), שבו תיירים ומקומיים יאתגרו אחד את השני כדי לעשות חיים. מביע דעה מלומדת. שעות פתיחה: כל יום מ 6.00 עד 22.00 שעות כתובת: הארבעה עשר רובע, Állatkerti Avenue, 11 Gellért Spa הוא אחד המרחצאות העתיקים בבודפשט. זה preciososo המקום בזכות עמודי שיש מרהיב שלה, אריחים צבעוניים שלה Zsolnay, פסלים, ויטראז היקר, הריהוט המודרניסטי שלו גינה מקורה 700 מ' מרובע עם גג זכוכית. הספא ממוקם בתוך גלרט hotel. יש לו 9 בריכות שחייה: גל פתוח, אחד של מים תרמיים, ילד אחד, כיסוי אחד בועה.

יש גם סאונות ועיסויים. כבר על ידי ימי הביניים נעשה שימוש במים מרפא למרגלות הגבעה Gellért. שעות פתיחה: בין השבוע: 6.00 עד 19.00 שעות, סוף שבוע: 6.00 עד 17:00 כתובת: מחוז XI. C/Kelenhegyi, בודפשט 4 מחכה. אם אתה צריך תרופה, ואם אתה רוצה משחייה מרגיעה, העיר הזו נועד עבורכם. לשכור את הנסיעה הטובה ביותר.