קטגוריות
כללי

אפשרויות חיסכון לפרישה פרטית

עקב המצב הכלכלי הנוכחי, את ההתפתחויות בשוק בונד ולצרכי גדל יותר ויותר זקנה, פנסיה פרטית היא חובה. כבר בגיל צעיר יש להגיב על מצב זה, כדי לקבל כרית פיננסית בגיל. שינוי דמוגרפי, חוזה inter-generation לסייע כי תשלומי פנסיה בעתיד אינו תמיד ברור. הרפיה של המצב עד היום לא ניתן לראות. כיום, ישנם רבים מצב הזדמנויות מימון כדי לתמוך במתן זקנה פרטית, כדי לסמן בקו תחתון את הדחיפות. בסיס זה הן את מקצבת זקנה מעשה, פנסיה תעסוקתית חוק הנכסים גיל מעשה.

כגון פנסיה Riester, Rürup יקודמו בצורה של הממשלה, גם מס מעברי מבוסס על זה. הוא לעולם לא מאוחר מדי כדי לבנות של פנסיה פרטית. אפשרות זו בוצע כבר בתחילת ההכשרה, או רק גם לפני גיל הפרישה. בהתאם משך הזמן ואת המטרה הנכספת ניתן לבוא אסטרטגיות מניעה שונים למטרה זו. בעקרון מומלץ עם זאת כדי להתחיל מוקדם ככל האפשר. בגיל צעיר, התרומות של הפקדות המתאימים עקב הפירעון שלהם לפעמים 40 שנה הם מאוד נמוכה במחירים נוחים. בהתאם למצב, מודלים של הוראה ממליצים Riester כבר שם-rente, Rürup-rente, היכולת המקצועית ביטוח, קרנות פנסיה פרטית, ביטוח חיים או גם קרן השקעות.

Riester, Rürup-rente מיועדת במיוחד בגילאים צעירים. עם כמויות קטנות יכול להיות נהנו מכל תמיכה ממשלתית. הם מציעים את היתרון התשלום הבאים תמיד בהעין ניתן לשמור ונתונה ללא תנודות. לכן מאוד בטוח וצפוי סעיף משתנה. חוזי פנסיה פרטית אחרים מציעים פנסיון אמין פרמטרים. הוא שהשלמת ערכת פנסיה פרטית, הפוליסה-יודע כבר בנקודה זו על כמות תשלומי פנסיה חודשית מובטחת. בתאריך חברת ' ביטוח ' של תועלת המבוטח במהלך זמן ריצה ניתן השתתפות, מכיוון להגדיל את התשלומים החודשיים. ביטוח חיים לשמש גם עבור הוראה זקנה פרטית. כיסויים להחליט אם ביטוח חיים הוא בוחר ביטוח חיים ההון או קצבה שנתית. זה צריך להיות החלטה היותו כפוף יעד הוראה במקום הראשון. ביטוח חיים ההון מציעים יתרון כי הם משמשים לא רק להוראות שלו, אלא גם לטיפול של בני המשפחה במקרה של מוות. מאז שתי הפונקציות מכוסים לחלוטין, ביטוח חיים ההון באזור של מתן פנסיה פופולרי מאוד נהנה. מקושרים-יחידה של ביטוח חיים, עם זאת, מבטיח כמות גדולה יותר של ספק. סכומים ששולמו יחולק. חלק נחשב כאילו תוכנית חסכון מסורתיות, של החלק השני, עם זאת, מושקעים בקרנות. זהו חוב, אשר באופן אמין ומאובטח משקיעות חוב. אחד עם זאת, לא ניתן לתת אחריות עבור כמות גבוהה יותר של אספקת עקב הסיכונים המשויכים הקרן. Bauherrenmodelle וקרן אחרים השקעות כעת נעשה יותר ויותר עבור הוראה פרטית פנסיה, להגדיר אך לא כמות ספק אמין בהשוואה למערכות פנסיה שהוזכרו כבר. מחזירה את שהסיכון קרן משתנים בהתאם אסטרטגיית השקעות ופקדונות. קרן היא שהסיכון בהם גבוה, התשואה יהיה גבוה יותר. צריך להיות הניח השקעות הקרן רק בטווח הארוך, לשבת תנודות המחירים, גם את הביצועים לתת סיכוי. כנראה מקור הנתונים הבטוחה ביותר הוא Banksparplan ניתן ליצור את חיוב חודשי קבוע בצורה שמרנית. עם זאת ההזדמנויות החזר נובעים תעריפי אשראי נמוכה יחסית, נמוך יותר צורות אחרות של ההשקעה.