קטגוריות
כללי

אמצעי מניעה: שיטות הורמונליות

אמצעי מניעה: שיטות הורמונליות של שיטות הורמונליות למנוע הזרע נכנס לנרתיק. קונדום או רגילים זכר הן ציפוי דק של גומי, ויניל או מוצרים טבעיים הממוקמות על הפין זקוף. ניתן לטפל זכר קונדומים עם קוטל זרע להציע הגנה גדולה יותר. קונדומים זכר למנוע את הזרע יש גישה אל מערכת הרבייה הנשית ולמנוע מיקרואורגניזמים (מחלות מין, כולל HIV / איידס) להעביר את אחד מבני הזוג של אחרים (l היחידה atex, ויניל קונדומים.) קונדומים הנשי הן ציפוי פוליאוריתן פלסטיק דק עם טבעות בפוליאורטן בקצוות מנוגדים. אלה יוכנסו לתוך הנרתיק לפני מגע מיני. כמו גם קונדומים זכר, נקבה קונדומים למנוע את הזרע יש גישה אל מערכת הרבייה הנשית ולמנוע מיקרואורגניזמים (מחלות מין, כולל HIV / איידס) לעבור ממחזור אחד מבני הזוג למשנהו.

איריס מהנרתיק מורכב טבעת מכוסה latex ממוקמת בחלק התחתון של הנרתיק, סוגר את הכניסה הנרתיק מצוואר הרחם, ובכך למנוע את כניסתם של זרע. זה חייב להיות ממוקם למעלה עד 6 שעות אחרי ההזדווגות האחרון ופשוט -כי רגע ניתן לחילוץ. קוטלי הזרע, אשר גם להקל על מיקום שלהם משמש בשילוב עם קרמים. זה יכול להיות ממוקם למעלה עד שלוש שעות לפני מגע מיני. הבטיחות של השיטה הוא כ- 95%. זה יכול לשמש בכל עת, אינה פוגעת כלום לבריאות.

לפעמים היא מסורבלת-הראשון התקנה והסרה. לעיתים רחוקות גורם לתגובות אלרגיות ללטקס או קרמים קוטלי הזרע, שבו התיק צריך להיות שונה של חומר קוטל זרע (ריבות, קרמים או ג ' לים). ייעוץ רפואי כדאי לקחת את מידת הסרעפת עליך, את מיקומו יש ללמד אותך, ויש להתייחס מדד חדש לאחר כל לידה. עליך לנקות לאחר השימוש שאינם שוחקים סבון יבש (נייטרלי), ולאחר לאחסן שלה המקורי בתיבת entalcado או f ecula של תירס. ספוג מהנרתיק מורכב ב ספוג פוליאוריתן המכיל חומר קוטל זרע, מוכנס לתוך הנרתיק לפני מגע מיני. זה צריך להיות שמאל בתוך הנרתיק במשך לפחות 6 שעות לאחר היחסים. היעילות משתנה בין 60% ל- 80%. . יש להם יתרון בכך שהם חד פעמיים. לעתים רחוקות לגרום אלרגיה על ידי קוטל זרע. ביצים למניעת הריון מורכב ביצים המכילים חומר קוטל זרע ו חיטוי הנרתיק אשר ממוקמים בזמן המשגל. אבטחה משתנה בין 65 ל- 80%. . זה מזיק לבריאות, פרט למקרים נדירים מאוד של אלרגיה את מרכיבי הביצה.