קטגוריות
כללי

שוק המניות

אם את התרסקות שוק המניות הבאה לתוך הבית? בשווקים הפיננסיים בעולם היא להפיץ פאניקה ימים. בארצות הברית, משבר המשכנתאות על הלוואות הנדל"ן לממדים יותר ויותר. מדד הדאו ג'ונס מאז השיא שלה לפני כמה חודשים כבר נפל בחזרה על ידי כמעט אלף נקודות. משקיעים רבים חוששים מפני קריסה חדשה בשוק המניות, ויש לחפש אפשרות השקעה בטוחה יותר, כגון כסף שיחה על חשבון שוק הכסף. בטח הוא רק מי להיות מוזז הציוד שלו והוא מחפש פתרון משבר כיתה ביניים. הדרך הבטוחה ביותר בימים אלה הוא כמו קצבת השקעות – שוק הכסף לחשבון או הפקדה לחשבון קבוע עם משך זמן קצר.

בנקים רבים להתחרות במשך חודשים כדי לזכות לטובת המשקיעים. שיעור לילה בין שלוש לארבע אחוז לקבל לקוחות חדשים כמעט כל ספקי השירותים הפיננסיים. ראוי לציין כאן הוא 1822direkt, comdirekt, ING, דיבה, שלא לדבר על אשראי אירופה המערבית. כל המוסדות הללו מספקים, במיוחד בתחום הלילה הטוב ביותר של תנאים. כדי ירידת מחירים בבורסות כמה ימים לדאוג למשקיעים להרוויח כסף. הריבית תישאר יציבה עד סוף השנה ואף גדל במקרים מסוימים אף יותר. מי רוצה ללכת על בטוח כרגע, והעבירה חלק מן הפריטים שנמכרו מהתחנה ריבית גבוהה חשבון חיסכון הנושא עם ספק היומית של הבחירה שלהם. טעות שאתה לא יכול להתחייב.

אולי שיעורי ריבית שונים ברמות שונות על סכומים להשקיע, אבל באופן כללי, לקוחות עם בנק מזומנים יומי עלייה מובטחת ערך ואין להם, בדיוק כמו בבורסות הסחורות, חשש לכסף מושקע שלך. בנוסף להשקעה היומית כמובן, בחשבון פיקדון קבוע מומלץ. רוצה לעבוד תלוי כמה גמישה המשקיע עם הכסף שלהם, ההכנסות יכול בכסף קשה במונחים של ריבית, אף עלה. בנקים רלוונטיים מציעים פיקדון קבוע לתקופות טווח ההשקעה שישה חודשים אפילו עד 4.5 אחוזים. ההחלטה קשה כסף או כסף להתקשר צריך להיות בימים אלה, עם זאת, עשה במהירות. ספק אם המזומנים זריקות בנקים מרכזיים מספיקים כדי למנוע משבר.