קטגוריות
כללי

תואר ראשון בניהול לפני אתגרים חדשים

יש צורך ביותר בבתי ספר של ניהול, מנהלי בית הספר, הפדרציה שלהם, דרש פרופיל חדש של המנהל לפי מאפייני הנוכחי לאומיים ובינלאומיים התרחישים, שבו התרגיל מקצועי של המינהל דורש ידע חדש על פי לקידום המדע ניהול, דרישות המוצר תרחישים שהוצגו סחר הדינמיקה תחרותי של חברות, הגלובליזציה אותו. זה לא אמור להיות מוזנח, תואר ראשון בניהול, הוא מקצועי עם אינטגרל הכשרה אשר מאפשר לו לקבל החלטות, לקחת אחריות וניהול משאבים טכניים, פיזי, כלכלי, מידע, תהליכים, ערכים, תרבות, ועמדות עם יושר, יעילות, יעילות, אפקטיביות. בתי הספר של המינהל יש להגדיר פרופיל חדש של המנהל כדי לספק לך הידע של המדע הניהול המודרני והוא כלי שלו, להתאים את אופן הפעולה של עסקים של תרחישים הנוכחי, שלב הפונקציה של הרווקים של המינהל, של בהצלחה, שיש לו את הידע, כלי זה מאפשר לך ללמוד ולנתח ארגונית ופונקציונלי החברה, בעיות להציע חלופות המקלים על קבלת ההחלטות. כמו כן, לתכנן, לארגן, לכוון ולשלוט במשימות של פעילויות ספציפיות של החברה או לארגונים להשיג ביצועים גבוהים, יעילות, צעד יעיל מתן מערכות ניהול. ונצואלה מציג תרחיש מאתגר הסוערת, איומים, הזדמנויות כי לא כדאי להזניח את תואר ראשון ניהול, ומכאן המחויבות של בתי-ספר של ניהול, מנהלי המכללה, הפדרציה, להבטיח כי הבוגר את הגילדות יש עם הידע המודרני לאפשר לתת מעבר לפעולות, הפונקציות הדרושות שיבטיחו חברות, ארגונים, שותפות אפקטיבית, שיתוף פעולה על התפתחות צפויה למגזר העסקי מחויבים להביא את השתתפותה החיים הכלכליים של המדינה. בנוסף הגנה, משפטיים, חברתיים תומכים בהפרקטיקה המקצועית. ואין לזלזל, העתיד של תואר ראשון בניהול, קשורה בטבורה עם רמת היעילות שבה מנהל המערכת במקרה זה, באפשרותך לבצע את תחומי האחריות שלהם במקום העבודה שלך, הוא על זה העובדה כי רמת ידע שנרכש על ידי אותם יהיה תלוי במידה רבה רמת החוויה שנרכשה על-ידי מנהלי במקום העבודה שלך. מאוד בשינוי, הסביבה הסוערת כפי שאתה פונה, מנהל המערכת צריך לנסות לשדרג ולהיות מוכן להתמודד עם הסיכונים מאז אנחנו מוצאים את עצמנו בעולם ששינויים בכל שנייה, שבה יש את הידע ואת הארגון מקדם המאפיינת אותם, בייחוד לפני המציאות ונצואלה שהוא בטוח, מלא של התנגשויות, אי ודאות המוצר שלה המציאות הפוליטית שבה מנהלים צריך לחפש כדי להקיף את כל האזורים המקיפים את הארגון על מנת להנפיק קריטריון כללי אודות החברה.

הפונקציות של מנהלים פעילות יומית שלה דורש כישורי מרובים, כי אם מנהל המערכת נכשלת זה להקיף במלואה, צריך להיות מספיק ביטחון, לאצול סמכותו, ובכך להשיג הבנה מלאה של הארגון כיחידה ארגונית. כדי להיות יעילים, מנהלים חייב להחזיק מיומנויות שונות, אשר לנוע בין טכניקות לעיצוב. החשיבות היחסית של כישורים אלה משתנה בהתאם לרמת ארגון מודאג. בנוסף הוא צפוי מנהלים בעלי כישורים אנליטיים לפתרון בעיות, כמו גם את מאפייני אישיות מסוימים. רצוי הכישורים שיש מנהלים כוללות מיומנויות אנליטיות ופתרון. במילים אחרות, מנהלי מערכת צריך להיות מסוגל לזהות בעיות, ניתוח מצבים מורכבים וכדי לנצל את ההזדמנויות להתרחש בפיתוח של פתרון בעיות. הם חייבים לבחון את הנסיבות, באמצעות תהליך רציונלי, זיהוי אלה גורמים שעומדים ה הנתיב של הזדמנויות. אז אתה צריך לעשות שימוש מיומנויות אנליטיות כדי לתפוס את צורכי הלקוחות בפועל ופוטנציאליים ולספק אותם עם מוצר או שירות.

לשם זיהוי מה צריך להיות תפקידי לשחק בהמנהל הנוכחי, בתי ספר צריך לקחת צעד לפרופיל חדש ללא כל ספק הוא הדטרמיננטה עבור מקצועני ניהול שיש השתתפות מקדימים לקראת מימושה לזה טובות לחברות, ארגונים אשר הוא עובד או בכל עסק משלהם כדי להיות גם. הן נחשבות בנוסף תמרורים חשוף, היבטים כגון: ידע, הדרכה, מבוסס על העקרונות של פרדיגמות, לנצח כישורי ניהול המדע, מיומנויות, מחויבות, יעילות פרודוקטיבי המאפשר לך להשלים את היכולת הזאת. דרישות ההופכים אותו באותו זמן את הדינמיקה של המקצוע, לרבות התו האתי, במיוחד כאשר היא עוסקת את המקצוע ואת תוצאות חיוביות שהם דורשים ביכולות ומיומנויות הנחוצים פעילות גופנית את פעולתו באופן אופטימלי ועל הטענה זמש לקדם את איכות. מנהיגות חדשה, ניהול השתתפותית, יוזם, יצירתיים, חדשניים של יחסי אנוש. התנאים עבור פעילות גופנית הנהגת איגוד מקצועי. ביצוע פעולות תחת יחס תלות באזורים שונים של המגזר הציבורי: ניהול מרכזי, וקונסולידציה, נפות, עיריות, מפעלים המדינה, וכו '. עבודה במגזר הפרטי, ייצור, כספים, שיווק, טכנולוגיות מידע, משאבי אנוש, וכו '. בחופשיות פעילות גופנית את המקצוע, דרך הקמתה של המשרד או ארגון או על ידי שותפות עם אנשי מקצוע אחרים. תפקידים אקדמיים במוסדות להשכלה גבוהה או כל תרגיל אחר. יש לקחת בחשבון בנוסף מיומנויות שונות, כי העתיד של מנהלי מערכת יעילה, צריך להיות ממוסגרת במסגרת סדרה של המאפיינים האישיים כי כל אחד מהם צריך להחזיק, כגון: הרצון לנהל. היכולת לתקשר באהדה. שלמות, כנות. היסטוריה של ביצועים (החוויה) רצון לנהל: מצליח להחזיק רצון עמוקה כדי לנהל, המשפיעים על אחרים, ומנהלי להשיג תוצאות באמצעות מאמצים משותפים של כפופים. אנשים רבים בהחלט היו נהנים הרשאות המוצעים על-ידי ניהול, כגון קטגוריה ושכר גבוה הצב, אך לעולם לא יקבל את זה אם הם חסרי מוטיבציה בסיסית עבור תוצאות באמצעות יצירת תנאים שבה אנשים יכולים לעבוד יחד הגשמת מטרות נפוצות. מיומנויות תקשורת, אמפתיה: עוד תכונה חשובה אשר מנהלים חייב להחזיק היא היכולת לתקשר בצורה ברורה באמצעות דוחות כתובים, אותיות, נאומים והרצאות. תקשורת דרישה בהירות, אבל אפילו יותר אמפתיה. זוהי היכולת להבין את רגשותיהם של אחרים ולנהל את ההיבטים הנפשיים של תקשורת. מיומנויות תקשורת חשובים עבור תקשורת יעילה Intergroup, כלומר, לתקשורת עם אנשים באותה יחידה ארגונית. שלמות אישית ויושר: מנהלים צריך להחזיק רמה מוסרית גבוהה, להיות אמין. במקרה שלך, שלמות פירושו יושר בענייני כספים, בהתמודדות עם אחרים, המאמץ של שמירת הודיע מהממונים, מחויבות האמת כל הנסיבות, חוזק של הדמות ואת התנהגותו עולה בקנה אחד עם הסטנדרטים האתיים. היסטוריה של ביצועים: זה מייצג תכונה חשובה מאוד; הרקע לביצועים תספק פרוגנוזה אמין על הביצועים של מנהל המערכת בעתיד. בהחלט בוגרי ניהול יש הזדמנויות גדולות כדי להציל את התמונה שלו, להשתתף באופן פעיל בניהול של חברות צריך ולהבטיח הישימות, במיוחד במגזר עסקים אשר נמצאת במשבר. אנו מקווים כי יש לזהות בתי ספר, הפדרציה שלה, בתי הספר של המינהל עם המציאות של התרחיש הנוכחי הפונה המדינה, כדי לתת מעבר פרופיל מנהל חדש, הוא יאפשר לחברות להיות מונחה על ידי מקצועי מקדימים, מסוגלים ליצור שינויים, לספק פתרונות אשר אוהב אותו. 8/3/09