קטגוריות
כללי

כרטיס אשראי השמנה: איך לזהות אותם במעשה!

מגיעים אל הדוא ל שלך חתיכת מדהים של דואר אחר כמה "חיפוש" בנק בטענה כי בעבר אושר עבור כרטיס אשראי מסטרקארד או ויזה. כמובן, אין צורך יש קרדיט. יכול אפילו להיות רע אשראי או רק נוכח פשיטת רגל או אפילו להתייחס כאל "עליך". זה לא משנה, כי חברות אלה רוצה לתת הזדמנות שניה! חברות אלו רוצה להיות קל לך לקבל כרטיס אשראי, מאז הם רק רוצה את הכסף שלך! איך זה עובד הדבר היא כי עליך לשלוח $35 לקבל יישום זה נותן לך שם, רשימה של כתובות הבנקים מוכנים לתת לך כרטיס אשראי ויזה או מאסטרקארד ללא כל סוג של אישור אשראי. זהו מחיר גבוה כדי לשלם עבור גיליון נייר, אתה לא חושב? ההוראות המגיעות עם היישום יאפשר לך לדעת איך המערכת עובדת. עליך לפתוח חשבון הבנק לאחר הבנק לאשר לך. הדבר הנעלה שבכוחה! נראה שהם כדי שאת זכית כמה תחרות או משהו כזה, אנשים מרגישים "גם בתוך" מישהו אישר אותם. אבל זה לא הכל.

הסכום המינימלי שבו עליך להפקיד 200 דולר, אבל ייתכן להפקיד ככל שתרצה. בתמורה, אתה מקבל כרטיס אשראי מסטרקארד או ויזה עם תקרת אשראי עד הסכום הופקד. AWOW! Aque כבוד גדול! זה אינו הפסקה! אתה חושב על זה. לעשות אם זר נתן לו 200 דולר כדי לשמור אותו עד שישי אין לך להרגיש בטוחה לתת להם הלוואה 200 דולר? הייתי אומר שזה משלך כסף שיש לך. אם כברירת מחדל, הכמות אתה צריך לפרוע את ההלוואה. לחץ כאן אביחי מנדלבליט ומצא עוד . נפש מעוותת יש $200 מ אתה צורך, נותן לך קרדיט 200 דולר מכיסו, יותר שהם תשלום הריבית האסטרונומי רק כדי לקחת את הכסף מחוץ ידך ולהחזיר אותה אליך.

זה מטורף! כמובן, כדי להילחם הטירוף הזה, בנקים גדולים, תביעה מעולה כדי לסייע בפתרון בדו ח האשראי שלך. הם אומרים שאם שמירה על תשלומים בדרך הנכונה, מידע זה ידווחו ללשכת אשראי. כן, ברור! כאשר מעטפת בשם הלשכה אשראי כדי לוודא האשראי שלהם עבור כרטיס אשראי של גז, הדו ח מראה עליך הלוואות 47 פשיטת רגל. עם זאת, אין חברה שעושה תשלומים בזמן. עניין גדול. אתה לא חושב כי שאר שלך רע האשראי, יישאר גורם מכריע בהחלטה הסופית של המעטפת. תהמר דולר התחתון! צפה בפריט זה: הבנק מרוויח כסף על פי האינטרס של ההפקדה שלך. הבנק גם מרוויח כסף טעינה עניין 18% של 22% עבור הזכות להשתמש מאסטרכארד או ויזה. בנוסף שהבנק מבטיח את הכסף שלך, כי אם לא תשלם בזמן, לקבל הכסף מחשבון הבנק שנפתח עם אותם יחד עם כל עניין כי יש לצבור. למה אתה רוצה מישהו עם פיקדון $200 בכרטיס האשראי עם מגבלה של 200 דולר? אם יש לך 200 דולר הם רוצים לקנות פריט עבור $200, לצאת ולקנות אותו. בדרך זו, באפשרותך לנעול הבעלים, של החבית וערכים. אין עניין, ללא תשלום, ללא בעיות! בנוסף, לא תצטרך לשלם הנשמה שלך לחברה – לדבר מחלקת חנות. הקרדיט הוא כמובן דבר נפלא אם להשתמש בחוכמה. אני מכיר אנשים גובים 100 דולר בתחילת החודש להשתמש זה 100 דולר כדי לנצח 300 דולר. זהו כסף חינם למשך 30 יום. לאחר מכן, כאשר היתרה בחשבון מיד שילם במשרה מלאה ו לצאת עם $200 לטובה. או מה את האגדי ישיר שיווק "ט. Harv Eker" מיליונר, שהשתמשו שכרטיס האשראי שלו לקנות עסק "כמעט פשיטת רגל" על-ידי $2000.? בתוך שנה, הפכו עסקים בסביבת חברה מליוני דולרים של דולרים. זהו מודיעין! מצד שני, אשראי נדרש גם בנסיבות מסוימות להקמתה של השפעה. אתה לא יכול לקרוא לפי סדר טלפון אלא אם יהיה מחויב רכישת כרטיס האשראי שלך. זה מעכב קבלת האובייקטים שברצונך כעת. אני מניח שלו bumer עבור אנשים מסוימים עם כרטיס אשראי. זכויות יוצרים e אנדרה Vas דירקטו של אשראי-Card.com, כל הזכויות שמורות. כאן הוא משאב גדול ללא תשלום עם כל מה שעליך לדעת אודות אשראי / החוב, כרטיס אשראי, וניהול היישום הטוב ביותר: = =

קטגוריות
כללי

הוא ימשיך לעלות את התיק?

רבים השוק דעות בשבועות אלה. הוא טבעי לשמוע לאחר הליכה של 100% ב- 2000 ראסל הכוללת 2,000 מניות ברישיות נמוכה של אינדקס ראסל 3000 ו- S & P500 עם 70% מן הרצפה ב- 03\/09. בארצות הברית חברות מבטיחות, עליך להרחיב את ראלי מכמה סיבות. לעניות דעתי הבית היהודי יכול לקבוע . מזומנים – יושבים על הרבה כסף מזומן, לאחר חסרים נכסים, אורגן מחדש את המבנים שלו, ירו סגל בשנה שעברה להפחתת שלהם גבוהה עולה, גדול באופן יחסי את עלויות התפעול pre-crisis שלהם. כסף יכול להפיץ דיווידנדים, להשקיע על-ידי קניית עסקים וחברות במחירים מדוכא.

רשימת מלאי של –, מכיוון שהם חיפשו להפחית עלויות, רשימות מלאי מצומצם, כלומר שלא לצרוך הרבה של מניות שלהם, נתקל אלה ששוחררו יותר מ- 60 אחוז. לשנות את שם לטווח קצר לקניית מניות ועסקים יחידות כיוונה הפקה, להשגת רווחים טובים יותר בחודשים הקרובים. מאזנים – סוגר רבע, מתקרב פרסום מאזנים של חברות, הסיכויים הם רווח וצמיחה. הציפייה היא כי חברות s & P500 לדווח על גידול הכנסות של-35% בשנה האחרונה, גבוהה בהרבה מהממוצע ההיסטורי של 7-8%, לפי תומסון רויטרס. ואת היחס של חברות preanunciando שלילית לעומת רווחים חיובי, בדרך כלל בין 2 ל- 1, הוא כעת רק 1.3 ל- 1. – גירוי לארוז את מיליארדי שפך לתוך הכלכלה באמצעות ממשל אובמה ברק תוכנית גירוי לא שהה עדיין בשלמותו, שלא נעשה כדי לקנות משכנתאות, —–INVERSIONES—–, ו usted… הולכים להסתכל איך אחרים לעשות כסף להשקיע? האם נמאס לך לא לדעת היכן להשקיע את הכסף? במגזר אילו, בחברה שבה, בשוק מה השעה? עבור רק $12.50 לחודש ($ 150 בשנה) באפשרותך לגשת לקנות חברות עם פוטנציאל חזקות לעליות בבורסה של ניו יורק (וול סטריט). לגיל הזהב פרטים המשך לקרוא כאן

קטגוריות
כללי

כיצד להרוויח כסף עם סקרים

קיימות דרכים רבות כדי להרוויח כסף בעזרת כלי האינטרנט נותן לנו, אחד המצבים האלה הוא לענות על סקרים בתשלום. כאשר החלה התופעה של סקרים בתשלום, הם היו כולם באנגלית, שכן חברות שהפכו אותם היו ארצות הברית והיו מתעניין בני הארץ הזאת. עם זאת, עם חלוף השנים, החברות החלו עניין דעתו של אנשים דוברי ספרדית, מאחר שהם מייצגים חלק חשוב של השוק. התופעה של סקרים בתשלום הורחב אירופה מדי, כך גם החלו להופיע סקרים מכוונים על אנשים ב ספרד. כרגע סקרים חברות רבות שילם בספרדית, לפיו אפשרי להרוויח כסף, לצבור נקודות כדי לגאול עבור פרסים, להשתתף בהגרלות, לזכות בפרסים ישיר, וכו '. לא תמיד רמי לוי. כדי להתחיל להיות חלק במערכת זו, עליך לרשום מספר חברות ביצוע כזה סקרים בתשלום בספרדית. באתרי אינטרנט רבים ניתן למצוא רשימות חינם של חברות אלה, ולהציע אתרים אחרים רישומים (כביכול יותר ארוך, מעודכן) בתמורה כמות מסוימת. עם זאת, כדי להגדיל את הסיכוי לזכות הרבה כסף עם סקרים בתשלום, היא טובה הרעיון נרשמים בחברות שאינן באנגלית.

כדי לרשום חברות, מילוי פרופיל עם הנתונים האישיים שלך, הם מקצוע נכללים לבטח, גיל, מצב משפחתי, שפה, מדינה שבה שוכן, רמת השכלה, וכו '. כל חברה מנתח הוא\/היא בעל פרופיל זה, או אם אתה חושב שאתה הסוג של אדם שברצונך סקר, הסקר בתשלום נשלח לכתובת הדוא ל שלך. אם נרשמת בחברות רבות, יש לך סיכוי גבוה יותר להגיע סקרים רבים כדי לענות, וכך להרוויח יותר כסף. אנא לחץ כאן כדי לראות מה הם האתרים הטובים ביותר עבור סקרים בתשלום ולהתחיל להרוויח כסף פשוט על-ידי אומר את הדעה שלך..

קטגוריות
כללי

למה אני בוחר הכנסה שיורית

למרבה ההפתעה, אנשים רבים, גם כמבוגרים, אין לי מושג מה הכנסה שיורית. הכנסה שיורית – זה תזרימי מזומנים להמשיך לבוא אליך במשך תקופה ארוכה של זמן העבודה שעשית פעם אחת. כמה הסובבים אותך יכולים להתפאר של תמונה כזו? אני בטוח שאין. אמנם כמעט כל אחד מאיתנו בצעירותו חלם כי יבוא יום שבו תהיה לנו להפעיל את הכסף שלנו או את העסק שלנו, בעוד אנחנו יכולים להירגע. במהלך חיי רוב האנשים רגילים, הם משלמים יותר ממה שהם הרוויחו. סטריאוטיפ זה מספק עבודה לפי שעה. יש אישר שער, שעבדת שעה – אתם משלמים את הסכום. עבד 10 שעות ביום – אתה מקבל 10 הימורים.

עבד טוב – הבוס יכול לזרוק בונוס. שיטה זו נקראת הכנסה ליניארי. שכבות ההכנסה ניתן להשוות עם את חפירה. ברגע שאנו מפסיקים לחפור, אנחנו מוצאים את עצמנו בחובות בגלל הצרכים שלנו, חוץ מאיתנו, מסיבה כלשהי אף אחד לא יכול לשלם. זה יש להפעיל כמו סנאי בכלוב, כדי לא ליפול ואף איכשהו לצוף. שיעור השוק שלך תלויה הערך שלך כעובד.

לאחר ניסיון נוסף מכתב המלצה, אתה יכול לבקש העלאת הריבית. בוגרי אחרונים חינוך, אתה לא יכול להרוויח 5 $ לשעה, אבל, נניח, 30 $, אך עדיין, הכנסה זו היא ליניארית. מי לשנות את הזמן בשביל כסף, יש שתי בעיות מובנות. הראשון מתברר בתקופות של קשיים וכישלונות. בריאות גיל, תחרות מצד מנוסים יותר או פחות – היא משהו שיכול לשלול אדם בעל הכנסה ליניארי ביום אחד. הבעיה ההכנסה הליניארי – חשיפה של זה. ברגע שאין לך את הזמן, בריאות או כוח ברגע השינוי של המעביד מטרות, אתה כבר לא צריך את זה. הבעיה השנייה היא גלוי פחות, אך עמוקה יותר: רוב האנשים שבוחרים במודל ליניארי של הדור הכנסה הם nesamorealizovavshimisya. מעסיק מחליט עבור הכפופים לו מתי, איפה, איפה, וכמה. המעסיק מצליח עובדיה משפיע על חייו של אדם, את השימוש בו למטרות שלהם. בחירת מודל אחר ליצירת הכנסות, במודל בפרט השיורי הכנסה, הרבה אנשים יוכלו להחליט בעצמם מה הם עושים, איך ליישם את עצמם, במה להשקיע. הכנסה שיורית ניתן להשוות עם מסוע, אשר פועלת גם ללא מעורבות ישירה שלנו. תשאל כל האיש שהפך עשיר, מה הוא חושב על ההכנסה הליניארי. ואתה תשמע משהו כזה: "הכנסה ליניארי – הדרך הקשה ביותר לעושר, וזו לא הדרך שלי …"

קטגוריות
כללי

השתמש הפרויקטים לשיווק מקומי

השימוש הפרוייקט לשיווק מקומי: שבעה טיפים נוכחות בשוק המקומי עם אתר אינטרנט זה מתארח על הפרויקט העסק שלך, פותחת את הדלת לעולם העסקים הגלובלי. עם זאת, כל בעל עסק מנוסה יודע את הלקוחות הטובים ביותר הם אלה לקוחות שמוכנים לבוא לעיר שלכם או שכבר גר שם. ההיסטוריה של האינטרנט הוכיח דפוס מעניין – פיתוח עולמי של מנועי החיפוש באינטרנט ואת המשאבים ספריות הלך לצד פיתוח מנועי החיפוש וספריות מקומיים (מקומי) ברמה. ישיר המאמצים שלך על משהו כדי למשוך את הלקוחות שלהם מהרשת באינטרנט המקומי. אנו ברשימת שמונה נקודות שיעזרו לך להתחיל את המסע שלך על מקומי מנועי חיפוש וספריות. 1) מטב עבור מקומי SEO. עוד מידע על השר אורי אריאל ניתן למצוא באינטרנט.

מחקרים שנעשו לאחרונה הראו כי כאשר אנשים מחפשים, או מה המוצר שהם פונים יותר ויותר לאינטרנט, ולא בספר הטלפונים. מטב את העסק שלך בנוכחות אינטרנט עמודים (אינטרנט cutaway) ולהגדיר מפה עם כיוונים של תנועה בשבילך, ואל תשכחו להזכיר את הכתובת הפיזית. בדרך זו, אתה להקל על החיפוש עבור אנשים שרוצים למצוא אותך. 2) דחפו את המוצר באמצעות הדואר האלקטרוני. לא קל ולא כלכלית בת קיימא, להחיל על הפרסום דרך הטלוויזיה או העיתונים, בכל פעם יש לך מוצר חדש. עם זאת, אם יש לך מותקן מודול רישום אתר האינטרנט שלך, ובזהירות אסף את הכתובות של כל משתמשים רשומים, זה יספק לך עזרה משמעותית את מסת עלוני חדשות בדואר אלקטרוני דיוור ללקוחות פוטנציאליים ואת קהל היעד. בנוסף, אתם למעשה למשוך את הקהל להיות שלך אישי ללקוחות.

כמו כן אל תשכחו לכתוב כתובות דואר אלקטרוני של אלה המבקרים אשר רק רציתי לדעת על מוצר מסוים, באמצעות דואר אלקטרוני רשום כאיש קשר. 3) מתאים קופונים להדפסה באתר האינטרנט תנו לאנשים לבקר באתר האינטרנט שלך סיבה טובה להיכנס לאתר שלך. מה טוב יותר דרך למשוך את הלקוח, מאשר להציע לו קופון זה ייתן לו הנחה על המוצר שהם מחפשים. הצעה קופון ניתן לעשות זאת על ידי הצבת אותה בצורה דיגיטלית על אחד העמודים. מבקר האתר מדפיס קופון ולאחר מכן להיות מסוגל לשלם בחנות האמיתית שלך. בדיקות דומות ניתן מבוזרות עבור כל סוג אחר של פעילות מסחרית – יהיה זה שירותים או עובד. 4) עם קישורים firmamiEsli מקומיים אחרים אתה יודע של חברות מקומיות אחרות, לבטוח בהם ולכבד היחס העבודה שלהם, אז למה לא לחלוק איתם? אתה גם מקבל קישור נוסף בין מנועי החיפוש באתר שלך ללקוחות שלך לקבל את המשאבים המקומיים המליצו על מה שהם עשויים להזדקק. עדיף לחברות שותפות אשר נמצאים בתעשייה דומה כמוך. לדוגמה, אם אתה – מאפייה המתמחה עוגות חתונה, אז הקשר חנויות המקומי פרחים חגיגי בגדים וכן הלאה. 5) כלול את כל התיעוד אתר אינטרנט לשיווק. כרטיסי ביקור, מודעות, חוברות: לא משנה מה חומרים אחרים שלך שיווק, לוודא את כתובת האתר שלך (כתובת אלקטרונית) היא כל מופע. אנשים יהיה קל יותר לזכור כתובת URL פשוטה, ממספר הטלפון הם יוכלו לבדוק את העסק שלך דרך האינטרנט. 6) הכנס לתוך ספריות מקומיות מדריכי ערים. גלה אם המדריכים המקומי העיר הקפד להוסיף את העסק שלך אליו. כמו כן להוסיף מידע אודותיך כדי להדריך החוברת, ויש לך לקוח פוטנציאלי התיירות שהגיעו לעיר.

קטגוריות
כללי

איך לבחור חברה לעבוד באינטרנט

היי חבר! 🙂 מאמר זה מציג עצות מעשיות וחוות דעת של מחבר הקריטריונים שעל החברה לעמוד גריד, את ההקדמה מוצלח של העסק באינטרנט. זה יהיה שימושי לכל הרשתות, במיוחד אלה שהחליטו להיכנס לעסקי האינטרנט. כך, פחות מים, קונקרטי יותר, בואו נתחיל … 1. אפילו חברה צעירה אדם חסר ניסיון, ברור כי את רוב הכסף הם אלו אשר היו הראשונים בתחילתו של משהו. ובכל אם חברות MLM חשוב במיוחד. לא רק בגלל החלוצים בשנים 1-3 הראשון של השוק הם 80% מסך ההכנסות, אלא בגלל הצעירים הזנק חזון חדש של העסק! הם מנסים השימוש בטכנולוגיה החדשה, כלומר האינטרנט, כדי לעמוד בקצב הזמן.

ובכן, אם ניהול חכם, כך יהיה. יש אחד אזהרה חשובה, רצוי להצטרף לחברה, אין השוק הפתוח, או רק התפתחות מוקדמת של השוק, ולא "שפן ניסיונות", כלומר לחברה היה מכשול קריטי בשנים 3-4 של הקיום. 2. החברה האמריקנית (אופציונלי) אם אתה עובד ברשת הגלובלית, אנו מאמינים כי זו נקודה חשובה מאוד, שכן, עבודה באינטרנט, אתה יכול לפתח מספר פרויקטים. אבל מסיבות מובנות, בשביל זה אתה יכול להתפשר עם החברה. מדוע זה קורה? מכיוון שאין חוק כזה, אשר היה הוא אמר שאתה לא "עבד" של החברה שלו. אבל איפה החוק של MLM ביותר פירט? בארצות הברית.

יש מעמד של מפיץ מאושר ומוגנים על פי חוק. 3. החברה של מחויבות ההתרחבות הגלובלית זה מה שאני אני חושב שאחד הקריטריונים החשובים ביותר. האינטרנט הוא מקום שבו אין גבולות, וכאן הקלה ביותר לבנות עסק בינלאומי. כל עסק צריך להיות רציני MLM בינלאומית! מחויבות ההתרחבות הגלובלית יש חברות צעירות שיגור מוצלח, ולכן אני ממליץ לבנות עסק בחברה החדשה. 4. מחזורי (מתכלים) מוצר רנדי Geyzhd מאמין כי המוצר מתכלים עובד טוב יותר, ואני לגמרי מסכים איתו. על מתכלים תמיד קל יותר לבנות ולתחזק המומנטום העסקי. אם אדם מנסה המוצר באיכות גבוהה, במיוחד אם הוא בריא, הוא כנראה רוצה לקנות את זה עדיין. וזה יספק לך נוסף התחלופה בקרב הלקוחות. בנוסף, כמה חברות חדשות יש ללקוח תוכנית מועדפת כאשר הלקוח קונה את המוצר במחיר מפיץ, אתה מקבל בונוסים נוספים, מהירות הרכישות שלהם. 5. מוצר פשוט ואינטואיטיבי אם המוצר הוא מורכב, ואז לדחוף אותו דרך האינטרנט יהיה קשה. המוצר צריך להיות ברור, פשוט וקל! 6. האפשרות של מוצרים ADR (Auto-הספינה) זה משהו שאני גם חושב שאחד הקריטריונים החשובים ביותר, שכן היא נועדה לשמור על מהירות קבועה בתוך הרשת, ולכן הסחר! מחזור א '- הוא כסף! Avtoship – מנגנון שבו כל חודש מכרטיס מפיץ (כמובן באישור שלו) הוא לרכוש אוטומטי של כמות ה-N של ייצור והספקה של מוצר זה בבית מפיץ שצוין. היתרון העיקרי של מנגנון זה כפילויות. האנשים שלך יחזור אליך. עצם העובדה שרבים המאסטרים של השיווק הרשתי, כמו רנדי גייג', תת הארט, רנדי Shreder ורבים אחרים, כמעט את כל הרשת עבור avtoshipe אומר הרבה! וזה בודק להם, אה ומה לא קטן:) 7. Modern משרד וירטואלי (Back Office) היא נקודה חשובה מאוד בבחירת חברה, בלי זה כמעט בכל מקום! המשרד האחורי ניתן לראות מידע על המחזור, מבנה, תשלום אגרות, חדשות החברה, להזמין מוצרים ועוד … אבל אחר יישום חשוב מאוד של המשרד האחורי – הוא גיוס! הבה נניח שאתה לתקשר עם מועמד פוטנציאלי עבור סקייפ. לכן, סקייפ גרסה 4 ומעלה יש את האפשרות להראות מסך לוויה של המסך, ולכן אתה יכול להראות לו את המשרד האחורי שלך. גבר מראה המשרד האחורי שלו – אתה להראות לו את עצמך, העסק שלך, רווחיה, רווחי החברה שלו. או שאתה יכול לתת לו את הסיסמה שלך מהמשרד בחזרה, ומיד לשנות את זה, כאשר אנשים יוצאים, הוא לא יוכל לחזור. אתה יודע מה זה? אתה האדם העובדות להראות! 8. האפשרות של רישום מקוון של שותפים ביותר הקריטריון העיקרי! האפשרות של מזמין שותף בעסק מכל מקום בעולם בו יש גישה לאינטרנט. אתה יכול לרשום אותו במשרד הגב. או, אפילו טוב יותר. תן השותף שלך קישור לדף ההרשמה, עם הזהות שלך, הרשה לעצמו רושם. נוח, לא? עסקים ללא גבולות! 9. Modern Agit. החומרים (קטעי וידאו, מצגות, אתרי אינטרנט וכו ') אבל מה לגבי בלי זה? לחברה יש אתר אינטרנט מודרני. יתר על כן, למעט הרשמי אתר החברה צריך להיות מעניין מרכזי בתקשורת. מראה מקצועי קטעי וידאו מקוריים החברה ומידע על מוצרים, על אנשים שיש להם להצלחה. כנ"ל לגבי מצגות. 10. ניהול טוב, בניגוד לחברה נוכחות וניהול צעיר אינו רצוי. ניסיון מוצלח בניהול חברה בעלת הערך הגדול ביותר? אתה אולי נראה מוזר, אבל העיקר שאנשים ההיגוי של החברה היו דתיים מאוד רוחנית אנשים. הייתי אומר כי ההנהלה חייבת להיות חדשנית, עם חזון גדול … כן הוא. אבל אם החברה נופלת תחת רוב הקריטריונים שלי, אז זה המקרה. אבל העובדות מוכיחות כי המחאות של העולם העליון הנהלת ביותר חברות מצליחות – אנשים פשוטים, נאמנים, טובים ורוחניים. 11. מערכת אימון דרך האינטרנט זה כולל קבוע על שורת כנסים, ישיבות, סמינרים עם צוות מנהיגות, לסגור את אתרי הפיקוד שם קבוע מעניין החומר שפורסם הרלוונטיים. ברשת בתי הספר. אנחנו לא יכולים להוציא חסות. 12. נוכחות העליונה בדיקות בדירוג העולמי (רצוי) בסעיף זה רצוי כי המועמד פוטנציאליים יוכלו לראות בחברה שלך יכולים להשיג הצלחה. יתר על כן זה אפשרי. 13. תוכנית שיווק רווחית היא מושג יחסי למדי … לרווחי עבור מי? אתה, החברה, השותפים שלך, נותני החסות? כן, לכל הוא חייב להיות רווחית! אני לא נדון בנושא זה בפירוט כאן. קחו רק זה, אני חושב תוכנית השיווק יתרון: פעילות חודשי סביר, רגיל ותשלומים בזמן, השיווק מתמקד בצריכה הרגילה רשת מערכת של הנחות עבור הזמנות הסיטונאי, לפחות 5 מקורות ההכנסה, אחוז התקבולים של המנהיגים שלכם, תשלומים ברשת מרבי של 60%, רצוי 50% כמובן לא פחות, אחוז תחלופה של המנהיגים שלהם, היכולת טירון לעשות כסף בשבועות הראשונים, לעודד שיווק כדי לעזור לאנשים מתחת אותך!, 14. הוועדה. החברה צריכה להיות ממשק פשוט ואינטואיטיבי (אתר) לנסיגה. אתה צריך להיות מסוגל למשוך אותם בכל עת שנוח לך מקום בעולם. רצוי כי הגזירה של הכסף את היכולת להמיר מטבעות. 15. היכולת להפעיל את הוועדה מה זה אומר? המשמעות היא היכולת להשתמש העמלות שלהם לא רק כסף במזומן. לדוגמה, כדי לשלם עבור המוצר פעם אחת עם המשרד האחורי. או שאתה יכול לשלוח חלק עמלה השותף שלך, שלא ללכת החודש להגיע לפעילות מקסימלית. כלומר, באופן עקרוני, וכל מה שאני רוצה לספר לכם על קריטריוני הבחירה של החברה. יש לך שאלות, לכתוב. אני מאחל לך מזל צ'ק גדול! נ.ב. ב כל חברה בשיווק רשתי יכול להרוויח כסף רק השאלה היא כמה מהר וכמה קל! באהבה וכבוד רב, החבר שלך והשותף, Grinko נזאר.

קטגוריות
כללי

המצב השתנה שוב, LLC. החוק החדש № 205-FZ של 19.07.09,

2009/07/19, החוק הפדרלי № 205-FZ "על תיקונים מעשי חקיקה מסוימים של הפדרציה הרוסית" הוראות יסוד בחוק לגבי החברה. 1. כדי לקבוע את גודל האגרה המדינה (נוטריון) עבור זיהוי של עסקאות שמטרתן מהעברת מניות או נתח מניות בחברה, כמו גם עסקאות להקים חבות לרשות לשתף או חלק ממניות החברה, קיבל סכום של החוזה, הצדדים כמפורט לעסקה, אך לא מתחת לערך הנקוב של מניות או חלקים ממנו. 2. באמנות. 9 לחוק הפדרלי של 8 אוגוסט 2001 N-129 פ.צ.

"על רישום מצב של ישויות משפטיות ויזמים אדם עשה לשנות את זה, הצהרה או הודעה אחרים תקשורת שהוגשו לרשות רישום (IFTS) את הטופס שאושר על ידי ממשלת רוסיה אישר הגוף המנהל הפדרלי, ולוודא. לפיכך, FTS רוסיה ניצחה את הזכות לתבוע את טפסי הבקשה שלהם R13001, R12001, R11001, R14001, אשר באופן אוטומטי מוביל העובדה שאתה תצטרך להשתמש צורות חדשות. 3. באמנות. 5 לחוק הפדרלי № 312-FZ להסיר אזכור העובדה הסכמי המייסדים צריך להתאים את החוק החדש, כלומר אמנות ישנים המייסדים LLC משפטית ומעשית תחדל להיות בתוקף.

4. הוקמה כלל חדש כי החתימה על ההצהרה של המפלגה חברות או לבטל את השימוש הנכון מנע לרכוש מניות או חלק ממניות החברה חייב להיות מאושר על ידי נוטריון. 5. רשימת חריגים שבהם notarization עסקת הקצאת המניות נדרש, הוסיף כלל חדש כי עסקה לשתף את ההקצאה אינה דורשת notarization השימוש הנכון מנע הרכישה בדרך של מציעים למכור מניות או חלקים ממנו וקבלת בהתאם לסעיפים 5-7, אמנות. 21 החוק על החברה. 6. הוקמה על הכלל כי במקרה של התחמקות בלתי חוקית של משתתף אחד מכל notarization של לחלוק את המשימה העסקה המשתתף השני רשאי לבקש העברה שיפוטית של המניה או חלק ממניות החברה. במקרה זה, ההחלטה של ​​בית הדין לבוררות להעביר את המניות או חלק ממניות החברה מהווה את הבסיס לרישום מדינת שינויים התאגדות. 7. הליך העברת דוחות נוטריונים הציבור לגוף רישום על עסקה על נתח משימה 8. הניסוח הבהיר של המקרים כאשר החברה אינה רשאית לשלם המשתתף נסוגה את הערך האמיתי של המניות שלו. 9. מזוקקים על ידי סמכותה הבלעדית של האסיפה הכללית של החברה והקים את כלל סוגיות: שינויים בתקנון החברה, לרבות שינוי גודל של הון המניות, הבחירות סיום מוקדם של ועדת הביקורת (המבקר), הגדרת הסדר של פעילותה, אישור דוחות שנתיים מאזנים שנתיים, קבלת החלטה על חלוקת הרווח הנקי בין בני החברה, ההחלטה על ארגון מחדש או פירוק של החברה, מינוי ועדת פירוק אישור לפעולה ההפרדה העברה, ואיזון גיליונות חיסול, כמו גם החוק האחרות הנזכרות סמכותה הבלעדית של האסיפה הכללית של החברה את הבעיות לא ניתן לייחס את מסמכי ההתאגדות של החברה היכולת של גופים אחרים של ממשל. 10. הליך מושך החלטות הצהרת LLC הממשלות המשתתפות על ההכרה של המשתתף האסיפה הכללית של החברה (או) אחרים הציבור הריק הממשלה יכול שתוגש לבית המשפט בתוך חודשיים ממועד כאשר החברה משתתף ידע או היה עליו לדעת על ההחלטה ועל נסיבות המהוות את עילת תוקף. הכרה בהחלטות הדירקטוריון (מועצת המנהלים הפיקוח) לכנס אסיפה כללית של החברה לא תהא התוצאה אפסות ההחלטה של ​​הכללית פגישה של החברה שנערך בעקבות החלטת לכנס זה לא חוקי. הכרה של האסיפה הכללית של החברה או החלטה של ​​הדירקטוריון (מועצת המנהלים הפיקוח) החברה לאשר את העסקאות הגדולות עסקאות שבהן יש עניין, בטלה במקרה של ערעור על החלטות כאלה הרחק תיגר על עסקאות של החברה אינה כרוכה הכרה של הריק עסקאות רלוונטיות. האסיפה הכללית של החברה, לא נלקח בנושאים על סדר היום של הישיבה (למעט אם האסיפה הכללית האגודה השתתפו כל בני החברה), או בלי נאותה החלטה ההצבעה ברוב של החברה, אין לי כוח, ללא קשר לערעור שלהם בבתי המשפט ";. 11. בנסיבות מוגדרות, כאשר בית המשפט מסרב לענות על הדרישות להכרה העסקה, שבה יש אינטרס ואשר הוא עשה עם הפרת דרישות הקבועים בסעיף זה, כדי לא חוקית שלה: הצבעה חבר באגודה עם עניין מועט העסקה להגיש תביעה להכרה העסקה, יכול להשפיע על תוצאות בהצבעה שום הוכחה כי עסקה זו הביאה או עשויה לערב את גרימת הפסד של החברה או של צד בחברה, על ידי הגשת תביעה או התרחשות של השלכות שליליות אחרות בשבילם, בזמן הניסוי מוצגים עדות אישור בדיעבד של העסקה על פי הכללים שנקבעו בחוק במקרה בבית המשפט הוכח כי הצד האחר לעסקה ידע או היה עליו לדעת עליה בביצוע עבירה הדרישות שנקבעו במאמר זה לה. 12. בנסיבות מוגדר שבו בית המשפט מסרב לענות על הדרישות להכרה עסקה גדולה, נעשה תוך הפרה בתנאי סעיף זה הדרישות לא חוקית שלה: חבר ההצבעה של החברה, להגיש תביעה להכרה עסקה גדולה, לא חוקיים, לא יכול היה להשפיע על תוצאות ההצבעה, הוא הוכיח כי זו עסקה הביאו או עלול לגרום גרימת הפסד של החברה או של צד בחברה, על ידי הגשת תביעה או התרחשות של השלכות שליליות אחרות בשבילם, בזמן המשפט לספק ראיות אישור בדיעבד של העסקה על פי הכללים שנקבעו בחוק במקרה בבית המשפט הוכח כי הצד האחר לעסקה ידע או היה עליו לדעת הוועדה עם הפרה של דרישות שנקבעו במאמר זה לה. כדאי לך לעיין אצל אסף אזולאי כדי לקבל עוד מידע. 13. חובות הגילוי החדש מותקן על החברה החברה מסמך אחסון ימסור חברי גישה החברה לפי מיטב שיפוטי לו על ידי מעשים בסכסוך הקשור ליצירת חברה, ניהול, או השתתפות בו. בע"מ לבקשת המשתתף חובה לספק לו גישה למסמכים תחת אמנות. 50 של החברה. בתוך שלושה ימים הצגת הדרישות הרלוונטיות של המסמכים חברה כזו יש להגיש לעיון הציבור במשרדו של הגוף המנהל של החברה. החברה לבקשתו של המשתתף החברה מחויבת לספק עותקים של מסמכים כאלה. 14. השתנה הליך של ארגון מחדש LLC. ארגון מחדש בחברה לאחר ביצוע הקלטה של ​​תחילת ההקמה של הליך ארגון מחדש פעמיים עם מחזוריות פעם בחודש, את התקשורת, את המסר של הארגון מחדש שלה. במקרה של ארגון מחדש שכלל שתיים או יותר חברות, ההודעה של ארגון מחדש מתפרסם בשם כל המשתתפים ארגון מחדש בחברה, האחרון החלטה על ארגון מחדש או הסכם המיזוג מסוימים או הסכם המיזוג. אם הנושים של החברה, לא יאוחר מאשר בתוך שלושים ימים מיום הפרסום האחרון של ההודעה על הארגון מחדש של החברה רשאי לדרוש בכתב ביצועים בשלב מוקדם של החובה על ידי החייב, ואם לא ניתן לבצע כזה מוקדם התחייבויות – סיום שלו והפסדים הקשורים לפיצוי. שינויים נוספים בחוק № 205-FZ והחוק № 312-FZ, חומרים לרשום מחדש באתר

קטגוריות
כללי

כמה זמן לוקח לקבל את מה שאתה מבקש?

שאלה תכופים, כמה זמן זה יקח ולתת ביטוי הרצון שלי? אין זמן, הכל תלוי בך. לכל אחד מאיתנו יש זמנים שונים. בזמן שאתה לוקח זה הזמן לוקח לך לשחרר את ההתנגדות. הרצון משוואת ההתנגדות = ביטוי ההתנגדות רק מחשבות ממצא חינם שגורמים לך להרגיש טוב יותר. כאשר אנו רוצים משהו אינה מתרחשת באופן כללי אנחנו להיכנס ÿPor מה קורה? השאלה נפוצה היא Ÿque אני עושה לא בסדר? התחושה שגורמים אלה שאלות משם יותר ויותר של להרגיש הרטט של אנרגיה טובה שעליך להפוך את הרצון להפגין. לפעמים אנחנו מתחילים עם אנרגיה ושמחה, ככל שחולף הזמן שהופכת השמחה ספק, לחקור את ארה ב משם בכל פעם על הרצון שלנו. לדעת מה לקח להפגין את מה שאנחנו רוצים, עלינו לשאול Ÿcomo שאני מרגישה לגבי הרצון שלי? השאלה הזאת ייתן לנו את התשובה.

בזמן הזה שאנחנו מוותרים? כרגע אנו מנסים לצאת הדיכאון שגורם לנו לא יש את הרצון, כפי שלמדנו שיש לנו יש תנודות טוב שאנחנו מתכוונים לפתע ללכת מדיכאון אופטימיות, אושר, עד כדי כך לא טבעי, כפי שזה יעשה צעד אחר צעד, כאשר אנו חשים שאין אנחנו יותר מדוכא ומתוסכלת מאשר לפני, אנחנו מוותרים. השינוי הרטט חייבת להיות הדרגתית, שלב אחר שלב. אנחנו צריכים ללכת לחפש מחשבות שגורמים לנו להרגיש טוב יותר קצת. אם אתה נמצא בתקופה של חוסר כלכלי, בלי עבודה, בלי כסף כדי לפרנס את משפחתו, זה הגיוני גם אם שמת לחזור. אני millonarioa millonarioa אני, זה לא צוין כי התחושה שלך אינם מתנגשים עם השער היל. אם זה המצב, דיכאון ודיכאון מגיע עד הזעם לא מקבל מה שאתה רוצה, הכעס אותך האנרכיסט וטיפוס כי אלה בצעד יותר, אם אתה חושב ברגעים של חייך שבו באת המצב דומה, זה ייתן לך תקווה ועידוד, כי כבר עשיתי את זה פעם אחת, אתה כבר ב הרטט רמת מביא אותך קרוב יותר את רצונך, אם מתחילים לאשש, אני יכול לצאת מהמצב הזה, אני השגתי את זה לפני כן, puedoa את הרגשות שלך כבר הולך בכיוון הנכון.

אז זה רק עניין של זמן שמוביל לכל ללכת במעלה המדרגות של הסולם רגשית. כל אחד יכול לעשות את זה, אבל כמו בכל המדרגות, אנחנו צריכים להתחיל בצעד הראשון. כל יום חושב ומרגיש, אתם תוכלו למצוא טיפוס המדרגות, הביטוי של הרצון שלך כדי למשוך אליך. כי גאון אומר תמיד שאת הרצונות שלך אתה ordenesa בשלב זה, להחליף לפי מה שאתה מרגיש שהיקום הורה הביטוי של הרצון שלך.

קטגוריות
כללי

הפלגה משפחתית: מפגש משפחתי בשביל הכיף

הפלגת נופש משפחתית: מספר פעמים שמח לא תשכח הפלגה משפחתית היא מפלט מושלם עם המון כיף והתרגשות לכולם. ובלבד יש ילדים משועממים עם הדברים הרגילים פארקי שעשועים, תיאטרון וכל של בן הזוג שלך ואתה צריך שינוי, תוכנית שיוט. יהיה מכור אליו. הפלגה משפחתית נורה בטוח להדוף שעמום. סרט כדי לראות, עיסוי מרגיע, משחק ביליארד? שום דבר, רק מה. יש לך פעילויות רבות כדי לבחור, כי היא למעשה החלק הכי קשה להחליט מה לעשות. גולן טלקום בהחלט מביע דעה מלומדת. הפלגה משפחתית היא אחת הצורות הבריא של בידור כדי ליהנות החגים שלך עם המשפחה שלך ועל הזיכרונות לנצח.

תוכלו למצוא שירותי למדוד לך כל ופעילויות סלקטיבית. אתה רק צריך קצת תכנון. מתחילים בתכנון סיוריהם במשפחה, דרך הגדרת התקציב שלך. ברגע שאתה יודע התקציב העיניים שלך עבור הפלגות המתאימים לתקציב שלך. לאחר ההפריה, אוניות קרוז מחפשים המתקנים והשירותים המוצעים יחד עם הטבע ואת סוגי פעילויות מתאים לילדים. אתם, כמובן, רוצים ליהנות מסע חייב להיות מספיק נקודות כדי לשמור אותם מוסחת.

אם יש לך ילדים קטנים, ודא כי מתקנים עבור טיפול בילדים ועריסות זמינים. בעוד לפעילויות עומס גדול מעט ילדים כגון שיעורי ריקוד, מלווה טיולים, מסיבות, משחקים ותחרויות מתוכננים. כל תענוגות יש תיק משלה של מתנות לילדים. זכרו גיל הילד שלך כאשר אתה עובר דרך פעילויות אלה. משפחה הפלגות מסוימות אינן מתירות ילדים או נשים בהריון על סיפון. בדיקות בזמן ההזמנה הטיפול של התינוק מתקני שמרטפות הינם זמינים. לשמור על מלאי שפע של דברים התינוק שלך שייתכן שיש מזון לתינוקות, חיתולים, וכן כי לא היתה אפשרות למצוא על הלוח. בעוד ולבין הפלגה משפחתית, ודא כי הם עצמם מתקנים רפואיים זמינים עבור מצבי חירום. כמו-כן, להודיע על שערי ביטול או שינוי תאריכים לנסיעה, שבו הצורך כזה. עדיף, בדוק את המידע העדכני ביותר על התכנית של הפלגות באתר האינטרנט של ההפלגה. הפלגה שבוע מושלם עבור משפחות, והוא בטוח למצוא עוד משפחות כדי להצטרף לחגיגה. אחת של משפחת פופולרי סיירות היא דיסני קרוז. עם מתקנים מיוחדים ופעילויות מהנים עבור צעירים ומבוגרים כאחד, הספנות של דיסני הוא תרחיש מושלם עבור כיף, כיף ומהנה יותר. יש לך מועדון המעבדה לילדים, שוניות משתלה completo התלבט עבור התינוק שלך, קפה, תוכנן במיוחד תוכניות קולנוע וצילום יותר מעניין טיולים העשרה יחד עם live מציג. הפלגה משפחתית מעניין אחר הוא קרנבל שיוט עם מיוחד שלהם כיף ספינות. הסירות להשתעשע אמנים מיוחדים, מסיבות קריוקי, איפור עבור בני נוער, אמנות וצילום, שקופיות, סיור בסירה עבור ילדים, מחלקות קרנבלים וכד' יש הוא מיוחד עבור מחנה קבוצות גיל שונות. ישנן מכונות שתוכנן במיוחד של מציאות וירטואלית הפנאי מורכבים עם דיסקו וחדר משחקים. יש חדר משחקים עם המון צעצועים, משחקים אלקטרוניים. הפלגות משפחתיות הן שמחות המשפחה, בו תוכלו לבלות רגע נעים עם אחרים. בקצרה, הם מקום מושלם להירגע וליהנות. מחפש מידע הפלגות? עבור אל: לעשות מה הפלגות מתפרסם על ידי קולין Hartness משאב נהדר עבור הפלגות!? מאמרים נוספים הפלגות:

קטגוריות
כללי

עסקים

Networkers רבים פתיחת האתרים שלהם, בלוגים, ניוזלטרים למשוך אנשים חדשים לצוות שלך … וכי הם מנוהלים בהצלחה. ומה המחשבה הראשונה העולה מן החדשים: "מה העבודה תיתן לי חסות עכשיו?". לעתים קרובות networkers מחפשים אנשים שהם לעבוד ולפתח את העסק שלהם על ידי השיטות הרגילות של עבודה – עלונים, מודעות, מצגות … עכשיו לשים את עצמך במקומו של מישהו חדש שחושב: "למה אני צריך grub – לעבודה בשיטות המקובלות בקיץ קר חם באמצע החורף באותו זמן, החסות שלי היא לשבת באווירה נעימה בבית שלך זה עובד רק דרך האינטרנט? – לא – הוא אומר לעצמו – אז זה לא ילך! אני רוצה לעבוד באינטרנט, אני רוצה דף הבית בהתבסס עסקים! וכאן מגיע החלק הכיפי: טירון מבקש חסות ללמד אותו לעבוד על האינטרנט חסות בינתיים, אין לו מושג איך ללמד את כל קסמיה של טירון שלה מסחר אלקטרוני – מעגל קסמים מתברר! אפשר להניח את הפתרון הבא לבעיה זו – חסות מיד נזכרת איך הוא היה מאומן לפני שהם פתחו את הפרויקט באינטרנט. הנה תוכנית גסה הכשרה מקצועית: 1 חודש – הכשרה של מסחר אלקטרוני בכלל.

2-3 חודש – בניית אתר מקצועי להכשרה. חודש רביעי – הכשרה של קידום אתרים מקצועי. חודש 5 – הכשרה קופירייטינג (כתיבה עותק אמנות הפרסום), שיווק בדואר אלקטרוני (מיומנות דואר אלקטרוני) ו תענוגות אחרים של העסק באינטרנט. בחודש השני – על מנת ליצור פרויקטים משלהם באינטרנט – בלוג, אתר אינטרנט, דיוור הצעות עסקיות. 7-8 חודש – קידום עצמאי של הפרויקטים שלהם ברשת העולמית.

… וזה רק בחודש 9 חסות מתחיל להופיע האנשים הראשונים בשורה הראשונה של המבנה, אשר … חסות חייב ללמד את מה שהוא יודע! תארו לעצמכם: מתחיל צריך לעבוד כמו חיה כמו 8 חודשים, אז הוא התחיל להופיע את האדם הראשון. ראשון: מעט מאוד אנשים יסכימו במונחים כאלה שנית, לא כולם יכולים להיות כותבי המאמרים המקצועיים של שדרים שלו, וידאו ופודקאסטים אודיו. אין לשלול גם אפשרות זו, חסות מלמד טירון שמונה חודשים בחודש התשיעי של המחשב שלו שבור האדם טיפות מחוץ לעסק במשך 3-4 חודשים. אולי אפילו את המצב הבא – חדשות עד סוף הקורס יכול פשוט לעבור לחברה אחרת – אני חושב שזה צריך גם לעשות שגיאה במקרה זה. בסוף ההכשרה מקבל חסות מומחים אמיתיים – יכול להיות דיפלומות לתת מתכנתים אפילו! – ברור שלא מדובר בשיווק רשתי, שם ההכשרה נמשכת כמעט שנה! המשימה העיקרית של חסות – כדי לפתור את הבעיה של למידה באינטרנט לייעל את התהליך עד שבוע 1! מ 9 חודשים עד 1 שבועות! – זהו הפתרון! – אבל לא מאוד אינטנסיבי, מידע למתחילים. זו באמת משימה קשה מאוד, כל אחד מחליט חסות בדרכו שלו. מישהו עושה את זה והוא מוצלח באינטרנט, וחלק לא …. רמז לעתיד: לעשות את כל חומרי הדרכה בפורמט אלקטרוני, ולכן השותפים יכול מיד להוריד את כל החומרים חסות האתר. אחרת, תוכלו להשתמש בשירותי הדואר, כי הם מאוד יקר ולוקח משלוח של חומרי מהשבוע 1 לחודש 1. חלק מניסיונם של הניסיון המעשי שלהם יש לי משותף – אתה נשאר משימה חשובה ביותר – ליצור מערכת הכשרה שלה השותפים. מחבר: מיכאל Arslanov מקור: מרכז יצירה ופיתוח של עסקים שיווק רשתי באינטרנט