קטגוריות
כללי

גן החורף

Orangery (חממה) בעיקר על ידי האריסטוקרטיה באנגלית קיים במקור פעם אחת, רק מתוך החורף הנוכחי גן הופיע במשך עשורים רבים. אך עדיין, הכריז של פרוייקטים שונים כך הבחנה לעיתים בקלות מטושטש ולא יכול להטעות לקוחות להלן. זה כולל בהיר הגדרה של האזורים השונים יש לכן: החממה טהור הוא, נשאר הגנה מפני תנאי מזג האוויר, אך לעיתים קרובות בחורף. הוא משתמש אפקט החממה בפרט עבור גידולים באביב, כל השנה בהחלט מפצה על הבדלים טמפרטורה. ייצור זכוכית טהור, גם גן החורף קר המכונה, אפקט בסיסי זה בעיקר דומה, אך בניגוד ל בדרך כלל על-ידי אנשים להשתמש בה. – גן החורף המודרנית מגורים Wintergarten – המכונה גם יכול לשמש כל השנה, מצד אחד מחומם, אוויר מותנה באותו זמן, האווירה שלו ולאופייה מהות החיים – כמו נוספים דיור מעוצב, לעיתים קרובות הסלון.

הוא מייצג ערך מוסף של המאפיין, מעניק למשתמש איכות חיים הרבה יותר במקומות ארבע עצמו. גנים חורף גמישים כעת בעיצוב שלהם. Futuristic תצוגות כמו גם כעת, כגון הוויקטוריאנית מודלים ופרטים עליז רבים נמצאים – לדוגמה, זכוכית או הצללה. כמעט כל צבע, חומרי הבנייה השונים של הלקוח מאפשר נקודת מבט עיצוב בודדים מאוד, אשר יכול להיות גם להבדיל עצמם מהשכן. גם לעצמי צרכי יכול להיחשב אופטימלית, ושימוש קבוע מאוחר יותר מובטח. החורף גן הוא בעיקר עדיין מימוש החלום ומאפשרת מגע של יוקרה, פלייר הים התיכון. לכן הזמן והמידע שלך יש להשתמש רק עבור הבחירה שלו, כדי ליהנות ההחלטה הסופית לפי ארוך.

קטגוריות
כללי

אדינבורו: מציאות ובדיון של העיר כהה

אדינבורו מפחיד. אולי על ידי ההיבט של ימי הביניים שלה, השגשוג הבוקעת, המודרנה הסדרות שלהם או הירוק מקווים ערבוב עם בניינים אפורים. האמת היא שזה קשה למצוא סיבה אחת אבל מה שברור הוא סקוטלנד, העיר השנייה בגודלה בבירת האזור, יש אפלה מגרה זה יש לראות את הלידה על שלה תווים כגון שרלוק הולמס וברי mr. hyde. אבל כל הקסם הזה הוא לא רק עבודתו של עט, נייר, סיפורים, אגדות סביב אדינבורו נמצאים אינספור הנוסע תעז לגלות את כל הסודות של העיר בעת ביקור הנקודות החשובות ביותר של אותו.

הבירה, אתר מורשת עולמית מאז שנת 1995, מחולק העיר העתיקה והעיר החדשה על ידי נסיכים רחוב גן רחוב. בדרום שקרים קסטיו הממוקמת על גבי הסלע הטירה, הגנה טבעית על ידי אדם, וזה נותן לנו פנורמה יפה. שם אותו מצא אפשרות היכן להשאיר את המזוודות שלכם, האכסניה רוק הטירה נמצאת אחוזה נוחים ובמחירים סבירים שם לילה. אבל אם אתה לא רוצה להישאר היל, באתר ההיסטורי הוא אוטובוס מתחנת אדינבורו אכסניית שיש לאינטרנט וארוחת בוקר חינם. אלה הן כמה אבל הם רבים כי תכונות בשל היותם אחת הערים המתויירות ביותר של המדינה ושל ויליאם Wallas התרומה אשר יוביל אותנו מציע גם תחבורה ציבורית מצויינים, כל אחד שלה אוטובוסים המובלים לאן שאתה רוצה (במחזור בזמן הלילה) אז חשיבות המיקום של לינה שלנו הוא יחסי. מומלץ ללכת הבירה בסוף אוגוסט תחילת ספטמבר מאז תוכלו ליהנות פסטיבל התיאטרון הבינלאומי, הנחשב לאחד הטובים ביותר בעולם. קסם נעשה מוחשי, הרויאל מייל מלא הופעות רחוב, אימפרוביזציות, סגנון רחוב אופרטות, הכל אפשרי במהלך תאריכים אלה ועם תמיד בוודאות לדעת משני צדדיו של הרחוב הוא בר לקחת בירה כדי לרענן את הגרון.

הסורגים יש גם סיפור, אז אנחנו יכולים לבחור בין הטברנה איפה ד ר ג'קיל הוא החל לסבול המרות הראשון שלהם או שבובי כלב בר, כלב מפורסם שנקבעת ע י תמיד ללכת את המוסד הזה עם בעליו, אשר אחריו עם המנהג אחרי המאסטר שלו מת. הבחירה תלויה האגדה אשר אנחנו מעוניינים עוד בירות, מוסיקה חיה וויסקי שם-כל (את הפאבים סגורים ב-3 בבוקר), למי שאתם אמיצים יותר וחפשו מיתוסים אדינבורו חזקה שם הוא המסלול העיר קבורים. במאה ה-17 מגיפת הדבר מחקו כמעט מחצית מהאוכלוסייה, שם היה לא עץ עבור הארונות העדיפו לבנות קירות מהסמטה של מרי קינג, אחד מתמקד. חלק של העיר קבורים הסקוטית הבירה החלה לעלות מן האפר שלהם לעיל שבו רבים אחרים ננטשו למחלה. הנוסע יכול לחדור לתוך מסגרת מפחיד זו רק 11 יורו (יש הנחות לסטודנטים) בעוד המדריך אומר היסטוריה, אגדה של חוויה, פשוט להיות אדיש (לא מתאים) קלסטרופובי או להתרשם בקלות). באדינבורו קשה מאוד להפריד בין המציאות, בדיוני, היסטוריה, מיתוס, מה הוא ראה ו מה שחשבת. היא ראתה, הוא כאשר אתה נהנה יעד זה מרמז שהם יבינו כי המחבר החליט כי הדמות הידועה ביותר שלו היה כפול. מאת: סוניה קורל אלמודינה, אנדריאה אלמודינה, הם מטיילים עצמאיים זה, לפני סופרים HostelBookers סייר מספר יבשות, לגלות את נפלאות של ערים, עיירות. בתקופת שהותו ב אדינבורו גילה איכותית וכלכלית היכן ללון.

קטגוריות
כללי

בעיות העולם

הגורם העיקרי של עוני או קשיים כלכליים פחד ובורות, זה הוסיף את הכלכלה ואת הממשלה. ללכת לבית הספר חשוב מאוד, שאתה לומד מיומנות או מקצוע וכך תהפוך מישהי תורמת משהו לחברה. האמת היא כי היום הכותרות של הרווק, לתואר ראשון, ואפילו בוגרת, אינם ערבות של הכנסה בטוחה ומאובטחת. הורינו אמרו: "תישאר בבית הספר, לקבל ציונים טובים, כך שתוכל למצוא עבודה בטוחה". זה חשוב חינוך ותעסוקה, אבל זה לא ישלוט על הפחד. בזמן הנוכחי, שזה עתה בוגר מייעוץ מקצועי בכל מקצוע יכולות רק לשאוף עבודה עם חוזה לטווח שהוגדר עבור לא יותר מ 6 חודשים או שנה והכנסה של פחות מ- 800,000 דולר oo, כ USD330 (כמעט זהה טכנולוג). זו אינה מהווה ערובה לטווח בינוני או ארוך, אפילו יותר בחודשים הקרובים. אתה תיכנס בפחד תמידי, פאניקה מאת הוודאות שנוצר על ידי בלי לדעת אם הם מחדשים את החוזה אליך. נראה כי עבודה יגרום לך להרגיש בטוח היא תשקר לעצמך. להיות מועסקים הרבה עבודה עבור מעט כסף, לחיות עם האשליה של ביטחון פיננסי, לחיות עם האשליה של שלושה שבועות של חופשה בשנה, לבסוף עם פנסיה נמוך לאחר 45 שנות קשה לעבוד. תעסוקה היא פתרון לטווח קצר בלבד בעיה לטווח ארוך. חופש כלכלי פירושו בזמן שאת לא עובדת עושרם באופן אוטומטי בלי לעצור. זה כאילו נוטע עץ, במים במשך כמה שנים, יום אחד כבר לא נדרש ביותר. שורשיו יש חדר בעומק מספיק אחד. מאז העץ מספק צל, כך שאתה יכול ליהנות כל החיים שלך. מה הם החלומות שלך? למרות בשימוש הוא אפשרות, זה לא ישיגו המגורים הסטנדרטים אנו שואפים יש וחלומות שלנו. האם אתה חולם על בית של 60 מ ר או אחד לפחות 100 מטר משם? מכונית דגם 80 שנייה או חדשה ו? הדגם האחרון? חופשה במלון ערוצי 65 הולך הביתה או בחופים שתמיד רצית לבקר? אל תוותר על החלומות שלך יותר הרצוי, אם לא תעשה החלטה עם חוסן, מעולם לא למד להרוויח כסף. עוני וסבל שרבים חושבים שהם עניים על ידי רצון אלוהי, הם לא מבינים למה תרחיש שלהם נשאר שחור, אם הם עובדים קשה כדי לשפר את מצבם. אבל לא, המציאות היא כי ישנם חברתיות, כלכליות ופוליטיות תנאים המונעים מיליוני אנשים הקיפאון שבו נמצאים. ישנם מצבים ספציפיים מסוימים למנוע אנשים Ascend מבחינה חברתית, יותר מכובד, הנה כמה: העסקת ילדים: כאשר הורה להכריח ילד לעבוד כדי להגדיל את ההכנסה. אנאלפביתיות: יש הורים שלא לשלוח את ילדיהם לעבודה ולמד הרבה פחות. הון חוזר: חוסר אשראי הוא מכשול כדי להצליח בעסקים שלהם. תת-תזונה ומחלות: פרודוקטיביות קשורה ישירות בריאות. בני נוער נשים בהריון: קטין הופך בהריון, אתה צריך בדרך כלל להשאיר את לימודיהם. הפשע והאלימות: חוסר חינוך והזדמנויות מאפשר לאנשים צעירים לטפח להקות פלילית. מלכודת מס: קשיים לשלם מיסים. הנתונים האחרונים מראים כי 49.2% מהאוכלוסייה קולומביאני חי בעוני ו 14.7% בעוני קיצוני. (מקור: המשימה של עוני.) חישובים בהתבסס על סקר משקי הבית דיין). -מאת – פרנקלין Leyton בורגוס – לא עובדים בשביל כסף. לעשות כסף לעבוד בשבילך.

קטגוריות
כללי

מתמקד בפרוייקט אחד בכל פעם…המפתח להצלחה

לעיתים קרובות אתה מרגיש המום כי זה עובד בפרוייקטים רבים בו זמנית. רוב הפרוייקטים צריך להיות מסוגל לייצר הכנסה תוך 30 יום מיום אתחול של אותו הדבר. אם אתה עובד על ארבעה פרויקטים במקביל, ואז אקח אותך יותר זמן לעשות כסף. עדיף להתרכז על פרוייקט בו זמנית מאז תרוויחו כסף אמיתי מהר יותר. באופן תיאורטי, אם אתה עובד על ארבעה פרויקטים בו זמנית, כל אחד לוקח 30 ימים כדי להשלים אז חייבים לחכות 120 ימים לפני באמת קצת הכנסה! בעיקרו של דבר, משימות מרובות לגרום לך לאבד ריכוז ואת הדחף. ומרובות אומר שיש לך רשימה של דברים לעשות. לדוגמה, אתה מתחיל לעבוד במכתב מכירות, תופיע הודעה מיידית.

הוא מקבל מוסחת, לנווט ברחבי האינטרנט. בסופו של יום. נכשל כלום! זה יכול לגרום עיכוב של חודשים רבים לפני להרוויח כסף! הרם את ידך שקוראת את האימיילים שלכם יותר מ 3 פעמים ביום לא להזכיר זה ממשיך לפתוח שלך ב- Hotmail, Yahoo או Gmail, לענות על כל הודעת דואר אלקטרוני שמקבל באופן כמעט מיידי. או הרוע של דואר זבל. את יודעת את זה? חלקם סובלים המחלה המחרידה של זבל, אשר מתייחס לא רואה מיילים בתיקיית דואר זבל, אתה צריך להיות כולל מחיקתן להישאר נקי התיקיות שלך. זה היה כמו הפרעת כפייתי הסובל אחוז גבוה מהם אתה מאמין האוכלוסייה. ובכן, בסופו של דבר, דברים רבים להסיח את דעתנו מה באמת יוצר הערך. שאלה: מתי אתה יעיל יותר? רגע לפני תאריך יעד! רוב האנשים להשיג התקדמות גדולה 24 שעות עד אתר האינטרנט שלך הוא הושק על השוק כי הם מתמקדים על הפרויקט הזה.

להשתמש במכלול זה מן ההתחלה לדאוג פרוייקט אחד בכל פעם. סוג זה של ריכוז דורש קצת משמעת, אך יכולה להיות מושגת. להתמקד בדבר אחד בפעם כך אתה יכול להרוויח כסף מהר יותר. בדרך זו, אתה הופך complier ולא רק יוזם פרוייקטים. רעיונות יכול להיות הסחות דעת גדול והוא יכול להשפיע על מה שאת עושה כרגע. הגורמים הבאים תסייע לך לקבוע אילו המיקוד פרוייקט: 1) תשוקה עבור הפרוייקט 2) חזרה על ההשקעה 3) כמה מהר יכול להוביל בשוק זה? 4 (4) זה פרוייקט זה ייתן לי כסף היום או מחר? אם תבחר באפשרות מחר, זה אומר שזה פרוייקט ארוך טווח וחדשניים. לאחר מכן להשעות את פרויקטים אחרים, תחזור אליהם מאוחר יותר. לקחת 30 ימים כדי להשלים את הפרויקט שבחרת. הקפד לבצע בפומבי. לדוגמה, לומר לאנשים אחרים כי אתם עומדים להשיק את המוצר/אתר האינטרנט שלך בתאריך ספציפי. תוכל לראות כי לאחר ביצוע ציבורי, אין דרך חזרה או תאבד את האמינות. חזור על תהליך זה לאחר השלמת הפרויקט הראשון שלה. אם אתה מחיל את סוג זה של גישה, הפרויקט הראשון שלו תתחיל לקחת תנופה, יאפשר לך לעשות כסף מהצפוי. עוד שלושים ימים מאוחר יותר, הפרויקט השני שלו גם יתחילו להרוויח כסף. זוכר, לבחון, לשנות ולשפר את הפרוייקטים שלהם. למען האמת זה אחד היסודות כי לי באופן אישי, זה שינה את חיי כשאני התחלתי ליישם, אז אני מקווה שהם לוקחים את זה ברצינות ולספק באותה מידה אלה פירות זה ראוי התחל החלת טכניקה זו כל כך חשוב, אפילו יותר כך אלינו משווקים או marketeros של האינטרנט שאנו המשמש לביצוע משימות רבות מדי באותו זמן. תוכלו לבקר אותי בדף: זה תמצאו קוהרנטית קורס זה ילמד אותך צעד אחר צעד על איך לבנות את העסק שלך באינטרנט.

קטגוריות
כללי

התעלות של ונציה במחיר מופחת

Leonardo Da Vinci תוכנן במאה החמש עשרה הקנון של אדם. האדם הוויטרובי היא הכותרת המקורית של עבודה זו, נחשב לאחד בפיתוחים מתמטיים ביותר של הרנסאנס האיטלקי. וזה לא רק בגלל תחולת גוף האדם אם לא בגלל שינה מיקום האדם ביקום. (Accademia Gallery) (כניסה 8.50) של העיר ונציה עושה חדר בין טיציאן או טינטורטו זה ציור של עיפרון ודיו, שיחק גם מטבעות אירו איטלקי. אולם, בעוד העיר של תעלות עזר הפאר של הארץ בתקופה שלו (מספר כנסיות הרנסאנס כפי שתעיד.

בולטת ביניהם), ונציה היא לא רק חלק של איטליה. היופי שלהם היא מעבר המשקל על גדולתו של האימפריה. זה אותו הזמן campechana אלגנטי. ומעל הכל, במחיר סביר עבור הנוסע עם מעט משאבים כלכליים. בעיר, כפי שהיא מכונה, התפלגות הפיזי הרגיל. הרשת של 120 האיים מקושרים על ידי גשרים 400 מצטרף ההרחבה של היבשתית איפה לחופים ולנמל התעופה.

זה אני סקרן כשאתה עוזב את הרכבת תחנת, המים סביבנו, מוצג על מרחק בלתי עביר. לגלות בקרוב להגיע ממקום למקום היא העיר לא בעיה חוץ מזה אנחנו חייבים לגרד את הכיס. הליכה היא הדרך הטובה ביותר כדי לטבול אותנו בוונציה, אבל זה יהיה בלתי נמנע לקחת vaporetto לטווחים ארוכים, במיוחד כדי להציל אותנו מים מוניות. עדיין, כל מסע עגול 6 ואת הטוב ביותר יהיה לעשות אותנו עם ונציה כרטיס (18.50 12 שעות). הוצאה שאנו advantatge קרוב יותר אל האיים מוראנו, בוראנו להרחיב את הידע של האזור. הראשון זכוכית המפעלים פתח שהדלתות ללא תשלום המבקר סקרן של תעשייה זו המפורסמת ועל השני, בתים נמוכים, צבעוניים להוסיף פרספקטיבה אחת זו במונחים של איים קטנים. רק הדרך נוף כלפיהם הטיול הזה שווה. בוונציה, האינרציה מוביל אותנו שוב ללכת דרך כיכר ייחודית מוכרים ככאלה בעיר, סאן Marcos, נפוליאון הזה נקרא הסלון היפה ביותר באירופה. שם גונב חשיבותו הכנסייה המרכזית באותו שם, הזעה השפעה ביזנטית אשר ונטו (veneto). לצידו Campanille, מגדל מהמקום שבו סירות, ו Palacio דוקלה נמצא עדים (לבקר 6). הרשויות נזכיר כי עליית רמות ים סנטימטר בשנה והציפו, בעוד ישנן תוכניות כדי להתמודד עם הבעיה, מים גבוה (גאות) לכיכר בסתיו ואביב. למרות קטסטרופלי למחזה מרהיב. במפת ונציאנית קטנה אנחנו יציינו היעד הבא מנסה לקחת את משך הזמן המרבי כדי להגיע אליו. עצירות קרפט חנויות או מאפיות השתמטות חנויות חתימת שתקציבם מצומצם – כדאי לנצל אותם ולטייל אל גשר האנחות הוא מסלול מומלץ ביותר. מן הגובה שלו משוחזרות מדפים מלאים תיירים כמו פטריות. אם אתה לא רוצה לעזוב בלי שיש שהועלו על הסמלים האלה ונציאני טיפוסי הוא נוכח אחת מנקודות איפה הם משמשים עירוני (מ ה 9 17.55 ש). הוונציאנים לחצות ללא תשלום נגד הכנסייה של הצדעה ו Santa María de ג'וליו בהיעדר גשרים. לבחור איפה לישון היא לא בעיה של ונציה, האי Guidecca הוא מושלם בשביל זה. זה הוא אחד הגדולים, אינה ההמולה לתיירים, במספר שורות לאיטליה כמו בסרטים (לילה) אשר להגיע אליו. הם להתרבות אותם באזור זה, ההפרש במחיר עם המרכז ההיסטורי הוא ניכר. הם בדרך כלל כוללים ארוחת בוקר ב שלהם מחיר וסופרמרקטים בקרבת מקום. עם זאת, אם השאיפה היא לשכב. על האי של ונציה יכסה לא להיות מבולבל עם המודרני יותר ומרוחקים הערוצים של אזור ונציה. אנחנו להימנע לנו אי שביעות רצון-לא לנשום את האוויר של העיר, אשר לא מריח כמו שמספרים לשונות רעות, מעל לכל, כדי למנוע תלות מוחלטת על תחבורה. מאת: סוניה ל' Baena סוניה היא הנוסע העצמאי שסייר, לפני עבודה ככותב עבור HostelBookers מספר יבשות, לגלות את נפלאות של ערים, עיירות. במהלך שהותו באיטליה הוא גילה כמה איכות והיכן כלכלי להישאר.

קטגוריות
כללי

ייצוג בבית המשפט

ייצוג בבית המשפט הוא נציג הפעילות של תהליך אזרחי או בוררות, ביצע מטעם המיוצג על מנת להשיג את הפתרון הכי נוח, כמו גם לספק שלו סיוע בהגנה על זכויותיהם. לאזרחים יש זכות לנהל את ענייניה בבית המשפט בעצמם או באמצעות נציגים. ייצוג בבית משפט יכול להיות מיומנים מבחינה משפטית אשר מבוצע כהלכה כוח ההליכים. ייצוג בבית המשפט על ידי ארגונים של גופם, פועלים במסגרת הסמכויות הנתונות להם על ידי החוק הפדרלי, חקיקה אחרים או מסמכים המרכיבים, כמו גם נציגים. חוק פרוצדורלי הנוכחית קובעת את מגוון של אנשים שאינם מסוגלים לבצע את הייצוג בבית המשפט.

לפיכך, בהתאם לאמנות. 51 של קוד סדר הדין האזרחי (CPC RF) ייצוג בבתי המשפט לא יכול לממש את השופטים, חוקרים, תובעים, למעט השתתפותם בתהליך כנציגי הרשויות או נציגי החוק. כמו כן בהתאם לאמנות. 60 של הליך בוררות קוד (APC) חברי בית הדין לבוררות לא יכול להיות שופטים, חוקרים, תובעים ושופטים עוזרים ועובדים של בית המשפט. כלל זה אינו חל על מקרים שבהם אנשים אלה מופיעים בבית המשפט פשיטת רגל כנציגי הרשויות או נציגי החוק. בנוסף, פעילות גופנית של בית משפט פשיטת רגל לא יכול להתמודד עם זה לא צריך מלא יכולת משפטית או שנמצאים תחת אפוטרופסות. כדי שהאדם אושפז ייצוג בבתי המשפט, אתה חייב לארגן כראוי את סמכותו של נציג. דרישות לרישום סמכות נציג הוקמה בשנת אמנות.

53 כללי סדר הדין האזרחי של הפדרציה הרוסית לאמנות. 61 של הנגמ"ש. במקרה זה, ייצוג בבית המשפט עיצוב תלוי בסוג של ייצוג: חובה (חוקית) או מרצון (חוזה). חובה לייצוג בבית המשפט כוללים ייצוג מטעם פסול או לא צריך קיבולת המשפטי המלא של האזרחים. זכויותיהם של אזרחים להגן בבית המשפט על ידי הוריהם, הורים מאמצים, האפוטרופוסים, נאמנים או אנשים אחרים שיש להם זכות שניתנו על ידי החוק הפדרלי (סעיף 52 המק"ס RF, סעיף 2 לאמנות. APC 59). כוחות תחת ייצוג חובה בבית המשפט אישר את המסמכים המאשרים את מעמדה וסמכויותיה של נציג משפטי. מרצון ייצוג בבתי המשפט על ידי ייפוי כוח המונפק משוכות בהתאם לחוק. ייפוי כוח שהונפקו על ידי האזרחים, ייצוג בבית משפט יכול להיות מאושר על ידי נוטריון סדר. ייפוי הכוח מטעם הארגון הייצוג חייב להיות חתום על ידי המנהל שלה או אחר המוסמך כדין על ידי מסמכים המרכיבים והפנים חותמת של הארגון. במקרה זה, ייצוג בבתי המשפט אם הארגון מתבצע על ידי ראשו, ולאחר מכן אישר את סמכותו הם מייצגים את מסמכי בית המשפט המאשר העמדה הרשמית שלהם, כמו גם סטטוטוריים אחרים את המסמכים. בייצוג ביצוע בבית המשפט, נציג תהיה הזכות לבצע מטעם כל ההליכים מיוצג. עם זאת, נציג זכות לחתום על כתב התביעה, להגיש אותו בית המשפט, להגיש את הסכסוך לבוררות, הגשת שכנגד, ויתור מלא או חלקי של תביעות, הקטנת הגודל שלהם, הכרה בתביעה, לשנות את הנושא או עילת תביעה, המסקנה הסכם הפשרה, העברת סמכות לאדם אחר (הקצאה), על החלטת בית המשפט בערעור, הגשת מסמך המבצעת לאסוף, לקבל את הרכוש או הכסף הוענק חייב להיות מאושרת לשימוש על ידי ייפוי כוח שהונפקו על ידי אדם מיוצג.

קטגוריות
כללי

הספר: ידיד של אמת, A בת זוג לנצח

היא הומצאה הסרט חשבו כי אף אחד אחר לא מוכן לקרוא כי כל יכולתי לראות ולשמוע, ללא מאמץ גדול יותר על ידי הצופים. אבל הספר שרדו. כשהוא התחיל בטלוויזיה חשבתי קץ ובאה בגלל מדיום שבו אתה יכול לראות, לשמוע ולהעביר תחושה, הכל באותו זמן. אבל הספר שרדו. לבתים מאוחרות יותר היו מוצפים על ידי מכונות קלטת וידאו, המונח כך הספר צריך להיות פריט המוזיאון היה קבוע בעוד כמה שנים. אבל הספר שרדה אפילו נכשלו מגנה אותו להגלות המולטימדיה, האינטרנט, כל הטכנולוגיה העדכנית ביותר. השאלה היא: עד מתי יתנגדו? זה עדיין לא ידוע אבל אף אחד לא חייב למהר להנפיק לו תעודת פטירה. סביר להניח כי שינוי התבנית כפי שהוא עשה כאשר יוהנס גוטנברג המציא את הדפוס: העולם ראה תפנית דרמטית. הלכנו אליו רק הם יכולים לגשת מספר חסוי, אחר כדאי ותחתית בדיאגרמה לבין ספר כתב היד חסרת מנוחה, והדבר הטוב ביותר של כל, והממוקם מספר רב יותר של אנשים. אולי אנחנו צריכים להכין את עצמנו עוד שינוי, ויש עוד כמה שנים לאייקון שבהם אנחנו יכולים לנווט ללא קושי: הרבה תשומת לב, בגלל קושי, ספרים דיגיטליים נהדר כיום בשוק, הוא עייפות העיניים המייצרים את הקורא. תיקן את הבעיה הזו, יהיו לנו צורה חדשה של הספר אבל לא המחליף שלו, הרבה פחות, את היעלמותה. הספרים ימשיכו להיות חברים טובים; חברים של כל הזמנים; מורים לתת אמון; התזה של איזו התנגדות. הם מכילים את חוכמת הדורות את הרשעתם של האינטלקטואלים. להקיף אותם תמיד מעשה של המודיעין, שכח מהם יהיה, לכל הפחות, החלטה מצערת. אם אתה מאלה המעוניינים להתאהב שוב קריאה או מאשרים מחדש את ההרגלים קורא טוב שלהם, אנו בענווה מציגים את הטיפים הבאים: לשכוח כי הקריאה היא עניין של החכמים או אנשים משעממים. להיפך, זו פעילות של אם מישהו רוצה לחקור עולמות חדשים מן המקום שבו הוא ממוקם, וללא צורך לרשום ספר פילוסופי, ועל הרבה פחות בכת. לא מאמינים ההתנגשות של הספר עם אמצעים אחרים של מידע או בידור. עארה הפכת להיות קורא טוב אין למה להפסיק הרגלים ותחביבים שלהם. . אפילו לא טלוויזיה. לקרוא רק ספרים מעניינים. אין צורך לקרוא את הקלאסיקה של ספרות אוניברסלי או פילוסופים מפורסמים או כלכלנים מקודש. בחר את סוג הקריאה של טעמכם ולהקדיש את עצמו באופן מלא כדי לגלות עולמות חדשים נודע יקומים נסיעות הרפתקה. ללכת בשקט ולהיות מטרה ריאלית. אבל כן, לקרוא עמוד אחד לכל הפחות ליום. אני מבטיח לך את זה אתה לא ישקיע יותר מ-2 דקות. אם קראת עשרה דפים זה יעסיק 20 דקות, לכן, במונח של עשרה ימים תקראו ספר של 100 דפים או מאתיים וחמישים. בדרך זו תוכלו ליהנות ועשרים ספרים בשנה. כאשר מושגת זה לא רוזן זה כל כך מהר חברים כי כנראה הם לא מאמינים. לא מכריחים ילדים לקרוא. לעודד אותם לעשות זאת. אבל זה מרגיש חובה, כי זה יהיה ליצור השפעה הפוכה:-הסוף יוכרז אויביו של הקריאה ואתה תקבל חלק מהאשמה למעשה הזה. שלעולם לא תשאל אותם לקרוא ספרים אשר לא היית מסוגל לקרוא. לפי מצב מאוד לתת את הספרים האלה. ילד לקרוא למרות שלא אוהבת את הקלאסיקות מאשר אחרת שאוהבים ספרים היא הטובה ביותר. לקרוא בשקט ולעשות זאת ללא דאגות. ליהנות תרגיל נפלא זה. אל תדאג, כי עד עכשיו הספר לא הולך להיעלם. זה לא תתבצע עד היום שבו אתה להמציא משהו המספק גישה ישירה אל הידע ויש גם עלות מתונה, אשר אינו צריך חשמל וזה יכול לשמש לאורך החוף או באמצע היער, לשבת בצילו של עץ או מותקן בנוחות האחד והיחיד של ערסל. BY: אלחנדרו Rutto Martínez אלחנדרו Rutto Martínez הוא היוקרתי סופר ו עיתונאי איטלו-colombiano אשר משמש גם מלמד מכמה אוניברסיטאות. הוא מחברם של ארבעה ספרים על אתיקה ומנהיגות, מכילה שלוש אנתולוגיות על ידי מחברים קולומביאני. פנה את cel. 300 8055526 או בדוא ל. לקרוא את כתביו, דף שבו תוכלו למצוא כתבים, דברי הימים וחלקי היפה של הספרות קולומביאני.

קטגוריות
כללי

בשרים לואיזה

בשרים לואיזה (1905-1964) גם האמין כי המשימה הבלעדי שלנו בחיים היה ציד הבעל,… היום אנו יודעים כי נשים הן שווה כל כך כמו האיש לחיים חברתיים ופוליטיים… בשרים לואיזה. הקול עם נשמה של עיתונאי סופר, Narrator ומחזאי לואיזה בשרים היה היצירה הספרותית המורכב מגוון ספרי שלפני המלחמה. אחרי זה הוא המשיך לטפח את ספרות, למרות רוב עבודתו במקסיקו נשאר שלא פורסמו.

הפקה בגלות אנו מדגישים חואן קאבאירו (1956), רומן אשר לוקח את הכותרת בהגיבור שלה, גרילה האנדלוסית. ההיסטוריה אוספת סביב רומן של בחורש, דרמה מקובל נבנה בסביבות ארבע הדמויות הראשיות הרופא לבן, בתו נתי, פדרו את זה ובעלי ראש גרילה חואן קאבאירו. נתי מוצע להביא תרופות גרילה פצועים והוא מחליט להישאר על ההר להילחם על חופש, כי היא תמיד אהבה עם חואן קאבאירו. פעילות הגרילה משולבים עם סיפור אהבה מזל, אשר למרבה הצער מסתיים עם מותו של שני גיבוריו. ההיסטוריה, עם מוטיבים שלו של מתח, שמר לב מתוח בכל עת. יש לאחרונה לאור בפעם הראשונה והוא התאושש על ידי אנטוניו פלאזה, רומן קישור חסר (2002). חשוב גם לציין מהעבודה שלו בגלות ביוגרפיה לפחות דה קסטרו. שורש נלהב של גליסיה (1945), תימות מהנה של החיים והעבודה של המשוררת בגליסיה.

בשרים לואיזה נייט נולד ב מדריד ב- 3 בינואר 1905, מתו במקסיקו סיטי ב- 12 במרץ 1964. בת למשפחה צנועה, אביו היה מספרה, אמו laundress. הוא החל לעבוד כמעט ילדה החניך סדנת כובעים. על-פי צעיר מאוד מטופח ספרות. הוא פרסם את הסיפורים הראשון שלו בעיתונים La Voz, El Imparcial במגזינים כרוניקה, Esfera לה, לאחר מכן, מרפסת, עובד העולם, קבלה אדום, חותמת מגזין, שהוא היה עורך. החל ביוני 1931 ביוני 1933 הוא מתגורר Algeciras עם צייר ואמן פוסטר Puyol ראמון, מתוכם מופרד בשובו מדריד. באוקטובר 1936 debuts בתיאטרון של המלחמה שעבודתו כך החלה, הטקסט אשר אבד. היא הייתה חברה של איגוד מקצועי עיתונאים, מקושר אל האיחוד הכללי של עובדים (UGT). בשנת 1937 הצטרף למפלגה הקומוניסטית. על-ידי תאריכים אלה מתעוררת יחסים סנטימנטלי עם המשורר Rejano חואן שנמשך גלותו במקסיקו. במהלך המלחמה הוא חי ב מדריד, ולנסיה, ברצלונה. ב ינואר 1939 התחיל גלותו, עובר לצרפת, דרך יציאת לה Junquera, והוא מועבר Le Pouliguen אכסניה, ב- Boule. 6 ייתכן 1939 חלק כלפי אמריקה ב- steam Vendamm, en el que viajaban, בין היתר, חוסה Bergamín, Masip פאולין פרדוס אמיליו… בגלות מקסיקני שלו הוא השתתף במגזין הספרותי רומנטיקה, יחד עם transterrados הספרדי יקרי ערך אחרים, כגון חואן רמון חימנס, חוסה Bergamín, רפאל אלברטי, פדרו סלינס, חורחה Guillén, פליפה לאון, לואיס Cernuda, חואן Rejano, חוסה מורנו וילה, אמיליו כרי דשא, מנואל Altolaguirre, ארטורו סראנו Plaja, מריה Zambrano, גאיה ראמון, חואן גיל-אלברט, פדרו Garfias, חוסה הררה Petere… הוא גם השתתף הבלתי־פוסקות פרסומים של ספרד, הנוער של ספרד, ספרד ושלום. הוא ניהל הנשים מגזין ספרדית. מאוחר יותר הוא לשתף פעולה כרוניקה, El הלאומי, Prensa לה, חידושים. כעיתונאי הוא נהג שמו הספרותי של קלריטה מונטס. בין שפרסם אנו בודקים הצליין רומנים של גולגולתא (1929), נטליה (1930), תה חדרים (נשים עובדים) (1932), חואן קאבאירו (1956), החוליה החסרה (2002), ואת יום ההולדת של תיאטרון (1965) ואת המוכרים של פחד (1966), עונו מרהיב נגד השימוש של טכנולוגיות חדשות לייצור נשק מתוחכם, נורא, שבה לדכא את הרצון לחופש של העמים. סופר מעוצב כך עצמו בעולם העבודה יש נשמה של הסופר. איכויות שלה עבור מלל נלווה, הוא שמאחד את קיבולת גדולה של התבוננות, רוך, כנות, מצפון חברתי עצום. רבים של גיבורי העבודות של לואיז בשר לעבוד בתנאים בלתי אנושיים, עם שכר עוני, מבלי היכולת להתלונן או הצטרפות איגודי מחשש פיטורין וקבלת להסתיר את מצבם של נשים שנישאו כדי להיות שכירה. כמו אומר הכותב שלנו: עצימת עיניים המציאות החברתית הימים שלנו הוא בוגד, ברעיון שלי, גורלנו של גברים וסופרים. פרנסיסקו סוליס אריות בסדר חברתי מבוסס על צדק ואי שוויון, אף אחד לא צריך להיות שמח… (משפט של המוזה Salvochea Fermín בספר: 102 סיבות כדי להזכיר Salvochea). שלום, חופש, פורום פורטל האינטרנט בחינם. כתובת URL:

קטגוריות
כללי

תשמרי על החברה שלך

זה כבר זמן רב את אחד מסוגי המתרחשים לעתים קרובות למעשים פליליים בפרט הפכו עבירות שיש להם קשר עם ניסיון לפלוש לרכוש פרטי של מישהו אחר. עם חלוף הזמן שינה את נתוני הטופס פלילי פעולה, אך המהות היתה זהה. ברגע שהשודדים לא לערב רק שוד פשוט על הכביש, אבל עדיין תופעה חדשה יחסית כמו תפיסת ריידר – כלומר, עם שימוש של זייף ניירות ערך ומעשים פליליים אחרים לחדש את שמותיהם הנדל"ן של החברה, אמת וכדומה. בזמן הפשיטה עד כה, למרבה הצער, הופך די פופולרי סוג של חוקי ארגוני איכות מערכת הביטחון טרם הוקמה. בנוסף, הפושטים עצמם, באופן עקרוני, יכולים בקלות למשוך אחריות אמיתית, כי צולבות גזירה פעולות המשמשים בעיקרון, מסובך ולא ברור. בדרך זו, מתקיף התפיסה היום היא נושא מפתח כמו כלכלנים, במידה ומנהיגי זהה של גופים זכויות האדם.

עובדות פשיטה מעט מאוד כאשר הם הופכים בהזדמנויות החדשות האחרונות, כמו גם רבים מעשים פליליים זדוניות אחרות. הבעיה היא את ההאשמות, ואף יותר – לרשות הציבור – צריך לקבל ראיות חותכות אשמה של מישהו, אלא במקרה הטוב – בנוסף ואת התמליל של מזימות פליליות. ושוב, לעשות זאת לתקופות קצרות מאוד של זמן, או רכוש כזה יכול להיות נבחר על ידי המארגנים פשיטות, הבעלים המקורי בסיכון לאבד לנצח. חשוב לציין כי עד כה למצוא עדויות של עובדות לא יכול לבזוז לעתים קרובות מאוד. זו סיבה לא מושלם פיננסיים ומנהליים קוד משפטי, ולפעמים לא מוכן להפוך את האירועים עובדי החברה. מאז מעשה הרשמית נגד כל, ללא יוצא מן הכלל, הנדרש (כפי שזה נראה ממבט ראשון), בולים תואם חתימות חבר האגודה חוק לא יכול ללכת. כמו כן, על ביצועם של פשעי – זה סוג כזה של האזור שבו על החיפוש אחר האמת יכול לעבוד רק אנשי מקצוע מרשויות אכיפת החוק. ובכל זאת, על מנת נחשפו פשעים כאלה, אכיפת החוק צריכה להיות ברמה די משמעותי של חינוך כלכלי כדי להיות מסוגל להבין את המהות של הבעיה ולגלות בדיוק אלה אלגוריתמים מתקיף ההתקפות.

מספר גדול מספיק של הפשיטה היום עובדות יכול לקרות בבירה הרוסית מאז המאפיין כאן במדינת להיות יקר. ומה שמעניין – בזמנים הבעלים חברות קטנות מאמינים כי רק בגלל התפיסה שלהם קטן Raider גודל שהם לא מאוימים. על מנת להיפטר הסטריאוטיפ הזה מזיק, אנו ממליצים לך לקרוא את ההיסטוריה האמיתית של התקפות Raider רכוש פרטי. וגם – הולך עכשיו, אפשר לצפות בזמן אמת. ואם מועד – בהתאמה, מצוידים בנשק.

קטגוריות
כללי

טיטיקאקה

נוסף לאחרונה נחשף העושר הוא escubrimiento של מקדש מקודש אגם טיטיקאקה על ידי משלחת מדענים \"לעשות? 2000 אטאוואלפה, קבוצה Exploring גיאוגרפי AKAKOR.\" ככל הנראה באתר יש שבין 1,000 ל 1,500 שנים, גילויו באזור בוליביה יאפשר להבין תקופה של מאות שנים 3 או 4 לסמן על פטירתו של תקופה של תרבות עתיקה זו האנדים השני. גרייבס, שרידים ארכיאולוגיים שנמצאו לאשר כמה תיאוריות של מקורותיה של העם האינקה, מאז האגדה מספרת כי המייסדים של אימפריית האינקה הם צמחו מן אגם טיטיקאקה. עד כה נמצאו ארבעה מבנים הארכיאולוגי שקוע, ביניהם מקדש מקודש ארוך כ- 200 מטר, 50 מטר, מרפסת יבולים, כביש שלפני האינקה, קיר תמך ארוך יותר מ- 800 מטרים. בנוסף האי הארוך כשלושה ק מ נמצא 600 מטר, נמצא בין 10-15 מטר עומק, חושף אותו כי רמת המים של אגם טיטיקאקה היה משמעותי פחות הנוכחי. בנוסף נתגלו שרידים ארכיאולוגיים מתקופת האינקה, ייתכן קודמיו, ליד האי של השמש, בעיר Chincana, 120 קילומטרים כדי ממערב ללה פאס.

השרידים הארכאולוגיים גם חיפוש ללא הצלחה על ידי הצרפתי ז'אק קוסטו בשנת 1976, לאחר 12 שנים ניסיתי גם צוות של נשיונל ג'יאוגרפיק. אגם טיטיקאקה, אשר לוקח את שמו מן האי בשם intikjarka, מילה הנגזר מתוך שני בני איימארה מילים: \"אינטי,\" שמש \"והוא\"kjarkas\", קליף\" מה ידוע כמו \"אי השמש\" מחזיקה הרבה תעלומות. אמצעים 204 ק מ עוד על ידי 65 ק מ רחב, הכובש שמונה אלף קילומטרים רבועים 562, מהם ארבעת אלפים 772 שיתאימו את פרו ואת שלושת אלפים 790 בבוליביה. עכשיו ממשלות המדינות לפתח פרוייקט הדו-לאומית בעלות של 109 מיליון דולר כדי להציל מפני זיהום לאגם הזה בעל אקלים קיצונית, עם וריאציות גדול של טמפרטורה בין יום ולילה. העונה על שביקרתם באתר זה בין מאי לאוקטובר, זמן שבו הימים הם גשם שמש, נדיר מאוד, הטמפרטורה בשעות היום להגיע 25 מעלות צלזיוס.

קטגוריות
כללי

גיל המעבר מחזור טבעי

מהו גיל המעבר? גיל המעבר הוא התקופה המסתיימת השלב הרבייה של האישה. גיל המעבר מתרחש בסוף הווסת. לאורך זמן, השחלות מאבדים בהדרגה את היכולת לייצר אסטרוגן, פרוגסטרון, הורמונים המסדירים את המחזור החודשי. כפי ייצור האסטרוגן יורדת, מתהליך הביוץ והווסת מתרחשות לעיתים קרובות, ולהפסיק בסופו של דבר. הווסת יכול לעצור לפני עקב מחלה או כריתת.

במקרים אלה אנו מדברים על גיל המעבר המושרה. ב אירופה, צפון אמריקה, גיל המעבר מתרחש בדרך כלל כאשר אישה בסביבות 51-52 שנים של גיל. גיל המעבר יכול לקרות עם זאת לפעמים כבר בגיל 40. תסמיני גיל המעבר וגיל יש גם השפעה גנטית חזקה. כלל אצבע, האישה שהתחילה הווסת מוקדם סביר יותר לחוות את גיל המעבר לפני כן. Perimenopause היא התקופה של שינויים הדרגתיים להוביל גיל המעבר. נשים מסוימות עלולים להיתקל perimenopause 35 . שנים.

Perimenopause יכול לקחת חודשים או אפילו שנים. במהלך perimenopause, פוחת קצב הייצור אסטרוגן רמות של אותו טווח. זה גורם לסימפטומים דומים עד גיל ההתבגרות, אבל יותר אינטנסיבי. Postmenopause היא התקופה לאחר גיל המעבר. הסימפטומים של גיל הבלות הסימפטומים של גיל המעבר הם כמו נשים שונה ואישי. כמה תסמינים ניסיון זה החברים שלה לעולם לא יסבול. משך וחומרת התסמינים הם משתנה. גיל המעבר הוא חלק טבעי של החיים, כי כל הנשים לסבול אותה, קצת קשה יותר מאשר לאחרים. אבל דבר אחד שיש לכל הנשים במשותף היכולת לקבוע את אפשרויות כיצד להתמודד עם תסמיני גיל המעבר שלהם. בעולם המערבי כ 12% מהנשים לא חווים תסמיני גיל המעבר, כ- 14% לחוות בעיות פיזי או רגשי אינטנסיבי. הטיפול, אפילו אם זה תהליך פיזיולוגי, יש סט של גורמים ביניהם יכול מזכיר את גורם גנטי, הורמונלי, תזונתיים, וכו מהם יש חשיבות מיוחדת הגורם ההורמונלי, תקופת גיל המעבר מתחילה בעקבות הירידה של הורמון המין הנשי האסטרוגן. הגרעון של הורמון זה מוביל לשינויים חילוף החומרים, הסתיידות עצם, הומיאותרמיות, וכו '. ישנן הנחיות שונות בהתאם לקריטריונים גרר על ידי הרופא. טיפולים יכולה להיות מורכבת: הורמון חלופי (מדבקות אסטרוגן) תרגיל דיאטה מאוזנת תמיכה נפשית תוספת של סידן, הטיפול השכיח ביותר, שלבשו נשים עדיפים סמים, פעולה מהירה, האפקטיביות, רוב לגרום להם נשים טיפול מקצועי ואיפה תרדים בטיפול בבריאות עולה על הבמה הזאת בהצלחה. טיפול שהטיפול להיות ממוקד כדי לתמוך האדם בתקופות גיל המעבר ולכן חשוב כי התמיכה הרפואית למצוא בני הזוג זקוקים ההבנה והתמיכה. טיפים – שאל את הרופא שלך אם זה עובר דרך בגיל המעבר כי סביר להניח לפתח בעתיד, בעיות לב וכלי דם, אוסטיאופורוזיס. -לדון עם הרופא שלך טיפולים מתאימים כדי למנוע בעיות על ידי רמות נמוכות של אסטרוגן, פרקי זמן ארוכים. -לכתוב רשימה של תסמינים עם משך כל כך אתה לדון עם הרופא שלך כדי למנוע ההתפתחות של בעיות חמורות יותר כגון אנמיה, סרטן השד, צוואר הרחם, לחץ דם גבוה, רמות גבוהות של כולסטרול, בין היתר. -במקרה של דימום כבד במשך מספר שבועות, לנסוע מיד עם הגינקולוג שלך, מאחר סימפטום זה יכול להיות סימן של מחלות אחרות. . תנסה תרופות צמחיות, כוללים סויה בתזונה שלהם ולהימנע צריכת האלכוהול. -A תזונה בריאה מלווה תוכנית אימונים, שיכולות לסייע לנשים כדי להקל על הסימפטומים. עם כמה טיפולים רפואיים ופסיכולוגיים מומחה יכול גם לסייע. מידע נוסף על כל המידע שאנו מספקים הוא כללי בטבע; זוכר את זה מידע לבד לא ניתן להחליף שירותי הבריאות או אדם, שייתכן שיהיה עליך. אנו רק מספקים שירות מידע הפניה, נא עיין מטפל מוסמך שמתייחס. אליו על כל הדאגות שיש לך על בריאותך.

קטגוריות
כללי

מהי הספרות פרקטל?

כדי להתחיל לענות על שאלה זו אנחנו חייבים לחזור השנה 1497, כאשר נזיר איטלקי, לוקה Paccioli, חשפה מה היה הפרופורציה השמיימית, הכותרת של הספר משלו שבו הוא מסביר את הסודות של חתך הזהב, יחס מתמטי המבוסס על חוק של שלושה כדי ליצור את האיזון הנכון בין חלקי השלם. חטיבה הרמונית זו כבר שימש מאז ימי קדם, כמעט תמיד באדריכלות, על ידי המצרים, היוונים והרומאים, ובשלב מאוחר יותר ציורים על ידי המאסטרים הגדולים של תקופת הרנסאנס, להגדיר כללים שיאפשרו להם להשיג את השלמות ההלחנה. כאן אנו מבינים החשיבות של המספר (לכימות, זה ניתן למדוד), משהו אשר כבר הסיק בית הספר פיתגורס כאשר זה תואם את המציאות אל המספר; המספרים שלה כלל העולם, היקום הוא קצב, כלומר, כי איכותי הוא נוכח בכל דבר. משם זה מובן, לחקות את המעסיק העליון, האיש ניסה לצרף את המתמטיקה והאמנות בחיפוש אחר שלמות: קתדרלות, פסלים, ציורים, סיימנו המספר, המתמטיקה חלה על שטח: גאומטריה. גיאומטריה, הסיבה לכך היא המילה, נקודת המוצא של פרקטל, פרקטל שייך מודל גיאומטרי שבו חתך הזהב הוא להשוות זרע לא הנבטת. ואני עכשיו, בהקשר זה, למרות לפי דמיון הגן הבוטאני, להפנות המושג קנה שורש שבו כותבים ז'יל דלז ופליקס גואטרי פליקס מבוססים, כפי שנראה מישורים אלף ספרים שלו, כדי לארגן מערכת של ריבוי שמרחיבה דרך מבנים שונים הדומים לאלה המלבלבים של צמחים, ובכך להסביר, עם הדימוי, התנהגויות חברתיות חדש בקפיטליזם מאוחר. הרעיון הזה של קנה שורש הוא די דומה, במבנה הארגוני שלה, מה עולה מן הצו פרקטל, למעט כי המונח השני האלמנטים שמרכיבים אותו הם יותר מוגבלת, והם נוצרים מעצמם: הם רקורסיבית. פרקטלים יהיה כמו זרע גיאומטריים כדי לנבוט, דרך ההתערבות של תהליך של אלגוריתמים מתמטיים, מתרחב כמו צמח קנה שורש: נקודת המגוז ההופכי שנוצרו על-ידי חזרה על המרכיבים אותו. התרחבות פרקטל זו ניתן למצוא, בדרך קונצנטריים, מקור, האבולוציה של היקום, על פי התיאוריה של המפץ הגדול (מתוך Antonovich Gamov גאורגי, 1948), את Inflacionaria (מאת אלן ה גוט, 1981). מיליונים של הכוכבים והפלנטות בתוך הרחבה, שבו איתם גם להפיץ את הזמן והמרחב, כאשר העולם שלנו, כוכב הלכת שלנו ואנחנו, חלקיק זעיר של כל מסגרת זו; .

קטגוריות
כללי

טרקים ההרפתקה הגדולה ללא הגבלה

באופן אישי, מניסיוני האישי אני חושב זה מסע בין כוכבים, הוא ללא ספק הרפתקה בלתי מוגבל. פעילות זו אין גבולות של גיל, מין, לאום, כסף וכו ', הוא חינם, מתגמל כמו הטבע הוא הבסיס היסודי לעסוק בכל פעילות באוויר הפתוח או מה שנקרא "הרפתקאות ספורט". לצאת לטרקים לבד דורש: ¢ â גדול מנה של התלהבות â ¢ את הרצון להיות במגע עם הטבע ולהגן על זה באותו זמן. â ¢ ממקם את הרצון לנסוע מרחוק, ההישג של אתגרים גדולים וקטנים. היתרונות שמספקת הטרקים: â ¢ אותנו יותר אל הטבע נהנה מזה, יודע את זה טוב יותר ולהגן על זה, אז זה בפעילות השימור. â ¢ מאפשר לנו לדעת ולשתף אחרים גילויי תרבות, ונוטה קשרי ידידות וסולידריות, ולכן הופך להיות פעילות אינטגרטיבית. â ¢ מעלה את התנאים הסוציו-אקונומי של העם, מבלי לשנות את גידולו הטבעי, ולכן הוא חלק מדיניות פעילה של פיתוח בר-קיימא.

â ¢ היא גם פעילות פנאי וחינוך, כי זו הדרך הטובה ביותר לעשות כיף למידה, מאפשר לנו להגיע למקומות מעט הפריע ע י אדם וגם פעילות הדורשת משמעת, מאמץ, אתגרים גדולים, אשר מתורגם אישיות מאוד חיובית, רגועה ובטוחה. â ¢ מאפשרת לנו לחלוק חוויות מופלאות, ידידות בחוץ, את ההזדמנות לקבל אתגרים, מפגש עם עצמו. בדיוק בגלל יתרונותיה נהדר, כמה קל זה בפועל, כיום בהקשר גלובלי טרקים או הליכה, יש לך עוד מאמינים כל יום בנוסף הסיבות הנ ל, גם בגלל תזרימי גדולות של מטיילים הנוטים מתמחים לפי הטעם שלך, הציפיות ומניעים אחרים. לכן תיירים בתדירות הגבוהה ביותר לחפש קשר עם הטבע, ישיר גבוה להסתכן פעילויות, מרגש חוויות, המקומות האקזוטיים אוכלוסיות ותרבויות שסבלו עדיין לא שינויים. כל זה בניסיון להדליק אצל הגבר הגלובלי ויותר מודרני הניצוץ של ההרפתקן האחרון שלנו, אחת הדרכים להשגת אלה מכם עושה טרקים או הליכה במעלה המקום החלום. ציוד בסיסי לטרקים: â ¢ זוג נעליים טובות עם cocada שיש להם אחיזה טובה גב טוב, ישן טוב, אוהל טוב בהתאם המקום מעיל עמיד למים, מיכל מים, מטהרי, מד גובה, מצפן, אנרגיה מזונות, פירות יבשים, מפות של האזור אם הם נמצאים במקומות נידחים יותר, ואל תשכחו מסמכים אישיים. המלצה: בסופו של דבר, הרחק ככל האפשר עבור אלה שרוצים טרקים, מומלץ לצאת ב קבוצה, לא עוברים 10 ק מ ליום של הליכה, בלי הדבר נדרש, חשוב היא ליהנות הסביבה המקיפה אותנו, ללכת צעד שלנו לזכור תמיד כי טרקים אינה תחרות, אלא משתפת את אהבת הטבע, הידידות, את התחושה הנכונה חינם. האם מרגישים ÿTe להיות חלק ההרפתקה הזאת?

קטגוריות
כללי

הגן של צדקה וכרמן (I).

עוד מקום של עניין Viñales הוא הגן הראשון הידוע בכינויו הגן של צדקה, והיום עם השם של שתי האחיות: צדקה, כרמן. ומקורו הוא סקרן: רעיון מוכר, בעקבות האהבה של בני המשפחה על ידי הטבע באופן כללי, צמחים בפרט. הכל התחיל בתחילת המאה הקודמת, כאשר נישואים הולחן על ידי צאצאי האפריקאים והשתקפות הסינית, אופייני של אחד השורשים שונים של האוכלוסייה שלנו, החל לנטוע עצים, הביא מכל אלה הסמוכים, של ההרים, כמו גם צמחי נוי בגנים שכבר אינן קיימות או היערות שכיסו פעם את האזור הגדול ביותר או mogotes עצמו. בהדרגה ששודרו על אהבה ותשוקה לטבע צאצאיהם הנוכחי. היום יום גורם הערצה לראות עבודה זו, נוצר עם מעט משאבים, אבל עם החוקיות של העבודה היומיומית במשך שנים ארוכות. זה היה תחילתו של הגן הנוכחי, אשר היום ממשיך לגדול לאט. שלהם הבעלים, צדקה, כרמן, היום שתי זקנות ה-80 אהוב על ידי הקהילה, לשמור על פיסת היסטוריה לא רק של הגן, אבל את Viñales שלו, את דרך החיים של אותם ימים. הקצב של החיים במקום הזה דומה כפי חי משפחה באמצע המאה שעברה.

הוא ממוקם ביציאה של Viñales, כיוון לקהילה של San Vicente ומלון באותו שם. קל להגיע אליו. קח את הרחוב הראשי, עובר בסמוך לפארק ואת הכנסייה הקתולית שלושה גושי בניינים נוספים למטה, המגיעים בתחנה המכונה Cupet קובה dispensing דלק, הרחוב נחלקת לשניים. נלקח בצד השמאל, איפה זה נפוץ למצוא אנשים רבים מחכה לקחת רכב. הגן מזוהה על ידי הנוכחות של עצים גבוהים. כמה מטרים מגיעים דלת כפרי עם שני עלים איפה לתלות פירות עונתיים, מראה מה יש בפנים.

מקובל לראות מבקרים מכל גיל גם מבפנים. הנפוצות ביותר היא כי הגן לבקר בכל עת של היום, למרות אתה יכול לעשות גם בלילה. בשני המקרים הסיור הוא מרתק, למרות החוויה שונה. אם אתם מבקרים במהלך היום הוא נפוץ לצפות בדלת, לצד הפרי תלויה בו, לטאות קטן ולא מזיק של ירוק או חום, (Anolis fulcatus, א sagraei, בין היתר), ניזונים מהם. עובר הפנימי מגיעה לבית בעקבות ערך גובל SP.

קטגוריות
כללי

אמצעי מניעה: שיטות הורמונליות

אמצעי מניעה: שיטות הורמונליות של שיטות הורמונליות למנוע הזרע נכנס לנרתיק. קונדום או רגילים זכר הן ציפוי דק של גומי, ויניל או מוצרים טבעיים הממוקמות על הפין זקוף. ניתן לטפל זכר קונדומים עם קוטל זרע להציע הגנה גדולה יותר. קונדומים זכר למנוע את הזרע יש גישה אל מערכת הרבייה הנשית ולמנוע מיקרואורגניזמים (מחלות מין, כולל HIV / איידס) להעביר את אחד מבני הזוג של אחרים (l היחידה atex, ויניל קונדומים.) קונדומים הנשי הן ציפוי פוליאוריתן פלסטיק דק עם טבעות בפוליאורטן בקצוות מנוגדים. אלה יוכנסו לתוך הנרתיק לפני מגע מיני. כמו גם קונדומים זכר, נקבה קונדומים למנוע את הזרע יש גישה אל מערכת הרבייה הנשית ולמנוע מיקרואורגניזמים (מחלות מין, כולל HIV / איידס) לעבור ממחזור אחד מבני הזוג למשנהו.

איריס מהנרתיק מורכב טבעת מכוסה latex ממוקמת בחלק התחתון של הנרתיק, סוגר את הכניסה הנרתיק מצוואר הרחם, ובכך למנוע את כניסתם של זרע. זה חייב להיות ממוקם למעלה עד 6 שעות אחרי ההזדווגות האחרון ופשוט -כי רגע ניתן לחילוץ. קוטלי הזרע, אשר גם להקל על מיקום שלהם משמש בשילוב עם קרמים. זה יכול להיות ממוקם למעלה עד שלוש שעות לפני מגע מיני. הבטיחות של השיטה הוא כ- 95%. זה יכול לשמש בכל עת, אינה פוגעת כלום לבריאות.

לפעמים היא מסורבלת-הראשון התקנה והסרה. לעיתים רחוקות גורם לתגובות אלרגיות ללטקס או קרמים קוטלי הזרע, שבו התיק צריך להיות שונה של חומר קוטל זרע (ריבות, קרמים או ג ' לים). ייעוץ רפואי כדאי לקחת את מידת הסרעפת עליך, את מיקומו יש ללמד אותך, ויש להתייחס מדד חדש לאחר כל לידה. עליך לנקות לאחר השימוש שאינם שוחקים סבון יבש (נייטרלי), ולאחר לאחסן שלה המקורי בתיבת entalcado או f ecula של תירס. ספוג מהנרתיק מורכב ב ספוג פוליאוריתן המכיל חומר קוטל זרע, מוכנס לתוך הנרתיק לפני מגע מיני. זה צריך להיות שמאל בתוך הנרתיק במשך לפחות 6 שעות לאחר היחסים. היעילות משתנה בין 60% ל- 80%. . יש להם יתרון בכך שהם חד פעמיים. לעתים רחוקות לגרום אלרגיה על ידי קוטל זרע. ביצים למניעת הריון מורכב ביצים המכילים חומר קוטל זרע ו חיטוי הנרתיק אשר ממוקמים בזמן המשגל. אבטחה משתנה בין 65 ל- 80%. . זה מזיק לבריאות, פרט למקרים נדירים מאוד של אלרגיה את מרכיבי הביצה.

קטגוריות
כללי

להשקיע כדי ללמוד את צריכה?

דיסציפלינה חדשה יחסית, כמו עוד שנה חל, חברות אשר משתמשים יותר ויותר בתדירות גבוהה יותר היא להשקיע ההכשרה של העובדים, במיוחד באזור רמות ניהוליות, אחריות גבוהה, מוכר, הפקודה מבנים, ניהולי או מנהלים. למרות ההשקעה, במקרים רבים, נוטה להיות יקר למדי, עם זאת, חברות מעדיפים להמשיך להשקיע סכומים ניכרים בתחום זה עם מטרה אחת המגביר את היווצרות הקווים שלהם. בחברות נושא זה הוא מנותח באופן יסודי לאמת באופן אמין את הרווחיות של השקעה זו; ניתוח זה נקרא לפרופיל של הכנסה; אבל טכני של הנושא הוא לא מה שבכוונתי לפתח כאן. אני רוצה להביע את זה אם חברות מוציאות סכומי כסף בחינוך ובאימון רכיביו ניכרים, זה, ללא ספק, כי התוצאה הסופית, בין עלות-תועלת, זה מאוד חיובי החברה, לתרגם את זה, משמעותו שיפור הרווחים. אבל מאיזה לצד בתי עסק, אנו חייבים להזכיר את היתרון ברור לאנשים אשר מציעים הסמכה מעולה; פשוט מקבלים הכשרה מעולה זה שיש להם גישה מקומות, משרות או תפקידים העבודה שהיו חסומים בפניהם. ללא ספק, הפועל משופרת, כי זה השיג ידע חדש בהכשרה שלהם, גם השגת גידול הכנסות שלהם כי זה עכשיו מעל הרמה הבסיסית של ביצועים בתוך החברה.

פשוט גדלו את הידע שלהם ואת הלוגיים תוצאה היא לגדול הכנסות, אם כי לפעמים זה לא קורה, אבל זה נושא אחר, בכל מקרה האדם שיודע כי המיומנויות שלהם גבוהים יותר, ידע מצב חיפוש של לאכוף אותם. הידע הזה יאפשר לך לפתח פעילויות חדשות, אדם זה יהיה שלך מדי יום אירועים מנקודת מבט חדשה, עצמו את הידע החדש הזה מאשרים העצמית ואת ורה עד עתידה שונים. הוא כבר מה אתה שואל אותך. לאן אתה הולך עם זה? עכשיו אל תעני את עצמך: מה אתה אני רוצה להגיד למי יש את היכולת לאמן, להשכיל, ללמוד, בסופו של דבר ללמוד, יש אפשרויות. כמו שאתה תמיד אומר, בתוך האינטרנט היא שוויון זה כאן אותם הדברים עובדים, האדם אשר מאומן, אשר מעוניינת לקבל ידע על המדיום הזה, הוא משבש התוצאה הטובה ביותר להשיג את אלו הפילוסופיה והיא נועדה תקבל הכל, עכשיו, ללא מאמץ או השקעה. ואז מתארת ארבעה סוגים של אנשים: איפה הם חיים באופן בלעדי ממה שהם יוצרים באינטרנט, לחיות טוב מאוד. אשר חיים העבודה שלהם ואת עכשיו לאינטרנט היא אפשרות נוספת זה נותן להם כסף.

אשר חי עבודתם, עדיין לא להרוויח כסף אבל הם בדרך הנכונה של הדרכה ולמידה. זה לסרוק את הרשת מחפש הכל חינם וללא מאמץ, לבלות, לבלות את הימים מבלי לבצע פעולה. סוף סוף: רק רוצה את מתכוונת לזה. אם אתה רוצה להפוך את האינטרנט שלך אפשרות חדשה והן להצטרף אינספור עסקים ואת האפשרויות כי הוא מספק ברשת למטרות רווח, הכל בקצות אצבעותיך, זה אתה לדחות יותר או פחות זמן, אתה יודע. פחות או יותר לא לסמוך על אף אחד יותר ממך, רק עליך להבהיר אשר של ארבעה סוגי אנשים שנקרא בעבר רוצה להשתייך. בהצלחה! אדוארדו בלאנקו.

קטגוריות
כללי

סרטן

אולי אחת המילים הנפוץ ביותר וכי מרבית מפחיד כאשר דנים בריאות ו שלו הפוכה, המחלה. סרטן הוא המונח והוא משמש עבור קבוצה של מחלות בעלי מכנה משותף: הטרנספורמציה של תא נורמלי אחר מתנהג מאוד מסוכן של גוף האדם. דו ח זה רוצה להבהיר את המושגים הבסיסיים כדי להבין מהי קבוצת מחלות, להסביר, בצורה נרחבת יותר, אלו סוגים של סרטן נפוץ יותר בחברה שלנו. אתה רוצה למנוע סרטן, אבל הגורם של הסרטן הוא ידוע במקרים רבים multifactorial אצל אחרים, ידוע על גורמי סיכון זה להגדיל את הסיכוי לפתח סרטן, אשר יש להימנע, כמו למשל tabaquismoo כל דרך אחרת של עישון. ההערכה היא כי עד כדי 50% של סרטן שניתן למנוע.

יש חיסון, אישרה לאחרונה, הסרטן של צוואר הרחם, אשר גרם למוות של מאות נשים ברחבי העולם. לשיווק של חיסון זה כבר אושרה ב במספר מדינות, בוחן האימוץ של אחרים חיסונים נגד סרטן העור וסרטן הערמונית. הפרוגנוזה של סרטן פרוגנוזה הוא חיזוי עתיד, תוצאה של מחלה. רופאים לא יכול להיות מאה אחוז ביטוח על העתיד של המטופל. למעשה, הפרוגנוזה של החולה יכולים להשתנות לאורך זמן. שיעורי ההישרדות מציינים את אחוז האנשים עם סוג מסוים השלב של סרטן ששרדו את המחלה בתקופה מסוימת לאחר האבחון שלהם. גורמים רבים משפיעים על הפרוגנוזה של אדם, לרבות סוג, מיקום הבמה של המחלה, כמו גם הגיל של המטופל, את הבריאות הכללית ואת התגובה לטיפול. סטטיסטיקה בשנת 2002 אובחנו ברחבי העולם כ 10.900.000 מקרים חדשים של סרטן (5.800.000 גברים ונשים 5,100,000).

המספר הגבוה ביותר של מטופלים אובחנו באסיה (4.900.000), אבל השיעור הגבוה ביותר של שכיחות משני המינים להתרחש ב צפון אמריקה ואוסטרליה. השכיחות של מדינות אירופה הדרומית (ספרד אשר הוא מהווה חלק), יכול להיות גבוה עבור מדיה נקבה, זכר. בעוד שני המינים, הסרטן השכיח ביותר הוא הריאות (1.352.000 מקרים), ואחריו האמא (1.151.000) Colorectal (1.023.000), הקיבה (933.000), בלוטת הערמונית (679.000), הכבד (626,000), צוואר הרחם (494.000), הוושט (462,000). אבל ישנם הבדלים גדולים בין המינים, בין יותר ופחות במדינות המפותחות, אשר הוא השתקפות של גורמי הסיכון השונים אשר שולטים בשני אזורי (הרגלי אכילה ופוגע, זיהומים) סרטן שכיח יותר אצל נשים הם (לפי סדר זה) של השד, צוואר הרחם, המעי הגס, הריאות. בהזכר הריאה, הערמונית, קיבה, המעי הגס. מספר המקרים מגביר לאט בעולם בגלל שתי סיבות עיקריות: הגידול של אוכלוסיית העולם, העלאת תוחלת החיים, ממנה משתמע הזדקנות. אך עלייה אמיתית הסיטונאי. לא יכול לזלזל חשיפה גורמי סיכון.

קטגוריות
כללי

כיצד לפתוח את דעתך ליצור אפשרויות חדשות

הבעיה היא כי זה אי נוחות וחוסר סיפוק סרטייך נוגע את ההערכה העצמית שלנו כמו דיסק שרוט, מאבדים בהדרגה את העוצמה האישית שלנו, עד כבוי, אנחנו מרגישים כמו הבשר. זהו מצב הרוח ולא את החיים שאני רוצה עבורך. היום אני רוצה לעזור לך להתגבר על זה השיח השלילי להרחיב את דעתך ליצור אפשרויות חדשות; אבל כדי ליצור אפשרויות חדש וטוב יותר בחיים שלך, תחילה עליך ללמוד לראות אותם, כבר אם לא ראה שאותם הם איך הולך להיות משוכנעים אפשריים? ו אם לא מחשיב אותם אפשרי, אתה הולך יש נטייה לפעול כדי ליהנות סוף סוף התוצאות שלהם? למה אני מתכוון כאשר אני מדבר על האפשרויות? מחקר באספניולה אקדמיה אמיתי: אני הרימה את המילה "אפשרות" ולקח הגדרות אלה 2 משמעויות אני רוצה שהם בחר בראש שלך: 1. f. כושר, כוח או אירוע או קיים משהו. 2 f.

כושר או סגל לעשות או לא לעשות משהו. המטרה שלי היא לאחר מכן כדי לסייע לך ליצור בך הכוח הזה, כי "כוח לעשות משהו". אם תראה קודם במי ment שלך, תמצא את הדרך להפגין את המציאות, ולבסוף "כדי להיות" רוצה "לעשות". אני רוצה הפקת ערכות חדשות של המוח ואת המראה של האפשרות.. סיכויי זכייה יותר כסף כדי לחיות עם נוחיות רבה יותר, הזדמנויות לפגוש חברים חדשים, שותפים פוטנציאליים לחוש אוהב ונאהב, אפשרויות תעסוקה, הזדמנויות עסקיות, סיכויי מציאת לך להיות שלך, לדעת מי אתה, מה עוד אתה רוצה לעשות בחיים שלך בסדרוהערכת כל כך הרבה אפשרויות שבאפשרותך ליצור בעיני רוחך נתיבים אפשריים חדשים. כמו המאמן שלי אומר "השמים של הגבול" (כי יש לי גם המאמן היה בספירה?)).

"מה הנפש יכולה להרות, להשיג" נפוליאון היל, ווקר אבן קלמנט השכל מוגבל על-ידי מערכת האמונה כי אנו שילבו במשך כל חיינו בצורה של הדעות הקדומות ואת המושגים המהווים מודלים הנפשי שבו אנחנו עומדים מול העולם. מודל מנטלי הוא כמו מסגרת או קונספטואלי הסכימה כי בנינו במוחנו לייצג את ההבנה של המציאות שאנו רואים כמערכת של אובייקטים וקשרי גומלין. על פי מודלים הנפש שלנו, נבחן את המציאות שלנו, predisponemos אותנו לפעול על זה כדי להשיג תוצאות. על פי מודלים נפשית אלה ניתן להסביר איך זה עובד עבורנו המציאות שלנו ואת העולם. המטרה שלי היא לסייע לכם להרחיב את מסגרת זו של התבוננות כך להרחיב את דעתך על מראה חדש, ואז אלה מאפשרות לך ליצור אפשרויות חדשות עבור פעולה להשיג את התוצאות כי הם מקווים לקבל, עדיין לא היית מסוגל להשיג. מה שאתה צריך לחשוב שלך לזכור כי ולא חשבתי עד עכשיו כדי ליצור אפשרויות חדשות? איזה "סיפור" או "היסטוריה" צריך לספור את עצמך כדי להרחיב אופקים חדשים? אני תוהה, וכיצד ניתן לפתוח דעתי כדי ליצור אפשרויות חדשות? ישנן דרכים רבות כדי להרחיב את החזון שלך, אבל כמה מהר אני רוצה שתתחיל התעמלות למוח שלך, אני מציע הבאות ההצעות הבאות: 1. לקרוא ספר שגורמת לך, כי אתה לנהוג, המציבה אותך לפעולה. הספרים נכתבו על ידי אנשים כמוך. בכל סופר יש חשיבה משלו, משלהם רעיונות ומודלים נפשית. באפשרותך להרחיב משלך הנפש מודלים יודע דגמים בהשראת מחברים אלה לכתוב הידע שלהם בספרים אלה. 2 Attend קורסים, הדרכות. קובע אילו אזורים עליך להרחיב את הידע שלך. הפוך תוכנית כדי ללכת כיסוי כל אזור, צעד אחר צעד. היא מתחילה עם האזור שבו אתה ביותר צריך לפתח בעצמך ולחשוב כי עם זה אתה ותצליח לעשות את ההבדל, זה ישפיע על האחרים. לבצע בעצמך כדי ללמוד עוד אודות אותה מיומנות או ידע שאתה חושב עליך ללכת מעבר האפשרויות שלך. 3 שיחות יצירה, נפתח עם אנשים שונים. בקשו מהם לספר לך מה דעתם על נושא אודותיו ברצונך להרחיב את התצפיות. אנשים אלה עשויים להיות בני משפחה, חברים, חונכים, מורים גמלאים. בוודאי שלה דרכי החיים יסייע לך לראות מעבר מה שאתה רואה היום ככל האפשר. נסה לבחור אנשים שונים כדי לעשות את הדרך שלך להתבונן שלהם בניגוד למציאות עם שלך. אני בטוח כי תמצא מידע רב ערך כדי להחיל בחיים שלך. 4. שאלה משלך וערכות הנפש וליצור ערכות שונות של החיים שלך. באמצעות להב דיאגרמה של היום אתה רואה את המציאות; לצייר, מתאר את המחשבות שלך כך ייצוג יכול לשקף את כל קשרי הגומלין ומושגים. השתמש בחצים, תרשימים, צורות גיאומטריות, כותב, מחבר את היחסים, לקבל עבודת אומנות אמיתית על פי הדרך שלך לראות את המציאות שלך היום. לאחר מכן שאל את עצמך, מה שונה לגמרי אחרת אני יכול לייצג מציאות זו? נסה להתרכז מה אתה רוצה שיקרה ולהתחיל ציור אנשים, קשרי גומלין, הזדמנויות, ומשאבים הדרושים לשקף את המציאות שהיית רוצה לחיות בציור החדש. עלה השלישי, יוצר שלישי שונים על הדיאגרמה הקודם. לעשות את אותו הדבר אם אתה מעז, עם רביעית גיליון. מעודדים אותך ליצירת היעדים השונים ואת המציאות. זה יעזור לך לתת הרשאה המוח שלך כדי לראות את אפשרויות חדשות. אני מקווה שהשלבים applique קורא יקר. להתחייב על זה הצעה אחרונה ביום מסוים בזמן מסוים בתן איזה בו מקום לעבוד עם הפנים שלך. אני מאמין בכם, אמון כי ניתן בהדרגה ליצור הזדמנויות הפנימי שלך לשינוי בסופו של דבר אתה טיפש להתרחש. "אנחנו יודעים מה אנחנו, אבל לא מה יכול להיות" שייקספיר באהבה, ורה Ani © 2006-2010 Ana ססיליה ורה. כל הזכויות שמורות. האם ברצונך לפרסם את המאמרים שלי ידיעון, בבלוג או באתר שלך? אתה יכול לעשות את זה אם לכלול את הטקסט המלא הבא ב ה… אודות המחבר: Ana ססיליה ורה מסייע ליחידים, מנהיגים ואנשי מקצוע בתהליך של שינוי אשר מבקשים לדעת אם החלומות שלהם, לקחת אותם על פי השינוי הפנימי. אם ברצונך ליצור אפשרויות חדשות בחיים שלך, ליהנות ממנה הפוטנציאל עם הצלחה ואושר, לבקר ולהירשם כמנוי לידיעון ליהנות יותר טיפים ו חינם אסטרטגיות ולקבל בדואר האלקטרוני שלך דו ח מיוחד, "4 שלבים כדי להתגבר על מחשבות שליליות למנוע ממך להתקדם".

קטגוריות
כללי

ארצות הברית

ארצות הברית היא המדינה השלישית בגודלה בעולם, עם שטח של 9.8 מיליון Km2 והמדינה השלישית עם תושבים נוספים עם 305,8 מיליון תושבים. בירתה של המדינה היא וושינגטון המדינה מורכבת מדינות ארצות הברית, מחוז קולומביה ויחידות ארבע-עשרה. ארצות הברית הגובלים צפון דרום קנדה מקסיקו, האיים הקריביים, ממזרח על ידי האוקיינוס האטלנטי, וממערב על ידי האוקיינוס השקט, גם מדינת אלסקה גובלת בדרום האוקיינוס השקט, ב הצפון ב אוקיינוס הארקטי, במזרח עם קנדה, וממערב על ידי מצר ברינג. שני הקצוות של המדינה, ממזרח רכסי ההרים המערבית, הרי האפלצ'ים במזרח הרי הרוקי, סיירה נבאדה ואת טווח בהתאם להירארכיית הקשרים הם במערב. בין רכסים אלה ישנם המישורים האמריקאי, נחצה על-ידי נהרות ומדבר נבאדה לבין רוקי סיירה נבאדה. הרשת הידרוגרפיים של ארצות הברית צריכה מיסיסיפי 3,820 ק באורך וקצב הזרימה של m3/s 12.740 ב מ ה פה. יובליו העיקריים נהר מיזורי של 4,130 ק ו אוהיו 1,579 קמ. יוקון ב קנדה, ריו גרנדה, ריו קולורדו ו קולומביה. מלבד הנהרות יש אגמים גדולים, חמשת האגמים אשר יחד יש שטח של 238,260 km2. בשל גודלה העצום של המדינה ניתן למצוא מגוון רחב של אקלים, arrtico, subarctic אלסקה, צפון-מזרח, מחוסמת עם גשמים ימות השנה באקלים הרביעית דרום-מזרח, אלפיני בהרי הרוקי, ממוזג עם הקיץ יבש בחלק החוף של האוקיינוס השקט, באקלים יבש של מדבר וערבה באזורי בין האוקיינוס השקט לבין רוקי רוקי ואגן מיסיסיפי.

קטגוריות
כללי

אינטרנט-להרוויח כסף עבור משתמשים חדשים-אסטרטגיה

באינטרנט יש מספר מספיק של מחשבים מארחים חינם של אינטרנט כדי לארח אתרים. כמובן, גבינה חינם רק הוא mousetrap, אז מה אירוח חינם לא אומר שהוא נוח. עבור אלו כי חינם אירוח \"navesit\" לאתר פרסום שלהם \"מממנת\", עבור מציג, כסף אשר שלהם. עם זאת, ברוב המקרים פרסומות כאלה אינם יופי שעברו התעללות ואסתטי של האתר הוא בקושי הפרה. מאז הכנסה webhosts חינם ישירות תלויה המספר על זה, הם לקוחות \"lured\", כולל מאסטרים לא רק של האינטרנט.

במיוחד עבור הדיוט, רבים חינם אירוח אתרי אינטרנט כוללים שלהם בונה אתר תבנית מוכללת, אשר מאפשרת לך \"לבנות\" האתר ללא כל ידע בתכנות WEB, מילולית את הלילה.

בהתאם שאיפות ועבודה קשה כזו אתר האינטרנט של מנהלי אתרים חדשים לקבל סוג שונים – החל פשוט לדף הבית סבירים למדי בפורטל אינפורמטיביים מרובה עמודים. למעשה, המטרה העיקרית של שימוש אירוח חינם עם בנאי מובנה היא ליצור אתרים בשם להנאתם משלהם, כדי להביע את INetU מועדפות. עם זאת, למרות ברמה של נפוצה התנשאות, בעוקצנות, לעיתים קרובות בכנות ההנפות המפלה באינטרנט בחינם אירוח, אין הזדמנות \"כזה\" nasmešnikov \"כדי לרחוץ\". העניין הוא כי בעזרת אירוח חינם עם בונה האתר, אתה יכול להרוויח זהו כסף אמיתי, אם של \"זיעה\" קטן, כסף די הגון. אתה יכול להרוויח \"עמוד הבית\" (\"האתר\" ביאור סוג יומן \") תבנית אתר אינטרנט מרובי עמודים (\" הבלוג \"סוג המאמר) בהחלט לא טרח ללמוד תכנות אינטרנט לא נתקל השקיעה על dime. עם זאת, ברור כי האינטרנט-כסף יהיה הרבה יותר אם לאמץ אתר של הסוג השלישי הוא \"ידני\".

למעשה, כסף באינטרנט, כמו בכל מקרה אחר, ישירות תלויה מהם נוגע חריצות אשף אינטרנט.

אם אתרים כמו 'פנקס רשימות', גם השלבים \"יומן במאמר בבלוג\" עבור יישום אינטרנט משכורות כל כך לוויינים אשר ניתן לטפל בו לשם ספורט או שעמום- ולראות מה קורה (והרצון התוצאה עדיין!), סוג אתר האינטרנט \"ידני\" דורשים קצת יותר זמן ומאמץ תבניות הבסיס של האינטרנט מתחיל. כאן עשויים להיות שאלה לגיטימית: היא באמת? כדאי לבזבז זמן, כדי לנסות כסף על מה שהיה במקור עבור שכר לא עוצב על ידי בתבניות לאתרים המתארחים אירוח חינם? בהחלט שווה את זה. הקריטריון הראשי ללקוחות להעריך אתר אינטרנט אינה נוכחות בו השפעות האינטרנט כמובן, להגדיל את הערעור אסתטיים של האתר, והתוכן שלו (תוכן). מאז אתה מתחיל מנהל האתר, כנראה לא מסוגל ליצור כל מיני אינטרנט נפלאות, לאחר מכן את נשקו העיקרי למשוך המבקרים חייב להיות, ראשית, נושא מעניין לקהל רחב, ושנית, גילוי מרגש ומשמעותי של הנושא. אתר אינטרנט מסוג \"ידני\" כיוון קריאה כי התוכן שלו הוא מישהו כדי ללמד אותם משהו, או לפחות לעניין. תוכן כזה צריך לשים במקום, זה משהו במקום לפרסם. תוכן שתוכל, כמובן, האתר, האתר ימוקם ב- אירוח ללא תשלום. האתר צריך להיות לעשות, לעשות כך המבנה שלו יש שיצר הזדמנות להרוויח. ולהרוויח יהיה ב זה פרסומות מקום באתר האינטרנט שלך. מלא טקסט:.