קטגוריות
כללי

ספורטאים בתשלום בצורה הטובה ביותר בעולם

Gosan רבה ספורטאים הכללית עתק גדולים. החבר'ה הטובים ביותר בתשלום של עולם הספורט, הם בעיקר צעירים, בעיקר מאוד עשיר. הם נקראים כפי מיליארדרים הספורט, טופס הידוע זה בחר בקבוצה. רוב הכנסות אלה מופקים על ידי זכויות פרסום ותדמית. ההוכחה לכך היא כי חלק מהם יש פרש שנים נשארים ברשימה של הגבוה בתשלום. שמות כמו מוחמד עלי, מייקל ג'ורדן הם ההוכחה לכך.

הראשון מהם פרש מעל 25 שנה רווחים לפני ודווח ב-2006 על-ידי תמונה בשיעור של 55 מיליון דולר. לפי מגזין פורבס, אשר מביא מדי שנה גילה את רשימת הספורטאים בתשלום בצורה הטובה ביותר בעולם, תראה השנה עבור הפניות עוקבים, השלישי את הראשון, פנטסטי טניסאית טייגר וודס. רק 31 שנים הוא נגן בשכר הגבוה ביותר בעולם, הזנת בין 2005 ל- 2006 למעלה מ- 74 מיליון אירו. הם ממשיכים · רשימה זו מיכאל שומאכר 60 מיליון אירו. / פורמולה 1 · פיל Mickelson 35.5 מיליון אירו. / גולף. · ולנטינו רוסי 29.5 מיליון אירו. / פיילוט של אופנוע.

· קובי בראיינט 23.5 מיליון יורו. / שחקן ה-NBA · רונאלדיניו 23 מיליון אירו. כדורגל. · Shaquile O ניל 22.6 מיליון אירו / כדורסל. · פאלמר קרסון 21 מיליון יורו / אמריקאי כדורגל. · דיוויד בקהאם 20 מיליון יורו / כדורגל. ולבקר עם מונח של שחקן כדורגל, ומזמין כי אם decean לראות אוסף של קטעי הווידאו הטובים ביותר באתה צינור, אינטרנט יחיד, כדורגל בדף שלי.