קטגוריות
כללי

כיצד לקבל אתר מקצועי תוך דקות

אתר האינטרנט ב- minutos.com שני כאשר אנו רוצים לפתוח עסק, להרחיב את העסק שלנו בעולם הפיזי, או פשוט לשנות את הפלטפורמה שלנו יש לנו אפשרות תצמיד; עושה לפני כמה שנים כדי שיהיה צורך הקיט טכני מתכנתים, מעצבי אתרים, שהייתה ההשקעה שלנו צורך רק כדי להתחיל להיות גבוה למדי ביחס היום של נוכחות באינטרנט. אנחנו כרגע יש פלטפורמות המאפשרות לנו ליצור דפי אינטרנט מקצועיים בהפעלה הראשונה, רק צריך להירשם ללא תשלום, ליצור שם המשתמש שלנו, מוכן, נוכל כבר להתחיל עם העיצוב של אתר האינטרנט שלנו. היתרונות של ביצוע על פלטפורמה ככזה כך קום יש הייחוד הזה כבר משולבים כעת לתוך מנועי החיפוש ניתן למצוא באתר שלנו עם כל מנוע חיפוש מהרגע הראשון יוצר אותו. הקלות שבה ניתן להזיז באתרים אלה היא יתרון נוסף אשר באמת רוצה משתמשים כי יש להם כל בעיה למצוא את מה שאתה צריך אלה אתרים, מצד החומר אנו יכולים למצוא כדי לשפר את האתרים האלה בשפע באינטרנט קוראים להם תוספים, ניתן להגדיר בקלות באתר האינטרנט שלך ומאפשר לך לבצע כמעט את כל הפונקציות ניתן למצוא את האתרים שבוצעו על-ידי מעצבים שעובדים עם dreanwawer. לא תמיד הבית היהודי. הדרך שבה אנו יכולים להגדיר את האתר שלנו זה פלטפורמה מקוונת משהו אחראי אינטרנט נחקרו ניהול הדוק יותר לפשט יותר עדיין לאפשר למשתמשים אשר רוצים לקבל אתרים מקצועי באמת, כי זה המקרה שאני רוצה להמליץ עליהם, אשר ניתן למצוא באתר האינטרנט שלי שבה אנו מפתחים אתרים מקצועי עם אוטונומיה צורך לפתח עסקים באינטרנט.

פלטפורמות אלה הרחיבו מאוד באתר שאליו האינטראקציה עם מנועי החיפוש מלאים כך שמשתמשים יכולים למצוא אותנו בקלות רבה. פשוט הוא תרומה למשתמשים המעוניינים ליצור נוכחות באינטרנט לשימוש אישי או לשימוש ליצור הכנסה כדי לשפר את חייהם. שלום גדול. חורחה אלברטו מגיאנס..

קטגוריות
כללי

אמינות

כאשר יש לך עסק באינטרנט ישנן פעילויות רבות שבו אתה חייב להתמקד, כמו יישום אסטרטגיות כדי לקדם את המוצר או השירות, כדי לבצע מיקום טכני, ליצור קשרים עסקיים, מחקר שוק שלך, לנתח את הסטטיסטיקה, לשנות אסטרטגיות, לפתור בעיות טכניות, ליצור שלח ידיעונים, שיווק לעדכן את הבלוג שלך (s) (s), וכו '. להזכיר להגיב ללקוח שירות? אל. גם אני עשיתי את זה בכוונה כי זה בדרך כלל מה שקורה רוב יזמים באינטרנט. התמודדות עם כל הפעילויות האפשריות, אך לא נותנים חשיבות השירות ללקוח; הודעות מגיעות אל תיבות הדואר שלהם לא להגיב בזמן, או פשוט לא לענות להם. אם זה המקרה שלך, כתב לך ומי לא קיבל תגובה בזמן, כבר נתנו מושג לך, על האחריות שלך, את העסק שלך, כנראה את ההחלטה לקנות אותו בתחרות, אשר הגיב כן לבקשתך. בעיתון כתוב ש השר אורי אריאל הוא זה שבקיא בנושא. לא, אני לא מגזים, מה חושב אם תוכל לכתוב? חברה שאת מוצר שמעניין אותך לא קיבל תגובה בזמן, או מעולם לא תענה? הדבר הראשון גם שלדעתי הוא כי זה לא חברה אמינה, הם רק מעוניינים לקחת הכסף של אחרים, אבל אין שירות באיכות הפעל. אני פשוט לא קונה.

האם אתה יודע כמה אנשים ללכת שירות לקוחות של חברה רק כדי להוכיח שאין מישהו מאחורי באתר אינטרנט זה, החלטה לקנות? כן, שזה כך. בנוסף, השירות חשוב לא רק הלקוח לפני מכירה, אם לא גם שלאחר הרכישה. לקוח שאינו מרוצה ההיענות לבקשה שלך, קרובה כדי להחיל השבה או להתלונן לחברה שהיא עיבוד התשלום ולשים לך במצב לא נוח. נקודה חשובה נוספת של השירות ללקוח הוא לנהל את שפה פורמלית המעבירות כבוד לאדם שיקרא את התשובה שלך. כן, בוודאי תמצאו עצמכם עם אנשים גס, או מי שואל יותר מדי, אבל התשובה הטובה ביותר היא דוגמה טובה. אך אין זה אומר כי עליך לאפשר התנהגות בלתי הולם, אם לקוח אינו משתנה יחסו, אל תשכחו כי לא רק הלקוח שאותו בוחר, גם להחליט עם מי אתה רוצה לעשות עסקים. וכדי לסיים שמאמר זה, אם אינך רוצה לאבד את הכסף, תמונה ואמינות, משלם יותר תשומת לב לבקשות המגיעות לתיבת הדואר שלך, הערות בבלוג שלך, הודעות הממוענות אליך על הרשתות החברתיות. זכור, בניית מערכות יחסים עם לקוחות פוטנציאליים ולקוחות שלך, כך שהוא שהה ביום כדי לבצע משימה זו. קרולינה RENTERIA

קטגוריות
כללי

חברות כמו טכניקת שיווק

הטכניקה החדשה באינטרנט שיווק באינטרנט, שיווק מסחר וכן טפסים או טכניקות להשגת הכנסה באינטרנט משתנים באופן שוטף להכנת לפני כחמש שנים לדוגמה, והוא ומתודולוגיה, אני רוצה להעיר על מנויים עבור חברויות, שנכנסה עבור כמות מינימלית אשר עשוי להיות דולראם הוא לקרוא, דולר, אך לאחר מכן לבדוק המערכת במהלך חמישה עשר ימים קרה תשולם בתשלומים חודשיים מינימום דולר שלושים או ארבעים. השיטה מצוינת שכן יש יתרונות גדולים, כמו אשר:-אתה מקבל גישה לכלים רבים כדי להתחיל או לשפר את העסק שלך. -יש לך גישה סמינרים וירטואלי יכול לקבל את הספקות שלך לראשונה בהישג יד. -יש לך מסד נתונים עם סרטונים ומדריכים אשר אתה יכול להתייעץ בכל עת. -יש לך גישה לתמיכה ישירות אם יש לך בעיה. -תהיה לך גישה לפורומים של פלטפורמה שבו אתה מתחבר עם משתמשים אחרים אשר נמצאים במצב זהה. לבירורים בנושא יש לפנות ל השר אורי אריאל שמבין יותר ממני. – יש לו את האפשרות ללמוד מכולם כך מראש יהיה ביחד – במקרה אתה לא להשתתף הסמינר שניתן לגשת בכל עת שכן היא מועלת לפלטפורמה.

יש צורך למנות מומחים לתת סמינרים בפלטפורמות אלה הם יזמים אשר מחוברים מאז תחילת השיווק באינטרנט במקרים מסוימים, הם לכן טוב באזורים שלהם אפילו עד הסימון ביעילות הם יזמים זה להשיג הכנסה חודשית גבוהה מאוד. הדרכים להשגת למשתמש להזין את המנויים שלך הם כמעט תמיד גישה למידע ללא תשלום על-ידי זמן מסוים, מידע אשר הוא בדרך כלל מאוד איכותי; משהו שלא הבנתי מזמן הוא כל יזמים מומחים באינטרנט שאתה יכול ללמוד משהו שלא כל אחד חי את החלום שלו בצורה שונה גם להשיג את המטרות שלהם בדרכים שונות. אני יזם אשר נמצא כעת שתי חברות אשר לא שם מסיבות של אתיקה, הודות להם לאחד ההישגים שיש מושגת היא לשלב אותי ועדכן אותי באינטרנט. כמובן שאתה לא רק לך יתרונות, כמו חיסרון אני פשוט שם לדעתי הוא הראשי:-מאה אחוזים מידע שימושי עבור כל החברים של החברות הוא בלתי אפשרי, מאחר יזמים כל הם ציונים שונים או רמות של למידה, עבור דוגמה ללמוד את דרכי יצירת דפי אינטרנט, אתה פשוט עשוי להיות שימושי כדי שזה עדיין לא נוצרסרטון כיצד להתחיל בלוגים שונים שווה שימושי רק עבור מי עדיין לא עשית זאת. יותר מעבר והחסרונות הגענו לנקודה שבה יש לנו גישה המון מידע, אינטראקציה גדולה יותר בין משתמשים לבין יזמים עם ניסיון רב יותר באמצע, ולכן אם אנחנו יכולים לקחת את הטוב ביותר של כל אחד, בעיקר אם הדבר החל להתקדם בבטחה על-ידי העסק שבחרת או שיש לנו לזכור להתחיל. שלום גדול. חורחה ועד.

קטגוריות
כללי

הדילמה של הבחירה של ערכת נושא של אתר האינטרנט שלך

אם החלטת ליצור בלוג או אתר אינטרנט, או מה זה חשיבה, זה אפשרי כי משהו חשוב הוא עם "הדילמה של הבחירה של ערכת הנושא", הדבר נובע ערכת אותו כראוי יאפשר לנו להנות ממנו, כתוצאה מכך ולהגדיל את האפשרות לתת המשכיות. כדי לסייע לך לבצע בחירה טובה אני מציע לענות על שתי שאלות. הוא אשר הנושא האהוב שלי? המומחים מסכימים להמליץ על שהדבר הטוב ביותר הוא לבחור נושאים וכתוצאה מכך אותנו מרגש, מי שרוצה ליהנות באמת לחקור אותם, להגיב על מה שאחרים אומרים, לתת נקודת מבט או הצעות, לשתף את מה שאנחנו יודעים, שלנו או אנחנו לומדים בהקשר זה ולהאמין יכול להיות שימושי עבור אחרים (לא תמיד הנושא כי יש לנו יותר ניסיון או ידע הוא האהוב שלנו). ייתכן שיהיו לנו העדפות עבור נושאים שונים, אך ההצעה שלי הוא אחד מי מתחיל לבחור אחד!, ובכך כעס ניסיון הוספת, היא האמת שאנחנו יכולים להיות בלוגים רבים או דפי אינטרנט כפי שאתה רוצה במידה שאנו חווים, ראה בו אנחנו מרגישים נוח יותר לאחר מכן ומחק את היתר, אך שימו לב כי כדי להשיג את אתר טוב דורש לחקור הכתיבה, עדכון, מתן שירות, כלומר הזמן. וזה מה אני מתכוון להשיג עם ה? בלוג הוא בלוג שבונה כל יום, מקום בו הם רעיונות משותפים, רגשות, חוויות וידע; בין היתר הוא משמש כדי לתת יודע ויצירת קשרי גומלין, אך ניתן גם רווחים אותו, כלומר כדי להפוך מקור הכנסה; עם זאת, אם המטרה שלנו היא להקים שעסק סייבר בלוג לא החלופה היחידה, ישנם דפי מכירה, שיווק מומחה, שירותים ואתרי מסווגים, בין שאר האפשרויות.

למתחילים מומלץ להתחיל עם הקמת בלוג, כדי להכיר עצמנו טכנולוגיית cybernetic ואת המשאבים הזמינים ברשת, וכדי לבנות תמונה ואת מושג ברור המומחיות שלנו, ליצור יוקרה הקהילה ואמינות מעל הכל, עם יתרון כי העתיד יכול להיות גדול היא מסייעת לחיזוק האתר או הדף מסחריים. כאן אני מציג רשימה של נושאים יותר לשלם באינטרנט פי האינדיקטורים של Google, אשר יכול לשמש מדריך לקחת החלטה שלו, ברור הוא כי הרווחיות של אתר אינטרנט תלויה לא רק את ערכת הנושא שנבחרה, אבל מקוריות ואיכות. 1 אנשי קשר: בחורות/בחורים, רשתות חברתיות 2. יש הנכון . בידור: בידור, מתיחות, בדיחות 3. תוכלו: סלבריטאים, קולנוע, רכילות 4. משחקים: משחקי וידאו, בגידות, הורדות, קונסולות 5. מוסיקה: חדשות, mp3, שירים, אותיות 6.

חדשות: 7 מקומיים ובינלאומיים. ספורט: ניתוח, מגמות ולוחות 8. טכנולוגיה: תוכנה חופשית, גאדג'טים 9. סקס: ערכות נושא עבור מבוגרים 10. תעסוקה: היצע וביקוש משימות

קטגוריות
כללי

לי, לי, ואז

אתמול השתתפתי בסמינר באינטרנט שיווק, נלמד על ידי פרנסיסקו Segura רוברטו סגור, רשאי הוא של שני מומחים בתחום שהיה על החטאים חמש חברות מחויבות להיכנס לאינטרנט אחד החטאים האלה בדיוק אני, לי, ואז, הוא תפס את תשומת לבי. למרות הסמינר היה יותר בכיוון הנכון כלפי תעשיות קטנות/בינוניות מאשר הפרטיים, הרבה מה שנאמר שם אנחנו יכולים לעבור כל עסק של רשת שיווק אנו נושאים את החלק שאני, לי ואז הוא שגיאה בביצוע רוב החברות ואנחנו גם פעמים רבות Networkers, בסופו של דבר ואחרי שניהם מחפשים אותו: למכור מה שם הסביר, הוא כי יש רק שתי סיבות מדוע מישהו שקונה מוצר או שירות: כדי לענות על הצורך להשביע רצון במקרה שלנו, שיווק רשתי, אנחנו נישאר רק עם הראשון, כי רוב האנשים המחפשים עסקים באינטרנט מה שהם רוצים כדי לזכות בכסף, לכן הם צריכים לענות על צורך. אבל, איך אותנו לאנשים האלה? בדרך כלל יש לנו משלנו אתרי דפי אינטרנט או דפי שנותנים לנו את העסק שבו אנחנו, אנשים למצוא אותם בדרכים שונות, הם בסופו באתר האינטרנט שלנו ו משם, מה קורה? מכיוון שיש פחות מ- 15 שניות למשוך תשומת הלב של אותו אדם אם ב- 15 שניות לכל היותר אנו יש לא משכה לאותו אדם כנראה לחזור מנוע חיפוש ולעבור לדף אחר. אז איך ניתן לעשות זאת כי אדם ישאר בדף שלי? מציג אותו מהר כי אנחנו יכולים לענות על הצרכים שלך, במקרה זה, להרוויח כסף באמצעות האינטרנט נראה קל מאוד, נכון? מאחר ביותר אנו טועים ליצירת אתרי אינטרנט או שימוש שנותן לנו החברה שלנו, הנה בא החטא אני, אותי ואז אני. רוב העמודים אנו עושים, או לתת לנו לדבר הרבה על החברה, המוצרים או השירותים שאתה מציע, אודות quines, ולבסוף על הרווחים תוכנית. לנו יש משכה את המבקרים עם זה? בדרך כלל לא, מדוע? כי אם שהמבקר נכנס עם צורך (כסף) הדבר הראשון שאתה צריך לראות הוא כפי שאנו מציעים לך להרוויח כסף! להרהר זה. לעניות דעתי אביחי מנדלבליט יכול לקבוע . במיוחד בכל פעם אני מבין יותר מדוע הם דפי נחיתה אפקטיבי הרבה יותר עסקים דפי, בדיוק בגלל הם מושכים את תשומת הלב של המבקרים, לא כדי לאגד אותו עם העסק שלי, אזור עסקים, אזור מוצרים, וכו ', ועוד.

קטגוריות
כללי

גוגל נגד פייסבוק

אלה שלא הצליחו לראות או לטעום היא נכשלה לממש את גוגל כנראה הכניס בטפריו נגד, כי כלי זה יכול להשתלב רשתות אחרות כגון פליקר יאהו, כמו גם Twitter.com, חוץ שיהיה באפשרותך להחליף מידע, תמונות וקטעי וידאו עם אנשי הקשר שיש לך שלך שכן כלי זה מיושם על הפלטפורמה של דואר זה. יכול להיות כי גוגל היה מאוים על ידי צמיחה גבוהים של פייסבוק, כי בכך הוא יש כבר שמועה גם רשת חברתית זו נמצאת בתהליך יישום לא פלטפורמה עבור המשתמשים שלה, אך אל לו פרטים רבים אודות עבודה זו מבצע את פייסבוק, גוגל לא בחיבוק ידיים צופה בשם רשת מתגאה יותר מ 350 מיליון משתמשים אתה היתה ליישם את תחרות, מה הגיוני אתה מכה גדולה. לחץ כאן עו"ד אמסלם ומצא עוד . למרות כלי חדש זה גוגל יש לצאת עם רגל ימין, בניגוד גוגל גל, ישנם מספר מומחים להיות בלוף מאז פי אלה זהה אינו מציג חידושים אמיתיים, למרות כדי דרך אותו יכול אתה מבין היכן נמצאים אנשי הקשר שלך בזמן הכתיבה או לשתף מסמך עם הכלי של גוגל מפות אתה יכול geotag אשר נותן לו יתרון נוסף לכלי זה מ- Google. גוגל לא רוצה לאבד את שטח, ולכן יש להביא גוגל באזז, שכן הוא לא יכול להתחרות עם זה, כי היא עושה משהו דומה מה גרם משתמשים בפייסבוק וטוויטר של רשתות אלה והיא הנוסף כי משתמשים טכנולוגית מרגישים בנוח בכלי זה כי הם חולקים עם חבריהם, בעוד שהם יכולים לשאת החוצה דיונים מבלי לראות הכבידו על ידי אנשים לא יודעים או השולטים היטב את הטכנולוגיה..

קטגוריות
כללי

קל להתחיל למכור באינטרנט?

כאשר אחד מתבונן ממרחק את ההתקדמות של אחרים נראה קל, הוא יכול אפילו להיות רומז כי הם הילד משחק. במקרה של מכירה באינטרנט או e-commerce הוא יותר אם התאמה תחושה אשר הופך את הקלות לכאורה עם איזה "עסק פותח" ומתחילה במהירות להפיק תועלת. כאשר לפני כמה זמן שהצענו פתיחת מקוונת, גם אנחנו בעצמנו בתחרות שהיו לנו הולך לשם חיפוש וכדומה וכן דנו לעיל, אנחנו מוצאים את עצמנו עם חברים לנו מאשר אם כזה או אם decian אשר היה "מצופה" למכור באינטרנט, אשר כל זה היה בגליו. ובכן, לאחר זמן מה, אשר נותן סיבה לאלה שחושבים כי זו דרך קשה, סלעית, (בדיוק כמו כל עסק אחר) אנחנו בהדרגה רואים אור. לעניות דעתי מיכאל גולן יכול לקבוע . אני לא רוצה להרתיע מישהו, הוא לא הכוונה שלי, אבל דווקא ההפך, בסוג זה של עסקים קורה בכלל, שהדברים הכבוד בסוף לתת התוצאות שלהם. בעיתון כתוב ש השר אורי אריאל הוא זה שבקיא בנושא. ההתחלה קשה, ידענו כמעט דבר או, אבל, עם נחישות, תשוקה והתלהבות, החברה שלנו ממשיכה לצמוח בקצב איטי אך יציב. העצה מעט מי חושב כי "פתח" באינטרנט היא יתרונות חיפוש פשוט, מהיר וזול. זכור כי זה עסק כמו כל האחרים, כי היום אתה צריך מקצוע להבין ולנהל מגוון רחב של כלים, כי בלעדיהם החברה יכול להקדיש כשל, אכזבה. רוצה לדעת הפרוייקט שלנו? גם אז אנו מזמינים אתכם לבקר בבית של לולו, חנות ארוטי עם העיצוב הנוכחי (על-פי מומחים הרעיון הישן של חנות סקס הנעלם), שבו אנחנו מתכוונים למבקרים נוח, ניתן למצוא את הפריט המתאים ביותר עבור רגעים אינטימיים שלהם..

קטגוריות
כללי

מיחזור אמנות בברצלונה

מה זה שטויות כמה הוא אוצר אחד עבור אחרים הוא המוטו של אמנות Drap, הבינלאומי מיחזור פסטיבל לאמנות של קטלוניה, מציע שוק פשפשים ב- CCCB ותערוכות עם אובייקטים עשוי מחומר גרוטאות. המשתתפים בפסטיבל מתקרבים למיחזור יצירתי מתחומים מגוונים עם מכנה משותף: להמיר פסולת שופע המיוצר על ידי החברה מפוארת בביטויים של יצירתיות עכשווי. לבירורים בנושא יש לפנות ל יהודה וינשטיין שמבין יותר ממני. תמיד חומרי פסולת עירונית שנמצאו ברחוב, יכול להיות כיסאות, מתכתיות או קרטון, בקבוקים, בקבוקי פלסטיק פסולת, צינורות פליטה, זכוכית, עיתון, שנמשך צחצוח, הנורה חוט אבק, תקליטי ויניל, פקקים, בכפכפים הכל הולך כחומר גלם כדי להיות נתון בתהליך של שינוי, יצירה. "מיחזור פירושו לא רק חוזר לשחזר, אך גם revalue, המסייע לקדם צריכת מתחשבת ואחראית יותר," אומר דשא Tanja, Drap ארט דירקטור, הבורא, עמותה שנוסדה בשנת 1995 המקדם את מיחזור יצירתי דרך פסטיבלים, תערוכות וסדנאות. Drap-אמנות יש מרחב משלו בקרבונארי, Espai Drap-ארט, שבו אתה יכול למצוא תערוכה קבועה של יצירות אמנות, עיצוב, לעצב אובייקטים עשוי מחומרים למיחזור, כמו גם תכנות של תערוכות נושאיות סולו משנת 2000.

הפסטיבל השנתי, ארט Drap החלה בשנת 1996 עם מרתון יצירה ומיחזור של ברצלונה, לא הפסיקה גדל מספר המשתתפים וסיוע לציבור. מקורו של מיחזור אמנות האוונגרד של המאה ה-20, אך היום תנועה אמנותית זו מתגלה מענה לצרכים חברתיים וסביבתיים. Drap-אמנות 09 יתקיים ב- CCCB, כיכר ג'ואן Coromines, Pati de les Dones, פלאזה דלס מלאכים יום חמישי, 17 / 12/09 עד יום ראשון, 10 / 01 / 10. מי שרוצה להשתתף זה פסטיבל מעניין להשוות מחירים ב- LateRooms. צפוי כי בסביבות 20,000 מבקרים יהיה 09 Drap-ארט, אשר יארח למעלה מ-150 אמנים נגנים, סדנת מנהיגים מעצבים, מרצים, יוצרות.

קטגוריות
כללי

שירות לקוחות חיוני המאפשר

לא להפסיק את מפתיעה אותי לעשות חברות רבות העובדים רשאי להציע תמריצים לשעבר לקוחות מעולה למשוך שוב, אך ללקוחותיו נציגי שירות יש היכולת להציע כמעט דבר כדי לשכנע לקוח לא מרוצה להישאר.? חסרת אונים, CSR אלה לעתים קרובות למעשה להתעלם בקשות הלקוחות והצהרות כוונתו, עידוד אפילו למצוא חברה אחרת! בכמה משפטים זה יהיה מאפשרת לנו לומר שוב ושוב, יותר מעצבן לקוחות חוזרים לעיתים קרובות. הוא נפגש לאחרונה עם מנכ של חברה של מזרנים אמר לי כי מעולם לא תלונות הלקוחות להגיע, מכיוון העובדים שלהם הוסמכו, במרחק סביר, מעניקים ללקוח מה הם ימשיכו אתה שמח. העובדים שלהם הם מאושרים יותר מכיוון שהם מאמינים כי החברה בוטח בהם החלטה קול. למרבה הצער, חברה זו הוא של אחד מתוך מיליון כיום. אם לאחרים בעקבותיו, יהיה צורך הרבה פחות עבור עובדים אלה כי הם קוראים הלקוחות לשעבר זה יהיה פחות לשעבר לקוחות רבים כדי להתחיל.

כאשר עבדתי במזון מהיר כנער, דבר אשר לקוח לא מרוצה תחלופת אפל חינם יש את רשותו של שמח היה מקום בו נפוץ. היום, עובדים של מזון מהיר, כמו אחרים בשירות ללקוח, מותר רק לכבד את השוברים ועוסק למי אינן מפתחות לפי משוב מחיישנים ברשומות שלהם. נראה כי החברות של היום, לא לאבד לקוחות נאמנים של החיים אשר מאפשר שלהם חיילים עומדים ללקוח שירות לזרוק אותם ופאי תפוחים. לאחרונה, הוא רץ, כמו החוויה עם חברתנו צלחת לוויין. לאחר יותר מארבע שנים בתור לקוח נאמן, משלם, יש נתקלנו בבעיה עם הקבלה שלנו. ביקשנו כי מישהו לבוא ולקחת את עליו, אמרו לנו שזה יהיה 100 דולר. זוהי שהאפשרות היחידה עבור שירות ללקוח רשאי להציע.

הודיעה לנו כי נוכל להביא ציוד חדש של המותג של לוויין בחינם ממתחרה של החברה, נאמר לנו כי קדימה, לשנות, מה עשינו. לאחר מכן נשנה, החברה הראשונה הנקראת לשאול מדוע שמאלה, ואמרתי לו בהיסטוריה שלנו. ההסכם של העובד כי "לאחר ארבע שנים, יש להגדיר חינם." מאוחר מדי. עוד מידע על אביחי מנדלבליט ניתן למצוא באינטרנט. אנחנו כבר חתמו על חוזה חדש במשך שנתיים, לא יכולנו להיות מאושר עם מקליט החדש שלנו, חינם וידאו דיגיטלי. מצד שני, יש לנו לא תלונות לקוחות בלתי פתורות בעסק שלנו, שכן, פשוט, אנחנו עושים הכל לשמור על הלקוחות שלנו מאושרת מאז תחילת. כמובן, אנחנו עושים טעויות אנו אזל דברים, אך אנו תמיד לעשות את מה הצורך לעשות דברים ממש, כמו גם קצת משהו נוספת עבור הלקוח. גישתם מבוססת על פי לפני זמן רב, היחסים עם הלקוחות בהצלחה. (א. hese הם כמה טיפים כדי לשפר את הלקוח מחלקת שירות: 1.) בהתאם לאופי התלונה, עובדי שירות זרוע הלקוח עם האפשרות של המציע תמריצים ללקוחות לא מרוצה לעודד אותם כדי לא לצאת. לאפשר להם להציע לפחות חצי כי אנשים שקוראים הלקוחות הישן יכול להציע. לדוגמה, אם אתה בדרך כלל תשלום עבור שיחת שירות, אך עומדים בפני את האפשרות של איבוד לקוח במשך 10 שנים, אפשר כי נציג שירות ללקוח, כדי לספק את הזמן הפנוי הממוצע. לעשות (2.) אם נכון החברה שלך, קורא לך ללקוח שלך בו, יאפשר שלו לאנשי שירות ללקוח להכיר טעות, להתנצל, מציעים משהו כדי לפצות על זה? חודש חינם אחד של שירות, שובר הנחה על הסדר עתידי. יותר דבר הוא מחמירות כי אם מישהו אני מתנצל מבלי שהודה מעשים רעים (כלומר "מצטער אתה מרגיש ככה.")  "להרגיש כי אתה מעצבן למה.") הם אומרים, "מצטערים, טעינו. מה אנחנו יכולים לעשות בשבילך? "מה קרה עם המוטו 'הנו שהלקוח תמיד צודק'?" קבצי script של שילוב (3.). לתת אנשים משירות רשימות לקוחות של דברים שלא אומרים הלקוחות מרוצים בחזרה לכפר שלו בלא יותר מאשר רובוטים. עם הטכנולוגיה של היום זיהוי קול, כיצד ניתן גם להשתמש מערכת תגובה אוטומטית. הרכבת שלך אנשים שירות ללקוח לפעול כבני אדם. לספק את סוג הכשרה סכסוכים שצריך להפעיל את הלקוחות לא מרוצה לתוך אנשים, לפחות, מאמינה כי החברה שלו איכפת הבעיות שלהם רוצה לעזור להם. (4.) הצעת תמריצים לאנשים של שירות הלקוח ולשמר לקוחות לא מרוצה. לדוגמה, הקלטת שיחות, פעם בחודש מעניקים פרס ללקוח נציג של שירות שעושה את העבודה הטובה ביותר סבב הלקוחות כועס שמח. (5.) לא ' המתן עד הלקוח מתעקש לדבר עם מנהל. אם הרשות של הלקוח נציג שירות להציע פתרון אינו מספיק כדי לשמר לקוחות, צריך POE עבור נציג בקשה לזמן להתייעץ עם מפקח ואולי אף לשים אותם בדיון. בריידי אן היא עורך עצמאי וניסיון סופר עם יותר מ 20 שנים בכתיבה, תוך כדי עבודה עבור דאו ג'ונס החלטותיך, לעתים קרובות שפורסמו על-ידי בוול סטריט ג'ורנל. אותה והיא בעלה בריידי Homebrew שמוכרת את הייצור של בירה ויין לבית ציוד ואספקה.

קטגוריות
כללי

לחסוך זמן ולהרוויח יותר

אלה הן הפעולות הנפוצות ביותר רוטינות בבתי חולים אמריקאי. מבוצעת בהרדמה מקומית, קיסרי גורם ללידה לא עולה העבודה; המנתח עושה לא יותר מאשר לפתוח את הבטן ומשוך את התינוק. בעת שחזור הוא בדרך כלל כבד יותר בלידה טבעית. משהו מעניין, בפוארטו ריקו יש שיעור הגבוה של מקטעים קיסרי בעולם כולו: 48.7 מכלל לידות בסופו של דבר המדינה עם זה התערבות כירורגית. עוד מידע על מיכאל גולן ניתן למצוא באינטרנט. מה שהכי מדאיג הוא, על פי נתוני המחלקה, אומר 55% של אלה Caesareans, 13,557 Caesarean מקטעים בשנה – שיש הצדקה רפואית כמה. קצב צפוי כמו סביר על-ידי ארגון הבריאות העולמי הוא 10-15%.

בארצות הברית, עגול על 30%. במילים אחרות רוב קיסרי מקטעים הם חסרי תועלת מ-. זה יכול להיות, אבל הם נוחים (בניגוד ללידה טבעית, האם הרופא יכול להחליט בזמן הלידה), ורווחית מאוד: עם הלידה césareo חולים להרוויח יותר מ 2 אלף דולר, כלום לעומת האמת לידה נרתיקית. שיש מישהו שהיא יוקרה שלך אתה יכול להרשות לעצמו. על-ידי כי לא משלמים לו מישהו לבלות את האנרגיות שלהם עבורך? הרשקוביץ Shuna, עקרת בית יש רק לגעת פעמון להתקשר חמש של משרתיו. עבור $27 לחודש כל, פלוס לינה ואוכל המשרתים יקרים יותר מכשירי חשמל ביתיים, ונניח יותר אחריות. כאשר עובדים אפריקאים נשכרים יורשים את המשפחה שלך, במילים אחרות אתה צריך לשמור את כולם, בעיה של אותם היא שלך. אבל לפחות עזבו יותר זמן עבורך עצמה, תארו לעצמכם אתם ליד השולחן אתה צריך משהו, פשוט להתקשר משרתים או העובדים שלך, יעשו את זה בשבילך.

קטגוריות
כללי

עצות בסיסיות עבור הקלטות וידאו

כל מעריץ של וידאו ביתיים יש מצלמה אשר יתעד את החג, רגעים תוצרת בית או סרטים קטנים. כמו כן, לא מעט חברות שרכשו במצלמת וידאו קטנה כדי לתעד תהליכים או מתקנים מרוחקים מסוימים. פעמים רבות אנו מקבלים הקלטות שבוצעו על-ידי חברות אלה להיות משולב וידאו שאנו עושים. וזה די נפוץ כי אלה הקלטות ביתי מראה יותר גרוע מאלה שביצעו אותנו, בסופו של דבר ואחרי הווידאו מקצוע. זה נורמלי. מדוע אנחנו רוצים לתת כמה קטן תפעולי קונספטואלי וייעוץ על הקלטות.

ראשית, יש להתעורר מה מה ברצונך לספור. מה אתה רוצה להדגיש: אם הוא מכונה, מה שהכי חשוב. אנחנו חייבים להכין רשימה קצרה של מטוסים שאנו רוצים לעשות. והנה הרעיון של ציור בקנה מידה חשובה מאוד. אלוף תוכניות, אשר מכסה תצוגה רבים יכול להתבצע.

מטוסים הקרוב ביותר, שבו אנו יכולים לראות חלק יכול להתבצע של המכונה, של המשרד ה אדם. לבסוף, איורים מפורטים, שבו אנחנו מביאים את המצלמה פרט מסוים של הסיבה לכך אנו הקלטה ניתן לבצע. ובכן, חשוב כי הקלטות שלנו יש כל אלה סוגים של מטוסים. במילים אחרות, כי יש מגוון.לגבי הצורה של הקלטה, חשוב מאוד שיהיה חצובה. חצובה מספק יציבות ומונע טלטול מצלמה בפראות. הוא גם מסייע האופרטור להתמקד ולהחליט מה מה אתה רוצה להקליט. Recomentable נעשה לצדדים עם המצלמה (הפעל) כדי להציג את הסצינה כולה. שגיאה נפוצה למדי היא ניצול לרעה של מרחק מתצוגה. הזום יש להשתמש במשורה. וזה אם לא נעשה בכלל, לא בסדר. בשביל זה הם עשו עם רמות מידה שונה. כל מטוס חייב להיות קצר יחסית. דבר לעזוב את המצלמה הקלטה לנצח בעת הצבעה מספר אינסופי של דברים. תכנון. כל ציור הוא עשה עם המצלמה חייבת להיות מתוכננת, המיועדת, והאחרון צריך רק מספיק כדי שתוכל לראות מה אנחנו רוצים להראות. Encuadradrar, חשוב כי מה אנחנו העליון הקלטה (ראש, אם הוא אדם אחד, הגג, בין אם מדובר בבניין) הוא בחלק העליון של המסגרת. במונחים של אור, פעמים רבות אתה לא יכול לסמוך על המוקד נוספים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של השר אורי אריאל. אבל אל תשכח אתה כל הנוריות האפשריים על! מצלמות מתנהגים מאוד קשות נמוכה כאשר האור. הם צריכים שפע של אור. יותר טוב יותר. פעמים רבות, כמחצית האורות משרד, סדנא או מחסן כבויים. זכור כל האורות עבור ההקלטה. אנחנו יודעים שהם נראים המלצות פשוט מדי, אבל אנו מבטיחים לך כי יש עוד הרבה לומר. הדבר החשוב הוא כדי להחיל אותם. לא נראה פשוט להפסיק להיות יעיל.

קטגוריות
כללי

מה מגיע מיזוג ערוצים

רוברטו Pettinato שמאל שלו לוח זמנים יומי שנוי במחלוקת: Duro דה domar, והוא מתמודד פרוייקט נוסף עולה בקנה אחד עם האינטרסים שלהם. לפיכך, נחת באמריקה להוביל תוכנית הלילה המאוחרות (תבנית מרגיש לך בצורה הטובה ביותר) חצי שעה שנקרא עולם מושלם. הלילה הוא כעת בידיו של Petti, עם תוכנית משלבת מונולוגים, מוסיקה חיה על הלהקה בוטאפוגו, ראיונות. אבל הלילה של אמריקה לא רק ומזין עם זו תוספת חדשה. לאחר התוכנית Pettinato, מגיע חיות רופף, תכנית חדשה המונעת על-ידי Fantino, עם ראיונות, קומיקס participations, חשבו שזה היה הכבל (עבור אמירת לא שווה). השינוי השני הוא על ערוץ 13. עד עכשיו היה הטרנספורמציה של אשר, עד שנה שעברה הייתה ידועה בשם Duro דה domar. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את יהודה וינשטיין.

עם עזיבתו של רוברטו Pettinatto של התוכנית (הבעלים באותו זמן הכותרת), התוכנית שינתה את שמו, מנהל ההתקן ואת לוח הזמנים. כך החלה כמה שבועות קשה צהריים קומיקאי אלברטי פאביו לחזית פאנל המחודש, בתבנית שיש הרבה מה לעשות עם מה היה המתרחשים באותו זמן, צריך להתחרות עם newscasts הצהריים, צהריים מסורתית של מירתה ומשלוח. המוצר נראה בו ו"אינטרוסוס כי ניתן לשים יותר דגש הוא בפעולה Triunfo 2009, לאחר השמטת את הרעיון של האח הגדול החדש, rearmed כמו תערובת של שתי תבניות, המקורי של Operacion Triunfo, עם דינמיקה יומי של האח הגדול, אשר הוביל הייצור שלו, dilatara ולהיות בית קיץ, אל גולת הכותרת של המחצית הראשונה בו"אינטרוסוס. עד כה, שלושה כדורים ערוץ יש הימור של בדיוני הרלוונטי, שחרורו הבאה תהיה טלנובלה חדשה של אחר הצהריים, מדור קודם של אהבה, עם סבסטיאן Estevanez, Cipriota לוז, דייגו Olivera, לובו נטליה. זה טלנובלה יש תחרות רק התוכנית ארגנטינה Canta Conmigo, מונע על-ידי אנדראה Politti, עד עכשיו החידוש היחיד של ערוץ 13 אחר הצהריים. האפשרות השנייה מבחינת בדיוני המוצע על-פני ו"אינטרוסוס היא לוויה, קומדיה יוניטרית כיכב על-ידי חורחה Marrale, פבלו Rago, Fabián Gianola Nicolás Pauls.

קטגוריות
כללי

מחשוב תלת-ממד באדריכלות

השכל הישר הוא רכיב מפתח בארגונים, אבל יותר חשוב כדי לאחד את כל האנשים המרכיבים השכל הישר של הארגון, לא להיחשף נקודת מבט אחת למרות שזה נראה ברור יסוד יש לנתח בזהירות כדי שיהיה הצלחה, הניהול יש באבולוציה קבוע בעתיד דרישה דרכים חדשות למשחקלארגונים יש לפעול כמערכת, מאז תחילת הזמן החיות צמחים עבדו כמערכת, התוצאה הייתה עולם באיזון סה כ כשהתחלנו בני האדם להתערב בעולם גורם לנו במקביל מפחיד כי בשלב זה העולם בסכנה כי מעולם לא יצא לנו לחשוב כיצד אנו יכול לעבוד כמערכת עם כל הטיסות מציע לנו כדור הארץ בגלל שחסר לנו חשיבה מערכתית למעט כמה אנשים שפועלים למען הסביבה הסביבה, הארגונים אינם פועלים כמערכת בה הנהגה להקשר התחרותי בו אנו פועלים הם נידונים להיעלם במאה הזאת XXl בשוק עקב חוסר יעילות, אנחנו להיות נידונים לכישלון, מושג זה מובהר על ידי החברות כי הדגמים המועתקים ניהול בדרך כלל להיכשל כי אינם מחשיבים את הדגם שהועתק פותחה כדי להחיל בהקשר תחרותי אחר, עלינו לפתח תהליך אסטרטגי שלנו מבוסס על פשטות; ארבעה כיווני בו אנו לבסס יזמות הקשורות לנקודות כי עלינו לאבחן את הארגון, לאחר מכן פעולות בהתאמה, ראשית יש התשוקה של הלקוח כי הוא חייב להיות כל אדם הן אשר אינטראקציה עם הלקוח ללא הרף כמו זה לא, לתת לך זהות לחברה שלך להיות תרבות ארגונית, ניהול נודד אני מעוניין מאוד על-ידי האזנה הצרכנים וחברי של הערוץ הוא חיוני כדי ליצור קשר עם הארגון אשר יוצר קישורים כדי לעודד את שני הצדדים כי אנחנו לא רק עם מגישים כי רבים occasions לא עונה את הלקוח המרבי עבור משהו חיוני כמו חוסר עזר, מסיבות אלה שחשוב מאוד לענות על השאלות הוא enunciates את המסמך שאתה חי את התשוקה? אם לשתף אותו הכל בתוך החברה? במקרה של היצירה הארגון שלי 3d (שם הארגון כי אני הבעלים) אם אנחנו חולקים את כל האנשים העובדים בחברה לבסוף בארגון שלנו יש לנו קשר עם הלקוחות שלנו באמצעות אתר האינטרנט של יצירה תלת-ממד empre4sa עם טפסי יצירת הקשר שלנו, סקרים צ'אט, מסמך זה חל גם על כל היצורים החיים של הארגון; המימד הבא לנתח מה הבידול מתמשכת מבקש הוא ליצור יתרון דיפרנציאלית המבדיל אותה מן המתחרה על מנת ליצור זהות עבור המוצר או השירות, חשוב להבין כי בידול הוא לא העובדה מבודד הכל אחרת הוא סכום ההפרשים קטנים כי הם משלימים ליצירת השפעה, זה חשוב כל הזמן להפיק ערך מוסף, אך כל המאמצים האלה נכשלים את הרגע שבו הלקוח ולצרכנים אינם מזהים אותו, אז יש צורך לספור עם אבחנה להנחות אותנו כל הזמן, חידושים נחוץ לך בידול לפיו שווקים הם הופכים יותר ויותר דינמי יותר, עליך ליצור תמריצים לעבד סוכני פנימי וחיצוני של החברה להשתתף באופן פעיל החדשנות, המהירות garantirizara היתרון היחסי, ולבסוף את התרבות מנצחת, אנו מנהלים אחראים יצירת סינרגיה כי חייב להיות כל הארגונים עם חשיבה מערכתית ופתוחה באמצעות אסטרטגיות אשר מעודדים את קשר הגומלין ולחזק את הקישורים שלהם באופן קבוע. בעיתון כתוב ש השר אורי אריאל הוא זה שבקיא בנושא. תרגול יישום מתייחסת החברה יצירה תלת מימד, אני חושב כי יש לנו תשוקה עבור הלקוח אבל הבידול מתמשכת הם לא דבר אחד על השאלה שעושה את המסמך הוא כי השירות שלי לתחרות הוא שונה? מדובר במשהו חד משמעיים כי לדעתי יש מספר הבדלים, אך אני חושב כי הלקוחות שלי לא חושב שזה אותו, התוצאות של שאלה זו ישירות לסייע בהתפתחות הארגון שלי, יהיו מסוגלים להבין אם לקוחות מעריכים ייחודיות עם המטרה של יישום הרעיון של בידול מתמשכת יצירה תלת-ממד של הארגון..

קטגוריות
כללי

תאורה טלוויזיה ווידאו

תאורה טלוויזיה, תאורת וידאו הוא כמצרך העיקריים בהפקת וידאו, כך דרכו, הכיוון והעוצמה של השפעה על היעד בעיקר קובע את איכות התמונה הסופית. למה הוא צריך בעקבות סדרה של כללים בסיסיים של תאורה של הסצנה להשיג להציג מה אתה רוצה, כמה אתה רוצה, רק תמיד צמוד ככל האפשר לתוכנית הראשונית של הצילומים. מטרות: – כי מצלמות וידאו להפיק תמונות באיכות הגבוהה ביותר האפשרית, – לקבל את האור הנכון ללא קשר למיקום של המצלמה, – ניהול ליצור תמונה שטוחה, אשליה של three-dimensionality, ו — כל זה, מחפש אפקט חזותי אטרקטיבי. מסיבה זו, כי יש לקחת בחשבון גורמים כמו: מתעמתת עם הטכנאי איזה אור? עם טמפרטורת צבע של פרמטר, קובע את הצבע המדויק בתוך קיימת סצנת אור קשת כדי להשוות אותו עם אור שנוצרו על-ידי גוף שחור. כדי לקבוע הוא זקוק לעזרה של termocolorimetro.

משחק עם עוצמת, או את כמות האור הנפלטים, הוא במאי סימון רכיבים מסוימים יותר מאשר לאחרים, יצירת סצינות אינטימית יותר, או להיפך, החללים עם הרבה אור מחולק באופן שווה. בהתאם לכיוון של שכיחות של האור על הגופים, יהיו צללים המוקרנת על צד אחד או אחר, אז יהיה חשוב לדעת קודם לכן את המיקום המדויק של שחקן או המגיש, את מיקומו יחסית למצלמה, כמו גם המיקום של אובייקטים אחרים, אשר יכול לבוא במישור. אותו יש לקחת בחשבון גם את האיכות, כלומר, קשיות או רכות של האור בשימוש. תאורה חזקה יותר אינטנסיבי, היא תעודד תאורה טובה אך במקביל יוצר צללים חדים, מוגדרים היטב. במקום זאת, אור רך יותר להיות כנוע, מעולם לא השתתפו כמקור האור הראשי אבל כן יעזור להפחית את הצללים המיוצר על ידי אור קשים. המשולש הבסיסי של תאורה: ברגע ידוע מיקום הנושא בסצנה, שלו כיוון, מיקום המצלמה והתרחיש ירי, ניתן כבר המשולש הבסיסי של תאורה. במקום הראשון האור הראשי הוא נוצר (קשה אור) להשתלט הנושא, ממוקמת בדרך כלל בחלק העליון של המצלמה, בין 15 ° 45 °. ואז לשים את האור מילוי (SoftLight), במטרה להפחית את הצללים של האור הראשי, בדרך כלל ימוקם מול האור הראשי. לבסוף, האור נגד, כדי לנפח הסצנה, אשר תהיה ממוקמת מאחורי הנושא, כך שהוא בניגוד הראשי.